wczytywanie...
Częstochowskie Forum Rowerowe - Strona Główna » Częstochowska Masa Krytyczna

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
XXVIII Masa Krytyczna (kwiecień 2007) Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Buczek Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6199 (88%)
Postów: 3
Wiek: 33

Srodmiescie

Post Pią 27 Kwi 07, 21:08:11     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Zdecydowanie Jego reakcja byla najlepsza nie czesto widzi sie cos takiego
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość      
Linkin_Dark Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6485 (92%)
Postów: 103

Częstochowa - Północ "D"

Post Pią 27 Kwi 07, 21:18:26     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

koszulki full wypas :]

Masa też Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Gadu-Gadu Jabber  
Reklama
Poisonek Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6968 (99%)
Postów: 3301
Wiek: 49


Post Pią 27 Kwi 07, 21:56:40     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Jako prowodyr całego halo z koszulkami chciałbym podziękować wszystkim dzisiejszym uczestnikom Masy za rewelacyjne przyjęcie naszego żartu. Cieszę się, że Wasza reakcja była tak spontaniczna i pełna poczucia humoru. Pomysł chyba wypalił - spowodował, że przyjechało tyle ludzi, ile już dawno nie przejeżdżało ulicami naszego miasta. Jeszcze raz dzięki Very Happy


Dream Big, Play Hard, LIVESTRONG
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Gadu-Gadu    
Paveu Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6472 (92%)
Postów: 23
Wiek: 35

Czestochowa

Post Pią 27 Kwi 07, 22:11:59     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Pomysł z koszulkami był genialny Razz Wlepki też stylowe - już siedzi u mnie na ramie Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Gadu-Gadu    
piotrusb Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6948 (98%)
Postów: 838
Wiek: 33

Częstochowa - Ostatni Grosz

Post Pią 27 Kwi 07, 22:14:21     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Kangel napisał:
Reakcja Olka na to, że megafon jednak działał (po odwróceniu baterii) - bezcenna



xD xD xD

Ale kto dostał opieprz, ten dostał :]


www.piotrusb.fotolog.pl
MISTRZ, MISTRZ CKM !
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Gadu-Gadu    
gregor Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6204 (88%)
Postów: 22
Wiek: 55


Post Pią 27 Kwi 07, 22:27:18     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Słuchaj, to było BOMBOWE! Mr. Green Trochę mi było głupio wybuchnąć śmiechem, ale od środka mnie trzęsło! Wielkie brawa za pomysł! Very Happy Jedyny problem to brak różnych rozmiarów, ale poza tym jest ok! Mr. yellow

arektacana - To Ty rozdawałeś te "koszulki z akcentem rowerowym"?


Gregor

Od czasu do czasu lubię kręcić...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora      
Kangel Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6591 (93%)
Postów: 96
Wiek: 31

Częstochowa - Podjasnogórska

Post Pią 27 Kwi 07, 22:41:09     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Nie tylko on Smile Kilka osób rozdawało.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Gadu-Gadu Jabber  
magnum Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6376 (90%)
Postów: 646
Wiek: 46

1/2night

Post Pią 27 Kwi 07, 22:47:02     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

dziękuję wszystkim tym, co koszulki odebrali i rąk w pięści nie składali, to mówiłem ja, ten co robił nadruki na koszulkach... :>


"Dla reguły mówiącej, że nie ma reguł bez wyjątków, wyjątek stanowi jedynie reguła mówiąca, że nie ma reguł bez wyjątków, ponieważ od tej reguły nie ma wyjątków"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Gadu-Gadu    
szczepan Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 7008 (99%)
Postów: 3236
Wiek: 37

cZwA/ ŁdZ / kRk / wrocLove

Post Pią 27 Kwi 07, 22:58:50     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Po prostu wyszło genialnie, szczerze mówiąc to nie spodziewałem się tak pozytywnej reakcji, powiem więcej, że miałem pewne obawy ... i chyba nie tylko ja ...
Bardzo ucieszyła mnie reakcja uczestników, szczególnie, że zarówno w gazecie, jak i w radiu, nasze zapowiedzi zostały przekręcone i to trochę zmieniało postać rzeczy, ale teraz już nie ważne ...
Najważniejsze, że nasza akcja spełniła swoje zadanie, a mianowicie zachęcenie wielu rowerzystów, żeby wzięli udział w imprezie, mam nadzieję, że na kolejnej Masie stawi się co najmniej tylu rowerzystów (-ek) co dzisiaj, ale jeszcze lepiej jak będzie Nas więcej Exclamation
Pozdro dla wszystkich Exclamation


