wczytywanie...
Częstochowskie Forum Rowerowe - Strona Główna » Sklepy, warsztaty

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Horyzont - Kościuszki Idź do strony Poprzedni  1, 2
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
outsider Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6960 (99%)
Postów: 1704

Raków Zachód

Post Pon 20 Cze 05, 7:19:44     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Gadanie "czy moge w czymś pomóc" to prawie w każdym sklepie jest ale czy coś robiłes tam z bikiem i jaki jest tego efekt. Mnie tam zaleźli za skórę i po raz kolejny piszę że jest do kitu. Dopiero jak ktoś coś tam porządnie naprawi to zmienię zdanie.


"Jaki trenig - taki czas"
"Ból przeminie - chwała pozostanie"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora   Tlen    
szczepan Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6989 (99%)
Postów: 3236
Wiek: 37

cZwA/ ŁdZ / kRk / wrocLove

Post Pon 20 Cze 05, 9:45:25     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

A ja od tamtej pory tam nie byłem Very Happy


© Copyright by Szczepan ® All Rights Reserved


Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora      
Reklama
Poisonek Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6949 (99%)
Postów: 3301
Wiek: 49


Post Pon 20 Cze 05, 19:26:43     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

No dziś tam byłem po raz pierwszy. Sklep jak sklep - na kolana mnie nie powalił. A co do obsługi to na dzień dobry dowiedziałem się, że mam brzydki rower bo ma rock shox`a z przodu Confused ... bez komentarza...


Dream Big, Play Hard, LIVESTRONG
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Gadu-Gadu    
szczepan Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6989 (99%)
Postów: 3236
Wiek: 37

cZwA/ ŁdZ / kRk / wrocLove

Post Pon 20 Cze 05, 21:08:51     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

O Sorry ale jak można krytykować wygląd roweru klienta Shocked Shocked Totalne bagon :/ brak profesjonalizmu


© Copyright by Szczepan ® All Rights Reserved


Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora      
wizar Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 7053 (100%)
Postów: 587
Wiek: 43

częstochowa - kawodrza dolna

Post Pon 20 Cze 05, 21:30:31     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

o widze ze profesjonalizm w naszej rodzimej czestochowie maleje czuje ze stajemy sie peryferią i wszyscy w sklepach nastawiają sie na szybki i tani zysk.... hmmm co raz mniej miejsc gdzie mozna przyjsc spotkac pogadac powymieniac poglady ....



ooo i traktuja klienta przedmiotowo (ile on ma kasy i co by tu mozna wcisnac - a nie doradzic) hmm


w p o s z u k i w a n i u k o n d y c j i !!!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Gadu-Gadu Tlen    
K@czor Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6890 (98%)
Postów: 54
Wiek: 37

Cz-wa

Post Pon 20 Cze 05, 22:09:43     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

No nie wiem - w sprint-bike'u np. odradzali mi drozszy rowerek bo sie nie opłaca - a gdyby traktowali nas przedmiotowo wciskaliby mi go na siłe Smile




Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Gadu-Gadu Tlen    
wizar Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 7053 (100%)
Postów: 587
Wiek: 43

częstochowa - kawodrza dolna

Post Pon 20 Cze 05, 22:35:08     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ja mówilem globalnie nie koniecznie tam gdzie byleś..... tam jeszcze nie byłem wiec nie moge sie wypowiedzieć lecz wiem i znam smak gdy którys z kolei raz odwlekaja termin lub nie zdolali sprowadzic tego o co ci chodzilo mimo ze kilka dni wczesniej zasrzegali ze nie bedzie problemu


w p o s z u k i w a n i u k o n d y c j i !!!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Gadu-Gadu Tlen    
Lisu



Status: Offline
Dni: 7001 (99%)
Postów: 144
Wiek: 35

Czestochowa-Zawodzie

Post Sob 09 Lip 05, 21:31:38     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Wiem ze tu za duzo nie pisze ale duzo jezdze po sklpeach jak nie mam co robic a jest do dupy pogoda.Wiec tak: sklep ogolnie na minus.Gosc powiedziaB mi ze SR Suntoury sa lepsze jakosciowo pd Rock Shox'a Confused Question Mad Pozatym jak dla mnie nie fachowy serwis.Gosc nie zna nawet dobrze swojego amora ( co ma w srodku sprezyna czy powietrze) i nie mial racji ze jest tam powietrez poniewaz byla sprezyna(moj kolega kupil go od niego i serwisowaB sobie) Gosc po porstu mysli ze wie wszystko no ale coz to on jezdzi w XC na piescie od szosy i na blacie 50 Confused Jedynym plusem sklepu jest to ze sa ciuchy Northwave'a.Ja juz tam nigdy nie zajrze nie mam zamiaru psuc sobie dnia Very Happy Twisted Evil
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Gadu-Gadu    
Poisonek Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6949 (99%)
Postów: 3301
Wiek: 49


