wczytywanie...
Częstochowskie Forum Rowerowe - Strona Główna » Z życia rowerzysty...

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Rowery z supermarketu Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Speedy Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 7073 (100%)
Postów: 957

Raków, Mireckiego

Post Sob 05 Mar 05, 22:50:21     Rowery z supermarketu Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Byłem dzisiaj w TESCO i jak widać, rozpoczynają się już wyprzedarze rowerków :D

Możemy wysłuchać nast. tekstu reklamowego (autentyk): "Zapraszamy do głownej alejki handlowej. Dziś w promocyjnej cenie rower Rock-Góra, tylko 299zł. Tylni błotnik GRATIS" :D

Z oglądanych przezemnie rowerów wszystkie mialy plastikowe rączki hamulcowe. Jest to o tyle śmieszne, że niektóre miały już tarczówki. Zresztą co ja będę gadał. Powiedzcie, co wy myślicie o rowerach z marketu Very Happy (jak to niektórzy mówią - sprzęt "komunijny" Wink )

Najlepiej całą atmosferę oddaje ten tekst:
http://www.duzohumoru.pl/smieszne_teksty/209rower.html

PS. Kupiłem też frytki Wink


Tak, jeszcze żyję Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email   Jabber  
Siwy Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 7032 (99%)
Poj. silnika: 600
Postów: 1676

Częstochowa Raków

Post Sob 05 Mar 05, 23:05:50     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

hmm... już w zeszłym sezonie miały tarczówki rowery, jak ja to nazywam "makrokesze" ... ja osobiście za 300 zł to mam dobrą korbę Razz no cóż... jak ktoś nie ma większych aspiracji to niech kupuje...

P.S Speedy gdzie frytki kupowałeś ? Very Happy


Odblaski ratuja życie.

Umieszczanie w stopce tresci reklamowych (adresow internetowych, danych kontaktowych firmy, etc.) o charakterze komercyjnym jest usluga platna (100zl netto/m-c +23%VAT).
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
Reklama
szczepan Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 7009 (99%)
Postów: 3236
Wiek: 37

cZwA/ ŁdZ / kRk / wrocLove

Post Sob 05 Mar 05, 23:35:20     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ostatnio zostawiłem w sklepie rowerowym 300 zł za koła, a to widać człoweik jest głupi bo mógłby mieć za nawet dwa nowiutkie rowerki w promocji. Tydzień jeżdżenia na pewno, no chyba, że wcześniej bym się na nich zabił :lol:

P.S. na frytki też by jeszcze zostało
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora      
fr33 Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 7007 (99%)
Postów: 933
Wiek: 42

Częstochowa

Post Nie 06 Mar 05, 2:09:58     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

kupilem amora za 900zl - moglem miec 2 rowery na "fulu" Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Gadu-Gadu    
MonteRochee Mężczyzna



Status: Offline
Przebieg: 7071 (100%)
Kondycha: 1726

Kawodrza Dolna

Post Nie 06 Mar 05, 3:45:37     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Mała ciekawostka.
Mój starszy wczroaj kupił w markecie za 2 złote lampke rowerową, krytonową na przód. Exclamation Laughing
Ale go wyśmiałem, niezła tandeta Very Happy



...pozdrowienia dla wszystkich rowerowych teoretyków...ja jak Speedy jeszcze żyję... Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email   Tlen    
macus Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 7073 (100%)
Postów: 545

Cz-wa (Zawodzie)

Post Nie 06 Mar 05, 11:16:38     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

szczepan napisał:

Tydzień jeżdżenia na pewno, no chyba, że wcześniej bym się na nich zabił

A ja nie jestem aż tak źle do nich nastawiony. Pomyślcie... Jeśli ktoś jeździ raz na miesiąc do lasu na piknik (co daje mniej +/- 300 (?) km przejechanych przez rok) czy jest sens by wydawał dajmy na to 800 zł na jakiś podstawowy model Gianta czy Authora? Sam jak byłem młody i piękny śmigałem na naszym rodzimym, częstochowskim Scoucie nie narzekałem specjalnie. Jak się dba to się ma. Ale swoją drogą komiczny jest widok źróbków "trialujących" na bikach za 300 zł. Smile


Arrow www.czestochowaforum.pl - nowy adres!

