wczytywanie...
Częstochowskie Forum Rowerowe - Strona Główna » Z życia rowerzysty...

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
prawie mielony forumowicz
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
mrmarino



Status: Offline
Dni: 6227 (88%)
Postów: 52


Post Czw 31 Maj 07, 21:47:45     prawie mielony forumowicz Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

dzisiaj midzy huta a guardianem prawie zostalem rozjechany przez tira ... oczywiscie pajac z ciezarowy uznal ze jesli jego kabina mnie wyprzedzila to juz wystarczy i dociska mnie szmaciarz do kraweznika ... jechalem ok 35km/h ledwie wyhamowalem ... bylo naprawde blisko ... za nami jechal jakis gosc w czarnym samochodzie i widzaial co sie stalo ... obtrabil ciezarowe, wyprzedzil i zaczal spowalniac ... jak tir chcial wyprzedzic to gosc przyspieszal ... a ja za nimi ciolem ile wlezie ...
wielkie auto skrecilo do guardian'a i utknelo przy bramie a tam juz gosc z tego czarnego samochodu wysiadl i opierdziela ciezarowca ... obaj troche byli zaskoczeni ze sie tam juz znalazlem ... a poklnalem sobie niezle ... pusty leb ciezarowy ... (niestety nie wpadly mi do glowy ciekawe zestawienia slow i przeklenstw wiec lecialem klasyka)

dziekuje za wsparcie fizyczne i moralne ... nieczesto sie spotyka ludzi ktorzy bezinteresownie pomagaja !! chociaz dalej nie wiem kto to byl ...


podstawowe zasady higieny sa takie, ze jak sie wchodzi to sie puka
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość      
piotrusb Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6929 (98%)
Postów: 838
Wiek: 33

Częstochowa - Ostatni Grosz

Post Czw 31 Maj 07, 22:34:07     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

To są właśnie kierowcy tirów.... A potem takie oczy o_O i "Oooo, a to rowerzysta był ? Nie zauważyłem, a przez CB radio nic mi nie mówili, żebym uważał na rowerzystów a no i policji nie było, więc mogłem poszaleć."


Ehhhh......


www.piotrusb.fotolog.pl
MISTRZ, MISTRZ CKM !
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Gadu-Gadu    
Reklama
damzac Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 7046 (100%)
Postów: 562
Wiek: 40

Myszków DWA KOŁA I PASJA

Post Czw 31 Maj 07, 23:01:51     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

hehe..Smile "....leciałem klasyka" dobre okreslenie, ........ktoś kiedys napisal że kierowcom tirów nie płaci sie za stanie tylko za jechanie, a cóz im tam mały powolny rowerzytsa kiedy oni moga rozpedzic sie swoim kilkudziesieciotonowym sprzetem, a jak cos sie stanie beda sie dziwic.......
.......mogłes mu tylko powietrze z opon pospuszczac...jakby se popompowal troche, poczul by sie moze chco odrobine jak ty musiales sie czuc gdy chcial cie zmiazdzyc.......
.......swoja droga naprawde dziwna sytuacja z kolesiem z osobowki, ze sie wstawil?, no no ludzie potrafia czasami zaskoczyc.......




http://zabiegani.czest.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora      
jurczyk Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6389 (91%)
Postów: 1207

Częstochowa Śródmieście

Post Pią 01 Cze 07, 0:11:36     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Widziałem takie panie na których widok Tirowcy zwalniają a nawet stają!
Można taką panią wieżć na ramie i tiry zwolnią !Przy okazji można doskonalić
rumuński...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Gadu-Gadu    
Poisonek Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6950 (99%)
Postów: 3301
Wiek: 49


Post Pon 30 Maj 11, 16:27:46     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Tutaj też prawie zmielony. Wszakże nie forumowicz ale zawsze to rowerzysta. A do tego debil pierwszej klasy: http://patrz.pl/filmy/rowerzysta-vs-autobus-pickup


Dream Big, Play Hard, LIVESTRONG
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Gadu-Gadu    
Damian27 Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 4701 (67%)
Postów: 57
Wiek: 36

Częstochowa - Tysiąclecie

Post Pon 30 Maj 11, 17:02:54     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Kiedyś miałem podobną sytuację na drodze do Olsztyna tyko nie z TIRem a z PKSem.
Na szczęście było pobocze i chociaż dziury były większe niż w Wielkim Kanionie Very Happy jakimś cudem utrzymałem się na rowerze i wychamowałem na tym żwirze.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość      
evemir Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 4769 (68%)
Postów: 98
Wiek: 34

Częstochowa - 1000lecie

Post Pon 30 Maj 11, 23:06:31     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Mój kumpel miał bardzo nieciekawą sytuację. Ja widziałem to z perspektywy 15 metrów i byłem przerażony więc tym bardziej nie chce wiedzieć co on czuł.
Jechaliśmy Rocha w stronę Czewy i jakiś debil w osobówce zabrał się za wyprzedzanie i tak szybko jadącego tira/autobusu (nie pamiętam) całą szerokością przeciwległego pasa spychając mojego kumpla na pobocze.

Ja miałem nieciekawe sytuacje jedynie na Jana Pawła na przejściu kiedy nie zauważyłem że na środkowym przejściu jest czerwone i przejechałem dosłownie parę metrów przed samochodem. Kumpel mówił że aż się przeżegnał po to co zobaczył. ^^; Podobną sytuację miałem też ostatnio jadąc ulicą przez skrzyżowanie z "drogą do Olsztyna" w Srocku (byłem święcie i raczej błędnie przekonany że mam pierwszeństwo, nie obejrzałem się później żeby sprawdzić znaki). Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Gadu-Gadu Jabber  
ZIPer Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 4705 (67%)
Postów: 145
Wiek: 31

Zawodzie

Post Pon 30 Maj 11, 23:55:11     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

2-3 dni temu (jak ostatnio była słoneczna pogoda) jechałem z Blachowni w kierunku Herb. Już dojeżdżałem, a tu widzę tira wyprzedzającego tira. Debil robił to w takim miejscu, że nie miał szansy zobaczyć, ani mnie (biednego rowerzysty), ani nawet samochodu (vana). Koleś zaczął trąbić zmuszając nas do zjechania na pobocze. Gdyby to się wydarzyło kilkadziesiąt metrów wcześniej miałbym (i ten van) do wyboru rów, albo maskę tira.

O hamskich wyprzedzeniach rowerzystów (w tym mnie) przez tiry na cm, nie będę wspominał.


pozdrawiam,
Grzegorz Szyda
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Gadu-Gadu Jabber  
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Częstochowskie Forum Rowerowe - Strona Główna » Z życia rowerzysty... Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
iCGstation v1.0 Template By Ray © 2003, 2004 iOptional


Kontakt z osoba zarzadzajaca witryna: Speedy