wczytywanie...
Częstochowskie Forum Rowerowe - Strona Główna » Ogłoszenia, dyskusje nt. forum

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Problem z działaniem forum Idź do strony 1, 2  Następny
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Poisonek Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6949 (99%)
Postów: 3301
Wiek: 49


Post Wto 30 Sty 07, 20:03:10     Problem z działaniem forum Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Od pewnego czasu razem ze szczepanem mamy problem z właściwym działaniem forum. Bardzo długo się wczytuje, czasem wcale sie nie ładuje. Wysyłane posty jakby się "zawieszały", a po ponownym kliknieciu "wyślij" po wyświetleniu, zmiast jednego mamy dwa. Czasem ciężko mi sie nawet wylogować. Napiszcie czy też macie te problemy, czy to tylko u nas się tak kaszani. Jeśli to problem ogólnoforumowy, to trzeba będzie pomyśleć o jakichś rozwiązaniach.


Dream Big, Play Hard, LIVESTRONG
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Gadu-Gadu    
bikerx Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6631 (94%)
Postów: 490


Post Wto 30 Sty 07, 20:13:06     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

dokładnie jak wyżej + źle liczy posty.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość      
Reklama
szczepan Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6989 (99%)
Postów: 3236
Wiek: 37

cZwA/ ŁdZ / kRk / wrocLove

Post Wto 30 Sty 07, 20:22:46     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Trzeba odnaleźć przyczynę problemów ale jeśli jest to wina serwera (a tak jest najprawdopodobniej) to trzeba go chyba zmienić, myślę, że każdy dorzuci się do ewentualnej składki i będzie trzeba się rozejrzeć za czymś nowym ...


© Copyright by Szczepan ® All Rights Reserved


Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora      
STi Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6860 (97%)
Postów: 606
Wiek: 43


Post Wto 30 Sty 07, 20:29:59     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja natomiast nie mam większych problemów (fakt strona za szybko się nie ładuje). Tylko czasami mi się zdarza - naprawdę bardzo rzadko (odkąd jestem na forum to kilka razy tak miałem, w tym akurat dzisiaj) że nie chce wejść na forum i pisze wtedy coś o bazie danych (nie pamiętam dokładnie komunikatu), jednak wtedy czyszczę całą historię przeglądarki i wszystko wraca do normy. Może na działanie forum ma wpływ używana przeglądarka Question Ja używam Opery (to nie reklama Wink ). Z Operą i Internet Explorerem mam natomiast taki problem że nie ładują się zdjęcia z galerii jeśli w nazwie plików lub katalogów są polskie znaki ... w Firefoxie wszystko jest OK.


"Jeżeli zamkniesz prawdę, pogrzebiesz ją głęboko, ona rozkwitnie, osiągnie potężną moc, która w momencie eksplozji zniszczy wszystko, co stanie na jej drodze."
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora      
Jogus Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6387 (91%)
Postów: 20
Wiek: 36

cz-wa Połnoc

Post Wto 30 Sty 07, 21:53:32     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

tez mam podobny problem i objawia sie tym ze stronka poprostu nie wchodzi tzn pisze ze bład wczytania strony mam juz tak od ok 2 miechow mialem zakladac juz wlasnie temat o tym ale jakos odłozylem to w czasie pozdrawiam
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Gadu-Gadu    
piter Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6876 (97%)
Postów: 1426
Wiek: 49

częstochowa-raków

Post Wto 30 Sty 07, 22:44:02     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

..także mnie się pierdzieli , od pewnego czasu , ale już się przyzwyczaiłem do tekstów typu "NIE OKREŚLONO TYPU POSTU" , czy jakoś podobnie....... :/ :/




Ostatnio zmieniony przez piter dnia Wto 30 Sty 07, 22:52:44, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Gadu-Gadu    
blabla Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6650 (94%)
Postów: 686

cz-wa błeszno/grosz

Post Wto 30 Sty 07, 22:45:50     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

arektacana napisał:
Bardzo długo się wczytuje, czasem wcale sie nie ładuje

mam to samo Smile


........blaaaaaaaaaaaaaaaa.......
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Gadu-Gadu    
Linkin_Dark Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6466 (92%)
Postów: 103

Częstochowa - Północ "D"

Post Sro 31 Sty 07, 17:28:01     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

wczoraj forum w ogóle nie chciało mi się załadować, dziś laduje się szybko, lecz prawie cały czas gdy wysyłam wiadomości, to pojawia się tylko biały ekran i pisze, że zakończono wczytywanie strony.. Na szczęście, gdy się odświeży, wszystko jest w porządku.




