wczytywanie...
Częstochowskie Forum Rowerowe - Strona Główna » Co warto kupić?

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
[Rower] Wybór do 1500 zł Idź do strony Poprzedni  1, 2
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
szczepan Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 7018 (99%)
Postów: 3236
Wiek: 37

cZwA/ ŁdZ / kRk / wrocLove

Post Czw 17 Maj 07, 9:06:10     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Co do Kelly'sów i ram protect alloy a na takich składane są niższe modele Kelly'sa (Spider, Scarpe, Quartz i Salamander) to nie są wybitnie lekkie ale za to bardzo wytrzymałe, po prostu ramka na lata, jeśli chodzi o amory to w tej cenie nie dostaniesz żadnej rewelacji, więc musisz się liczyć, że amor po pewnym czasie do wymiany. Tarczówek bym nie brał na Twoim miejscu, lepiej lepsze V-ki niż kiepskie tarczówki (zresztą widziałem kiedyś chyba właśnie w Spiderze tarcze były nitowane do piasty Exclamation ). Co innego dobre tracze ... ale to już inny temat.
Na Quartz'u jeździ Nataszka więc niech Ona się coś bliżej wypowie, ja ze swojego Salamandra seryjną mam tylko ramę.


© Copyright by Szczepan ® All Rights Reserved


Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora      
Paveu Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6482 (92%)
Postów: 23
Wiek: 35

Czestochowa

Post Czw 17 Maj 07, 10:01:56     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Jeśli chodzi o Kelly'sa to ja również jestem bardzo zadowolony ze swojego Salamandra, nie jedno już przeżył Wink Najlżejszy to on może nie jest ale to solidna ramka.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Gadu-Gadu    
Reklama
outsider Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6989 (99%)
Postów: 1704

Raków Zachód

Post Czw 17 Maj 07, 10:22:45     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

A może wolisz coś złożyć? Wink


"Jaki trenig - taki czas"
"Ból przeminie - chwała pozostanie"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora   Tlen    
blabla Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6679 (94%)
Postów: 686

cz-wa błeszno/grosz

Post Czw 17 Maj 07, 14:57:54     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

outsider napisał:
A może wolisz coś złożyć?

no ja też bym chyba się do takiego rozwiązania skłaniał, składasz zdecydowanie pod siebie, to nie twój pierwszy rower więc pewnie wiesz czego oczekujesz od nowego,a gotowe fabryczne konfiguracje znacznie ograniczają osobiste preferencje, a jak jeszcze posiadasz stary rower z którego można przerzucić trochę części to za taką kaskę mozna naprawdę złożyć solidna podstawę i częściowo wymieniac kolejne komponenty na docelowe


........blaaaaaaaaaaaaaaaa.......
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Gadu-Gadu    
Kangel Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6601 (93%)
Postów: 96
Wiek: 31

Częstochowa - Podjasnogórska

Post Czw 17 Maj 07, 16:20:55     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Na Authora masz bodaj też 2 lata gwarancji + dodatkowe 3 lata na ramę, jeśli prześlesz specjalny kupon do Velo Smile

I co z tego, że mam taki sam, będziemy się bujać razem po mieście... "Jadę z wolna przez miasto"

A teraz ustępuję miejsca doświadczonym doradcom Smile

PS. Dodam, że Speedy Basica już testował.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Gadu-Gadu Jabber  
outsider Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6989 (99%)
Postów: 1704

Raków Zachód

Post Pią 18 Maj 07, 7:08:31     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

A ja dodam, że w większości te gwarancje to sobie możesz wsadzić .... szczególnie że nikt do końca nie czyta zasad a jest tam parę kruczków jak np przeglądy.


"Jaki trenig - taki czas"
"Ból przeminie - chwała pozostanie"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora   Tlen    
Speedy Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 7082 (100%)
Postów: 957

Raków, Mireckiego

Post Pią 18 Maj 07, 9:42:08     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

szczepan napisał:
(zresztą widziałem kiedyś chyba właśnie w Spiderze tarcze były nitowane do piasty Exclamation ).

Z tego co się orientuje Spider ma mocowanie tarczy na Center Lock, czyli na wielowpuscie (podobnie jak kaseta).


outsider napisał:
A może wolisz coś złożyć? Wink

Wolę jednak kupić gotowy. Boję się, że bym nie umiał, bo trzeba odpowiednio dobrać części i za tym wszystkim łazić, szukac, a na to brak czasu.

outsider napisał:
A ja dodam, że w większości te gwarancje to sobie możesz wsadzić...

Słyszałem, że Giant (5lat na ramę Alu.), kiedy rama gościowi pękła odpowiedział, ze byla zbyt ekstremalnie uzywana (a nie była) i gwarancji nie uznał Shocked




Wyglada na to, że dzisiaj lub jutro skocze sie na Wieluńska i wezme Czerwonego Scarpe'a 19". Rama solidna, najwyżej w przyszłym roku coś konkretniejszego zmienię.


Tak, jeszcze żyję Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email   Jabber  
outsider Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6989 (99%)
Postów: 1704

Raków Zachód

Post Pią 18 Maj 07, 9:52:17     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Jestem do dyspozycji Smile daj tylko wykaz potrzebnych części a ja podam Ci ceny i jak się zdecydujesz sprowadzę (nie musisz łazić).


"Jaki trenig - taki czas"
"Ból przeminie - chwała pozostanie"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora   Tlen    
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Częstochowskie Forum Rowerowe - Strona Główna » Co warto kupić? Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
iCGstation v1.0 Template By Ray © 2003, 2004 iOptional


Kontakt z osoba zarzadzajaca witryna: Speedy