wczytywanie...
Częstochowskie Forum Rowerowe - Strona Główna » Sklepy, warsztaty

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Sklepy internetowe - opinie i opisy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
outsider Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6951 (99%)
Postów: 1704

Raków Zachód

Post Sro 11 Sty 06, 14:18:34     Sklepy internetowe - opinie i opisy Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ponieważ niektórzy z nas kupują w sklepach internetowych to może w tym temacie wpisujmy opinie i adresy na ten temat.

Propnuję wprowadzić ocenę sklepów:
Skala od 0 do 5.
5 dajemy tylko sklepom optymalnym tzn najtańszy towar, dobrze załatwiona przesyłka czyli zero problemów.


"Jaki trenig - taki czas"
"Ból przeminie - chwała pozostanie"


Ostatnio zmieniony przez outsider dnia Sro 18 Sty 06, 10:04:29, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora   Tlen    
MonteRochee Mężczyzna



Status: Offline
Przebieg: 7042 (100%)
Kondycha: 1726

Kawodrza Dolna

Post Sro 11 Sty 06, 18:16:24     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ja kupuje na Arrow www.cyklotur.com przeważnie
oraz u Arniego Arrow www.arnik.com.pl
ewentualnie Arrow www.bikeonline.pl:)
pamiętam jeszcze jak raz kupilem mostek Octagona na Arrow http://www.erowery.pl/ Very Happy (sklep na Ogrodowej, a oni mi paczką wysłali Smile)
polecam Exclamation czasami na cykloturze trzeba długo czekać ale profesjonal Smile
kupowałem tam korbę Alivio Smile

reszte sklepów to moge coś wybrać jak nie ma w innych, lub jest korzystna oferta Smile



...pozdrowienia dla wszystkich rowerowych teoretyków...ja jak Speedy jeszcze żyję... Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email   Tlen    
Reklama
outsider Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6951 (99%)
Postów: 1704

Raków Zachód

Post Pon 16 Sty 06, 13:43:13     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Opinia na temat sklepu Arizzon E_SHOP:
http://www.arizzon.com/shop/index.php?kat=plecaki&prod=zam

Jest to sklep ze sprzętem outdorowym, wspinaczkowym i rowerowym ale chodzi o ciuchy i plecaki. Wybór całkiem niezły i serwis zrobiony dość profesjonalnie. Zamówiłem plecak bo mieli baaardzo atrakcyjną przecenę. Niestety po jakiś dwóch godzinach zadzwoniła pani że nie mogą zrealizować zamówienia bo plecaków już nie ma. Jest to ewidentne robienie sobie jaj z klienta. Pani zaproponowała że może dać jakiś upust na inny model ale ów upust był naprawdę śmiechu warty, tym bardziej że ogólnie typ plecaka który zamówiłem był, tylko w innym zestawie kolorów. Porządny sklep spytałby tylko czy może być inny kolor ale tutaj uparli się że ten kolor nie podlega upustom. Zaproponowałem aby opuścili cenę na taką jaką ma konkurencyjny sklep ale w odpowiedzi dostałem że nie moga o tyle obniżyć. Podziękowałem za współpracę i zamówiłem w innym sklepie.
Ogólnie sklep nie potrafił dobrze zachować się w opisanej sytuacji, a zapewniali mnie że najważniejsza jest satysfakcja klienta chociaż gdy obniżka nie zapewniła im założonego zysku to się wypieli.

OCENA - 1


"Jaki trenig - taki czas"
"Ból przeminie - chwała pozostanie"


Ostatnio zmieniony przez outsider dnia Sro 18 Sty 06, 10:05:15, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora   Tlen    
outsider Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6951 (99%)
Postów: 1704

Raków Zachód

Post Sro 18 Sty 06, 10:02:00     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Sklep: http://www.bikeww.pl/

Zakup: pedały spd
Wszystko przebiegło bezproblemowo i szybko. Dokładnie tak jak powinien działać taki sklep.

OCENA - 4


"Jaki trenig - taki czas"
"Ból przeminie - chwała pozostanie"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora   Tlen    
outsider Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6951 (99%)
Postów: 1704

Raków Zachód

Post Pią 20 Sty 06, 11:13:59     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Sklep Sherpa http://sherpa.pl/

Zakup: plecak rowerowy
Asortyment podobny do Arrizona ale mają drobny błąd, po zamówieniu nie dostałem informacji o koncie, dopiero po wysłaniu maila przysłali namiary. Plecak był najtańszy wśród innych ofert (duży plus). Reszta przebiegła bezproblemowo, przesyłka dobrze zapakowana, ogólnie jestem zadowolony i polecam.

