wczytywanie...
Częstochowskie Forum Rowerowe - Strona Główna » Częstochowska Masa Krytyczna

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Wracamy na wiosnę! Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Konrad Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6981 (99%)
Postów: 60

Częstochowa-Północ

Post Sro 20 Gru 06, 15:18:47     Wracamy na wiosnę! Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

W związku z nadchodzącą zimą zawieszamy przejazdy Częstochowskiej Masy Krytycznej. Spotkamy się ponownie już na wiosnę.

Tak, więc mamy trochę czasu, aby stęsknić się za tą imprezą i za kilka miesięcy stawić się z dużo większą frekwencją na Masie.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Gadu-Gadu    
szczepan Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6990 (99%)
Postów: 3236
Wiek: 37

cZwA/ ŁdZ / kRk / wrocLove

Post Sro 20 Gru 06, 15:26:08     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Nie powiem, żeby podobało mi się to, nie wiem jaki będzie tego skutek, czy na pewno każdy się stęskni, czy może wielu rowerzystów zapomni o czymś takim jak masa krytyczna, a na wiosnę stawi się tylko garstka zapaleńców, może warto jeździć nawet w grupie kilku czy kilkunasto osobowej ale kontynuować nasze przejazdy przez cały rok


© Copyright by Szczepan ® All Rights Reserved


Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora      
Reklama
piter Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6877 (97%)
Postów: 1426
Wiek: 49

częstochowa-raków

Post Sro 20 Gru 06, 16:45:20     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

szczepan , czym ty się przejmujesz.....my i tak będziemy , zawsze nieformalnie , niezależnie od sytuacji politycznej i pogodowej -każdy ostatni piątek miesiąca.....bo właśnie o to tu chodziiii Wink


Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Gadu-Gadu    
jurczyk Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6389 (91%)
Postów: 1207

Częstochowa Śródmieście

Post Sro 20 Gru 06, 19:30:18     Grudniowa Masa Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Oczywiście na Biegańskiego o 18.oo ...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Gadu-Gadu    
Linkin_Dark Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6467 (92%)
Postów: 103

Częstochowa - Północ "D"

Post Sro 20 Gru 06, 19:46:12     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

jak można zawiesić coś takiego?? Mimo to będę 29 grudnia na pl. Biegańskiego :]
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Gadu-Gadu Jabber  
Kangel Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6573 (93%)
Postów: 96
Wiek: 31

Częstochowa - Podjasnogórska

Post Sro 20 Gru 06, 21:35:05     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Jak jedziecie to ja może też... Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Gadu-Gadu Jabber  
Marcin Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6890 (98%)
Postów: 831
Wiek: 33

Cz-wa centrum

Post Sro 20 Gru 06, 21:38:32     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

czyli co robimy grudniową forumową masę Twisted Evil oczywiście część osób nie z forum też przyjedzie ponieważ nie do wszystkich dotrze info że masa odwołana Exclamation Nie chce robić tu za organizatora ponieważ to forumowa masa a nie organizowana przez porozumienie ale myślę że można by sie przejechać po mieście wrócić na biegana odpalić jakieś fajerwerki może ktoś wygłosi jakąś mowę na zakończenie roku i część sie rozjedzie do domu a część pojedzie swoimi drogami Twisted Evil Co wy na to Question
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Gadu-Gadu    
piotrusb Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6929 (98%)
Postów: 838
Wiek: 33

Częstochowa - Ostatni Grosz

Post Sro 20 Gru 06, 22:36:45     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Nie wiem, czy ja będę w Czewie, ale jakby coś, to być może przyjadę Wink


www.piotrusb.fotolog.pl
MISTRZ, MISTRZ CKM !
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Gadu-Gadu    
piter Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6877 (97%)
Postów: 1426
Wiek: 49

częstochowa-raków

Post Sro 20 Gru 06, 22:38:30     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

...o to mi się podoba , robimy 2 rundki po alejach , każdy niech przywiezie coś do "odpalenia" /na początek i na zakończenie/ , a żeby było atrakcyjniej to oświetlamy na maxa swoje bajki.... - pomysł z zeszłego roku , mam nadzieję że pogoda będzie sprzyjająca.....a co do oświetlenia - to w zeszłym roku miałem piękne choinkowe okablowanie na całej ramie zasilane 4 paluszkami (niestety było tylko testowane w domu)...no to jak ...ROBIMY CZAD????? Wink


Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Gadu-Gadu    
magnum Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6358 (90%)
Postów: 646
Wiek: 46

1/2night

Post Czw 21 Gru 06, 10:20:52     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

robimy wielki czad, rowery nie przystrojone nie biorą udziału w zabawie!! (z przymrużeniem oka) Pomysł z fajerwerkami też przedni, oczywiście na koniec impreza przed sylwestrowa u kota=rysia... JA SIę PISZę !! dwoma nogami, dwoma kołami, dwoma pedałami... i jedną głową!!


