wczytywanie...
Częstochowskie Forum Rowerowe - Strona Główna » Częstochowska Masa Krytyczna

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
XXVII Masa Krytyczna (marzec 2007) Idź do strony 1, 2  Następny
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Marcin Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6889 (98%)
Postów: 831
Wiek: 33

Cz-wa centrum

Post Sro 21 Mar 07, 16:44:11     XXVII Masa Krytyczna (marzec 2007) Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

UWAGA

XVII Częstochowska Masa Krytyczna odbędzie się 30 marca o godzinie17:00

Już tłumaczę dlaczego Exclamation Dosłownie przed chwilą dzwonił do mnie pan z Miejskiego Zarządu Dróg w sprawie masy. Powiedział że nie może sie odbyć o godzinie 18:00 ze wzgendu na DROGI KRZYŻOWE i że w zamian może być o godzinę wcześniej. Też jestem z tego powodu niepocieszony ale muszę przyznać że masa znowu przegrała z władzą świętego miasta Exclamation Rozumiem pielgrzymki ale droga krzyżowa ? No jak dla mnie to lekka przesada :/ Mam nadzieje że uda wam się wyrwać trochę wcześniej z pracy.

Dobra teraz leprze wiadomości: Na masie będziemy topić marzanę symbolizującą problemy częstochowskich rowerzystów. Przed rozpoczęciem MK zostanie przekazana nowym organizatorom Exclamation Po masie odbędzie się wieczorek filmowy w sali odczytowej biblioteki miejskiej.



Moderowany przez szczepana:
Nie rozumiem, czemu od razu nie założyłeś noewgo tematu, bo taki jest jednoznaczny
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Gadu-Gadu    
piter Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6876 (97%)
Postów: 1426
Wiek: 49

częstochowa-raków

Post Sro 21 Mar 07, 19:44:53     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

spoko , nie wiedziałem , że drogi krzyżowe krzyżują się z drogami rowerowymi....a ruch samochodowy też wstrzymają o 18.00...?
osobiście mam w d**** takie zakazy , bo nikt nie zabroni mi poruszania się po mieście rowerem , tym bardziej , że robię to zawsze po ulicy....
a poza tym jak dla mnie , to 18 !!!! na bieganie - przynajmniej spokojnie sobie obejrzę skoki....

a masa powinna być spontaniczna , bez udziału i wiedzy urzędasów , ponieważ problem tkwi w tym że jeżeli ją zgłaszamy , to jako imprezę masową , a takowe mogą być głośne itp. /nasza jest cichutka/....w związku z czym mogą być odwoływane z byle jakich powodów , ale ten powód jest naprawdę DEBILNY!!! , ... i przez właśnie takie popierdzielone "dyrektywy" nasi "myśliciele" niepotrzebnie stwarzają napięte sytuacje....jaki mają w tym cel - nie mam zielonego pojęcia ....
.....kończę bo długo by tak pisać , a nie wtym rzecz.... Wink


Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Gadu-Gadu    
Reklama
piotrusb Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6928 (98%)
Postów: 838
Wiek: 33

Częstochowa - Ostatni Grosz

Post Sro 21 Mar 07, 20:31:13     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Marcin napisał:
Powiedział że nie może sie odbyć o godzinie 18:00 ze wzgendu na DROGI KRZYŻOWE



Pierd...., ja będę i o tej i o tej godzinie, ja tak samo mam gdzieś, że są drogi krzyżowe. No ku.wa, czy my będziemy w kościołach jeździć czy co ? A w powszednie dni to może dróg krzyżowych nie ma ? No już nie mają co wymyślać urzędasy. Szprychą w oko.


www.piotrusb.fotolog.pl
MISTRZ, MISTRZ CKM !
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Gadu-Gadu    
szczepan Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6989 (99%)
Postów: 3236
Wiek: 37

cZwA/ ŁdZ / kRk / wrocLove

Post Sro 21 Mar 07, 21:29:23     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja mam zamiar stawić sie o godzinie 17 i oczywiście poczekać na resztę o 18, coś czuję, że wieczór będzie długi ...


© Copyright by Szczepan ® All Rights Reserved


Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora      
Marcin Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6889 (98%)
Postów: 831
Wiek: 33

Cz-wa centrum

Post Czw 22 Mar 07, 0:12:17     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Piter w pełni popieram twoje zdanie ale zgłosiłem to na policje dlatego aby przyjechały jakieś media ! żeby masa nie umarła ! szczerze to w d*** mam pielgrzymki, drogi krzyżowe itp. mieszkam w II al. od urodzenia i od 17 lat przez całe wakacje słyszę "abba ojcze" i mam tego serdecznie DOŚĆ a nic mnie tak nie wqrwia jak to że chce coś zrobić i od razu albo niemożna bo pielgrzymki idą, albo jest święto kościelne, a jak już nie ma co wymyślać to są DROGI KRZYŻOWE. Ale skoro ktoś dzwoni do mnie o mówi że już sie zgodzili tylko że pismo jeszcze nie doszło (poczta polska) i teraz muszą przełożyć na 17:00 to co mogłem zrobić powiedzieć idź pan w h.. ? Zgodziłem się tak jak zrobiła by to większość z was. Tak swoją drogą to nie jest do końca wina MZD bo gościu mówił że dzwonił do niego ... z policji że tego nie zabezpieczą ale my szarzy obywatele nie dowiemy sie komu na tym zależało. Wiec Szprychą w oko Władzą Miasta !
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Gadu-Gadu    
Mariusz Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6216 (88%)
Postów: 2

