wczytywanie...
Częstochowskie Forum Rowerowe - Strona Główna » Warsztat - naprawa i serwisowanie sprzętu

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
[pompka] - Różna rodzaje wentli i końcówek przy pompkach
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
michu23



Status: Offline
Dni: 6211 (88%)
Postów: 10


Post Wto 27 Mar 07, 20:50:41     [pompka] - Różna rodzaje wentli i końcówek przy pompkach Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

witam

chciałbym prosic o porade,potzrebuje kupic pompke do roweru i przyznaje sie szczerze ze nie mam pojecia czy obie te pompki http://www.skleprowerowy-...e&iProduct=1814 oraz http://aster7.pl/product_info.php?products_id=149 beda odpowienie do wheelera zx 900 06 ??
czy one sa uniwersalne
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość      
piotrusb Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6928 (98%)
Postów: 838
Wiek: 33

Częstochowa - Ostatni Grosz

Post Wto 27 Mar 07, 20:58:35     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

michu23 napisał:
http://aster7.pl/product_info.php?products_id=149


Cytat:
> uniwersalna do wentyli typu FV / AV



www.piotrusb.fotolog.pl
MISTRZ, MISTRZ CKM !
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Gadu-Gadu    
Reklama
michu23



Status: Offline
Dni: 6211 (88%)
Postów: 10


Post Wto 27 Mar 07, 21:08:24     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

piotrusb napisał:
michu23 napisał:
http://aster7.pl/product_info.php?products_id=149


Cytat:
> uniwersalna do wentyli typu FV / AV


faktycznie jest napisane , chcailem sie upewnic czy bedzie odpowiednia. dzieki
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość      
blabla Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6650 (94%)
Postów: 686

cz-wa błeszno/grosz

Post Wto 27 Mar 07, 22:33:28     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ej chłopie kupujesz pompkę za 16 zł przez internet ???? przecież prawie drugie tyle wyniesie cię przesyłka, weź się przejdź do jakiegos rowerowego, a jeszcze lepiej przejdź na rowerze i zakup pompke na miesjcu, nie zawsze jest sens kupowania w internecie( no chyba, że masz przesyłkę za darmo)
michu23 napisał:
beda odpowienie do wheelera zx 900 06 ??

a jakie masz wentyle w kołach bo wiesz to ,że podałeś model to nie wiele znaczy bo dętki mogą mieć różne wentyle bez względu na model
BTW. Witamy na forum


........blaaaaaaaaaaaaaaaa.......
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Gadu-Gadu    
michu23



Status: Offline
Dni: 6211 (88%)
Postów: 10


Post Wto 27 Mar 07, 22:45:55     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

blabla napisał:
ej chłopie kupujesz pompkę za 16 zł przez internet ???? przecież prawie drugie tyle wyniesie cię przesyłka, weź się przejdź do jakiegos rowerowego, a jeszcze lepiej przejdź na rowerze i zakup pompke na miesjcu, nie zawsze jest sens kupowania w internecie( no chyba, że masz przesyłkę za darmo)
michu23 napisał:
beda odpowienie do wheelera zx 900 06 ??

a jakie masz wentyle w kołach bo wiesz to ,że podałeś model to nie wiele znaczy bo dętki mogą mieć różne wentyle bez względu na model
BTW. Witamy na forum


no to ze podalem linki to nie znaczy ze zamierzam dokonac kupna przez internet, mam orientacje bym tylko na tym stracil.
Co do wentyli to nie mam pojecia jakie to sa konkretnie, wiem tylko ze poprzez nacisniencie powietrze ulatuje dziurka z boku:)Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość      
blabla Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6650 (94%)
Postów: 686

cz-wa błeszno/grosz

Post Sro 28 Mar 07, 10:46:33     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

TU masz linka z rodzajami wentyli


........blaaaaaaaaaaaaaaaa.......
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Gadu-Gadu    
michu23



Status: Offline
Dni: 6211 (88%)
Postów: 10


Post Sro 28 Mar 07, 12:47:43     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

blabla napisał:
TU masz linka z rodzajami wentyli


u mnie jest Wentyl Schradera
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość      
piotrusb Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6928 (98%)
Postów: 838
Wiek: 33

Częstochowa - Ostatni Grosz

Post Sro 28 Mar 07, 13:14:42     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

michu23 napisał:
Co do wentyli to nie mam pojecia jakie to sa konkretnie, wiem tylko ze poprzez nacisniencie powietrze ulatuje dziurka z boku:)



Dobre xD Mr. Green

PS: Wiem, że możesz być totalnym amatorem, więc nie traktuj tego jako wyśmiewanie się, tak na wszelki wypadek napiszę, żeby nie było spięć.

PS2: Te wentyle "rowerowe" są już chyba rzadko spotykane bo częściej jednak dętki posiadają "samochodowy" wentyl (odważyłbym się napisać nawet, że wszystkie nowo produkowane).


www.piotrusb.fotolog.pl
MISTRZ, MISTRZ CKM !


