wczytywanie...
Częstochowskie Forum Rowerowe - Strona Główna » Porozumienie na Rzecz Przyjaznego Miasta

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Telewizja o rowerzystach Idź do strony Poprzedni  1, 2
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
MonteRochee Mężczyzna



Status: Offline
Przebieg: 7051 (100%)
Kondycha: 1726

Kawodrza Dolna

Post Nie 10 Gru 06, 0:04:14     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

magnum napisał:
do piotrusb: sluchaj, nie czepiaj sie telewizji, trzeba bylo przyjechac!! tak jak kilku z nas zrobilo!! my mozemy miec pretensje ale wlasnie tylko i wylacznie do ludzi ktorzy duzo mowia ale przyjechac to im sie nie chcialo!!!!!


Czy każdego będziesz teraz posądzał za to, że mu się nie chciało Question Wybacz ale może mi się akurat nie chciało, a jednocześnie nie każdy może (ja też) się urywać z roboty jak akurat Ty. Ja jednak nie mogę się urywać, bo każdy za coś odpowiada, nie tylko za głupie spotkanie z "regionalną"...ciesz się że przynajmniej "godnie" zastąpiłeś innych Rolling Eyes Idea



...pozdrowienia dla wszystkich rowerowych teoretyków...ja jak Speedy jeszcze żyję... Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email   Tlen    
szczepan Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6989 (99%)
Postów: 3236
Wiek: 37

cZwA/ ŁdZ / kRk / wrocLove

Post Nie 10 Gru 06, 12:24:18     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

myślę, że wszyscy macie trochę racji bo fakt godzina taką, że nie każdy ma wolne i może się urwać, ale nie można wymagać od władz poważnego traktowania nie oferując nic od siebie, trzeba się troch ruszyć, coś zrobić, pokazać się i nie tylko narzekać, że jest źle i że nic nie robią. Mówimy dumnie "CZĘSTOCHOWSCY ROWERZYŚCI" a jak przychodzi do konkretów to nie ma nikogo albo jest garstka ludzi, przykładów nie trzeba daleko szukać, pierwszy przykład tutaj, kolejny spotkanie dzień wcześniej, przybył JEDEN Exclamation rowerzysta oprócz organizatorów Exclamation (to nie byłem bynajmniej ja Exclamation )
Może nie każdy ma ochotę się angażować, działać, może nie potrzebne mu są ścieżki, rozgłos tym bardziej, ja sam mało jeżdżę po mieście i sobie radze bez ścieżek, ale wiem, że innym są potrzebne. Zastanawia mnie tylko dlaczego nie ma tych, którzy najgłośniej krzyczą, "że źle", "że lipa", "że Ci co coś robią to robią źle", "a tak w ogóle to mają własny, ukryty interes", "że działają przeciwko Niemu i przeciwko rowerzystą", "że polityka ... ", wymieniać można bez końca. Dlaczego jak przychodzi co do czego to nikogo nie ma, dlaczego nie chcecie sami zadbać o własne interesy Question
Nie było wiadomo Question Słaba informacja Question
Nie sądzę, może na forum nie ma zbyt wielkiego ruchu, ale informacja najlepiej krąży pomiędzy ludźmi bezpośrednio, dlaczego nie powiedzieć koledze, który też jeździ a nie internetu, może dzięki temu ma więcej czasu żeby się stawić ...
Wystarczy się przyznać, "po prostu mi się chciało", szczerze w końcu nikt nikogo do niczego nie zmusza, ale pamiętajcie, że to działa w dwie strony, nie się nie chce, nie wymagam też od innych, bo czemu akurat im ma się chcieć, proste, co nie


© Copyright by Szczepan ® All Rights Reserved


Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora      
Reklama
macus Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 7052 (100%)
Postów: 545

Cz-wa (Zawodzie)

Post Nie 10 Gru 06, 14:54:26     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

To wszystko to spisek lumpenliberałów!


Arrow www.czestochowaforum.pl - nowy adres!

1 Kor. 10:23
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Gadu-Gadu Tlen Jabber  
jurczyk Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6388 (91%)
Postów: 1207

Częstochowa Śródmieście

Post Nie 10 Gru 06, 15:24:43     Telewizja o rowerzystach Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ten JEDEN to chyba ja ...
Napisałem że na spotkanie z TV nie przyjadę bo uważam że do takiego
spotkania trzeba się dobrze przygotować !
Trzeba wiedzieć czy wywiad ma być pomocny w załatwieniu pilnych spraw
czy będzie tylko zdawkową rozmową kierowaną przez reportera.
P S
Na przykład:Aneta K. udzieliła nieprzemyślanego wywiadu TVN i nie wiedziała ile razy rżnął ją Przewodniczący i z kim ma dziecko
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Gadu-Gadu    
magnum Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6357 (90%)
Postów: 646
Wiek: 46

1/2night

Post Nie 10 Gru 06, 16:33:37     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

nie musiałeś się przygotowywać, wystarczyło żeby się nie wypowiadać, a pokazać się. tylko tyle byśmy od Ciebie potrzebowali


"Dla reguły mówiącej, że nie ma reguł bez wyjątków, wyjątek stanowi jedynie reguła mówiąca, że nie ma reguł bez wyjątków, ponieważ od tej reguły nie ma wyjątków"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Gadu-Gadu    
jurczyk Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6388 (91%)
Postów: 1207

Częstochowa Śródmieście

Post Pon 11 Gru 06, 11:32:25     kamizelki odblaskowe c d. Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

W Gazecie Wyborczej przeczytałem : Gdy częstochowscy policjanci wpadli na realizowany od końca pażdziernika pomysł /rozdawania kamizelek odblaskowych / zwrócili się do ościennych gmin .Pozytywnie odpowiedziały
Kłomnice i Janów fundując po 100 kamizelek. Z kolei władze Częstochowy
w ogóle nie odpowiedziały na pismo Komendy. /koniec cyt./

Koszt 1 kamizelki to ok 4-5 PLN Bez komentarza.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Gadu-Gadu    
szczepan Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6989 (99%)
Postów: 3236
Wiek: 37

cZwA/ ŁdZ / kRk / wrocLove

Post Pon 11 Gru 06, 12:49:13     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

jurczyk napisał:
Z kolei władze Częstochowy
w ogóle nie odpowiedziały na pismo Komendy


jurczyk napisał:
Koszt 1 kamizelki to ok 4-5 PLN Bez komentarza.


moim zdaniem dobrym komentarzem jest to, że te te władze znowu zostały wybrane. Gratulujemy Częstochowianom i życzymy powodzenia Exclamation


© Copyright by Szczepan ® All Rights Reserved


Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora      
piotrusb Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6929 (98%)
Postów: 838
Wiek: 33

Częstochowa - Ostatni Grosz

Post Pon 11 Gru 06, 15:45:24     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

szczepan napisał:
moim zdaniem dobrym komentarzem jest to, że te te władze znowu zostały wybrane.


Najważniejsza jest Częstochowa Twisted Evil

Notatka dodana przez szczepana:
mam nadzieję, że mój post został odebrany z ironią bo taki miał być, wydaje mi się, że Twój też



www.piotrusb.fotolog.pl
MISTRZ, MISTRZ CKM !
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Gadu-Gadu    
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Częstochowskie Forum Rowerowe - Strona Główna » Porozumienie na Rzecz Przyjaznego Miasta Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
iCGstation v1.0 Template By Ray © 2003, 2004 iOptional


Kontakt z osoba zarzadzajaca witryna: Speedy