© Copyright by Szczepan ® All Rights Reserved


Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora      
Jogus Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6406 (91%)
Postów: 20
Wiek: 36

cz-wa Połnoc

Post Pią 27 Kwi 07, 23:22:41     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ogolnie masa wypadla super z koszulkami niezly numer Smile ale troche humooru przynajmniej bylo na masie i ogolnie full ludzi, fajnie tak jechac ulica gdzie tylu rowerzystow w kolo Smile, no i ogolnie akcja po peugeotem tez byla niezla Smile ciekawe kiedy to pokarza na antenie Smile pozdrofka
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Gadu-Gadu    
Lukas Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6924 (98%)
Postów: 1116
Wiek: 38

Częstochowa [Tysiąclecie]

Post Pią 27 Kwi 07, 23:22:55     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

powiem tak: MEGA LOL Very Happy

też się nieźle uśmiałem i pomysł w dechę!!

Ogólnie Masa wypadła świetnie xD


Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość      
pumbus Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6549 (93%)
Postów: 86
Wiek: 40

Czewa - Jasna Góra

Post Sob 28 Kwi 07, 4:02:22     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

A kiedy będą zdjęcia z masy? Mi niestety się w Brzegu lokomotywa zepsuła i trój godzinne opóźnienie wykluczyło mnie z udziału.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Gadu-Gadu    
piter Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6896 (97%)
Postów: 1426
Wiek: 50

częstochowa-raków

Post Sob 28 Kwi 07, 8:05:32     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Masa bardzo fajna , lecz może nie dla najmłodszych uczestników , którzy przyjechali specjalnie z rodzicami , a musieli odłączyć się już po pierwszych 400-500 metrach - widziałem małego bajkera , który mimo tego , że pedałował najszybciej jak mógł poprostu nie miał szans na tak małym rowerku utrzymać prędkości 23km/h (specjalnie spojrzałem na licznik) , cóż pewnie już na masę szybko nie przyjedzie - wiele już takich sytuacji było i wiele razy nie tylko ja pisałem , że przejazd masowy to blokada miastczyli powolny przejazd , a jeżeli jest to impreza dla ludzi w każdym wieku i na każdym sprzęcie to prędkość nie może być większa niż 15km/h.(na kilku pierwszych masach właśnie jeździliśmy "takimi prędkościami")
Nie wiem od kogo to jest zależne czy od pilotującej nas policji , czy od "prowadzących" cały peleton , ale warto by się nad takim "żółwim tempem" zastanowić , bo sezon w pełni i rowerzystów w różnym wieku , mam nadzieję - przybędzie ... przynajmniej na kilku masach.... Wink


Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Gadu-Gadu    
gregor Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6204 (88%)
Postów: 22
Wiek: 55