"Dla reguły mówiącej, że nie ma reguł bez wyjątków, wyjątek stanowi jedynie reguła mówiąca, że nie ma reguł bez wyjątków, ponieważ od tej reguły nie ma wyjątków"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Gadu-Gadu    
Poisonek Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6950 (99%)
Postów: 3301
Wiek: 49


Post Czw 21 Gru 06, 16:00:13     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Mnie niestety na grudniowej nie będzie, ale oczywiście pomysł podtrzymania przez najbardziej zagorzałych fanatyków, masowch przejazdów w 100% popieram Very Happy Kto chce odpoczywać niech odpoczywa Twisted Evil


Dream Big, Play Hard, LIVESTRONG
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Gadu-Gadu    
Marcin Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6890 (98%)
Postów: 831
Wiek: 33

Cz-wa centrum

Post Czw 21 Gru 06, 18:10:32     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ja zawsze uważałem że rower to nie choinka i nie należy go ozdabiać i dbać oto aby ładnie wyglądał (oczywiście oprócz mycia) ale w tym wypadku mogę od tego odbiec Twisted Evil myślę że będzie to najlepsza zimowa masa jaka kiedykolwiek jeździła ulicami Częstochowy Twisted Evil tylko przydało by sie jakoś ją rozreklamować w internecie bo z plakatami jak zwykle nic nie wyjdzie i na media też nie bardzo możemy liczyć ale mimo to napisze informacje prasowe może akurat jakiś dziennikarz napisze coś o grupie rowerowych fanatyków którzy zimą przyjadą na biegana pożegnać stary rok i powitać nowy Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Gadu-Gadu    
Linkin_Dark Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6467 (92%)
Postów: 103

Częstochowa - Północ "D"

Post Pią 22 Gru 06, 14:49:08     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

jak coś zostanie do przyozdobienia (gdy na choinkę się nie zmieści Smile ) to może coś tam na rower dam.. Pożyjemy, zobaczymy.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Gadu-Gadu Jabber  
magnum Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6358 (90%)
Postów: 646
Wiek: 46

1/2night

Post Pią 22 Gru 06, 20:43:47     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

moje oświetlenie jest już "under construction". będzie niezły ubaw!! Shocked Shocked


"Dla reguły mówiącej, że nie ma reguł bez wyjątków, wyjątek stanowi jedynie reguła mówiąca, że nie ma reguł bez wyjątków, ponieważ od tej reguły nie ma wyjątków"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Gadu-Gadu    
Poisonek Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6950 (99%)
Postów: 3301
Wiek: 49


Post Nie 24 Gru 06, 14:10:06     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Coś mi sie z tym kojarzy... Very Happy Już to widzę oczami wyobraźni Very Happy



Dream Big, Play Hard, LIVESTRONG
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Gadu-Gadu    
piter Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6877 (97%)
Postów: 1426
Wiek: 49

częstochowa-raków

Post Pią 29 Gru 06, 17:07:25     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

---------- 16:06 29.12.2006 ----------

he , he , oświetlenie zamontowane , i co ważne myślałem , że gorsze wyjdzie , ale zobaczymy jak przetrwa takie warunki , teraz tylko pozostaje mi częściowe zamontowanie i spakowanie pirotechniki i w drogę....
...na szczęście wiem jedno - na pewno nie będę sam.... Wink


Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Gadu-Gadu    
magnum Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6358 (90%)
Postów: 646
Wiek: 46

1/2night

Post Pią 29 Gru 06, 17:49:46     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

piter, nigdy nie będziemy sami... przynajmniej dwóch wyglądających głupio lepiej wygląda niż każdy z nich z osobna... takie moje zdanie. zobaczymy co reszta wymyśliła. aha, nie przebieramy się za drzewka świąteczne!!


"Dla reguły mówiącej, że nie ma reguł bez wyjątków, wyjątek stanowi jedynie reguła mówiąca, że nie ma reguł bez wyjątków, ponieważ od tej reguły nie ma wyjątków"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Gadu-Gadu    
piter Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6877 (97%)
Postów: 1426
Wiek: 49

częstochowa-raków

Post Sob 30 Gru 06, 12:39:14     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

....Ale się działo , nawet taka garstka /chyba było 9 oszołomów/ może jeździć po alejach swobodnie , całą szerokością jezdni i to bez utarczek z kierowcami Laughing ....nieźle nam to wyszło....w sumie tak właśnie powinna wyglądać prawdziwa masa , bez zbędnego nagłaśniania - kto się w tym orientuje i tak wie co robi w każdy ostatni piątek miesiąca.
No , tak...więc po przejeździe udaliśmy się do Olsztyna zakończyć rok 2006 , małym pokazem fajerwerków i buteleczką schłodzonego w drodze szampana....mam nadzieję , że w przyszłym roku spotkamy się także pod zamkiem , ale w większym gronie czego sobie , oraz wszystkim uczestnikom wczorajszej masy życzę....
..a reszcie forumowiczów , życzę w przyszłym roku więcej chęci i samozaparcia w przełamywaniu barier na lini - CZŁOWIEK - ROWER...

