wczytywanie...
Częstochowskie Forum Rowerowe - Strona Główna » Warsztat - naprawa i serwisowanie sprzętu

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
[Rower] Kelly's czy Marin ?
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
A&K Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6124 (87%)
Postów: 3

Poraj (okolice Częstochowy)

Post Sob 23 Cze 07, 1:37:55     [Rower] Kelly's czy Marin ? Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Możecie mi doradzić jaki wybrać rowerek ?? Mam na oku Kelly'sa Quartz ,07 i Marin'a Bobcat ,06 .To bedzie mój pierwszy <pożądniejszy> sprzęt Very Happy wiec nie chciałbym kupić jakiegoś szajsu. Macie jakieś wyrobione zdanie co do tych modeli ?? plisss help me !! Razz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Gadu-Gadu    
damzac Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 7045 (100%)
Postów: 562
Wiek: 40

Myszków DWA KOŁA I PASJA

Post Sob 23 Cze 07, 10:33:06     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

mimo ze obydwa rowery sa amerykanskie (bynajmniej takie sa to marki) wiekszym prestizem cieszy sie Marin ( w koncu to legenda i kawal historii MTB) kellys za to wypada lepiej pod wzgledem stosunku ceny do jakosci, osobiscie wybralbym Marina (ze wzgledu na to ze rzadko spotykany rower w Cz-wie), innywch kwesti niebede rozpatrwyal bo generalnie obydwa rowery sa porzadne:)




http://zabiegani.czest.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora      
Reklama
szczepan Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6989 (99%)
Postów: 3236
Wiek: 37

cZwA/ ŁdZ / kRk / wrocLove

Post Sob 23 Cze 07, 10:33:26     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Co do Kelly'sów to kilka osób z forum jeździ i chyba sobie ceni, ja sam jeżdżę na Salamandrze, ale seryjna jest tylko ramka, więc co do ramki to mogę powiedzieć, że jest dobra, fakt faktem do lekkich nie należy, ale za to jest mocna i na pewno długo na niej pojeździsz, co do Marina to nic nie mogę powiedzieć, bo markę znam tylko z katalogów, nigdy nie miałem okazji jeździć, z tego co wiem moi znajomi też nie ...


© Copyright by Szczepan ® All Rights Reserved


Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora      
A&K Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6124 (87%)
Postów: 3

Poraj (okolice Częstochowy)

Post Sob 23 Cze 07, 11:00:50     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

A te osoby które miały bądz mają Kelly'sa (głównie chodzi mi o model Quartz) mogły by sie wypowiedzieć na temat tego sprzetu ?? jak sie sprawuje, co szfankuje itd. Oczywiście jeśli ktoś ma jakieś doświadczenie z Marin'em też prosiłbym o opinie.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Gadu-Gadu    
blabla Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6651 (94%)
Postów: 686

cz-wa błeszno/grosz

Post Nie 24 Cze 07, 1:23:12     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

damzac napisał:
mimo ze obydwa rowery sa amerykanskie

amerykański jest tylko marin - kellys to słowacka produkcja, chociaż dużo osób się nabiera ze względu na marketingowo idealne przedsięwzięcia jakim jest filia w USA. w stanach jest firma co się zowie kelly bike ale to całkiem inne rowerki i inna historia.
wracając do tematu miałem kiedyś ramkę kelly'sa bardzo miło ją wspominam, fajna geometria a i ze względu na swoją wagę sprzęt pancerny, ale brał bym marina to już jest klasyka gatunku, osprzętem się do końca nie sugeruj bo jak zajeździsz to zmienisz, najważniejsza jest rama.
a co do jakości marinów to powiem tylko tyle, w początkach rowerów górskich w Polsce wszędzie królowały rowerki o wdzięcznych nazwach girrardengo czy jakoś tak i tym podobne włoskie dziadostwa,a mój koleżka dostał od rodzinki w usa marina.dzisiaj po latach po tamtych rowerkach nie ma śladu a na tym marinie śmiga do tej pory jego ojciec który waży na pewno gruuubo ponad 100.


........blaaaaaaaaaaaaaaaa.......
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Gadu-Gadu    
damzac Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 7045 (100%)
Postów: 562
Wiek: 40

Myszków DWA KOŁA I PASJA

Post Nie 24 Cze 07, 21:47:05     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

no prosze jak sie nabrałem z kellysem, słowacka marka to chyba jak dema? czyli kellys ma cos wspolnego z USA i ta firma co podales czy zupelnie nic?Smile




http://zabiegani.czest.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora      
MonteRochee Mężczyzna



Status: Offline
Przebieg: 7051 (100%)
Kondycha: 1726

Kawodrza Dolna

Post Nie 24 Cze 07, 23:09:40     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Kellys ramy z Tajwanu, marka Słowacka, dystrybucja Jelcz Laskowice.
Serwisant z Kellys'a to spoko koleś w moim wieku Very Happy



...pozdrowienia dla wszystkich rowerowych teoretyków...ja jak Speedy jeszcze żyję... Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email   Tlen    
blabla Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6651 (94%)
Postów: 686

cz-wa błeszno/grosz

Post Pon 25 Cze 07, 11:11:22     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

sorki za offa ale juz tu odpowiem bo mi sie nie chce zakładać nowego tematu na jedna odpowiedź:
kelly's nie ma nic wspólnego ze stanami oprócz tego że jakiś cwany koleś wykobinował że dobrze się będzie kojarzyć jak damy filie w usa, prawdopodobnie jest to tylko adresik w stanach plus pare dolarków za działalność( rowerów raczej tam nie sprzedają) - taki był wynik śledztwa jakiegos dociekliwego gościa z jakiegoś innego forum rowerowego, który bombardował niezliczoną ilościa maili przedstawicielstwao kellysa w usa:)
W usa jest marka Kelly TU ICH STRONKA założona przez prekursora MTB Chrisa Kellyego i to raczej jest hand made niż masówka


........blaaaaaaaaaaaaaaaa.......
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Gadu-Gadu    
A&K Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6124 (87%)
Postów: 3

Poraj (okolice Częstochowy)

Post Pon 25 Cze 07, 21:23:24     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dzieki za pomoc Very Happy Nastawiłem się na Marin'a Cool. Myślę, że będę go miał w tym tygodniu Laughing. Pozdro
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Gadu-Gadu    
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Częstochowskie Forum Rowerowe - Strona Główna » Warsztat - naprawa i serwisowanie sprzętu Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
iCGstation v1.0 Template By Ray © 2003, 2004 iOptional


Kontakt z osoba zarzadzajaca witryna: Speedy