Post Sob 28 Kwi 07, 10:28:19     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Skoro Piter zaczął o tym, co można by zrobić lepiej, to też się dołączę. Poza prędkością, o której już była mowa, można by w prosty sposób poprawić stronę "marketingową". Chodzi mi o problem z nagłośnieniem. Mam wrażenie, że obok "bycia słyszanym" ważne jest w dzisiejszych czasach (albo nawet ważniejsze) "być widzianym". Ja sam trafiłem pierwszy raz na Masę w W-wie, gdzie przechodząc koło Zamku Królewskiego ZOBACZYŁEM rowerzystów z przypiętymi do rowerów flagami z napisem "Masa krytyczna". To mnie zaciekawiło i podszedłem, żeby sie zapytać co jest grane. Jednocześnie na sprzecie nagłaśniającym zobaczyłem adres do strony www (już nie pamiętam jaki) i potem poczytałem sobie o imprezie, no i postanowiłem się dołączyć. Dodam, że podszedłem do ludzi ok. 20 min. przed rozpoczęciem Masy, kiedy jeszcze nikt nic nie nadawał i musiałem iść dalej, bo się śpieszyłem. Ale dzięki flagom i napisom zdążyłem "zakodować" nazwę i sens imprezy. To, co widzę często zostaje dłużej w pamięci, niż to, co tylko słyszę. Reasumując proponuję pomyśleć nad prostym do zorganizowania pomysłem: skoro można zrobić 200 "koszulek z akcentem rowerowym" (jeszcze raz - super pomysł!), to myślę, że uda się zrobić choćby 50 prostych flag z napisem "Masa krytyczna" lub "www.cfr.kom.pl" i z jeden transparent np. "Rowerzysta też człowiek" lub cokolwiek w tych klimatach. Do flag wystarczy trochę materiału, farba i szablon, którym maluje się to bardzo szybko. A wygląda potem naprawdę fajnie (w W-wie wyglądali jak samuraje na koniach albo nasi huzarzy Very Happy ).

Uff, alem się nastukał... Wink

pumbus napisał:
A kiedy będą zdjęcia z masy? Mi niestety się w Brzegu lokomotywa zepsuła i trój godzinne opóźnienie wykluczyło mnie z udziału.

Mam kilka zdjęć (jeździłem jak wariat w tą i z powrotem, ale dzięki temu co nie co udało się złapać). Jak tylko uda mi sie jutro znaleźć chwilę wolną, to wrzucę je na internet i dam informację, gdzie ich szukać.


Gregor

Od czasu do czasu lubię kręcić...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora      
zajdi Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6444 (91%)
Postów: 5
Wiek: 35

Czestochowa-Tysiąc

Post Sob 28 Kwi 07, 11:15:41     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

a czy ktos wie gdzie i kiedy bedzie w tv relacja z masy??
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Gadu-Gadu    
Linkin_Dark Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6485 (92%)
Postów: 103

Częstochowa - Północ "D"

Post Sob 28 Kwi 07, 11:26:33     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ale zielona wlepa wymiata ;]

jeszcze jest mały problem - byłą to (o ile sie nie myle) XXVIII Masa, a na szprychówkach jest XXIII - błąd czy jestem ślepy?? Very Happy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Gadu-Gadu Jabber  
Poisonek Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6968 (99%)
Postów: 3301
Wiek: 49


Post Sob 28 Kwi 07, 11:58:22     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

zajdi napisał:
gdzie i kiedy bedzie w tv relacja z masy??


Odpowiedź jednego z organizatorów:

"To była telewizja internetowa www.zmiasta.pl i oni to będą emitować ale nie wiem kiedy, na pewno będzie do ściągnięcia"


Dream Big, Play Hard, LIVESTRONG
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Gadu-Gadu    
szczepan Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 7008 (99%)
Postów: 3236
Wiek: 37

cZwA/ ŁdZ / kRk / wrocLove

Post Sob 28 Kwi 07, 11:58:52     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Linkin_Dark napisał:
jeszcze jest mały problem - byłą to (o ile sie nie myle) XXVIII Masa, a na szprychówkach jest XXIII - błąd czy jestem ślepy??



Tak to była 28 Masa w Częstochowie, co do zielonych vlepek, to jak chcecie sobie na bike'a przykleić, to lepiej zabezpieczyć przeźroczystą taśmą albo folią, wtedy trochę podziała


© Copyright by Szczepan ® All Rights Reserved


Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora      
piotrusb Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6948 (98%)
Postów: 838
Wiek: 33

Częstochowa - Ostatni Grosz

Post Sob 28 Kwi 07, 14:27:41     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Linkin_Dark napisał:
jeszcze jest mały problem - byłą to (o ile sie nie myle) XXVIII Masa, a na szprychówkach jest XXIII - błąd czy jestem ślepy??



