wczytywanie...
Częstochowskie Forum Rowerowe - Strona Główna » Hyde-Park

Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Telefony Idź do strony 1, 2  Następny
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  

Masz telefon
Mam i nie wyobrażam sobie bez niego życia
66%
 66%  [ 4 ]
Nie mam a przydał by mi się
16%
 16%  [ 1 ]
Mam, ale do niczego nie jest mi potrzebny
0%
 0%  [ 0 ]
Nie mam i nie chcę mieć
16%
 16%  [ 1 ]
Wszystkich Głosów : 6

Autor Wiadomość
szczepan Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6989 (99%)
Postów: 3236
Wiek: 37

cZwA/ ŁdZ / kRk / wrocLove

Post Nie 06 Mar 05, 20:21:30     Telefony Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Lubicie telefony komórkowe Question, nie możecie bez nich żyć Question, a może jest to dla Was zbędny wynalazek i zamiast na rozmowy wolicie wydać kase na inne rzeczy (czytaj np na rower )

Czekam na Wasze opinie na temat telefonów, jakie lubicie , jakim firmom ufacie
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora      
Siwy Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 7012 (99%)
Poj. silnika: 600
Postów: 1676

Częstochowa Raków

Post Nie 06 Mar 05, 20:36:19     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

przez ponad 4 lata (od czerwca 2000 do listopada 2004) miałem telefony na abonament w trzech polskich sieciach (Era,Idea i Plus) oczywiście były wzięte na moją mamę... najpierw Siemens M35i, potem w Idei Nokia 3510 i na końcu w Plusie Siemens M55... szczerze powiedziawszy wtedy wydawał mi się niezbędny a teraz jakoś mi przeszło... owszem telefon komórkowy jest przydatny, nawet bardzo, ale ja przynajmniej żyję od 5 miesięcy bez takowego i nie jest mi źle... myślałem że będzie gorzej... przynajmniej rachunki mi nie przychodzą... o ich wysokościach nie wspomnę...

Kończąc mój wywód chcę jeszcze zaznaczyć że jeżeli w najbliższym czasie będę miał większy przypływ gotówki i kasa nie będzie mi do niczego innego potrzebna to kupię sobie telefon na kartę, czyli w systemie Pre-Paid... Cool


Odblaski ratuja życie.

Umieszczanie w stopce tresci reklamowych (adresow internetowych, danych kontaktowych firmy, etc.) o charakterze komercyjnym jest usluga platna (100zl netto/m-c +23%VAT).
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
Reklama
macus Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 7052 (100%)
Postów: 545

Cz-wa (Zawodzie)

Post Nie 06 Mar 05, 21:28:44     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja komórkofonu nie posiadam i w najbliższym czasie posiadać nie zamierzam. Smile Amen.


Arrow www.czestochowaforum.pl - nowy adres!

1 Kor. 10:23
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Gadu-Gadu Tlen Jabber  
fr33 Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6987 (99%)
Postów: 933
Wiek: 42

Częstochowa

Post Nie 06 Mar 05, 21:48:54     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

mnie jest telefon potrzebny.. kontakt z ludzmi w moim przypadku jest konieczny... jesli bym nie mial to pewnie bym sie przyzwyczail ale... skoro jest to nie nazekam Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Gadu-Gadu    
szczepan Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6989 (99%)
Postów: 3236
Wiek: 37

cZwA/ ŁdZ / kRk / wrocLove

Post Nie 06 Mar 05, 23:03:55     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

No no myślałem, że jednak wszyscy równo stwierdzą, że komórka jest bardziej potrzenba niż niepotrzebna, jeśli chodz o mnie to cociaż mało dzwonię to bez telefonu cięko by mi było bo to jednak zawsze jest kontakt ze światem. Ja ufam przedewszystkim jednej marce i jest to NOKIA jestem posiadaczem telefonu tej marki a jest to model 3510i. Umię z nim zrobić bardzo wiele (bez podtekstów Very Happy),

Jeśli ktoś chciałby jakieś fajne gierki java czy tapety lub dzwonki albo ma i przeszkadza mu sim-lock (w innych modelach też - ale tylko NOKIA) to zapraszam do mnie a coś się z tym poradzi


