wczytywanie...
Częstochowskie Forum Rowerowe - Strona Główna » Imprezy

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Maratony - zaproszenia, wrażenia przed i po. Porady Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Fludi (usunięty)







Post Pon 29 Cze 09, 20:48:14     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Nie no, nie powiem musiało być grubo Very Happy
Powrót do góry
marsman Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 5925 (83%)
Postów: 732


Post Pon 29 Cze 09, 21:17:14     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Lukas napisał:
Byłem jednym z nielicznych, którzy jechali na platformach

chyba byłeś też jednym z nielicznych którym nic się nie zapychało :d
gratuluje ukończenia bo widzę że ciężko było ^_^
ale wiadomo: wrażenia bezcenne Very Happy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Gadu-Gadu    
Reklama
Lukas Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6966 (98%)
Postów: 1116
Wiek: 38

Częstochowa [Tysiąclecie]

Post Pon 29 Cze 09, 22:20:59     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dzięki. Było ciężko miejscami, ale ogólnie tragedii nie było - na pewno mogłoby być gorzej - np. gdyby to były góry. Ale fakt faktem - wrażenia bezcenne i kolejne doświadczenia także. Na SPD i tak się przesiądę, ale nie w połowie sezonu.

Wracając do maratonu - każdy by przejechał.. bo najważniejszy jest luz:



Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil


Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość      
Sikor Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 5628 (79%)
Postów: 128
Wiek: 49

Częstochowa - Lisiniec

Post Pon 20 Lip 09, 12:56:51     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

http://www.mtbcrossmaraton.pl/maraton-piekoszow
Startował ktoś w tym? To byłby mój pierwszy raz w maratonach - nie skończy się śmiercią lub kalectwem? Całkiem blisko od Cz-wy więc można by sił spróbować...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Gadu-Gadu    
marsman Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 5925 (83%)
Postów: 732


Post Pon 20 Lip 09, 16:11:34     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

jeszcze nie startował.
ale z Mushem będziemy. jeżdżąc na poprzednie maratony z cyklu kilka razy przejeżdżaliśmy przez Piekoszów i to nie są duże górki Smile
czy trudne tego nie wiem. trasy poprzednich edycji ( no może poza przynudnawym Suchedniowem ) były ciekawe i urozmajcone Smile
organizacja bardzo dobra, mila atmosfera. warto się przejechać Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Gadu-Gadu    
KsRydzyk Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6079 (85%)
Postów: 203
Wiek: 33

Energetyków

Post Pon 27 Lip 09, 21:50:28     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

czy ktoś planuje wypad na maraton w piekoszowie za ok. 20 dni ?? jeśli tak, był bym chętny się zabrać, oczywiście płacę za paliwo, czyli za transport Smile


http://img177.imageshack.us/img177/4101/rydzolaz8.jpg
http://img54.imageshack.us/img54/8152/ksrydzykja2.jpg
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Gadu-Gadu    
marsman Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 5925 (83%)
Postów: 732


Post Pon 27 Lip 09, 22:43:02     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Sikor napisał:
Całkiem blisko od Cz-wy więc można by sił spróbować...

ugadaj się z Rydzykiem i jazda Twisted Evil
jak coś widzimy się na miejscu Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Gadu-Gadu    
Sikor Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 5628 (79%)
Postów: 128
Wiek: 49

Częstochowa - Lisiniec

Post Wto 28 Lip 09, 7:16:02     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja się dalej szykuję, ale na Chorzów i Szydłowiec też się szykowałem i niewiele z tego wyszło z przyczyn odemnie niezależnych Cry. Mam propozycję abyśmy byli w kontakcie bliżej maratonu bo wtedy będę wiedział czy jadę sam czy z rodzinką w ramach wycieczki turystycznej.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Gadu-Gadu    
Mushu123 Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6623 (93%)
Postów: 308
Wiek: 38

Czestochowa - Wyczerpy

Post Sob 01 Sie 09, 23:47:55     Piekoszów Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Fajnie jak by się ktoś z forum wybrał jeszcze Smile
Sikor ile to można się szykować;P Zrób krok do przodu i zaplanuj co zabierzesz ze sobą na Maraton:D
A później się tylko spakuj Very Happy

Pozdro i mam nadzieje do zobaczenia na maratonie Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Gadu-Gadu    
marsman Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 5925 (83%)
Postów: 732