Wiem, moja wina Neutral


www.piotrusb.fotolog.pl
MISTRZ, MISTRZ CKM !
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Gadu-Gadu    
t3d1 (usunięty)







Post Sob 28 Kwi 07, 14:53:18     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Prędkość - kto ustala ? Może tak pojedzie sobie w środku albo na końcu i popatrzy jakie luki się robią ? Jak ktoś napisał masa jest dla każdego młodego starszego chłopaka dziewczyny, nie wszyscy jeżdżą na rowerach wyczynowo czy chociażby mają na tyle siły aby utrzymać nadane tempo. Może panowie organizatorzy coś z tym zrobią ? Wystarczy jeden telefon od obstawiających masę z końca peletonu żeby zwolnić i po sprawie. Dzieci zadowolone że pojadą sobie w masie gdzie dużo ludzi a tu nie ma (...) żeby dogonić innych i muszą zostać. Łzy w oczach takiego dziecka i niemiłe wspomnienia. Czy o to (...) chodzi. Pomyślcie dla kogo robicie tą masę dla siebie czy dla ludzi ? Policja jedzie szybciej (...) ją nadajemy swoje wolniejsze tempo.

Co do koszulek jak zobaczyłem ją z daleka wybuchnąłem śmiechem. Miłe zaskoczenie. Naklejki o to chodzi. Może takie coś zrobimy na następną masę i jeśli jakiś LOL będzie wydziarał gębę że tamujemy ruch podjazd do takiego i naklejka mu na szybę. Smile

Moderowany przez arektacana:
Co do treści postu zgadzam się w 100% ale musiałem usunąć wyrazy w nawiasach - nie używamy ich nawet wykropkowanych... Bez urazy...
Powrót do góry
Galeria użytkownika
mateusz Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 7002 (99%)
Postów: 146
Wiek: 36

Częstochowa Północ

Post Sob 28 Kwi 07, 15:20:16     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dokładnie tempo zdecydowanie za wysokie- nie dziwię się że niektórzy odłączali się szybko. na prawde nie trzeba bać się policji tej co z przodu jedzie- niech sobie jedzie z przodu a Ci na rowerach niech zwalniają- przecież on w tym radiowozie nie ucieknie tylko też będzie musiał zwolnić. koszulki to był na prawde dobry pomysł Smile ważne że przyjechało dużo ludzi;] pozdrawiam i mam nadzieję że uda mi się zajrzeć też na kolejną masęWink


Smile Do zobaczenia na MASIE !!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Gadu-Gadu    
Kangel Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6591 (93%)
Postów: 96
Wiek: 31

Częstochowa - Podjasnogórska

Post Sob 28 Kwi 07, 20:05:43     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Jej, ludzie, czy naprawdę ja muszę jechać z przodu, byście jechali 14 km/h? Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Gadu-Gadu Jabber  
gregor Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6204 (88%)
Postów: 22
Wiek: 55


Post Czw 03 Maj 07, 0:33:18     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Obiecane zdjęcia (kiepsko z czasem...):



















Gregor

Od czasu do czasu lubię kręcić...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora      
piotrusb Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6948 (98%)
Postów: 838
Wiek: 33

Częstochowa - Ostatni Grosz

Post Czw 03 Maj 07, 9:36:28     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Kangel napisał:
Jej, ludzie, czy naprawdę ja muszę jechać z przodu, byście jechali 14 km/h?



Albo ja i po drodze opierniczając dzieciaki, którzy nas wyprzedzają, myśląc że są fajni ? xD


www.piotrusb.fotolog.pl
MISTRZ, MISTRZ CKM !
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Gadu-Gadu    
magnum Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6376 (90%)
Postów: 646
Wiek: 46

1/2night

Post Czw 03 Maj 07, 9:56:23     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

moja propozycja taka, żeby na następnej masie z przodu pojechali roweromaniacy...może oni zdołają utrzymać marszowe tempo


"Dla reguły mówiącej, że nie ma reguł bez wyjątków, wyjątek stanowi jedynie reguła mówiąca, że nie ma reguł bez wyjątków, ponieważ od tej reguły nie ma wyjątków"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Gadu-Gadu    
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Częstochowskie Forum Rowerowe - Strona Główna » Częstochowska Masa Krytyczna Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
Strona 2 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
iCGstation v1.0 Template By Ray © 2003, 2004 iOptional


Kontakt z osoba zarzadzajaca witryna: Speedy