© Copyright by Szczepan ® All Rights Reserved


Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora      
Speedy Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 7053 (100%)
Postów: 957

Raków, Mireckiego

Post Nie 06 Mar 05, 23:15:57     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja komórkę już miałem, ale z niej nie korzystałem... była taka duuuuuża, i strzasznie zagracona. Starałem się nawet do niej nie zbliżać, bo nigdy nie wiedomo, co się może człowiekowi stać... A teraz się przeprowadziłem, i komórkę trzeba było zostawić Cry niby nic, a jednak bardzo się przywiązałem...

Na szczęście cały węgiel wypalony :D

Telefonu komórkowego jeszcze nie miałem, a niestety coraz częściej odczuwam jego brak Sad. Przydałby się, ale jeszcze mogę się trochę wstrzymać. Jak rodzice się czepiają, że nie daje długo znaku życia to mówię, że jakbym miał telefon, to by nie było takich problemów Smile.

Modele, które mi się najbardziej podobają: Sony Ericsson T610, T630 (prawie to samo), Siemens CX, SX 65 i jeszcze taki Sony Ericsson z logo walkmana i odtwarzaczem MP3, ale jeszcze nie można go kupić.


Tak, jeszcze żyję Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email   Jabber  
szczepan Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6989 (99%)
Postów: 3236
Wiek: 37

cZwA/ ŁdZ / kRk / wrocLove

Post Nie 06 Mar 05, 23:27:43     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Jeśli chcesz sony ericssona to polecam t630 bo jest sporo lepszy od t610 mój Ojciec go ma i powiem szczerze, że chociarz jestem fanem NOKII to ten telefonik też mi się podoba, szczególnie, że mam sporo bajerków do niego więc mogę go ztunningować


© Copyright by Szczepan ® All Rights Reserved


Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora      
Speedy Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 7053 (100%)
Postów: 957

Raków, Mireckiego

Post Nie 06 Mar 05, 23:30:24     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Z tego co słyszałem, to nie różni się niczym od T610, z wyjątkiem obudowy... ale mogę się mylić.

Ale chodzi tu też o "tuning" telefonu i te "bajery". Niektóre gry Java nie działąja na S.E. T610 z Nokii, czy Siemensa. Dlatego też trzeba by się trzymać standardu Confused


Tak, jeszcze żyję Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email   Jabber  
szczepan Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6989 (99%)
Postów: 3236
Wiek: 37

cZwA/ ŁdZ / kRk / wrocLove

Post Nie 06 Mar 05, 23:38:32     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

No na sony Ericssonie t630 gry z Nokii też nie działają bo chciałem zapodać ale jest nieznany format pliku, w ogóle w większości to gry i aplikacje pisane są na konkretne telefony (oczywiącie markę) inaczej ma się tylko sprawa z telefonami z systema operacyjnym Symbian - aplikacje pisane pod system Symbian powinny działać na wszystkich modelach z tym systemem (choć mogę się mylić bo jeszcze za bardzo nie miałem mozliwości sprawdzenia)


© Copyright by Szczepan ® All Rights Reserved


Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora      
fr33 Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6987 (99%)
Postów: 933
Wiek: 42

Częstochowa

Post Nie 06 Mar 05, 23:53:01     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

jak dla mnie to telefony roznia sie iloscia funkcji ktorych i tak nie bede uzywal. moj telefon powinien umiec dzwonic i puszczac smsy :D

moze ma ktos do sprzedania jakis tani telefon do 150zl na ere albo bez simlocka.. ??
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Gadu-Gadu    
szczepan Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6989 (99%)
Postów: 3236
Wiek: 37

cZwA/ ŁdZ / kRk / wrocLove

Post Nie 06 Mar 05, 23:56:13     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

no niestety nie mam, ale jeśli planujesz kupić NOKIE to nie martw się o sim-locka kilka minut i sim-lock już nie przeszkadza


© Copyright by Szczepan ® All Rights Reserved


Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora      
MonteRochee Mężczyzna