OCENA - 5-


"Jaki trenig - taki czas"
"Ból przeminie - chwała pozostanie"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora   Tlen    
szczepan Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6980 (99%)
Postów: 3236
Wiek: 37

cZwA/ ŁdZ / kRk / wrocLove

Post Wto 31 Sty 06, 11:09:35     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Sklep Internetowy Bike-Center

www.bike-center.pl
Na allegro nick: bike_center_pl

Kupowałem poprzez allegro, bardzo szybka przesyłka, dobry kontakt. Jeśli chodzi o ofertę sklepu to zapraszam na jego stronę, wydaje mi się, że źle nie jest. Dla mnie wszysko OK
Polecam


© Copyright by Szczepan ® All Rights Reserved


Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora      
Poisonek Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6940 (99%)
Postów: 3301
Wiek: 49


Post Czw 29 Mar 07, 22:30:01     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ostatnio miałem nieprzyjemność dwa razy korzystać z internetowych sklepów rowerowych. Ramę zakupiłem w:
http://extreme-shop.nazwa.pl/shop/index.php?cPath=29
a opony w:
http://www.centrumrowerowe.pl/index.php
Obsługa w obu mocno mnie rozczarowała. Po pierwsze rama:
Gdy się zdecydowałem na jej zakup zadzwoniłem do Opola i wypytałem o szczegóły. Dostałem info, że ramy są i co więcej można je sobie pomalować na dowolny kolor bez dodatkowych kosztów. Jako, że nie chciałem, żeby nowa rama radykalnie różniła sie od mojego starego scott`a, poprosiłem o biały perłowy. "Nie ma problemu" usłyszałem, "trzeba tylko podać nr koloru z palety RAL i żeby nie było niedomówień prosimy, żeby pan sam znalazł symbol koloru biały perłowy, który panu przypasuje. Są poprostu różne odcienie". Po dwudniowych poszukiwaniach po lakierniach znalazłem symbol koloru i zadzwoniłem, żeby go podać. Usłyszałem "tak myślałem, bo właściwie to ten kolor to jest tylko jeden"... Krew mnie zalała. Po kiego w takim razie kazał mi szukać tego koloru? Ale nic... Zamówiłem i zapytałem kiedy będzie - "za trzy cztery dni"... Czekałem trzy i pół tygodnia... i gdy wreszcie zadzwoniłem po raz 20 zapytać czy już w końcu rama dotarła, usłyszałem, że w lakierni sie pomylili i pomalowali zamiast 18``, 15`` "Ale jak pan chce możemy zamówić jeszcze raz" Ręce mi opadły w perspektywie następnych trzech tygodni i odpuściłem sobie ten perłowy na rzecz zwykłego białego, który był dostępny od ręki. Powiedziałem panu, że przyjadę za 3 godziny po ramę i zapytałem czy są też stery, które do niej zamawiałem i na które miałem dostać 50 % rabatu. "Tak są". Na miejscu rama była, sterów nie "bo pan miał urwanie głowy i nie sprawdził". Powiedziałem, że nie wyjdę jak nie skołuje mi jakichś sterów podobnej klasy. Poszedł na zaplecze i przynosi klockowate, kulkowe Ritchey`e, a ja zamówiłem maszynowe Cane Creek`i. Powiedziałem, żeby nie żartował i znalazł coś innego. Przytargał za chwilę FSA, ale za 180 zł - za Creek`i miałem zapłacić 50 zł. Powiedziałem "niech pan zrobi tak, żeby nie kosztowały 180" Pomyślał chwilę i sprzedał mi je za 80 zł. I tyle. Totalna amatorka, co widać było również w sklepie - totalny bajzel...
A co do opon to już krócej:
Kupiłem rano w poniedziałek, zapłaciłem rano w poniedziałek, dostałem @ w poniedziałek wieczorem, że "towar został wysłany przesyłką kurierską". Myślę sobie "będzie we wtorek, najpóźniej w środę". Dziś dzwoniłem, bo kurier nie dotarł. Otrzymałem od pana wyjaśnienie, że tego towaru nie mają na sklepie "bo wyszedł" i że będzie w przyszłym tygodniu. Nadmienię, że na stronie sklepu status produktu figurował jako "dostępny od ręki". I po moim telefonie dalej taki pozostał, tak że pewnie nie tylko ja się rozczaruję...
I to tyle odnośnie profesjonalizmu i poszanowanie klienta w powyższych sklepach. UFFFF ale się rozpisałem Very Happy


Dream Big, Play Hard, LIVESTRONG
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Gadu-Gadu    
te5er