...pozdr - piter Wink


Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Gadu-Gadu    
blabla Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6651 (94%)
Postów: 686

cz-wa błeszno/grosz

Post Sob 30 Gru 06, 13:19:36     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

i o to chodzi piter więcej jazdy mniej gadania i niepotrzebnego napinania się
Konrad napisał:
W związku z nadchodzącą zimą zawieszamy przejazdy Częstochowskiej Masy Krytycznej

ja jaeszcze do pana organizatora zawiesić to możesz swoja organizacje masy do wiosny ale nie masę bo pragne ci przypomniec że to nie ty jestes inicjatorem tego ruchu i jakby to delikatnie powiedzić nie masz do niego najmniejszych praw. nie chciałbym żebyś mnie źle zrozumiał - cieszy mnie to że jest ktos kto ma czas i chęć na propagowanie tej idei i podejmuje się tego, denerwuje mnie tylko to jeśli zawłaszcza sobie prawo do tego stwierdzeniami takimi jak wyżej przytoczone to tyle w temacie zawieszania.
A co do masy i późniejszego pokazu fajerwerków w wykonaniu panów magnuma i pitera to powiem tylko tyle niech żałują ci co nie byli bo dużżżo stracili Very Happy


........blaaaaaaaaaaaaaaaa.......
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Gadu-Gadu    
Marcin Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6890 (98%)
Postów: 831
Wiek: 33

Cz-wa centrum

Post Sob 30 Gru 06, 16:31:09     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

qrde żałuje że mnie nie było bo bardzo chciałem być ale niestety Sad o tym że nie dojadę dowiedziałem się 15 min przed masą Sad a nawet pirotechnikę domowej roboty przygotowywałem Evil or Very Mad no cóż pozostaje mi tylko żałować a czego nie odpaliłem wczoraj odpalę jutro Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Gadu-Gadu    
michaill Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6486 (92%)
Postów: 561
Wiek: 113

Częstochowa - Śródmieście

Post Nie 31 Gru 06, 13:01:07     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ble!!! ble!!! ble!!! każde tłumaczenie jet dobre. Było zarąbiście!!! Teraz musimy godnie powitać nowy rok!!! Jakieś Twisted Evil propozycje???
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość      
magnum Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6358 (90%)
Postów: 646
Wiek: 46

1/2night

Post Wto 02 Sty 07, 11:40:43     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

michaill daj odsapnąć, dzisiaj tj. we wtorek mam nadzieję w końcu się wyspać, bo przez ostanie 2 tygodnie to w sumie spałem może jakieś 15 godzin... chyba że propozycja będzie nie do odrzucenia, to się pisze oczywiście. Zakończenie sezonu w Olsztynie uznaję za udane, oby rok 2007 był dla nas tak udany jak to zakończenie (może nie całe...) Pozdrawiam i do zobaczenia gdzieś tam, daleko, na szlaku...


"Dla reguły mówiącej, że nie ma reguł bez wyjątków, wyjątek stanowi jedynie reguła mówiąca, że nie ma reguł bez wyjątków, ponieważ od tej reguły nie ma wyjątków"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Gadu-Gadu    
michaill Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6486 (92%)
Postów: 561
Wiek: 113

Częstochowa - Śródmieście

Post Wto 02 Sty 07, 17:49:04     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Nie ma zmiłuj się!!! nowy rok nowe wyzwania. W tym roku planuję przejechać 10 000km na rowerze. W ubiegłym mialem 8 000km i cały lipiec nie jeżdżony (pobyt w szpitalu) więc w tym roku chyba się uda. Twisted Evil
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość      
magnum Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6358 (90%)
Postów: 646
Wiek: 46

1/2night

Post Sro 03 Sty 07, 18:33:41     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

w piątek, tj 5 styczeń 2007 zamierzam rozpocząć oficjalnie swój sezon. Specjalnie biorę dzień urlopu! Czy ktoś podłapie temat? zapraszam
Moderowany przez arektacana:
Hola hola panowie bo zbaczamy z tematu... przypominam, że to temat o Masie...



"Dla reguły mówiącej, że nie ma reguł bez wyjątków, wyjątek stanowi jedynie reguła mówiąca, że nie ma reguł bez wyjątków, ponieważ od tej reguły nie ma wyjątków"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Gadu-Gadu    
Poisonek Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6950 (99%)
Postów: 3301
Wiek: 49


Post Pią 23 Lut 07, 20:01:32     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Panowie niestety... kilka gorzkich słów prawdy... Wychodzi na to, że Konrad z Łukaszem mieli absolutną rację zawieszając przejazdy CzMK. Gdy o tym napisali zrobiło się wielkie halo. Mieliśmy twardo jeździć jako nieformalna grupa. A prawda jest jaka jest... Na dwie ostatnie masy przyjechało w sumie siedem osób... Bez komentarza... Confused


Dream Big, Play Hard, LIVESTRONG
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Gadu-Gadu    
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Częstochowskie Forum Rowerowe - Strona Główna » Częstochowska Masa Krytyczna Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Strona 1 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
iCGstation v1.0 Template By Ray © 2003, 2004 iOptional


Kontakt z osoba zarzadzajaca witryna: Speedy