1 Kor. 10:23
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Gadu-Gadu Tlen Jabber  
wizar Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 7073 (100%)
Postów: 587
Wiek: 43

częstochowa - kawodrza dolna

Post Nie 06 Mar 05, 12:56:37     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

podzielam poglad ze jak kupic cos to dobrego i w specjalistycznym sklepie bo czyz sprzet za 199zł czy cos kolo tego moze nam dobrze służyć.....ale nalezy pamietac ze nie kazdy chce i jexdxi tyle co niektórzy i w taki sam sposób katuje swojego rumaka tudzież klacz....
wiec jesli traktujecie rower na byc i 300 ba nawet mniej kilosów rocznie to jakoś ten bike bedzie wam służył... tylko nie oczekujcie wiele od niego... i nie próbujcie skakać na aluminiowych piastach bo takowa prze tydzień zajechałęm jak jeszcze bawiłem sie w sis i takiemu podobne części rodem ze sklepów made in rocha lub lisiniec...

pzdrw nalezy tylko pamietacj DECYZJA NALEZY DO CIEBIE


w p o s z u k i w a n i u k o n d y c j i !!!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Gadu-Gadu Tlen    
Siwy Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 7032 (99%)
Poj. silnika: 600
Postów: 1676

Częstochowa Raków

Post Nie 06 Mar 05, 13:24:50     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

wizar napisał:
jak jeszcze bawiłem sie w sis i takiemu podobne części rodem ze sklepów made in rocha lub lisiniec...


hehe,znam to a jak że, też kiedyś to przerabiałem... i jestem narazie na etapie wychodzenia właśnie z tego... Cool


Odblaski ratuja życie.

Umieszczanie w stopce tresci reklamowych (adresow internetowych, danych kontaktowych firmy, etc.) o charakterze komercyjnym jest usluga platna (100zl netto/m-c +23%VAT).
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
szczepan Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 7009 (99%)
Postów: 3236
Wiek: 37

cZwA/ ŁdZ / kRk / wrocLove

Post Nie 06 Mar 05, 14:15:57     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Akurat scout to swego czasu były rowery na których dumnie można było pokazać się na ulicy, sam takiego maiłem i do tego jedyny w swoim rodzaju bo kolor zielono żółty i to fluo, a tak poza tym to niektóre części do dzisiaj leżą w piwnicy i planuję złożyć z nich i tej ramy roewr dla siostry włąśnie taki na 100 - 200 km rocznie
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora      
Siwy Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 7032 (99%)
Poj. silnika: 600
Postów: 1676

Częstochowa Raków

Post Nie 06 Mar 05, 14:18:59     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

jak masz składać a masz w zanadrzu 300 PLN to leć do hipermarketu i kup jej "makorkesza" z dwoma tarczami za 299 zł... chyba że Ci taniej wyjdzie złożenie tego Scouta, co części masz w piwinicy... Cool


Odblaski ratuja życie.

Umieszczanie w stopce tresci reklamowych (adresow internetowych, danych kontaktowych firmy, etc.) o charakterze komercyjnym jest usluga platna (100zl netto/m-c +23%VAT).
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
szczepan Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 7009 (99%)
Postów: 3236
Wiek: 37

cZwA/ ŁdZ / kRk / wrocLove

Post Nie 06 Mar 05, 14:25:59     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

raczej wyjdzie taniej bo muszę kupić sobie nowe opony a jej dam stare i kupię sobie nowe hample (stare oczywiście dla niej), a tak to linki, pancerze, i chwyty na kierownicę

no chyba, żw spoktkam gdzieś rower za 100 (bo chyba kiedyś nawet takie były) to kupię jej nowy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora      
Siwy Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 7032 (99%)
Poj. silnika: 600
Postów: 1676

Częstochowa Raków

Post Nie 06 Mar 05, 14:27:39     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

były kiedyś za 150 w M1 ale aż żal było patrzeć... no jak dasz jest stare części to wyjdziesz jeszcze na +... Cool


Odblaski ratuja życie.

