wczytywanie...
Częstochowskie Forum Rowerowe - Strona Główna » Wspólne wypady

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Jednym kołem przez Polskę dla Ignasia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Jednym kołem przez Polskę



Status: Offline
Dni: 3605 (51%)
Postów: 2


Post Czw 15 Maj 14, 22:49:53     Jednym kołem przez Polskę dla Ignasia Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Szanowni Koledzy

Zwracamy się do Was z ogromną prośbą o pomoc przy projekcie „Jednym kołem przez Polskę dla Ignasia”.
Wybieramy się w naprawdę długą i wymagającą wyprawę mając pod sobą tylko jedno koło! Przejedziemy całą Polskę wzdłuż, pokonując 900km na monocyklu. Nasza przygoda zacznie się na szczycie Opołonek- najbardziej wysuniętym na południe punkcie Polski. Przez kolejne dziesięć dni, niezależnie od warunków atmosferycznych będziemy przemierzać drogi i bezdroża. Pokonywać własne słabości i przeciwności losu żeby po dziesięciu dniach stanąć na plaży w Jastrzębiej Górze- najdalej wysuniętym punkcie Polski na północ. Naszą podróż dedykujemy małemu Ignasiowi, jest kochanym dzieckiem. Niestety w wieku 3 lat został zdiagnozowany u niego autyzm. Wyprawa ma na celu rozpowszechnienie zbiórki pieniędzy na leczenie i terapię Ignasia.

Prosimy Was, bractwo rowerowe o wsparcie akcji. Nawet najdrobniejsza pomoc w postaci polubienia strony projektu na Facebooku jest nieoceniona. Nic to Was nie kosztuje, dla nas stanowi ważną kartę przetargową podczas rozmów z potencjalnymi darczyńcami.

Strona akcji znajduję się w linku:
https://www.facebook.com/jednymkolemprzezpolske
Możecie na niej znaleźć więcej informacji o Ignasiu i przedsięwzięciu oraz śledzić nasze przygotowania i podróż!

Pozdrawiam Serdecznie
Szymon Kwiatkowski
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
Jednym kołem przez Polskę



Status: Offline
Dni: 3605 (51%)
Postów: 2


Post Pon 07 Lip 14, 11:04:58     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Koledzy!

Zwracam się do Was z ogromną prośbą o wsparcie wyprawy "Jednym kołem przez Polskę dla Ignasia"!

Prowadzimy zbiórkę na platformie http://polakpotrafi.pl/projekt/jednym-kolem do końca tygodnia musimy uzbierać łącznie 2733,50zł, jeżeli to się uda resztę pieniędzy przekaże nam sponsor. Proszę Was o wsparcie choćby symboliczną złotówką! Na darczyńców czekają atrakcyjne nagrody, wpłacając stajecie się częścią wyprawy.
Dzielimy wspólną pasję do rowerów i wypraw, pokażcie siłę tkwiąc w społeczności rowerzystów!

Z góry dziękuje i pozdrawiam, Kwiatkowski Szymon
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Częstochowskie Forum Rowerowe - Strona Główna » Wspólne wypady Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
iCGstation v1.0 Template By Ray © 2003, 2004 iOptional


Kontakt z osoba zarzadzajaca witryna: Speedy