Status: Offline
Przebieg: 7051 (100%)
Kondycha: 1726

Kawodrza Dolna

Post Pon 07 Mar 05, 3:10:31     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja zaznaczyłem opcje pierwszą bo nie mialem wyboru.
powinna byc jeszcze opcja: Mam ale umiem bez niego żyć.
Komórka mogła by nie isntec ale kontakty, ktore odbywam sa czasmi wręcz niezbędne.
Już telefonow mialem 4 od OZeo do moto c 650, którą w najliższym czasi zmienic będe chciał.
Co do sieci to jestem od 5 lat wierny Erze.



...pozdrowienia dla wszystkich rowerowych teoretyków...ja jak Speedy jeszcze żyję... Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email   Tlen    
Siwy Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 7012 (99%)
Poj. silnika: 600
Postów: 1676

Częstochowa Raków

Post Pon 07 Mar 05, 7:55:40     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

miałem pierwszy telefon w Erze prze 2 lata i jak dla mnie wtedy była to najgorsza sieć na rynku... nie wiem jak jest teraz bo nie mam, a rym bardziej się nie interesuję tym... Cool

Plus rulezz... Very Happy


Odblaski ratuja życie.

Umieszczanie w stopce tresci reklamowych (adresow internetowych, danych kontaktowych firmy, etc.) o charakterze komercyjnym jest usluga platna (100zl netto/m-c +23%VAT).
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
szczepan Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6989 (99%)
Postów: 3236
Wiek: 37

cZwA/ ŁdZ / kRk / wrocLove

Post Pon 07 Mar 05, 9:03:48     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

No Plus wcale nie jest taki super, może teraz się poprawił ale moja umowa (od 1,5 roku) jest do bani - bardzo drobie połączenia + głupie opłaty dodatkowe, Plus to ma najlepszą ofertę dla firm to mu trzeba przyznać


© Copyright by Szczepan ® All Rights Reserved


Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora      
fr33 Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6987 (99%)
Postów: 933
Wiek: 42

Częstochowa

Post Pon 07 Mar 05, 15:25:52     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

jak dla mnie to Era bo:

- bezproblemowy roaming
- zajeb***y zasieg
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Gadu-Gadu    
Siwy Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 7012 (99%)
Poj. silnika: 600
Postów: 1676

Częstochowa Raków

Post Pon 07 Mar 05, 15:27:28     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Szczepan napisał:
bardzo drogie połączenia


a kto CI powiedział że korzystanie w telefonu w Polskich sieciach komórkowych jest tanie ? zapewne jest u nas najdrożej w Europie, chociaż z biegiem czasu sytuacja się normuje... naliczanie sekundowe i takie tam :wink:

fr33 ma rację, zasięg Era ma dobry, a o roamingu nic nie powiem bo nie korzystałem Wink


Odblaski ratuja życie.

Umieszczanie w stopce tresci reklamowych (adresow internetowych, danych kontaktowych firmy, etc.) o charakterze komercyjnym jest usluga platna (100zl netto/m-c +23%VAT).
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
fr33 Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6987 (99%)
Postów: 933
Wiek: 42

Częstochowa

Post Pon 07 Mar 05, 15:34:37     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

teraz chyba wszedzie jest dobry zasieg ale np. kumpel ma w plusie i jak nieraz jedziemy na szlaku to on przez ponad pol drogi nie ma zasiegu a ja mam caly czsas... moze najtaniej nie jest ale placisz za jakosc uslug ...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Gadu-Gadu    
Siwy Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 7012 (99%)
Poj. silnika: 600
Postów: 1676

Częstochowa Raków

Post Pon 07 Mar 05, 15:37:01     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

u mojej babki na podlasiu na wiosce żadna sieć nie ma zasięgu... tylko jak się na pole wyjdzie albo na dachu chaty stanie to jest z jedna kreska... sam testowałem... Very Happy Razz


Odblaski ratuja życie.

