wczytywanie...
Częstochowskie Forum Rowerowe - Strona Główna » Hyde-Park

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Sprzęt grający na rower Idź do strony Poprzedni  1, 2
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Warrior Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 5437 (77%)
Postów: 36
Wiek: 29

czestochowa - śródmieście

Post Nie 04 Paź 09, 7:55:42     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ja prawie zawsze jeżdże z muzyką po mieście przeważnie słucham na głośniku albo zakładam tylko jedną słuchawkę a jeśli jadę po lesie to przeważnie słucham normalnie.
sprzęt: kiedyś jeździłem z mp3 od manty ale olbrzymia pamięć tego urządzenia(128mb) sprawiło że kupiłem sobie mp4 które po 2 miesiącach użytkowana się zepsuło się, teraz jeżdże z telefonem SE w910i i słuchawkami dołączonymi do niego


muzyka na przejażdżki to najczęściej takie zespoły jak Disturbed, Bullet for my valentain, Static X i kilka innych zespołów sam metal


Mówią że praca uszlachetnia, kształtuje charakter... ale ja w to nie wierze


sory za ortografie
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Gadu-Gadu    
fasol Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 5465 (77%)
Postów: 174


Post Nie 04 Paź 09, 18:11:06     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Mam te słuchawki i osobiście nie polecam. Są bardzo duże to raz. A dwa mają bardzo przerysowany bass. Jeśli ktoś słucha muzyki z mocnym bitem topewnie mu się to spodoba. Wg mnie dzwięk jest dobry tylko gdy słucha się dość głośno, przy cichym dźwieku słychać praktycznie sam bass. Ja słucham raczej rock'a oraz różnej muzyki alternatywnej i mnie te słuchawki nie przypadły do gustu. Przesiadłem się na Creative'y EP630.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Gadu-Gadu    
Reklama
blabla Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6680 (94%)
Postów: 686

cz-wa błeszno/grosz

Post Nie 04 Paź 09, 21:14:36     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Creative'y EP630.

dobry wybór mam i polecam Smile


........blaaaaaaaaaaaaaaaa.......
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Gadu-Gadu    
outsider Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6990 (99%)
Postów: 1704

Raków Zachód

Post Pon 05 Paź 09, 7:03:07     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Koss, Creativ jak można słuchać muzyki na takich śmieciach? Nie szkoda uszu?
Z 'dousznych' moge polecić np takie:
http://sklep.rms.pl/index.php?p2416,sluchawki-douszne-kanalowe-shure-se-530-se530
chociaż podobno lepsze były starsze wersje.


"Jaki trenig - taki czas"
"Ból przeminie - chwała pozostanie"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora   Tlen    
Poisonek Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6979 (99%)
Postów: 3301
Wiek: 49


Post Pon 05 Paź 09, 14:27:52     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

art1986 napisał:
dwa mają bardzo przerysowany bass

Faktycznie. Dzięki art1986 za umożliwienie przetestowania i uchronienie przed niepotrzebnymi kosztami. Chyba jednak zdecyduję się na te Creativ`y. Jakby co to najwyżej blabli się dostanie. A co do oferty outsidera to raczej sobie odpuszczę... Laughing


Dream Big, Play Hard, LIVESTRONG
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Gadu-Gadu    
Marcin Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6919 (98%)
Postów: 831
Wiek: 33

Cz-wa centrum

Post Pon 05 Paź 09, 16:04:02     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

dunDer napisał:
Koss to dobra firma - ostatnio zakupiłem UR-20 do nagrywania jako odsłuch i śmiem twierdzić, że dźwięk jest dużo lepszy niż np. w Senheiserach czy Samsonach.

Nie wiem jakie Senheisery testowałeś ale miałem te słuchawki na uszach i w porównaniu z moimi 555 wypadają blado no ale to nie ta półka cenowa. Porównując z serią 20x też jakoś słabiej wychodzą moim skromnym zdaniem. Oczywiście zależy od "osprzętu" którym je napędzasz Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Gadu-Gadu    
Poisonek Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6979 (99%)
Postów: 3301
Wiek: 49


Post Pon 05 Paź 09, 16:56:46     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Już się blabli nie dostanie Very Happy Słuchawki Creative EP-630 dzięki niemu zostały przetestowane i jakiekolwiek próby porównywania ich z Koss`ami to nieporozumienie. Super słuchawki do odtwarzaczy przenośnych!!!


Dream Big, Play Hard, LIVESTRONG
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Gadu-Gadu    
outsider Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6990 (99%)
Postów: 1704

Raków Zachód

Post Wto 06 Paź 09, 7:20:00     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja wiem że te ceny bolą ale jak posłuchałem za pierwszym razem słuchawek z górnej półki (nie te shure Wink co w linku bo to inna kategoria) to mi buty spadły no i przepadłem, teraz marzą mi się nowe senki HD 800. W każdym razie muzyka brzmi bajecznie oczywiście z dedykowanym wzmakiem słuchawkowym bo dziurki w zwykłych wzmakach to lipa. Taki mały offtopic wyszedł...