Umieszczanie w stopce tresci reklamowych (adresow internetowych, danych kontaktowych firmy, etc.) o charakterze komercyjnym jest usluga platna (100zl netto/m-c +23%VAT).
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
szczepan Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 7009 (99%)
Postów: 3236
Wiek: 37

cZwA/ ŁdZ / kRk / wrocLove

Post Nie 06 Mar 05, 14:44:51     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

no w sumie fakt przeciez chyba materiały są więcej warte niż cały ten rower

pożyjemy zobaczymy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora      
damzac Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 7065 (100%)
Postów: 562
Wiek: 40

Myszków DWA KOŁA I PASJA

Post Wto 15 Mar 05, 20:40:49     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

nie...nie...nie... hehe rower z supermarketu,sprowadzany od chinoli mozna se dac spokoj, przedewszystkim nie sa one bezpieczne, nawet nowe!! wiem bo probowalem:)

niebede juz wchodzil w szczegoly troche tu pisano co jest nietak..., ci co je kupuja lepiej pozyczyli by se juz od dobrego znajomego przyzwoitego bika i przejechali te pare kilometrow, kupujac taki rower kupuje sie pod wplywem chwili impulsu na to sa nastawione markety, nie sa to zakupy przemyslane a przedewszytskim wazne jest pozniej twoje bezpieczenstwo, rower za 300zł? albo taniej?... a przeciez juzza okolo 500zł masz Deme lub Scouta na naszym rynku a moze jeszce jakies nieznane mi blizej cenowo przyzwoite rowery ktore dluzej posluza niz taki z marketu wierzcie mi bo tez sprawdzilem w swojej karierze cyklisty, heh...

tak sobie myslalem ze kupujace osoby takie rowery z supermarketu nie moga byc sympatykami kolarstwa chocby gorskiego... (chcialbym sie myslic) dlaczego? bo to jest zakup nieracjonalny takie osoby i tak niepojezdza na takim biku zbyt dlugo, kupia przejada sie i pozniej narzekaja jaka to jazda na rowerze niewygodna i szkodliwa (tak sie wlasnie zrazaja mlode dziewczyny->praktyka:)) pozniej trudno je namowic na rower.

wiec apel do tatusiow i mamusi niekupujcie swoim pociechom takiego szitu! bo czasami niezawsze ale jest tak ze ktos kupuje makrokesza a wydaje pienaidze na inne beznadziejne sprawy a pozniej narzeka (sie niedziwie sam bym narzekal:))... ze jazda na rowerze nie moze byc przyjemna... a przeciez wystarczy troszke wiedzy w pewnych sprawach zwiazanych z dwoma kolkami i cierpliwosci zeby stac sie szczesliwym posiadaczem czegos w miare dobrego...

... chcialbym zyczyc szerokiej drogi cyklistom makrokeszy, ale domslam sie ze moze to byc trudne... wiec bezpiecznej jazdy...Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora      
szczepan Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 7009 (99%)
Postów: 3236
Wiek: 37

cZwA/ ŁdZ / kRk / wrocLove

Post Wto 15 Mar 05, 23:15:59     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Niestety to są najczęscie rowery komunijne, za pare złotych jest prezent dla dziecka, a taki małe to nie wie co i jak, tylko patrzy na "bajery":
a tu jest ich "pełno":
dwa marrki,
hample tarczowe
jakieś jeszcze badziewie,
a wartość sprzeta żadna
ciekawe czy firmy ubezpieczeniowe wypłacają odszkodowania ludziom jeżdżącym na takich sprzętach Question


© Copyright by Szczepan ® All Rights Reserved


Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora      
Nataszka Kobieta



Status: Offline
Dni: 7008 (99%)
Postów: 285
Wiek: 52

Częstochowa - Śródmieście

Post Pon 21 Mar 05, 14:00:04     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

W życiu roweru z marketu bym nie chciała, nawet jeżeli by mi dopłacali. Wychodzę z założenia , że jak mam coś kupić to porządnego. Zresztą chcę mieć uzębienie długo a na takich rowerkach można je bardzo szybko stracić. Jak jeździliśmy z Panem Siwińskim to ludzie przyjeżdżali na różnych sprzętach w większości takich z marketu i o ile sobie przypominam nie było wycieczki bez krzyków ,,serwis'' ten serwis to Krzyś złota rączka. Dobrze Krzysiu, że cię mamy Razz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
Siwy Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 7032 (99%)
Poj. silnika: 600
Postów: 1676

Częstochowa Raków

Post Pon 21 Mar 05, 14:01:47     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Święta racja Nataszka! Pozdrawiamy pana Krzysia! Cool


Odblaski ratuja życie.