Post Pon 11 Lip 05, 8:22:55     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Co do tego gościa to chyba ma uraz do Rock Shox`ów. Mnie też kiedyś zjechał, że mam "badziewiarski rower z przodu". A co do ciuchów to prawda. Właśnie zakupiłem tam buty bo moje adidasy już dogorywają Very Happy Tylko nie wiadomo czy przez moje kolano nie będzie to mój ostatni rowerowy zakup Crying or Very sad


Dream Big, Play Hard, LIVESTRONG
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Gadu-Gadu    
szczepan Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6989 (99%)
Postów: 3236
Wiek: 37

cZwA/ ŁdZ / kRk / wrocLove

Post Pon 22 Maj 06, 19:19:43     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

No i Panowie na Kościuszki dostają odemnie minusa, w ubiegłym tygodniu zamówiłem buty, dałem zadatek, poprosili o numer telegonu i powiedzieli, że w poiedziałek będą (po południu) a Oni dadzą mi znać jak coś, wstępnie umówiłem się na odbiór we wtorek, oczywiście nie mogłem wytrzymać wię pofatygowałem się tam dzisiaj przed 18 i co ... oczywiście butów nie ma :/ spoko luz, nie Ich wina, że mojego rozmiaru nie mieli w hurtowni, ale chyba po to brali numer, żeby dać mi znać jakby coś nie wyszło, a tu cisza, a jak znam, życie to juz na drugi dzień wiedzieli, że butów nie będzie, a zanć nie dali, ja czekałem jak głupi, nieładnie Exclamation


© Copyright by Szczepan ® All Rights Reserved


Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora      
blabla Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6650 (94%)
Postów: 686

cz-wa błeszno/grosz

Post Pią 16 Mar 07, 12:17:50     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ostatnio profesjonalizm pana z tego sklepu powalił mnie na kolana,
poszedłem z koleżanką z firmy bo chciała kupić jakieś oświetlenie do roweru, a pan zaczął jej wciskac najpierw jakieś badziewiaste lampki halogenowe, a póżniej pokazał prawdziwy rarytas jakąś sigme za 50 dych halogenową oczywiście, dla normalnego człowieka który potrzebuje światełka prawie wyłącznie do tego żeby nie czepiały się darmozjady, ewentualnie żeby dawało jakies tam minimalne światełko wytarczyło by najzwyklejsza lampka diodowa, ale nie pan wychwalał podniebiosa starawy model sigmy, a na moja uwagę, żę przy obecnej cenie lampek diodowych totalnym nieporozumieniem jest wciskanie komuś marnej jakości halogenu który pożera ogromne ilości prądu, koleś stwierdził, że on ma taką lampkę i wystarczy zainwestować w akumulatorki których jest tylko 5, a teraz najlepsze koleś stwierdził że na raz naładowanych akumulatorkach jeździ juz 2 lata i w międzyczasie przekładał je jeszcze do aparatu i do sterowanego samochodziku syna, po prostu mnie zabił tym wywodem. Na koniec kiedy poprosiłem o brunoxa do amaryzatorów to zrobił wielkie oczy i powiedził CO????- więc mu odpowiedziałem, że to co ma za plecami, koleś z wielkim zdziwieniem wziął środek i zaczoł czytać do czego to- po prostu dramat, nie polecam jak widzą, że ktoś nie za bardzo się orientuje to wciskają takie kity, że paść można, a i wiedza o sprzedawanym towarze jest dramatyczna


........blaaaaaaaaaaaaaaaa.......
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Gadu-Gadu    
damzac Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 7045 (100%)
Postów: 562
Wiek: 40

Myszków DWA KOŁA I PASJA

Post Pią 16 Mar 07, 21:45:18     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