Stradom

Post Czw 22 Mar 07, 10:06:39     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam wszystkich
jako ze równiez jestem zaangazowany w organizacje MK również pragne wyrazić swój sprzeciw wobec naszych władz. Niebede sie tutaj rozpisywal bo poprostu przezaza mnie wyzszosc spraw koscielnych w naszym miescie. Niewidze innego wyjscia niz zrobić dwie masy o 17:00 i 18:00 Więc
Marcin napisał:
Szprychą w oko Władzą Miasta !
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Gadu-Gadu    
MonteRochee Mężczyzna



Status: Offline
Przebieg: 7051 (100%)
Kondycha: 1726

Kawodrza Dolna

Post Pią 23 Mar 07, 1:39:15     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

buhah dobrze, że nie mam czasu patrzeć na ten kabaret
do zobaczenia na szlaku Exclamation
Marcin napisał:
Szprychą w oko Władzą Miasta !




...pozdrowienia dla wszystkich rowerowych teoretyków...ja jak Speedy jeszcze żyję... Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email   Tlen    
Lukas Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6904 (98%)
Postów: 1114
Wiek: 38

Częstochowa [Tysiąclecie]

Post Sro 28 Mar 07, 9:04:43     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

To o której w końcu jest ta Masa? Wink

Ja niestety na 17:00 nie dam rady.... na 18 już tak.


Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość      
piotrusb Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6928 (98%)
Postów: 838
Wiek: 33

Częstochowa - Ostatni Grosz

Post Sro 28 Mar 07, 10:37:10     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Lukas napisał:
To o której w końcu jest ta Masa?

Ja niestety na 17:00 nie dam rady.... na 18 już tak.



Więc jak Panowie i Panie - jedziemy sobie o 18 drugi raz ? Mr. Green


www.piotrusb.fotolog.pl
MISTRZ, MISTRZ CKM !
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Gadu-Gadu    
Marcin Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6889 (98%)
Postów: 831
Wiek: 33

Cz-wa centrum

Post Sro 28 Mar 07, 15:18:05     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

no pewnie że jedziemy drugi raz Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Gadu-Gadu    
Lukas Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6904 (98%)
Postów: 1114
Wiek: 38

Częstochowa [Tysiąclecie]

Post Sro 28 Mar 07, 18:33:08     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

No to przyjeżdżam na 18:00 Very Happy


Tak w ogóle to nie wiem dlaczego taka zamota jest... :/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość      
Marcin Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6889 (98%)
Postów: 831
Wiek: 33

Cz-wa centrum

Post Sro 28 Mar 07, 19:21:25     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

to jest link do pisma jakie otrzymałem: http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/e4512e8eb957c557.html skoro MZD chce aby było o 17:00 to będzie o 17:00 a o 18:00 przyjadą te osoby które o tym nie wiedziały i przejadą sie 2 raz dzięki czemu będzie o nas głośno przez 2 godziny Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Gadu-Gadu    
Marek Podgórski Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6892 (98%)
Postów: 14
Wiek: 57

1000-lecie

Post Sro 28 Mar 07, 21:11:04     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Marcin napisał:
Przed rozpoczęciem MK zostanie przekazana nowym organizatorom

Można coś więcej na ten temat? Kto przejmie organizację Masy?


2lo.traugutt.net
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora      
Marcin Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6889 (98%)
Postów: 831
Wiek: 33

Cz-wa centrum

Post Czw 29 Mar 07, 17:36:55     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

koordynatorami CMK zostaliśmy Ja oraz Olek Sokołowski z Norwida nie znany jeszcze w kręgach masowych Wink reszta ekipy to :
PiotrusB z Traugutta
Andrzej z Norwida
Mariusz z mojej klasy (TZN)
no i może ktoś jeszcze ale dokładnie przedstawię ludzi przed masą o 17:00

Po więcej szczegółów zapraszam na masę Very Happy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Gadu-Gadu    
Linkin_Dark Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6466 (92%)
Postów: 103

Częstochowa - Północ "D"

Post Czw 29 Mar 07, 20:44:19     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

czyli przyjeżdżamy o 17.00 na 2 masy pod rząd?

Postaram się być, o ile prędzej rower mnie nie dobije do końca ;]
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Gadu-Gadu Jabber  
magnum Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6357 (90%)
Postów: 646
Wiek: 46

1/2night

Post Pią 30 Mar 07, 9:02:47     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

do organizatorów: tylko nie zabierajcie ze sobą tych śmiesznych megafonów... i tak nie będą działać...


