wczytywanie...
Częstochowskie Forum Rowerowe - Strona Główna » Ogłoszenia, dyskusje nt. forum

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Nowości i propozycje zmian Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Andrzej Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6898 (98%)
Postów: 594
Wiek: 34

Częstochowa - Raków Zachód

Post Wto 01 Lis 05, 21:54:29     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Czy blokowanie [img] w podpisie jest konieczne, jesli obrazki nie sa jakies za duze to chyba ok...

btw Nareszcie kazdy moze załączyc jakies zdjecia w galerii Smile


http://luda.eu/ fotografia na zamówienie
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Gadu-Gadu    
piter Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6876 (97%)
Postów: 1426
Wiek: 49

częstochowa-raków

Post Wto 01 Lis 05, 23:23:12     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

No , Speedy , z tą galerią to dobra robota....fajnie , prosto....tylko jeszcze niech zacznie działać Laughing , fajny pomysł z ta ikonką w pasku na dole(nie wiem jak to się nazywa , znaczy ten pasek) Wink


Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Gadu-Gadu    
Reklama
outsider Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6960 (99%)
Postów: 1704

Raków Zachód

Post Wto 15 Lis 05, 14:37:45     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Mały lapsus gramatyczny w faq:

Mojego języka nie ma na liście!
Najbardziej prawdopodobne powody to albo ponieważ administrator nie zainstalował twojego języka albo program nie został jeszcze przetłumaczony na twój język. Spróbuj spytać się administratora forum, czy może zainstalować odpowiedni język


"Jaki trenig - taki czas"
"Ból przeminie - chwała pozostanie"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora   Tlen    
Poisonek Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6949 (99%)
Postów: 3301
Wiek: 49


Post Czw 17 Lis 05, 19:42:49     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Nie wiedziałem gdzie to zapodać... W kwestii poruszanej już na tym forum... Jak narazie nie mamy żadnych powiadomień informujących nas o nowych zdjęciach w galerii. Proponuję żeby do momentu gdy nasz kochany Admin coś wymyśli informacje o zamieszczanych przez nas fotach umieszczać w shout box`ie. Przynajmnien nikt nic nie przegapi.


Dream Big, Play Hard, LIVESTRONG
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Gadu-Gadu    
szczepan Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6989 (99%)
Postów: 3236
Wiek: 37

cZwA/ ŁdZ / kRk / wrocLove

Post Czw 17 Lis 05, 19:49:10     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

No powiem szczerze, że fajnie, bo nie mam nawyku zaglądania do galerii, zresztą ciękoz przeglądać za każdym razem całą, a tak wiadomo jak coś nowego wpadnie Very Happy


© Copyright by Szczepan ® All Rights Reserved


Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora      
MonteRochee Mężczyzna



Status: Offline
Przebieg: 7051 (100%)
Kondycha: 1726

Kawodrza Dolna

Post Pią 18 Lis 05, 2:09:12     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

...albo zapodawać linki do danej galerii w shout boxie, ale to chyba nie działa Confused



...pozdrowienia dla wszystkich rowerowych teoretyków...ja jak Speedy jeszcze żyję... Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email   Tlen    
Marcin Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6889 (98%)
Postów: 831
Wiek: 33

Cz-wa centrum

Post Sob 19 Lis 05, 16:30:33     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Z shoutem to średnie rozwiązanie bo jak kogoś dugo nie ma to mu uciekną linki ale z tym powiadomieniem na komunikator coś pokombinować i może uda się aminowi zrobić również z galerią
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Gadu-Gadu    
szczepan Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6989 (99%)
Postów: 3236
Wiek: 37

cZwA/ ŁdZ / kRk / wrocLove

Post Sob 19 Lis 05, 19:11:18     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Nie wiem, czy nie lepiej by było stworzyć nowy temat i każdy kto zapoda coś nowego do galerii zapodaje też jednego posta do tematu, dużo mniej roboty dla Admina (wcale Wink ) a każdy kto sprawdza postu od ostatniej ... to będzie widział, że coś nowego na Niego w galerii czeka Very Happy
Co Wy na to Question nie prościej Question


© Copyright by Szczepan ® All Rights Reserved


Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora      
Speedy Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 7053 (100%)
Postów: 957

Raków, Mireckiego

Post Sob 19 Lis 05, 20:21:45     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Myślałem parę dni jak od strony technicznej jak rozwiazac problem wyrozniania nowych fotek w galeri i chcąc wam oszczędzić takich pojęć jak "rekurencyjne przeszuiwanie katalogów" ( Razz ) powiem, że najrozsądniejszym rozwiązaniem będzie dodanie "niby folderu" w galerii "ostatnio dodane" albo "ostanio zmodyfikowane". I teraz powinny wyświetlić się nowe katalogi i nowe pliiki, które zostały dodane...