Post Pią 07 Sie 09, 22:38:57     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Sikor napisał:
Mam propozycję abyśmy byli w kontakcie bliżej maratonu

już jest blisko maratonu Smile
więc jak? tak blisko a praktycznie nikogo z cze-wy kto by startował Rolling Eyes
ja wiem że fajnie sobie jechać na wycieczkę ale czy odrobina rywalizacji komuś zaszkodziła???
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Gadu-Gadu    
Mushu123 Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6623 (93%)
Postów: 308
Wiek: 38

Czestochowa - Wyczerpy

Post Pią 07 Sie 09, 22:49:05     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Panowie, Panie...Zapraszam w następną Niedzielę do Piekoszowa 16.08.2009 .
Imprezy z tego cyklu są bardzo udane i świetnie zorganizowane.
Miło by było spotkać tam większą liczbę osób z Częstochowy Smile

Tutaj daję link do strony organizatora Smile
http://mtbcrossmaraton.pl/maraton-piekoszow


Ja i Marsman jadymy na 100% chyba, że jakiś wypadek losowy, ale w pon. robię przelew.
Jeśli macie jakieś pytania piszcie śmiało Smile
Pozdrawiam.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Gadu-Gadu    
Lukas Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6966 (98%)
Postów: 1116
Wiek: 38

Częstochowa [Tysiąclecie]

Post Pią 07 Sie 09, 23:28:50     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

W przyszłym roku z pewnością wystartuję w większej ilości imprez - także, albo przede wszystkim, w tych okolicznych Wink W tym sezonie już niestety pasuję - brak czasu niestety wygrywa.. :-/

Powodzenia dla wszystkich i czekam na relacje!


Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość      
Sikor Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 5628 (79%)
Postów: 128
Wiek: 49

Częstochowa - Lisiniec

Post Sro 12 Sie 09, 12:45:30     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Małe pytanko o maraton w Piekoszowie bo czytam regulamin zawodów i nie mogę się doczytać o chipach. Wygląda na to że są w opcji za 15zł. Tzn jak nie mam chipa to nie będę wiedział jaki czas zrobiłem i nie będę ujęty w klasyfikacji? Wygląda na to że za te 15 zł mam go sobie kupić na wszystkiwe edycje w tym sezonie, z tym ze ta jest chyba ostatnia i zachować sobie go na pamiatkę? Czytałem że inni organizatorzy wypożyczają chipa za kaucją ale to chyba nie tu podobnie zresztą chyba jak na Mazowi.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Gadu-Gadu    
Mushu123 Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6623 (93%)
Postów: 308
Wiek: 38

Czestochowa - Wyczerpy

Post Czw 13 Sie 09, 23:05:12     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Nie ma Chipów, przynajmniej wszyscy, których znam tam ich nie mieli...start jest wspólny...krótszy dystans ma czerwone numery dłuższy czarne.
Później na mecie wyniki zapisuje sędzia, analizują je i wywieszają Smile
A co do wpłaty...zmieniają konto do wpłat o czym mnie poinformował mykerynos, później dzwoniłem i tak też jest...
Wystarczy w dniu startu podczas płacenia powiedzieć, że chcieliście np. dziś czy wczoraj płacić(wtedy koszt jest 40zł a nie więcej jak w dniu startu) i wtedy płacicie 40zł w dniu staru przy odbiorze numeru startowego Smile
To widzimy się w Niedziele rano i śmigamy razem na ten maraton !!


Tyle jeśli chodzi o organizację Smile
Pozdrówka Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Gadu-Gadu    
marsman Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 5925 (83%)
Postów: 732


Post Pią 14 Sie 09, 16:50:39     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

chipy były w planie ale coś tam.
nie ma tu tysięcy startujących i jakoś sędziowie dają rade Smile
start tuż tuż a mnie jakiś defekt brzuszka dopadł :/
ale i tak widzimy się w niedziele Smile
do tego czasu spróbuję dojść do siebie. wkręciłem w rower nową, lżejszą śrubke i muszę ją sprawdzić w boju ^_^
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Gadu-Gadu    
Sikor Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 5628 (79%)
Postów: 128
Wiek: 49

