wczytywanie...
Częstochowskie Forum Rowerowe - Strona Główna » Warsztat - naprawa i serwisowanie sprzętu

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
[Komponenty] BOP-Light
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
outsider Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6979 (99%)
Postów: 1704

Raków Zachód

Post Pon 30 Kwi 07, 8:37:52     [Komponenty] BOP-Light Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Co sadzicie o komponentach tej firmy (mostki kiery sztyce)? Lekkie to one są ale jak z wytrzymałością?


"Jaki trenig - taki czas"
"Ból przeminie - chwała pozostanie"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora   Tlen    
Poisonek Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6968 (99%)
Postów: 3301
Wiek: 49


Post Pon 30 Kwi 07, 8:48:01     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Na razie ciężko coś powiedzieć, bo z tego co wiem na forum są z tej firmy dwie pary rogów - magnuma i moje. Do tej pory sie trzymają. W najbliższym czasie planuję zakup siodełka tej firmy, to sie zobaczy. Biorąc pod uwagę cenę tych komponentów to w porównaniu do innych ultra lekkich części, Bop`y są dość przyjazne dla kieszeni...


Dream Big, Play Hard, LIVESTRONG
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Gadu-Gadu    
Reklama
magnum Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6376 (90%)
Postów: 646
Wiek: 46

1/2night

Post Pon 30 Kwi 07, 9:09:58     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

tat jak powiedział przedmówca, rogi są w fazie testówe i póki co nie można o nich złego słowa powiedzieć, Arek planuje zakup siodełka, a ja przyglądam się sztycy podsiodłowej, więc sprzętu w testach będzie więcej. Jak dla mnie, to dobry towar w dobrej cenie.


"Dla reguły mówiącej, że nie ma reguł bez wyjątków, wyjątek stanowi jedynie reguła mówiąca, że nie ma reguł bez wyjątków, ponieważ od tej reguły nie ma wyjątków"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Gadu-Gadu    
outsider Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6979 (99%)
Postów: 1704

Raków Zachód

Post Pon 30 Kwi 07, 9:56:53     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

No to ja się chyba skuszę na kierę, mostek, rogi no i może sztycę bo ceny faktycznie są ok.


"Jaki trenig - taki czas"
"Ból przeminie - chwała pozostanie"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora   Tlen    
ktoś



Status: Offline
Dni: 6241 (88%)
Postów: 68


Post Pon 30 Kwi 07, 14:11:40     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Chodzi o rzeczy z Bikershop'u? Bo o tych wiem dużo. Chyba że to light to coś innego.


Wasz "ulubieniec" powraca.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość      
outsider Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6979 (99%)
Postów: 1704

Raków Zachód

Post Pon 30 Kwi 07, 15:03:19     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Bop to nazwa firmy ale faktycznie dystrybucja jest przez bikershop w zakładce BOPLIGHT: http://www.bopbikes.com/


"Jaki trenig - taki czas"
"Ból przeminie - chwała pozostanie"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora   Tlen    
ktoś



Status: Offline
Dni: 6241 (88%)
Postów: 68


Post Pon 30 Kwi 07, 16:02:24     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Więc mam praktyczne informacje na temat ich piast, ram, kierownic, bluz, pedałów, sidoełek i napinaczy łańcucha. To takie troche lepsze niż Tektro rzeczy czyli bez szału ale używane zgodnie z przeznaczeniem spełniają dobrze swoją rolę. Ale większość części mają do "ostrzejszych" zastosowań. Widzę jednak że Boplight są raczej częśćiami do stricte XC/Enduro. O "dawnym" Bopie wiedziałem więcej.


Wasz "ulubieniec" powraca.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość      
Poisonek Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6968 (99%)
Postów: 3301
Wiek: 49


Post Czw 10 Maj 07, 21:11:01     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Wracając do tematu... Zapomniałem, że użytkuję również zaciski piast tej firmy. Jak większość Boplight`ów lekkie - 65 gram komplet. Zaciski w systemie "bolt - on" czyli zamykane kluczem imbusowym. Narazie koło mi nie odpadło, więc działają. A siodełko mam od trzech dni. Dziś jeżdżone. Dobrze wyprofilowane. W zasadzie du.. leży na nim jak na moim poprzdnim SKN`ie. Dalej się okaże...


Dream Big, Play Hard, LIVESTRONG
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Gadu-Gadu    
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Częstochowskie Forum Rowerowe - Strona Główna » Warsztat - naprawa i serwisowanie sprzętu Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
iCGstation v1.0 Template By Ray © 2003, 2004 iOptional


Kontakt z osoba zarzadzajaca witryna: Speedy