"Dla reguły mówiącej, że nie ma reguł bez wyjątków, wyjątek stanowi jedynie reguła mówiąca, że nie ma reguł bez wyjątków, ponieważ od tej reguły nie ma wyjątków"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Gadu-Gadu    
piter Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6876 (97%)
Postów: 1426
Wiek: 49

częstochowa-raków

Post Pią 30 Mar 07, 14:51:23     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

...bierzcie nagłośnienie , jeżeli działa.....a magnuma nie słuchajcie .... Laughing Wink


Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Gadu-Gadu    
Poisonek Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6949 (99%)
Postów: 3301
Wiek: 49


Post Sob 31 Mar 07, 10:12:29     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Spoko Masa. Mnie sie podobało. Fajna, długa trasa i dobry start nowych organizatorów. Dzieki wszystkim za w miarę liczny udział. A co do przyszłej masy to oficjalnie ogłaszam, że grupa roweromaniaków szykuje na nia miłą niespodziankę dla każdego uczestnika Very Happy


Dream Big, Play Hard, LIVESTRONG
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Gadu-Gadu    
XeLiBrI Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6740 (96%)
Postów: 334

:] Częstochowa - Kambodrza :]

Post Sob 31 Mar 07, 15:16:43     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

arektacana napisał:
że grupa roweromaniaków szykuje na nia miłą niespodziankę dla każdego uczestnika



Arek, lody ?! Mr. Green

A co do masy to zgadzam się z przedmówcą, fajna trasa, długa dosyć, organizatorzy-dobra robota Smile Ah, i ta "jeżdżąca" muzyka xD

POZYTYWNIE ! Very Happy

Pozdrawiam


http://budzik.fotolog.pl/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Gadu-Gadu    
Kangel Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6572 (93%)
Postów: 96
Wiek: 31

Częstochowa - Podjasnogórska

Post Sob 31 Mar 07, 15:21:06     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ta jeżdżąca muzyka była fajna, tylko szkoda, ze na Jasnogórskiej zepchnęli (nie wiem kto dokładnie Wink ) ją do tyłu, bo miała jechać z przodu... Generalnie denerwują trochę ludzie którzy wyprzedzają kamizelkowców Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Gadu-Gadu Jabber  
piter Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6876 (97%)
Postów: 1426
Wiek: 49

częstochowa-raków

Post Sob 31 Mar 07, 22:00:57     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

...generalnie - to denerwują ludzie , którzy koniecznie muszą zapierdzielać choć przez chwilę po chodniku , chyba tylko po to , żeby negatywnie nastawiać do reszty rowerzystów pieszych , tak więc apeluję - macie zamiar brać udział w masie ? - to podporządkujcie się reszcie , bo w taki głupi sposób psujecie cały sens imprezy , a po chodniczku to możecie dymać sobie prywatnie - a to jest impreza zorganizowana i jeżeli bierze ktoś w niej udział to akceptuje jako takie warunki...a jeżeli nie - to lans chodnikowy musicie robić w innym miejscu.... Wink

do organizatorów - wszystko ok!!! trasa , i organizacja .... w porządeczku - oby tak dalej.... Wink

arku... - czyli projekt zaakceptowany....mam brać się do roboty??? Wink


Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Gadu-Gadu    
Kangel Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6572 (93%)
Postów: 96
Wiek: 31

Częstochowa - Podjasnogórska

Post Sob 31 Mar 07, 23:26:48     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Oni chcą nam zrobić spóźniony śmingus dyngus, każdy kto przyjedzie za darmo dostanie kubłem zimnej wody po głowie Wink

A tak serio: piter, racja, zapierdzielający po chodniku też denerwują. Albo jak się ładnie prosi, żeby nie poszerzać "peletonu", a tu.. ech...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Gadu-Gadu Jabber  
piotrusb Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6928 (98%)
Postów: 838
Wiek: 33

Częstochowa - Ostatni Grosz

Post Nie 01 Kwi 07, 9:22:55     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

piter napisał:
a jeżeli nie - to lans chodnikowy musicie robić w innym miejscu....



Piter, no co Ty, odrobina lansu nie zaszkodzi xD A i koledzy lepiej patrzą xD


www.piotrusb.fotolog.pl
MISTRZ, MISTRZ CKM !
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Gadu-Gadu    
Marcin Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6889 (98%)
Postów: 831
Wiek: 33

Cz-wa centrum

Post Nie 01 Kwi 07, 17:16:14     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

no niestety ale my jako organizatorzy nie mamy możliwości zapanować nad tym. To są ludzie którym można mówić, prosić a oni swoje. Co najwyżej można przypatrzeć sie kto to robi i przed jazdą przejść sie z igłą ale to bardzo brutalne i powiedzmy że nie w moim stylu Exclamation
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Gadu-Gadu    
Kangel Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6572 (93%)
Postów: 96
Wiek: 31

Częstochowa - Podjasnogórska

Post Nie 01 Kwi 07, 17:32:17     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Taa, nie ;]

W każdym bądź razie trzeba o to prosić na każdej masie Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Gadu-Gadu Jabber  
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Częstochowskie Forum Rowerowe - Strona Główna » Częstochowska Masa Krytyczna Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
iCGstation v1.0 Template By Ray © 2003, 2004 iOptional


Kontakt z osoba zarzadzajaca witryna: Speedy