Umieszczanie w stopce tresci reklamowych (adresow internetowych, danych kontaktowych firmy, etc.) o charakterze komercyjnym jest usluga platna (100zl netto/m-c +23%VAT).
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
szczepan Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 7009 (99%)
Postów: 3236
Wiek: 37

cZwA/ ŁdZ / kRk / wrocLove

Post Pon 21 Mar 05, 16:12:33     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

To mieli przynajmniej szczęście, że macie na trasie Pana Krzysia, bo jakby sami jechali to nie wołali by "serwis" tylko "taxi" :D

P.s. pozdro dla Pana Krzysia


© Copyright by Szczepan ® All Rights Reserved


Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora      
Siwy Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 7032 (99%)
Poj. silnika: 600
Postów: 1676

Częstochowa Raków

Post Sro 23 Mar 05, 20:47:32     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

jeżeli ktoś zajrzy do marcowego Magazynu Rowerowego to ujży test roweru "full" za 299 PLN... mówię wam... niezły hardkor! Cool


Odblaski ratuja życie.

Umieszczanie w stopce tresci reklamowych (adresow internetowych, danych kontaktowych firmy, etc.) o charakterze komercyjnym jest usluga platna (100zl netto/m-c +23%VAT).
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
szczepan Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 7009 (99%)
Postów: 3236
Wiek: 37

cZwA/ ŁdZ / kRk / wrocLove

Post Sro 23 Mar 05, 20:51:41     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

może coś przybliżysz Question co tam dokładnie było Question


© Copyright by Szczepan ® All Rights Reserved


Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora      
Siwy Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 7032 (99%)
Poj. silnika: 600
Postów: 1676

Częstochowa Raków

Post Sro 23 Mar 05, 21:00:11     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Cytat:
"rozpędzony łańuch na trzeciej koronce, a rower stoi w miejscu. Czyżby nowatorska koncepcja domowego trenażera ? Nie, nie, to tylko okazja, aby na pierwszym lepszym podjeździe stracić kilka zębów... "

dalej cytat...

"1. Rower którego rozstaw osi wynosił 1072 mm, ma teraz 1082 mm . Półgodzinna jazda wydłużyła go o 10 mm...

2.Wolnobieg, którego jedna koronka obracała się swobodnie do przodu, nie był już wolnobiegiem

3. Jarzemko siodła straciło wszystkie nacięcia, wobec czego nigdy już nie będzie jarzemkiem.

4.Nożka boczna nie była w stanie utrzymać samej siebie, nie mówiąc już o utrzymywaniu roweru, który waży 17 kg."


hehe... jeszcze są lepsze kąski Rolling Eyes Wink


Odblaski ratuja życie.

Umieszczanie w stopce tresci reklamowych (adresow internetowych, danych kontaktowych firmy, etc.) o charakterze komercyjnym jest usluga platna (100zl netto/m-c +23%VAT).
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
szczepan Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 7009 (99%)
Postów: 3236
Wiek: 37

cZwA/ ŁdZ / kRk / wrocLove

Post Sro 23 Mar 05, 21:20:35     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Fajnie, fajnie widzę, że chcesz mnie zachęcić do kupienia gazetki Very Happy i udaje Ci się to. A poza tym to super rower


© Copyright by Szczepan ® All Rights Reserved


Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora      
MonteRochee Mężczyzna



Status: Offline
Przebieg: 7071 (100%)
Kondycha: 1726

Kawodrza Dolna

Post Czw 24 Mar 05, 1:55:45     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Hehe tez polecam MR marcowy, jest m.in. test markowych "górali" do 1300 pln:) i inne fajne artykuły, też jak napisał Siwy o makrokeszach:D



...pozdrowienia dla wszystkich rowerowych teoretyków...ja jak Speedy jeszcze żyję... Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email   Tlen    
szczepan Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 7009 (99%)
Postów: 3236
Wiek: 37

cZwA/ ŁdZ / kRk / wrocLove

Post Czw 24 Mar 05, 9:27:22     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

No to mnie przekonaliście, dzisiaj udaję się do kiosku Very Happy


© Copyright by Szczepan ® All Rights Reserved


Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora      
Poisonek Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6970 (99%)
Postów: 3301
Wiek: 49


Post Czw 24 Mar 05, 21:34:05     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Rower z marketu albo zdrowie - wybór należy do Ciebie!!!
Swoją drogą te "rowery" są przeznaczone dla prawdziwych bikowych fanatyków uwielbiających majstrowanie przy swoim sprzęcie - zawsze jest przy nich coś do zrobienia.


Dream Big, Play Hard, LIVESTRONG
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Gadu-Gadu    
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Częstochowskie Forum Rowerowe - Strona Główna » Z życia rowerzysty... Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Strona 1 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
iCGstation v1.0 Template By Ray © 2003, 2004 iOptional


Kontakt z osoba zarzadzajaca witryna: Speedy