"Jaki trenig - taki czas"
"Ból przeminie - chwała pozostanie"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora   Tlen    
Poisonek Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6979 (99%)
Postów: 3301
Wiek: 49


Post Wto 06 Paź 09, 11:06:26     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Creative`y EP-630 zakupione. Długo się zastanawiałem czy nie wziąć na Allegro, gdzie są oferowane w cenie nieco ponad 30 zł z przesyłką, ale czytałem na forach że całe Allegro jest zasypane podróbkami tych słuchawek, więc zdecydowałem się na sklep. W Cze-wie najtaniej wychodzi w http://www.bincom.pl/ - na stronie widnieje cena 65 zł, ale w sklepie bez targowania sprzedali mi za 60 zł. W porównaniu z ofertami innych sklepów bardzo dobra cena.


Dream Big, Play Hard, LIVESTRONG
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Gadu-Gadu    
Mr. Dry Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6168 (87%)
Postów: 877
Wiek: 45

Częstochowa

Post Sro 07 Paź 09, 21:08:29     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

arektacana napisał:
Creative`y EP-630 zakupione. Długo się zastanawiałem czy nie wziąć na Allegro, gdzie są oferowane w cenie nieco ponad 30 zł z przesyłką, ale czytałem na forach że całe Allegro jest zasypane podróbkami tych słuchawek,

Te to na pewno podróbka. Różnica widać po wtyczce (kątowa - prosta ale nie pamiętam która jest w oryginale).
outsider napisał:
W każdym razie muzyka brzmi bajecznie oczywiście z dedykowanym wzmakiem słuchawkowym bo dziurki w zwykłych wzmakach to lipa

I właśnie dlatego do większości playerków (czyli maks 500 pln) raczej nie warto kupować droższych słuchawek. Najlepiej "przymierzyć" (jeśli ma się możliwość) jak brzmią z danym odtwarzaczem, bo czasem bywa, że na jednym sprzęcie grają całkiem fajnie, a na drugim już jest kicha.


Nieważne gdzie jest pies pogrzebany, jeśli masz siłę kopać znajdziesz zwłoki...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość      
outsider Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6990 (99%)
Postów: 1704

Raków Zachód

Post Czw 08 Paź 09, 7:04:40     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

No cóż playerki są lepsze i gorsze ale faktem jest że mp3 to format stratny więc nie ma co się wysilać za mocno.


"Jaki trenig - taki czas"
"Ból przeminie - chwała pozostanie"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora   Tlen    
fasol Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 5465 (77%)
Postów: 174


Post Czw 08 Paź 09, 18:07:58     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Przeważnie tu właśnie leży problem... Cóż z tego, że mamy słuchawki i player z najwyższej półki skoro słuchamy kiepskiej jakości pliku *.mp3
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Gadu-Gadu    
Mr. Dry Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6168 (87%)
Postów: 877
Wiek: 45

Częstochowa

Post Czw 08 Paź 09, 20:10:23     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

art1986 napisał:
Przeważnie tu właśnie leży problem... Cóż z tego, że mamy słuchawki i player z najwyższej półki skoro słuchamy kiepskiej jakości pliku *.mp3

I to działa też w drugą stronę. Co z tego, że muza w formacie FLAC jak player za góra 350 PLN. A szum z ulicy dodatkowo robi swoje. Wiatr przy jeździe też.
Warrior napisał:
Disturbed, Bullet for my valentain

Dobre do agresywnej jazdy po mieście Twisted Evil Ja jednak wolę jak mnie coś "wycisza" np. Hermh.


Nieważne gdzie jest pies pogrzebany, jeśli masz siłę kopać znajdziesz zwłoki...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość      
Warrior Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 5437 (77%)
Postów: 36
Wiek: 29

czestochowa - śródmieście

Post Pią 09 Paź 09, 11:03:48     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

w sumie też by sie przy tym dobrze jeździło


Mówią że praca uszlachetnia, kształtuje charakter... ale ja w to nie wierze


sory za ortografie
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Gadu-Gadu    
Lukas Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6934 (98%)
Postów: 1116
Wiek: 38

Częstochowa [Tysiąclecie]

Post Sro 02 Gru 09, 18:01:27     Koniec wojny? Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

W końcu pojawiło się coś co może skutecznie pomóc zwolennikom jak i przeciwnikom jazdy na rowerze w słuchawkach:

http://www.rower.com/archiwum.php?art=4079



Ciekawe czy warte jest takiej ceny pod względem technicznym, bo pod względem bezpieczeństwa nie ma żadnych wątpliwości.

Może ktoś się skusi i kupi?


Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość      
fasol Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 5465 (77%)
Postów: 174


Post Sro 02 Gru 09, 20:43:50     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Cena na alledrogo trochę odstrasza (ok 200 zł). Ale nie powiem, że nie jestem ciekawy jak sprawują się w jeździe na rowerze. Np. czy wiatr znacząco nie zakłóca muzyki.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Gadu-Gadu    
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Częstochowskie Forum Rowerowe - Strona Główna » Hyde-Park Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
iCGstation v1.0 Template By Ray © 2003, 2004 iOptional


Kontakt z osoba zarzadzajaca witryna: Speedy