Moderowany przez szczepana:

[poprawione]
Właśnie kiedy po napisaniu i wysłaniu posta pojawi Ci się biały ekran a Ty odświeżysz stronę to post jest wysyłany drugi raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Gadu-Gadu Jabber  
Jogus Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6387 (91%)
Postów: 20
Wiek: 36

cz-wa Połnoc

Post Sro 31 Sty 07, 20:59:32     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

masz racje jest dobrze ale jak widac dubluje posty wiec tak nie do konca dobrze Wink pozdrawiam Razz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Gadu-Gadu    
Linkin_Dark Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6466 (92%)
Postów: 103

Częstochowa - Północ "D"

Post Sro 31 Sty 07, 21:47:31     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

sorry, jak kliknę na wstecz i odświeżę to wtedy jest jeden post. Jeszcze raz sorry za pomyłkę
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Gadu-Gadu Jabber  
MonteRochee Mężczyzna



Status: Offline
Przebieg: 7051 (100%)
Kondycha: 1726

Kawodrza Dolna

Post Nie 04 Lut 07, 20:13:00     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

hmm również mam problem z forum mianowicie z ładowaniem się strony Rolling Eyes
miałem nawet parę problemów podczas modowania, nie wiem trza coś zadziałać Idea



...pozdrowienia dla wszystkich rowerowych teoretyków...ja jak Speedy jeszcze żyję... Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email   Tlen    
Linkin_Dark Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6466 (92%)
Postów: 103

Częstochowa - Północ "D"

Post Pon 05 Lut 07, 18:36:44     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

a i tak jest, że jak wejde na forum i mi pisze ze mam nieprzeczytanych ileśtam postów.. i gdy np. zamkne przez przypadek Smile firefoxa i wejde ponownie, to już zadnych nieprzeczytanych postów nie ma i trzeba je jakoś wyszukać..
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Gadu-Gadu Jabber  
MonteRochee Mężczyzna



Status: Offline
Przebieg: 7051 (100%)
Kondycha: 1726

Kawodrza Dolna

Post Wto 06 Lut 07, 12:41:40     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

no z tymi postami w sumie też tak mam, że znikają jako przeczytane chociaż wcale ich nie czytałem Rolling Eyes Wink



...pozdrowienia dla wszystkich rowerowych teoretyków...ja jak Speedy jeszcze żyję... Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email   Tlen    
Jogus Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6387 (91%)
Postów: 20
Wiek: 36

cz-wa Połnoc

Post Czw 08 Lut 07, 23:33:57     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

hyh to u mnie jest an odwrot ze jak wyjde i wejde to dalej mam jako nieprzeczytane Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Gadu-Gadu    
Linkin_Dark Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6466 (92%)
Postów: 103

Częstochowa - Północ "D"

Post Pią 09 Lut 07, 18:26:15     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

jak przeczytam to TYLKO po odświeżeniu zostaje że są nieprzeczytane, ale jak nic nei będę czytać, a wyjdę ze strony całkowicie (np na inną) i znów wejdę to wtedy już te posty coś wciągnęło xD
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Gadu-Gadu Jabber  
Poisonek Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6949 (99%)
Postów: 3301
Wiek: 49


Post Pią 09 Lut 07, 19:00:47     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Tak to akurat było od zawsze. Przynajmniej wtedy, gdy po wyjściu zostało się wylogowanym. Post nie musi być "fizycznie" otworzony i odczytany, żeby zniknął z "nie przeczytanych". Jak sie wylogujesz i ponownie zalogujesz nie będziesz go miał w nie przeczytanych...


Dream Big, Play Hard, LIVESTRONG
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Gadu-Gadu    
szczepan Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6989 (99%)
Postów: 3236
Wiek: 37

cZwA/ ŁdZ / kRk / wrocLove

Post Pią 09 Lut 07, 20:07:55     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

nie wiem jak u Was ale ostatnio forum chodzi u mnie lepiej, praktycznie się nie przycina, a strony ładują się całkiem dobrze, w całości i szybko


© Copyright by Szczepan ® All Rights Reserved


Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora      
piotrusb Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6929 (98%)
Postów: 838
Wiek: 33

Częstochowa - Ostatni Grosz

Post Sob 10 Lut 07, 9:09:48     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

arektacana napisał:
Post nie musi być "fizycznie" otworzony i odczytany, żeby zniknął z "nie przeczytanych".



