wczytywanie...
Częstochowskie Forum Rowerowe - Strona Główna » Sklepy, warsztaty

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Euro Rower ul. św.Rocha
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Siwy Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 7012 (99%)
Poj. silnika: 600
Postów: 1676

Częstochowa Raków

Post Wto 01 Mar 05, 16:22:38     Euro Rower ul. św.Rocha Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

EURO ROWER - mały sklepik mieszczący się koło skrzyżowania ulic św.Rocha i Wręczyckiej...

Niestety nawet w książce nie ma nr. telefonu... także nawet numeru pod jakim mieści się sklep nie podam...

Ja zaopatrywuję się tam w takie rzeczy jak jakiś drobiazgi, śrubki, klucze, łożyska, wianki (pozdrowienia dla DaRochee Razz ) i takie tam różne pie***ły...

Właściciel sklepu średnio miły, ale zna się na rzeczy...

Dzisiaj jak zabrakło mi 1.50 PLN to powiedział żebym przyniósł później... Very Happy


Odblaski ratuja życie.

Umieszczanie w stopce tresci reklamowych (adresow internetowych, danych kontaktowych firmy, etc.) o charakterze komercyjnym jest usluga platna (100zl netto/m-c +23%VAT).
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
szczepan Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6989 (99%)
Postów: 3236
Wiek: 37

cZwA/ ŁdZ / kRk / wrocLove

Post Wto 01 Mar 05, 16:30:57     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

to nawet nie wiedziałem, że w tamtych okolicach jest sklep rowerowy, bo znam taki dalej na Wręczyckiej przed szkołą ale nie wiem co to jest za sklep bo go tylko z zewnątrz widziałem
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora      
Reklama
Siwy Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 7012 (99%)
Poj. silnika: 600
Postów: 1676

Częstochowa Raków

Post Wto 01 Mar 05, 16:35:28     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

przed szkołą nr. 13 to ja znam tylko ten na rogu Wręczyckiej i Kaszubskiej Smile

kupiłem tam ładne 7 lat temu pierwszego MTB-ka - Magnuma Razz

jeśli o ten sklep chodzi to ja go średnio polecam...

nawet nie wiem czy on wogóle jeszcze funkcjonuje... serwis tez tam był/jest :D

a ten sklep EURO ROWER jest dwa domy od skrzyżowania w kieruku cmentarza (ul.Jadwigi) Cool w głębi tego samego placu jest też serwis opon...samochodowych Smile


Odblaski ratuja życie.

Umieszczanie w stopce tresci reklamowych (adresow internetowych, danych kontaktowych firmy, etc.) o charakterze komercyjnym jest usluga platna (100zl netto/m-c +23%VAT).
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
szczepan Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6989 (99%)
Postów: 3236
Wiek: 37

cZwA/ ŁdZ / kRk / wrocLove

Post Wto 01 Mar 05, 16:43:54     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

no nie znam ale niech tylko się zrobi ciepło to napewno poznam Very HappyVery Happy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora      
Speedy Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 7053 (100%)
Postów: 957

Raków, Mireckiego

Post Wto 01 Mar 05, 17:56:54     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Siwy napisał:
Właściciel sklepu średnio miły, ale zna się na rzeczy...


Autentyk:
Cytat:
- Dzień dobry, może mi pan wycentrować koło?
- A sam sobie nie możesz?
Shocked Shocked


Oczywiście ja sie tam nie zapuszczałem (jeszcze Razz)


Tak, jeszcze żyję Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email   Jabber  
Siwy Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 7012 (99%)
Poj. silnika: 600
Postów: 1676

Częstochowa Raków

Post Wto 01 Mar 05, 18:02:08     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

buhahaha! dobre, ja znam tego gościa na miłe dzień dobry, trochę kaski u niego zostawiłem, ale i tak nie zawsze jest miły jak przychodze po śrubkę za 1 PLN Cool ale tak to mi jeszcze nie powiedział... Very Happy Razz


Odblaski ratuja życie.

Umieszczanie w stopce tresci reklamowych (adresow internetowych, danych kontaktowych firmy, etc.) o charakterze komercyjnym jest usluga platna (100zl netto/m-c +23%VAT).
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
szczepan Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6989 (99%)
Postów: 3236
Wiek: 37

cZwA/ ŁdZ / kRk / wrocLove

Post Wto 01 Mar 05, 18:10:33     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

to faktycznie gość jest dobry, co on robi w takim miejscu QuestionQuestion przecież jeśli nie lubi grzebać przy rowerach to niech odpuści sobie to i zajmie się ogródkiem a nie wnerwia ludzi
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora      
wizar Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 7053 (100%)
Postów: 587
Wiek: 43

częstochowa - kawodrza dolna

Post Wto 01 Mar 05, 19:32:50     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

a ja tam takim ludziom nie wierze i nie zostawiłbym mu swojego bika pod opieke to samo z serwisem na sabinoskiej, tam koleś nie wiedzial jak model piasty wyglada ale zdajesie o tym to tez juz gdzies pisalem...

najlepsze sprawdzone miejsca a te wymienione przez was to chyba do takich nie naleza.... zreszta ten serwiisik przy wreczyckiej jest chba lepszy bo kiedys w zamierzchlych czasach cos tam kupowalem ale to raczej jest sklep dla.... niedzielnym rowerzystów nie obrazajac nikogo bo nie to miałem na mysli....


w p o s z u k i w a n i u k o n d y c j i !!!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Gadu-Gadu Tlen    
Siwy Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 7012 (99%)
Poj. silnika: 600
Postów: 1676

Częstochowa Raków

Post Wto 01 Mar 05, 19:45:42     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

wizar napisał:
ale to raczej jest sklep dla.... niedzielnym rowerzystów nie obrazajac nikogo bo nie to miałem na mysli....


przecież mówiłem że tam śrubki kupuję... Very Happy

no ale gościu miał ścigacz do korb za 14 PLN a na allegro taki sam jest za 21.99 + przesyłka = prawie 30 Confused


Odblaski ratuja życie.

Umieszczanie w stopce tresci reklamowych (adresow internetowych, danych kontaktowych firmy, etc.) o charakterze komercyjnym jest usluga platna (100zl netto/m-c +23%VAT).
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
fr33 Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6986 (99%)
Postów: 933
Wiek: 42

Częstochowa

Post Wto 01 Mar 05, 22:19:20     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

poprostu gosc ma sklepik rowerowy... napewno ma klientow adekwatnych do swoich umiejetnosci bo inaczej juz by splajtowal....

jestem "za" dla takich sklepikow .... czym wiecej tym wieksza konkurencja i tym nizsze ceny ....

a kto widzi czy koles jest kumaty w rowerach to sam zdecyduje czy takiemu "fachowcowi" zostawi bika Smile ...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Gadu-Gadu    
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Częstochowskie Forum Rowerowe - Strona Główna » Sklepy, warsztaty Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
iCGstation v1.0 Template By Ray © 2003, 2004 iOptional


Kontakt z osoba zarzadzajaca witryna: Speedy