A problemem może być data modyfikacji zdjęcia - wrzucając przez FTP daty modyfikacji pliku się nie zmienia, i takie nie były by wyróżniane. Rozwiązanie? Indeksowanie zdjęć.... tylko ze znowu trzeba by galerie przebudować... ale za to zyska się nowe funkcjonalność - np. dodawanie opisu do kolejnych zdjęć Smile

Tylko problem jak zwykle, że troche grzebania i eksperymentowania przy tym jest, a ja nie mam za bardzo czasu na bawienie się Neutral

szczepan napisał:
Nie wiem, czy nie lepiej by było stworzyć nowy temat i każdy kto zapoda coś nowego do galerii zapodaje też jednego posta do tematu, dużo mniej roboty dla Admina (wcale Wink ) a każdy kto sprawdza postu od ostatniej ... to będzie widział, że coś nowego na Niego w galerii czeka Very Happy
Co Wy na to Question nie prościej Question


Najprostsze i nawygodniejsze dla mnie rozwiązanie Razz Ale tylko tymczasowe.


Tak, jeszcze żyję Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email   Jabber  
Poisonek Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6949 (99%)
Postów: 3301
Wiek: 49


Post Nie 20 Lis 05, 12:44:51     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Speedy niech będzie tak jak pisał szczepan. Przecież tych zdjęć nie dodajemy aż tak dużo i często, żeby to wydatnie zwiększyło ilość czyichś postów. Zrobić temat "Nowe zdjęcia w galerii" i wszystko... W temacie będą obowiązywać tylko posty o nowych fotach. Żadnego pieprzenia. Wszystkie posty nie na temat do śmietnika. Zresztą co tam będę pisał... Robię dyktaturę Twisted Evil Sam zrobię ten temat Twisted Evil ... Już zakładam... Twisted Evil


Dream Big, Play Hard, LIVESTRONG
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Gadu-Gadu    
MonteRochee Mężczyzna



Status: Offline
Przebieg: 7051 (100%)
Kondycha: 1726

Kawodrza Dolna

Post Nie 20 Lis 05, 15:03:45     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Speedy napisał:
... powiem, że najrozsądniejszym rozwiązaniem będzie dodanie "niby folderu" w galerii "ostatnio dodane" albo "ostanio zmodyfikowane". I teraz powinny wyświetlić się nowe katalogi i nowe pliiki, które zostały dodane...


to będzie dobra rzecz, reszte jak ktoś będzie chciał zobaczyć, wejdzie w katalog danego usera, czy wspólny katalog np: z wypadów zdjęcia czy zaś inny

szczepan napisał:
Nie wiem, czy nie lepiej by było stworzyć nowy temat i każdy kto zapoda coś nowego do galerii zapodaje też jednego posta do tematu,...


Speedy napisał:

Najprostsze i nawygodniejsze dla mnie rozwiązanie Razz Ale tylko tymczasowe.


Uważam, że ten temat już istniejący tak jak napisał Speedy jest tymczasowy, bo nie widzimi mi się formuła podawania tam informacji,...ktoś będzie pisał co chwile "dodałem zdjęcie do mojej galerii" itp. - czyste nabijanie postów :] Wink

Tak to tylko tymczasowe Smile



...pozdrowienia dla wszystkich rowerowych teoretyków...ja jak Speedy jeszcze żyję... Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email   Tlen    
Speedy Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 7053 (100%)
Postów: 957

Raków, Mireckiego

Post Nie 04 Gru 05, 16:04:56     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ostatnio dodane [04-12-2005]:


  • Nowa favicon'ka -
  • Nowe tło - zimowe Smile
  • Podświetlanie przycisków w przeglądaniu tematu (są pół-przezroczyste, po najechaniu pojawiają się normalnie) (IE, nie obsługuje :] )
  • Zablokowany znacznik [img] w podpisach
  • Klika drobnych usprawnień


Przez najbliższy czas nie będę zbyt często dodawał nowych rzeczy, większość z nich postaram się dodać na wiosnę. (poprawki w galeri, inne menu, powiadomienia na komunikator, bramki na gg i tlena).