A nie powinien znikać, jeśli go fizycznie nie przeczytałem. To tak samo, jakbym otworzył skrzynkę na listy, zamknął, później znowu otworzył a listów już by nie było Wink


www.piotrusb.fotolog.pl
MISTRZ, MISTRZ CKM !
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Gadu-Gadu    
Marcin Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6889 (98%)
Postów: 831
Wiek: 33

Cz-wa centrum

Post Sob 10 Lut 07, 11:53:03     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ja czasami mam tak że loguje sie mam np. 9 nieprzeczytanych postów, klikam i mi wyskakuje "Nie znaleziono tematów ani postów pasujących do Twoich kryteriów"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Gadu-Gadu    
Poisonek Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6949 (99%)
Postów: 3301
Wiek: 49


Post Sro 14 Lut 07, 13:57:32     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

piotrusb napisał:
A nie powinien znikać, jeśli go fizycznie nie przeczytałem


Być może, ale posty nie przeczytane nie widnieją pod zakładką "posty nie przeczytane" tylko pod "zobacz posty od ostatniej wizyty". Więc skoro ich nie przeczytasz i wyjdziesz ze strony, a następnie ponownie sie zalogujesz to już ich nie będzie. Liczy i wyświetla tylko posty nie przeczytane w okresie od ostatniego logowania. I wydaje mi się, że tak było zawsze.


Dream Big, Play Hard, LIVESTRONG
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Gadu-Gadu    
Marcin Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6889 (98%)
Postów: 831
Wiek: 33

Cz-wa centrum

Post Sob 10 Mar 07, 12:04:00     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

często nowym użytkownikom dostaje sie opieprz za to że nie używają opcji szukaj i zakładają 2 podobne tematy. Niestety muszę stanąć w ich obronie ponieważ nasza wyszukiwarka nie działa tak jak powinna. Dziś jak szukałem tematu o filmach wpisałem w wyszukiwarkę "film" nie otrzymałem szukanego wyniku więc wpisałem filmy i też nic a oba wyrazy występowały w temacie Exclamation Więc gdybym był nowym użytkownikiem to założył bym nowy temat. Tak więc zanim kogoś upomnimy sprawdźmy czy da sie to znaleźć Exclamation
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Gadu-Gadu    
damzac Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 7045 (100%)
Postów: 562
Wiek: 40

Myszków DWA KOŁA I PASJA

Post Pon 18 Cze 07, 21:24:54     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

znow pojawia sie problem z dzialaniem forum, od kilku dni w godzinach mniej wiecej 11 - 19 nie dziala? nieudalo mi sie znalezc jakis przyczyn u mnie majacych na to wplyw wiec moze cos takiego dzieje sie i u Was?




http://zabiegani.czest.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora      
szczepan Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6989 (99%)
Postów: 3236
Wiek: 37

cZwA/ ŁdZ / kRk / wrocLove

Post Pon 18 Cze 07, 21:50:23     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Przez który z adresów wchodzisz na forum Question

http://rower.czest.pl

czy

http://cfr.i365.pl

Question

Ja do niedawna wchodziłem przez ten drugi i też miałem problem z działaniem forum. Tuz po tym jak wpisałem nowszy adres udało mi się wejść, od tej pory działa bez zarzutu


© Copyright by Szczepan ® All Rights Reserved


Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora      
magnum Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6357 (90%)
Postów: 646
Wiek: 46

1/2night

Post Pon 18 Cze 07, 22:27:07     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

a ja cały czas ładuję się przez www.cfr.kom.pl i jest git!!


"Dla reguły mówiącej, że nie ma reguł bez wyjątków, wyjątek stanowi jedynie reguła mówiąca, że nie ma reguł bez wyjątków, ponieważ od tej reguły nie ma wyjątków"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Gadu-Gadu    
damzac Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 7045 (100%)
Postów: 562
Wiek: 40

Myszków DWA KOŁA I PASJA

Post Sob 23 Cze 07, 10:35:30     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

no tak problem rozwiazany po tygodniu!, wystarczylo tylko zmienic adres, na ten rower.czest.pl szkoda tylko ze przegapilem przez to fajne wycieczki z Wami:/




http://zabiegani.czest.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora      
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Częstochowskie Forum Rowerowe - Strona Główna » Ogłoszenia, dyskusje nt. forum Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
iCGstation v1.0 Template By Ray © 2003, 2004 iOptional


Kontakt z osoba zarzadzajaca witryna: Speedy