"blabla" chyba musze sie, troche zgodzic z toba, zadziwajace jest to jak mozna sprzedawac 'markowe' rzeczy i tak sie motac to fakt, zreszta na podobne przypadlosci cierpia nasi pozostali sprzedawcy w cz-wie, jak widac nie ma ludzi encyklopedi choc brunxa nieznac to juz przesada!Smile co do horyzontu brakuje im napewno konkretnosci, mnie sie wydaje ze staraja sie i poprostu 'przedobzaja' jezeli to tak mozna nazwac, choc w tym ich staraniu jak madrze zauwazyles chyba bardziej przemawia chec zysku niz dobro klienta, chcialbym sie mylic, reasumujac jak to mowi stare dobre przyslowie, "zdanie innych przyjmuj a rozumu słuchaj swojego"




http://zabiegani.czest.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora      
Poisonek Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6949 (99%)
Postów: 3301
Wiek: 49


Post Nie 08 Mar 09, 14:09:46     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Kilka tygodni temu zgubiłem jedną z zatyczek zakrywających bebechy w moich pedałach crank brothers. Jako że dystrybutorem tych pedałów jest firma "7 Anna" mająca w Cze-wie sprzedawcę w postaci sklepu na Kościuszki udałem się do niego w celu zamówienia w/w zatyczek. W sklepie powiedziano mi, że zamówią takie zatyczki z tym, że ze względu na małą wartość artykułu (15 zł) "7 Anna" dołączy je do najbliższej paczki wysyłanej dla sklepu. Sprzedawca powiedział mi, że ze względu na martwy okres zimowy paczka będzie wysyłana dopiero za 3 tygodnie. Zgodziłem się rozumiejąc niefortunność terminu mojego zamówienia. Po 3 tygodniach udałem się do sklepu w celu odebrania zatyczek. Niestety paczka przyszła, ale bez zatyczek. Sprzedawca zadzwonił przy mnie do "7 Anna" i dowiedział się że sprzedawca zapomniał wrzucić zatyczek do paczki. Miały zostać wysłane osobnym listem i miałem się po nie zgłosić za 4 dni. Po 4 dniach poszedłem po zatyczki - znów lipa - nie przyszły. Sprzedawca znów zadzwonił przy mnie do "7 Anna" i zrypał ich za niesłowność. Otrzymał informację, że zatyczki leżą na biurku u gościa z którym rozmawiał, bo znów o nich zapomniał i zostaną wysłane jeszcze tego samego dnia KURIEREM!!! Na drugi dzień przyszedłem do sklepu po zatyczki. Były. I sedno sprawy: sprzedawca oznajmił mi, że ze względu na kosmiczny czas oczekiwania i burdel w "7 Anna" dostaję je gratis. Wielki plus dla sklepu za honorowe zachowanie się wobec klienta, pomimo braku własnej winy w całej sytuacji.


Dream Big, Play Hard, LIVESTRONG
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Gadu-Gadu    
bikerx Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6630 (94%)
Postów: 490


Post Pon 09 Mar 09, 22:02:16     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

blabla napisał:
akumulatorki których jest tylko 5, a teraz najlepsze koleś stwierdził że na raz naładowanych akumulatorkach jeździ juz 2 lata i w międzyczasie przekładał je jeszcze do aparatu i do sterowanego samochodziku syna, po prostu mnie zabił tym wywodem.


może te baterie mają ogniwa jakieś tan plutonowe lub może uranowe Laughing Laughing Laughing
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość      
marsman Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 5864 (83%)
Postów: 732


Post Wto 10 Mar 09, 21:58:06     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

różnie to bywa. nie wiem który to mógł być sprzedawca ale ogólnie Ci obecni są spoko. fakt czasem czegoś ich nauczę ale to raczej dlatego że mam sporą wiedzę ale mocno ukierunkowaną Cool
drugi sklep na Wolności...
kiedyś chciałem kupić kulki do piasty. nic specjalnego Shimano M900. kolo którego zastałem za ladą musiał wołać Jarka bo nie wiedzial o czym ja mówię Shocked
ogólnie ze sklepu na Kościuszki jestem zadowolony. na Wolności to już zbyt daleko i nie chce mi się chodzić. asortyment ten sam.



Notatka:

Cytat:
kiedyś chciałem kupić kulki do piasty

kulki do piast można nabyć w sklepie z łożyskami przy jagiellońskiej, na wysokości shella, dostaniesz każdy rozmiar
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Gadu-Gadu    
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Częstochowskie Forum Rowerowe - Strona Główna » Sklepy, warsztaty Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
iCGstation v1.0 Template By Ray © 2003, 2004 iOptional


Kontakt z osoba zarzadzajaca witryna: Speedy