Częstochowa - Lisiniec

Post Pon 17 Sie 09, 9:26:23     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Piekoszów zaliczony więc można się szykowac na Karaków 30-08-2009... Wpadło mi do głowy że można by się wybrać wcześniej i objechać trasę 65km. Nie byłby ktoś chętny? Na razie to tylko luźna propozycja ale problem jest taki że wchodza w grę tylko dni robocze i jakby co musiałbym być w ok. 16 w Cz-wie. Wydaje mi się że wyjazd ok 5-6 rano powinien załatwić sprawę. 5:30-8:00 dojazd do Krakowa, 8-13 objazd trasy (wydzaje mi się że ze sporym zapasem) 13-16 powrót do Cz-wy. Na razie to trochę pisane palcem po wodzie ale jakby ktoś był chętny to może by coś wyszło... Wyjazd oczywiście samochodem, koszt paliwa (gaz) przewiduję na ok. 60zł/wyjazd tj 30/osobę.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Gadu-Gadu    
sforza Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6261 (88%)
Postów: 72

Częstochowa - Zacisze

Post Pon 17 Sie 09, 21:15:03     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Cóż to za przyjemność wcześniejszego objeżdżania trasy maratonu...? Dla mnie frajdą jest jak nie znam wcześniej warunków terenowych trasy.


Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość      
Sikor Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 5628 (79%)
Postów: 128
Wiek: 49

Częstochowa - Lisiniec

Post Pon 17 Sie 09, 21:45:21     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Zasadniczo się z Tobą zgadzam ale akurat w przypadku tego maratonu zależy mi dość na w miarę dobrym czasie (oczywiście jak na moje warunki). Nigdy tam nie byłem a na pewno względna znajomość trasy pozwoliłaby mi lepiej rozplanować siły czy lepiej wykorzystywać zjazdy na których szczerze mówiąc nie jestem najlepszy.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Gadu-Gadu    
Lukas Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6966 (98%)
Postów: 1116
Wiek: 38

Częstochowa [Tysiąclecie]

Post Pon 17 Sie 09, 21:53:35     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

hehe - coś w tym jest.

W Zdzieszowicach jak przyszło w drugiej pętli pokonywać jeden z dłuższych podjazdów to normalnie myślałem, że mi żyłka pęknie, k***y leciały dookoła i gromy na Grabka, bo wiedziałem co mnie znowu czeka Wink

Jak się chce walczyć o czołowe lokaty to taki zwiad jest konieczny, ale jak to ma być prawdziwa przygoda i frajda to warto zostawić sobie poznawanie trasy na dzień startu - sam wykres przewyższeń wystarczy na rozplanowanie sił.


Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość      
sforza Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6261 (88%)
Postów: 72

Częstochowa - Zacisze

Post Pon 17 Sie 09, 21:57:10     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Sikor napisał:
Nigdy tam nie byłem a na pewno względna znajomość trasy pozwoliłaby mi lepiej rozplanować siły czy lepiej wykorzystywać zjazdy na których szczerze mówiąc nie jestem najlepszy.


O widzę, że mamy ten sam problem zjazdy..., ja się nie mogę oduczyć używania hamulca bezpieczeństwa na zjazdach.


Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość      
marsman Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 5925 (83%)
Postów: 732


Post Wto 18 Sie 09, 21:12:57     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

sforza napisał:
Dla mnie frajdą jest jak nie znam wcześniej warunków terenowych trasy.


typowy maraton to trasa którą trzeba pokonać w jak najkrótszym czasie. mało tu przygody.
dla miłośników przygody to chyba bardziej Juramaratony, BikeOrienty, Transcarpatie i takie tam.
różnorodność imprez jest taka że każdy znajdzie coś dla siebie Smile

Lukas napisał:
sam wykres przewyższeń wystarczy na rozplanowanie sił.


niekoniecznie. Zdzieszowice i Nowiny na wykresie wyglądały niemal identucznie. podobny dystans i przewyższenia. dzień po dniu więc i warunki pogodowe podobne.
z czasem który uzyskał Galiński w Nowinach w Zdzieszowicach byłby ok pierwszej setki. czy mamy ok 100 zawodników od Niego lepszych???

wykres trasy w Piekoszowie sugerował że będzie płaska. wyszło na to że na tym maratonie zaliczyłem swój pierwszy raz Rolling Eyes
pierwszy raz musiałem prowadzić rower nie będąc w stanie jechać :/
różne czynniki miały na to wpływ, nie tylko trasa.
napewno warto zabrać ze sobą własny, sprawdzony prowiant. eksperymenty z nowościami lepiej przeprowadzić trochę wcześniej.

