wczytywanie...
Częstochowskie Forum Rowerowe - Strona Główna » Sklepy, warsztaty

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Wypożyczalnia rowerów w Częstochowie
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
fasol Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 5435 (77%)
Postów: 174


Post Czw 07 Sty 16, 9:33:20     Wypożyczalnia rowerów w Częstochowie Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Cześć,
od jakiegoś czasu (nawet już dość długiego) chodzi mi po głowie zakup roweru do szeroko pojętego enduro. Ponieważ nie jestem do końca przekonany czy chcę typowego enduraka, czy może ścieżkowca, albo coś z nowości typu 27,5+ (może nawet fatbike'a) wpadł mi do głowy pomysł, żeby po prostu pojeździć takimi rowerami i na własnej skórze sprawdzić co mi najbardziej pasuje.

W związku z tym czy znacie miejsca/sklepy gdzie można wypożyczyć rower (i nie jakiegoś miejskiego pomykacza z koszykiem na kierownicy)?

Osobiście kojarzy mi się tylko fabrykarowerow.com, ale patrząc, że cena za wypożyczenie X-CALIBER'a zaczyna się od 89 zł za dobę to ciekawe ile złotówek trzeba położyć za takiego np. Stache'a... Pewnie nie znam się na "rynkowych" cenach, ale stówa za 24 godziny wypożyczenia roweru to praktycznie tyle co za wypożyczenie samochodu Confused
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Gadu-Gadu    
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Częstochowskie Forum Rowerowe - Strona Główna » Sklepy, warsztaty Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
iCGstation v1.0 Template By Ray © 2003, 2004 iOptional


Kontakt z osoba zarzadzajaca witryna: Speedy