wczytywanie...
Częstochowskie Forum Rowerowe - Strona Główna » Z życia rowerzysty...

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Wyprawa rowerowa Częstochowa - Łeba (czerwiec 2007)
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
dj_Pelson Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6307 (89%)
Postów: 1
Wiek: 35

Czestochowa - Kuźnica M.

Post Czw 21 Gru 06, 18:29:10     Wyprawa rowerowa Częstochowa - Łeba (czerwiec 2007) Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam wszystkich.

Organizuje w czerwcu mala wyprawe rowerowa Cz-wa - Łeba. Planuje ja na koniec czerwca. Planuje jechac do Łeby w tydzien, zostac tam moze kilka dni i wrocic takze w tydzien. Cala wyprawa trwala by ok 20 dni. Zdecydowali sie jechac ze mna dwaj kumple z klasy. Chce jechac w gora 3 osoby, poniewaz mozna wtedy latwo podejmowac rozne decyzje i jest maly klopot z noclegami (w namiocie).

Po podliczeniu wydatkow taka wyprawa nie jest znowu tak tania jakby mogla sie wydawala. Zwiazku z tym , mam do Was male pytanko. Czy moglibyscie mi doradzic, czy mam jakies szanse na jakiegos sponsora i ewentualnie gdzie mozna by go znalesc. Oczywiscie bede Wam bardzo wdzieczny za pomoc.

Zdjecia i opis przebiegu z wyprawy opublikuje na tym forum.

Pozdrawiam
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Gadu-Gadu    
szczepan Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6989 (99%)
Postów: 3236
Wiek: 37

cZwA/ ŁdZ / kRk / wrocLove

Post Czw 21 Gru 06, 19:58:34     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ze sponsorem nie jest wcale łatwo, szczególnie jeśli chodzi o prywatne inicjatywy, w przypadku rozreklamowanego wydarzenia na pewno łatwiej, ale myślę, że szanse są. Nie pozostaje nic innego jak przygotować podania i wysyłać, albo lepiej osobiście dostarczyć do siedzib różnych firm, musicie jednak coś w zamian zaoferować, a to jest trudne, jeśli zamierzacie opisać gdzieś swoją wyprawę to musicie zagwarantować sponsorowi, że umieścicie stosowne podziękowanie. Dobrze byłoby jeśli moglibyście zaoferować reklamę sponsorowi, bo przede wszystkim w sponsoringu o to chodzi.
Tak więc nie pozostaje mi nic innego jak tylko życzyć Wam powodzenia i miłej wyprawy.


© Copyright by Szczepan ® All Rights Reserved


Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora      
Reklama
jurczyk Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6388 (91%)
Postów: 1207

Częstochowa Śródmieście

Post Czw 21 Gru 06, 20:52:49     wyprawa do Łeby Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Hey! Jechałem tą trasą w obie strony,chetnie odpowiem na pytania.
Jaką trasa chcecie jechać? Chcecie jechać tydzień do Łeby,?Czemu tak długo
no chyba że przez Gdańsk to rozumiem Na odcinku z Częstochowy do
Bydgoszczy poza zamkiem w Uniejowie i kopalnią węgla w Bełchatowie nie ma nic do zwiedzania.Jaki macie sprzęt/rowery , namiot, sakwy/?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Gadu-Gadu    
macus Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 7052 (100%)
Postów: 545

Cz-wa (Zawodzie)

Post Pią 22 Gru 06, 10:36:46     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Macie sprzęt, namioty, rowery itd? Czy właśnie na to szukacie sponsoringu? Bo jeśli tak to nie chcę nastrajać pesymistycznie, ale będzie ciężko...

Jeżli macie ekwipunek, a kasy potrzebujecie na samo przeżycie wyprawy (papu, ew. opłacenie miejsca pod namiot itd) to oczywiście możecie próbować szukać sponsora, ale proponuję już zacząć oszczędzać.

Samo przeżycie nie jest takie drogie, w ramach ciekawostki powiem wam że w wakacje przeżyłem z kumplem ponad tydzień w Bieszczadach wyciągając całkowitą dniówkę średnią 15 zł na łeb (za jedzenie, wodę, czasami opłacenie campingu (a np. jednej nocy za samo pole namiotowe zabuliliśmy 15 zł).

Powodzenia. Smile


Arrow www.czestochowaforum.pl - nowy adres!

1 Kor. 10:23
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Gadu-Gadu Tlen Jabber  
outsider Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6960 (99%)
Postów: 1704

Raków Zachód

Post Sro 27 Gru 06, 12:41:47     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

W przypadku takiej "wyprawki" (bez obrazy) o sponsoringu raczej można zapomnieć. Gdybyście jechali w jakieś Himalaje czy do Afryki itp to wtedy szansa by była bo takie wyprawy są medialne.


"Jaki trenig - taki czas"
"Ból przeminie - chwała pozostanie"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora   Tlen    
piter Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6876 (97%)
Postów: 1426
Wiek: 49

częstochowa-raków

Post Sro 27 Gru 06, 15:37:14     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

...ale jakby jechali , dajmy na to np. nago na rowerkach , i odpowiednio nagłośnili całą sprawę , np."wakacje na golasa" , to wyprawa byłaby z pewnością medialna i jakiegoś sponsora by znaleźli.....i pewnie większą ekipę by zebrali bo pozytywnych szaleńców to u nas pod dostatkiem.... Wink


Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Gadu-Gadu    
damzac Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 7045 (100%)
Postów: 562
Wiek: 40

Myszków DWA KOŁA I PASJA

Post Sro 27 Gru 06, 17:48:18     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

tylko piter kto chcialby ogladac nagich chlopaków? jakby jechaly nagie Dziewczyny to wtedy spora szansa na znalezienie sponsora jest - sam bym sie dolozyl:)




http://zabiegani.czest.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora      
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Częstochowskie Forum Rowerowe - Strona Główna » Z życia rowerzysty... Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
iCGstation v1.0 Template By Ray © 2003, 2004 iOptional


Kontakt z osoba zarzadzajaca witryna: Speedy