widzę Sikorze za spodobała Ci się ta forma spędzania czasu Smile
szkoda tylko że sezon już się kończy. jeszcze tylko Kielce przejadę i wreszcie sobie odpocznę Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Gadu-Gadu    
Lukas Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6966 (98%)
Postów: 1116
Wiek: 38

Częstochowa [Tysiąclecie]

Post Wto 18 Sie 09, 21:44:05     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Cytat:
niekoniecznie. Zdzieszowice i Nowiny na wykresie wyglądały niemal identucznie. podobny dystans i przewyższenia. dzień po dniu więc i warunki pogodowe podobne.
z czasem który uzyskał Galiński w Nowinach w Zdzieszowicach byłby ok pierwszej setki. czy mamy ok 100 zawodników od Niego lepszych???


To świadczy o tym, że sam wykres przewyższeń nie wystarczy do walki o czołowe pozycje Wink

Mnie chodzi o rozplanowanie sił - kiedy wiem, że już mogę sobie pozwolić na więcej, a kiedy muszę oszczędzać siły na kolejne wzniesienia czy "skoki na wykresie" - dodać do tego wskazówki ludzi, którzy już jeździli w ubiegłych sezonach na danej trasie i ma się jako takie pojęcie o terenie - mnie to na razie wystarcza i sama trasa dodaje nieco adrenalinki w dniu startu - ale muszę dodać, że maratony traktuję zdecydowanie rozrywkowo Wink


Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość      
Sikor Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 5628 (79%)
Postów: 128
Wiek: 49

Częstochowa - Lisiniec

Post Sob 29 Sie 09, 16:59:15     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam!
Jak przewidujecie, że będzie w świetle dzisiejszych opadów wyglądała jutro trasa maratonu w Krakowie?
Niby cały tydzień nie padało więc moze to gdzieś wsiąknie? Normalnie na tej trasie (65km) dużo jest potencjalnych odcinków blotnych/asfaltów? Pytam się pod kątem opon jakie założyć bo mam do wyboru Hutchinson Python 2.0 i Panaracer Fire XC pro 2.1 - czyli jedne nie lubią błota a drugie asfaltów Cry. No i pozostają jeszcze Michelin WildGripper 1.95 z dość błotnym bieżnikiem ale nienajlepsze na piachy, które jednak ostatnio dość mocno pokieraszowałem na kamieniach (rzadki, chyba raczej błotny bieżnik).
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Gadu-Gadu    
Lukas Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6966 (98%)
Postów: 1116
Wiek: 38

Częstochowa [Tysiąclecie]

Post Sob 29 Sie 09, 17:30:36     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Na Twoim miejscu założyłbym Panaracery. Co prawda deszcz pada tylko dzisiaj, ale niekiedy dość intensywnie - większość trasy pewnie obeschnie, ale nie wiem czy się opłaca ryzykować. Chyba więcej czasu się straci na ew. glebie niż na asfalcie, a o komforcie psychicznym nie wspomnę. Pythonki super opony, ale w podmokłym terenie bardziej ufam Panaracerom - mam obie oponki. U Grabka w Krakowie jechałem na Panaracerach, zdarzali się agenci na pythonach i semislickach.. tym pierwszym współczułem, a drugim świeczka na drogę.

To tylko moja opinia, zdecydować musisz sam Wink

Powodzenia.


Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość      
mykerynos Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 5803 (82%)
Postów: 48
Wiek: 49

Częstochowa (Błeszno)

Post Nie 30 Sie 09, 18:38:33     Kraków zaliczony Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Byłem na maratonie w Krakowie. No może Maraton to za dużo powiedziane ponieważ zaliczyłem trasę MINI czyli 33 km (z racji zabrania rodzinki) i twierdze że był to mój najlepszy występ w tym roku. Trasa lekka, szybka i przyjemna wiec i samopoczucie na mecie było dobre (bez żadnych przygód na trasie typu guma lub zerwany łańcuch). Dojechałem na 100 miejscu z czasem o 23 min. słabszym od pierwszego. Na tym dystansie sklasyfikowano ponad 400 zawodników Smile Byli tam także inni uczestnicy naszego forum no ale oni wypowiedzą się sami. Razz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email   Tlen    
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Częstochowskie Forum Rowerowe - Strona Główna » Imprezy Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
Strona 3 z 6

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
iCGstation v1.0 Template By Ray © 2003, 2004 iOptional


Kontakt z osoba zarzadzajaca witryna: Speedy