Status: Offline
Dni: 5440 (77%)
Postów: 1
Wiek: 42


Post Czw 21 Maj 09, 19:15:26     www.nartyrowery.pl Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ostatnio zakupiłem:

Rower Merida Matts 40-D model 2009 Licznik, voucher i wysyłka GRATIS

http://www.nartyrowery.pl/produkt/zobacz/7112/rower_merida_matts_40d_model_2009|licznik_voucher_i_wysylka_gratis

Sklep okazał się bardzo konkurencyjny w terminie realizacji zamówienia oraz fachowej pomocy podczas wyboru odpowiedniego roweru (rama, osprzęt).
Czas realizacji od momentu wpłaty 4 dni.
Rower trafił do mnie prawie gotowy do jady, wymagane było częściowe jego skręcenie.

Reasumując, jestem zadowolony nie musiałem nigdzie wydzwaniać za swoim zamówieniem. Słowo dane przez telefon w kwestii zakupionego roweru zostało dotrzymane.

Ps. Może kiedyś skorzystam z ich oferty zimowej Razz narty itp ;>
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość      
marsman Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 5855 (83%)
Postów: 732


Post Czw 21 Maj 09, 20:03:12     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

http://vincere.pl/sklep/index.php
coś dla ww. szkoda, że ich tytanowe śrubki do najładniejszych nie należą Rolling Eyes
troche zbyt ciasne gniazda na imbusa, różnice w wykonaniu różnych śrub. choć te które ja kupiłem to produkt który mialem jeszcze sporo przed otwarciem sklepu. może kolejne, większe partie były ok. tego nie wiem.
sklep jako sklep polecam. dobry kontakt. szybka wysyłka Smile

obecnie czekam na przesylke z bicyklon.pl . kilka śrubek alu/Ti może już jutro będę je miał Mr. Green
tu przy zamówieniu miałem mały problem ze swej jednak strony. dobry kontakt rozwiązał kłopot Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Gadu-Gadu    
fasol Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 5426 (77%)
Postów: 174


Post Czw 21 Maj 09, 20:18:01     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

marsman napisał:

troche zbyt ciasne gniazda na imbusa, różnice w wykonaniu różnych śrub.


Być może trafiłeś na śrubki calowe. Albo na takie które mają metryczny gwint ale calowe gniazdo. Wtedy właśnie dokręcając metrycznym kluczem masz ciasne gniazdo. No chyba, że po prostu robią zbyt ciasne gniazda... Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Gadu-Gadu    
marsman Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 5855 (83%)
Postów: 732


Post Czw 21 Maj 09, 21:38:42     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

gwinty są ok. w śrubach M5x15 w jednej na cztery tak miałem więc to musi być wina wykonania Confused
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Gadu-Gadu    
outsider Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6951 (99%)
Postów: 1704

Raków Zachód

Post Pią 22 Maj 09, 7:20:45     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Polecam dwa sklepy a jeden właściwie jako sprzedawca z allegro:
Sklep hike.pl - zakup koszulki, nie było na stanie ściągnęli w ciągu 3 dni (wcześniej od razu przy zakupie informacja że muszą ściągnąć więc bez zaskoczenia przy zamówieniu), szybka przesyłka pełna informacja na maila.
ocena 4+ (przez standardowe ceny)
Sklep, sprzedawca Krajek.pl - Już kilkakrotnie kupowałem ciuchy, nie ma problemów z wymianą (dobrze załatwiona reklamacja), nie ma również problemu z wymianą gdy nie pasuje rozmiar (niby gwarantuje nam to prawo ale sami wiecie jak jest), czasem można ustrzelić coś cenowo. Polecam.
ocena 5


"Jaki trenig - taki czas"
"Ból przeminie - chwała pozostanie"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora   Tlen    
t3d1 (usunięty)







Post Pon 25 Maj 09, 11:35:52     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

A kupował ktoś może jakieś ciuszki w www.mikesport.pl Question
Chodzi mi głównie o koszulki biemme i rogelli.
Powrót do góry
Galeria użytkownika
gareth



Status: Offline
Dni: 5145 (73%)
Postów: 1


Post Wto 16 Lut 10, 12:58:47     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja ze swojej strony mogę szczerze polecić sklep emtebe.pl kupowałem u nich rower, dorzucili mi komplet fajnych ciuchów gratis. Teraz na nowy rok mają też ciekawe promocje, wszystko przebiega tam sprawnie, można pogadać o rowerach jeździe, bo właściciele także dosyć sporo jeżdzą.[/url]
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość      
Ginzoczesto Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 4748 (67%)
Postów: 1
Wiek: 40