Umieszczanie w stopce tresci reklamowych (adresow internetowych, danych kontaktowych firmy, etc.) o charakterze komercyjnym jest usluga platna (100zl netto/m-c +23%VAT).
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
fr33 Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6987 (99%)
Postów: 933
Wiek: 42

Częstochowa

Post Pon 07 Mar 05, 15:38:43     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

hehe.... sa w polsce jeszcze takie miejsca Wink ... wtedy zostalo tylko puszczac dymki jak robili to keidys indianie Very Happy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Gadu-Gadu    
szczepan Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6989 (99%)
Postów: 3236
Wiek: 37

cZwA/ ŁdZ / kRk / wrocLove

Post Pon 07 Mar 05, 20:31:12     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Po co tak daleko szukać, pod Częstochową jest taka miejscowość Kule i tam w ośrodku można złapać zasięg wychylając się z balkonu na ostatnim piętrze (ryzykując życie) lub stojąc na środku rzeki (fajnie ale nie w marcu), tak więc po co wyjeżdżać na Podlasie jak mamy pod nosem miejsca "dziurawe"

P.S. Ale raz udało mi się złapać plusa w Czechach jak byłem na wycieczce


© Copyright by Szczepan ® All Rights Reserved


Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora      
Siwy Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 7012 (99%)
Poj. silnika: 600
Postów: 1676

Częstochowa Raków

Post Pon 07 Mar 05, 20:42:43     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ja jeżdże na podlasie bo tam mieszka całą moja rodzina ze strony Ojca...
Very Happy mówisz o tym ośrodku w Kulach ? tam gdzie ostatnio garali w piłkę prokuratorzy, policjanci i politycy ? fajną tam mają salę sporotwą... byłem! Very Happy


Odblaski ratuja życie.

Umieszczanie w stopce tresci reklamowych (adresow internetowych, danych kontaktowych firmy, etc.) o charakterze komercyjnym jest usluga platna (100zl netto/m-c +23%VAT).
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
szczepan Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6989 (99%)
Postów: 3236
Wiek: 37

cZwA/ ŁdZ / kRk / wrocLove

Post Pon 07 Mar 05, 21:02:37     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Jeśli
Siwy napisał:
tam gdzie ostatnio garali w piłkę prokuratorzy, policjanci i politycy ?
i fajna sala to pewenie ośrodek ODKSW w Kulach, to właśnie tam o czym ja pisze


© Copyright by Szczepan ® All Rights Reserved


Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora      
fr33 Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6987 (99%)
Postów: 933
Wiek: 42

Częstochowa

Post Pon 07 Mar 05, 22:45:58     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

co do zasiegu to era mnie jeszcze nie zawiodla... nawet jadac do niemiec od razy po przejechaniu granicy wlaczylo sie "T-1" czy jakos tak ... bez zadnych uaktywnien ... pelen automat Very Happy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Gadu-Gadu    
szczepan Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6989 (99%)
Postów: 3236
Wiek: 37

cZwA/ ŁdZ / kRk / wrocLove

Post Pon 07 Mar 05, 23:09:52     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

bo jeśli masz automatyczne wykrywanie sieci to zawsze Ci wskoczy nowa sieć o najsilniejszym sygnale, a tu chodzi o to żeby sieć znaleźć za granicą (moja kuzynka złapała Erę w Londynie) Shocked


© Copyright by Szczepan ® All Rights Reserved


Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora      
Siwy Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 7012 (99%)
Poj. silnika: 600
Postów: 1676

Częstochowa Raków

Post Pon 07 Mar 05, 23:11:11     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

szczepan napisał:
moja kuzynka złapała Erę w Londynie) Shocked


Shocked Shocked Shocked to możliwe wogóle Question Exclamation niezły lol Twisted Evil


Odblaski ratuja życie.

Umieszczanie w stopce tresci reklamowych (adresow internetowych, danych kontaktowych firmy, etc.) o charakterze komercyjnym jest usluga platna (100zl netto/m-c +23%VAT).
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Częstochowskie Forum Rowerowe - Strona Główna » Hyde-Park Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
iCGstation v1.0 Template By Ray © 2003, 2004 iOptional


Kontakt z osoba zarzadzajaca witryna: Speedy