wczytywanie...
Częstochowskie Forum Rowerowe - Strona Główna » Co warto kupić?

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
rower dla dziecka
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Marek.W



Status: Offline
Dni: 1756 (25%)
Postów: 2


Post Pią 07 Cze 19, 15:50:23     rower dla dziecka Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Cześć, chce kupić synowi rower, ale nie wiem na jak rozmiar ramy się zdecydować i jaką firmę.
Syn ma 123cm wzrostu i nie wiem czy brać 20" i powinien być idealny czy 22", żeby był na dłużej ale teraz może nie dosięgać do ziemi. Jak kupowaliście rowery dziecią? na styk, czy trochę większy?
Pomóżcie mi zadecydować z rozmiarem.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość      
Sikor87



Status: Offline
Dni: 2208 (31%)
Postów: 6


Post Pią 07 Cze 19, 20:52:36     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja kupuję rozmiary po kolei. na 20" wsadziłem swojego najstarszego jak miał 5 lat i właśnie coś kolo 115 cm i na większym nie chciał sam jeździć. Ale ja jestem w tej komfortowej sytuacji, że po najstarszym jest jeszcze dwóch młodszych i będą zdzierać po bracie Wink ale również zawsze po 2-3 latach można odsprzedać i wtedy przesadzić młodego na rozmiar większy.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Gadu-Gadu    
Reklama
Tomas_1982 Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 5034 (71%)
Postów: 442
Wiek: 41

Częstochowa - Błeszno Stare

Post Pon 10 Cze 19, 8:55:32     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Osobiście jestem mega przeciwny kupowaniu roweru na wyrost. Córka ma 10 lat obecnie i zdziera już 5 rower, zaczynała od koła 12" (biegowy), później 14", 18", 20" i teraz 24"

Rok temu był dylemat czy 24" czy 26" no i pomimo tego że dawała radę na 26 jechać to jednak męczyła się, miała problem ze skręceniem (brakowało jej na długość ręki), no i stojąc był problem z łapaniem gruntu. To ma być przyjemność dla niej a nie walka o życie więc nie było dyskusji, wzięliśmy 24.

Na moje szczęście druga Córka ma 6lat i obecnie objeżdża 18" a kolejne będą na nią czekać, skutecznie też pozbywam się tych z których obie już wyrosły. Jeździmy dużo, w sumie znacznie powyżej średniej, młoda 6lat robi już dystanse 25km, nie mam wiec poczucia niewykorzystania tych rowerków, mimo to nawet jakbym okazyjnie śmigał to i tak pewnie kupowałbym rowery dopasowane i tak też sugeruję Tobie dla syna.

PS: Poniżej park maszyn zanim pierwsze dwa od prawej poleciały na OLX'a Very Happy





Kontakt: 502 606 949
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora      
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Częstochowskie Forum Rowerowe - Strona Główna » Co warto kupić? Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
iCGstation v1.0 Template By Ray © 2003, 2004 iOptional


Kontakt z osoba zarzadzajaca witryna: Speedy