Jeśli macie inne dobre pomysły proszę je serwować poniżej Smile


Tak, jeszcze żyję Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email   Jabber  
MonteRochee Mężczyzna



Status: Offline
Przebieg: 7051 (100%)
Kondycha: 1726

Kawodrza Dolna

Post Nie 04 Gru 05, 17:35:01     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

wg. mnie nareszcie zareagowałeś z obrazkami w podpise Smile, półprzeźroczyste ikony też dobre, tylko w sumie szkoda, że nie działają pod IE bo niektórzy są laikami, a znam pare takich osob, a tak to forum jest dostosowane pod jedną przeglądarkę Smile, wg. mnie narzie wystarczy...jak będzie jakaś idea Idea to sięzapoda info Smile



...pozdrowienia dla wszystkich rowerowych teoretyków...ja jak Speedy jeszcze żyję... Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email   Tlen    
Speedy Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 7053 (100%)
Postów: 957

Raków, Mireckiego

Post Nie 04 Gru 05, 18:04:25     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

MonteRochee napisał:
półprzeźroczyste ikony też dobre, tylko w sumie szkoda, że nie działają pod IE bo niektórzy są laikami, a znam pare takich osob, a tak to forum jest dostosowane pod jedną przeglądarkę Smile


Ja nic nie chce nikomu zarzucać, ale Firefox jest w obsłudze niemal identyczny do IE. Przesiąść się napewno warto, lub przynajmniej spróbować.

I nie możesz mi zarzucać, że robię forum pod jedną przeglądarkę - forum jest rozwijane zgodnie z nowymi specyfikacjami (CSS2 jest już chyba 3-5 lat w obiegu, nie wiem Rolling Eyes ), których Microsoft po prostu nie chce wprowadzić do swojej przeglądarki. Forum na IE wyświetla się normalnie, ale nie ma pewnych smaczków, które zrobić na siłę się da - strasznie zaśmiecą kod strony, zwolnią jej działanie... a w CSS to są 2, 3 linijki kodu... Rolling Eyes

Jednym słowem - uciekajcie z IE!! Twisted Evil


Tak, jeszcze żyję Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email   Jabber  
piter Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6876 (97%)
Postów: 1426
Wiek: 49

częstochowa-raków

Post Pon 05 Gru 05, 0:20:35     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

..a mnie się wszystko podoba.......Speedy , zrobiłeś znow parę ciekawych rzeczy , ktore uatrakcyjniają Nasze Forum Wink


Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Gadu-Gadu    
Marcin Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6889 (98%)
Postów: 831
Wiek: 33

Cz-wa centrum

Post Pon 09 Sty 06, 13:28:20     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

To ja mam takie 2 propozycje
1 to posty nie przeczytane i ostatnio dodane – chodzi oto że wchodzimy na forum i nie zawsze mamy czas przeczytać wszystkie posty od ostatniej wizyty a jak nie przeczytasz to uciekną. Tu oprócz postów od ostatniej wizyty było by jeszcze nie przeczytane.

2 to takie genialne ramki (nie umiem ich opisać więc zamieściłem Screena w galerii z 2 propozycji)

Co wy na to i co na to Speedy?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Gadu-Gadu    
Speedy Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 7053 (100%)
Postów: 957

Raków, Mireckiego

Post Pią 03 Mar 06, 11:00:52     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ostatnio dodane (3 III 2006):

Kolejna propozycje zgłaszać do mnie...

PS. Naciskamy F5, żeby niektóre zmiany w wyglądzie się pojawiły.


Tak, jeszcze żyję Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email   Jabber  
piotrusb Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6928 (98%)
Postów: 838
Wiek: 33

Częstochowa - Ostatni Grosz

Post Pią 03 Mar 06, 17:39:27     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Speedy napisał:
Ostatnio dodane (3 III 2006):

  • Dodane podpisy pod ikonamy w górnym menu



O, dobrze, że to poprawiłeś. Czasem musiałem po kilka razy najechać na obrazek, żeby się dowiedzeć dokąd prowadzi a teraz tylko przeczytam podpis i włala.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Gadu-Gadu    
MonteRochee Mężczyzna



Status: Offline
Przebieg: 7051 (100%)
Kondycha: 1726

Kawodrza Dolna

Post Czw 30 Mar 06, 13:53:28     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Speedy mam propozycje.
Do każdego tematu i postu ostatecznie przydała by się pełna data.
Nie tylko np. Pią Mar 03 16:39:27 ale jeszcze rok.
Przyda się to nam ze względu na późniejszą edycję....