Warszawa

Post Nie 20 Mar 11, 15:04:32     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Mogę polecić wszystkim SZUMGUM. Kupowałem tam sakwy rowerowe, bagażnik i odzież. Szybko i sprawnie.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość      
szczepan Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6980 (99%)
Postów: 3236
Wiek: 37

cZwA/ ŁdZ / kRk / wrocLove

Post Wto 14 Cze 11, 22:22:59     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ostatnio wpadłem na nich w sieci, nic nie kupowałem więc nie sprawdziłem jakości obsługi, ale asortymentu wygląda, że mają sporo:

http://www.romed.pl/index.php


© Copyright by Szczepan ® All Rights Reserved


Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora      
Sebiq Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 5927 (84%)
Postów: 690

Częstochowa - Ostatni Groszek

Post Pon 19 Gru 11, 11:26:35     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ze sklepów internetowych mogę polecić:

- BCM Nowatex (producent odzieży kolarskiej): http://sklep.bcmnowatex.com.pl/
- Airbike.pl - sklep: http://www.rowerowysklep.pl/
- wzmiankowany wyżej SzumGum: http://www.szumgum.com/
- sklep Kalita: http://firma-kalita.pl/sklep/

Oprócz dobrych cen na asortyment, który mnie interesował, odczułem profesjonalne podejście do klienta. Komunikowałem się i telefonicznie, i mailowo z obsługą tych sklepów - zawsze było rzeczowo i miło. Praktycznie nie mam nic do zarzucenia. Smile

W innych sklepach też robiłem zakupy, ale w tych czterech wymienionych tutaj kupowałem przynajmniej dwa razy, więc fachowość jest sprawdzona i potwierdzona. Ponadto w bełchatowskim sklepie Kalita dwukrotnie byłem osobiście.


Na koniec dziękuję obsłudze sklepu BCM Nowatex za zrealizowanie ostatniego zamówienia w świetnej cenie! To iście świąteczny prezent dla mnie. Smile


"Każdy, kto wykaże zdecydowaną inicjatywę,
może wyrwać się z kieratu codzienności."
Andrzej Zawada, himalaista (1928-2000)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Gadu-Gadu    
Mr. Dry Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6129 (87%)
Postów: 875
Wiek: 45

Częstochowa

Post Pią 04 Wrz 20, 14:45:34     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Forza Sport
Szyją ubranka nie tylko rowerowe bo i do innych sportów. Jak wielu, ale ci nie biorą dodatkowej opłaty za stroje indywidualne jeśli ma się własną grafikę, loga itp. Cenowo przystępnie ale jak z jakością to nie wiem bo zamówiłem jedną koszulkę i jestem dopiero po pierwszej przejażdżce. Materiał sprawia wrażenie trochę sztywniejszego niż gro innych koszulek. Jak z jakością ciężko ocenić, nie robiłem rozeznania w internetach. Ale coś co napawa optymizmem to adres firmy - ten sam co Attiq a od tej firmy mam koszulkę od kilku lat (też unikatowy egzemplarz) i ciągle dobrze się trzyma oraz od jakichś 3 lat spodenki,na które również nie narzekam.
Gwoli ścisłości - na koszulkę czekałem około 10 dni od kontaktu do otrzymania przesyłki więc dość szybko biorąc pod uwagę indywidualne zamówienie i to jednej sztuki. Grafikę na koszulkę zaprojektował Konrad a przedstawia ona Leszego - słowiańskiego demona, pana lasów i zwierząt go zamieszkujących.
Koszulka


Nieważne gdzie jest pies pogrzebany, jeśli masz siłę kopać znajdziesz zwłoki...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość      
czarny_mario Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 4571 (65%)
Postów: 53
Wiek: 50

Częstochowa 1000

Post Sob 05 Wrz 20, 23:23:28     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

A jak to wygląda cenowo?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Gadu-Gadu    
Mr. Dry Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6129 (87%)
Postów: 875
Wiek: 45

Częstochowa

Post Wto 08 Wrz 20, 12:40:18     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Zajrzyj na stronę, tam są ceny. Za koszulkę zapłaciłem 91 pln z przesyłką, rowerowe są droższe bo coś koło 150. Za grafikę płaciłem bezpośrednio Konradowi.


Nieważne gdzie jest pies pogrzebany, jeśli masz siłę kopać znajdziesz zwłoki...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość      
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Częstochowskie Forum Rowerowe - Strona Główna » Sklepy, warsztaty Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
iCGstation v1.0 Template By Ray © 2003, 2004 iOptional


Kontakt z osoba zarzadzajaca witryna: Speedy