Ostatnio zmieniony przez piotrusb dnia Sro 28 Mar 07, 13:23:45, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Gadu-Gadu    
michu23



Status: Offline
Dni: 6211 (88%)
Postów: 10


Post Sro 28 Mar 07, 13:17:24     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

piotrusb napisał:
michu23 napisał:
Co do wentyli to nie mam pojecia jakie to sa konkretnie, wiem tylko ze poprzez nacisniencie powietrze ulatuje dziurka z boku:)



Dobre xD Mr. Green


widze ze tu kogos rozbawilem, mam prawo nie wiedziec , nie znam sie na typach dlatego opisalem moze dosc nietrafnie bo chyba tak do konca nie ejst

zreszta zauwaz ze twoj post nic nie wnosi do tematu
dzieki za wyrozumiałosc:)

czyli co , powiedzmy sobie szczerze ze powininem isc z rowerem do sklepu?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość      
piotrusb Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6928 (98%)
Postów: 838
Wiek: 33

Częstochowa - Ostatni Grosz

Post Sro 28 Mar 07, 13:27:47     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

michu23 napisał:
czyli co , powiedzmy sobie szczerze ze powininem isc z rowerem do sklepu?



Ja bym się do sklepu przeszedł, ale nie z całym rowerem, tylko np. z dętką i pokazał sprzedawcy. Zawsze możesz kupić pompkę z taką i taką końcówką co rozwiąże problem Wink


www.piotrusb.fotolog.pl
MISTRZ, MISTRZ CKM !
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Gadu-Gadu    
blabla Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6650 (94%)
Postów: 686

cz-wa błeszno/grosz

Post Sro 28 Mar 07, 14:04:50     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

łoooooooo nie wiedziałem, że kupno pompki może być aż takim problemem ale widac nie wszystko ograniam. krótki przegląd czynności, które nalezy wykonać aby kupić pompke rowerową:
1. orientujemy sie jaki rodzaj wentyli posiadamy
2. określamy preferencje interesującej nas pompki: cena, wielkośc, jakość, rodzaj montowania do ramy itp. itd.
3. wsiadamy w autobus,tramwaj,auto,na rower ewentualnie pieszo udajemy sie do sklepu rowerowego
4. prosimy pana sprzedawcę o pokazanie pompek rowerowych, do odpowiednich typów wentyli, ewentualnie jeśli olaliśmy punkt 1 - pompkę uniwersalną pasującą do wszystkich typów wentyli, w ustalonej w punkcie 2 orientacyjnej cenie itp.
5. wybieramy co nam sie podoba za cena jaka nam się podoba
6. płacimy i w poczuciu udanego zakupu i satysfakcji z samodzielności w dokonaniu tak poważnego zakupu, oddalamy się do innych bardziej ciekawych czynności
tak to się mniej więcej przedstawia

piotrusb napisał:
wentyl (odważyłbym się napisać nawet, że wszystkie nowo produkowane

ja bym nie był taki odważny


........blaaaaaaaaaaaaaaaa.......
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Gadu-Gadu    
szczepan Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6989 (99%)
Postów: 3236
Wiek: 37

cZwA/ ŁdZ / kRk / wrocLove

Post Sro 28 Mar 07, 17:02:08     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Bierz kasę, wsiadaj na bike'a i gnaj do sklepu rowerowego, tam wszystkie Twoje obawy zostaną rozwiane bo Sprzedawca wyjdzie, obejrzy i powie Ci co będzie odpowiednie, a przedział cenowy ustali się sam dzięki Twoim zasobom.
Miłego kupowania i używania pompeczki ...




© Copyright by Szczepan ® All Rights Reserved


Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora      
michu23



Status: Offline
Dni: 6211 (88%)
Postów: 10


Post Sro 28 Mar 07, 18:34:34     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

bez przesady z ta powyzsza instruukcja dla kogo kolego napisales ta instrukcje? chyba nie dla mnie, do niektorych naprawde nie mam slów.Nie pytalem jak kupic pompke tylko jaka kupic pompke a to roznica, bo dla mnie osoby ktora nie ma wikszej orientacji w akcesoriach, podzespolach roweroiwych wydaje sie ze pojde do sklepu kupie i napompuje bo powinna byc w zasadzie uniwersalna i nie bedzie zadnego problemu.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość      
piter Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6876 (97%)
Postów: 1426
Wiek: 49

częstochowa-raków

Post Sro 28 Mar 07, 19:05:16     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

...kup sobie uniwersalną , najlepiej rowerową Wink , będziesz miał pożytek na przyszłość gdy trafi ci się dętka z innym wentylkiem , a przy zakupie zwróć uwagę na główkę pompki , czy nie jest zrobiona z badziewnego plastiku , bo może się zdupcyć przy pierwszym , albo kolejnym wentylku.... Wink


Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Gadu-Gadu    
Poisonek Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6949 (99%)
Postów: 3301
Wiek: 49


Post Sro 28 Mar 07, 20:18:10     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Shocked
Jak to miło! Nareszcie prężnie rozwijający sie temat. Chłoń wiedzę michu23 Very Happy Witamy na forum, ale jedna, mała prośba od moderatora: używaj czasem alt`u, bo to polskie forum. 34 błędy w twoim ostatnim poście to lekka przesada... Very Happy


Dream Big, Play Hard, LIVESTRONG
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Gadu-Gadu    
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Częstochowskie Forum Rowerowe - Strona Główna » Warsztat - naprawa i serwisowanie sprzętu Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
iCGstation v1.0 Template By Ray © 2003, 2004 iOptional


Kontakt z osoba zarzadzajaca witryna: Speedy