...pozdrowienia dla wszystkich rowerowych teoretyków...ja jak Speedy jeszcze żyję... Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email   Tlen    
Speedy Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 7053 (100%)
Postów: 957

Raków, Mireckiego

Post Sob 01 Kwi 06, 22:30:42     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Nowe:
  • Nowy format daty: "Czw 30 Mar 06, 12:53:28". Jeśli ktoś woli inny, może go zmienić w swoim profilu.
  • Automatyczne kasowanie tematów po 14 dniach bez odpowiedzi, ale tylko w dziale "Kupię / sprzedam". Po dzisiejszym "czyszczeniu": usunięto tematów: 62; postów: 317 - prawie 2% forum Wink



Tak, jeszcze żyję Wink


Ostatnio zmieniony przez Speedy dnia Pon 03 Kwi 06, 17:48:17, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email   Jabber  
MonteRochee Mężczyzna



Status: Offline
Przebieg: 7051 (100%)
Kondycha: 1726

Kawodrza Dolna

Post Nie 02 Kwi 06, 0:11:45     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Speedy napisał:
Nowe:
  • Nowy format daty: "Czw 30 Mar 06, 12:53:28". Jeśli ktoś woli inny, może go zmienić w swoim profilu.
  • Automatyczne kasowanie tematów po 14 dniach bez odpowiedzi. Po dzisiejszym "czyszczeniu": usunięto tematów: 62; postów: 317 - prawie 2% forum Wink


z datą już się przytrafiła przydatność jej, w temacie "kupię, sprzedam" z deską kreślarską

ale z tym kasowaniem tematów Shocked aż tyle tego było niepotrzebnego Question



...pozdrowienia dla wszystkich rowerowych teoretyków...ja jak Speedy jeszcze żyję... Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email   Tlen    
szczepan Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6989 (99%)
Postów: 3236
Wiek: 37

cZwA/ ŁdZ / kRk / wrocLove

Post Nie 02 Kwi 06, 1:03:48     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

skoro usunąłeś tyle postów, to napewno było tam sporo moich, a liczba nie zmalała :/ czemu Question


© Copyright by Szczepan ® All Rights Reserved


Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora      
Speedy Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 7053 (100%)
Postów: 957

Raków, Mireckiego

Post Nie 02 Kwi 06, 15:08:22     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

MonteRochee napisał:
ale z tym kasowaniem tematów Shocked aż tyle tego było niepotrzebnego Question


Przez te 1,5 roku uzbierało się w tym dziale masa postów, a skasowane zostały wszystkie sprzed dwóch tygodni.

szczepan napisał:
skoro usunąłeś tyle postów, to napewno było tam sporo moich, a liczba nie zmalała :/ czemu Question


To jest liczba postów napisanych - jak napiszesz, to wskakuje ci jeden więcej. Po usunięciu posta natomiast nie odejmuje z tej liczby.


Tak, jeszcze żyję Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email   Jabber  
bikerx Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6630 (94%)
Postów: 490


Post Pon 03 Kwi 06, 10:08:50     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

To kasowanie dotyczy działu "kupie, sprzedam" czy wszystkich?!

Przykładowo jeśli ktoś nie napisze przez 2 tygodnie kawału to wetnie 15 stron, albo w dziale warsztat: może być, że 3 tygodnie nikt nie bedzie miał problemów, temat zniknie i co? trzeba będzie założyc taki sam. Poza tym jest tam kilka informacji z których niektórzy mogą skorzystać cofając się wstecz?!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość      
Marcin Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6889 (98%)
Postów: 831
Wiek: 33

Cz-wa centrum

Post Pon 03 Kwi 06, 14:49:56     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

gadałem wczoraj podczas przejazdu ze Speedym i powiedział, że dotyczy to tylko "kupie, sprzedam"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Gadu-Gadu    
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Częstochowskie Forum Rowerowe - Strona Główna » Ogłoszenia, dyskusje nt. forum Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
Strona 3 z 4

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
iCGstation v1.0 Template By Ray © 2003, 2004 iOptional


Kontakt z osoba zarzadzajaca witryna: Speedy