wczytywanie...
Częstochowskie Forum Rowerowe - Strona Główna » Częstochowska Masa Krytyczna

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
XXII Masa Krytyczna (październik 2006) Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
fr33 Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 7014 (99%)
Postów: 933
Wiek: 42

Częstochowa

Post Pią 20 Paź 06, 14:46:45     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Z ta cala legalnoscia jest tak ze jak juz wisi to wisi.. w momencie wieszania gdyby zoabczyla policja albo straz miejska to mogli by (ale nie musza) sie pofatygowac o zwrocenie uwagi badz wypisaniu mandatow.. z doswiadczenia wiem ze tego nie robia.. Wink


Jurajski Klub Alfa Romeo
www.jkar.org
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Gadu-Gadu    
outsider Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6987 (99%)
Postów: 1704

Raków Zachód

Post Pią 20 Paź 06, 15:02:04     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Robią, robią, niedawno była chaja z wieszaniem plakatu na zbiórke kasy dla chorego chłopaka na białaczkę, srażnicy miejscy wlepili wieszjącym mandat.


"Jaki trenig - taki czas"
"Ból przeminie - chwała pozostanie"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora   Tlen    
Reklama
t3d1 (usunięty)







Post Pią 20 Paź 06, 15:39:18     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Tak ale to bylo wieszanie plakatow niby w miejscu gdzie nie mozna wieszac. A w tramwaju nie ma takiego ogloszenia chybana jednym oknie tylko jest albo i nawet nie (chyba w autobusie).

Ps. Moze jak ktos wiesza plakaty to niech wpisuje gdzie one wisza a gdzie ich brakuje bo nie ma sensu w jednym iejscu rozwiesic 20 plakatow a w drugim nie ma nic. I moze jakis moderator przenosic te miejsca do pierwszego posta Smile
Powrót do góry
Galeria użytkownika
jurczyk Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6415 (91%)
Postów: 1207

Częstochowa Śródmieście

Post Pią 20 Paź 06, 17:38:16     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Zawsze można spytać właściciela sklepu /najlepiej rowerowego/ czy można plakat umieścić w środku za szybą , w szkole na drzwiach wejściowych
Jeżeli właścicielem lokalu lub sklepu jest facet o zgodę na plakatowanie powinna pytać dziewczyna !
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Gadu-Gadu    
piotrusb Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6955 (98%)
Postów: 838
Wiek: 33

Częstochowa - Ostatni Grosz

Post Pią 20 Paź 06, 17:44:00     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

jurczyk napisał:

Jeżeli właścicielem lokalu lub sklepu jest facet o zgodę na plakatowanie powinna pytać dziewczyna !


Pierwsze słyszę Shocked Mimo, że nie jestem płci pięknej, to jakoś zawsze pozwolono mi wywieścić plakat w sklepie rowerowym Wink


www.piotrusb.fotolog.pl
MISTRZ, MISTRZ CKM !
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Gadu-Gadu    
Linkin_Dark Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6493 (92%)
Postów: 103

Częstochowa - Północ "D"

Post Pią 20 Paź 06, 18:23:47     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Mam dobre wieści. Moja mama weźmie jeden plakat do pracy (przedszkole Smile ), a tata też do pracy, tylko że tam jest kilka(naście) zapaleńców rowerowych.. Na pewno kilku dojedzie.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Gadu-Gadu Jabber  
piotrusb Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6955 (98%)
Postów: 838
Wiek: 33

Częstochowa - Ostatni Grosz

Post Pią 20 Paź 06, 19:46:40     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Linkin_Dark napisał:
Na pewno kilku dojedzie.


Przedszkolaków na pewno.... Wink


www.piotrusb.fotolog.pl
MISTRZ, MISTRZ CKM !
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Gadu-Gadu    
jurczyk Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6415 (91%)
Postów: 1207

Częstochowa Śródmieście

Post Pią 20 Paź 06, 21:56:36     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

może nie wszystkim facetom ze sklepów podobają się dziewczyny...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Gadu-Gadu    
piotrusb Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6955 (98%)
Postów: 838
Wiek: 33

Częstochowa - Ostatni Grosz

Post Sob 21 Paź 06, 7:31:43     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

jurczyk napisał:
może nie wszystkim facetom ze sklepów podobają się dziewczyny...



A czy to ma w ogóle coś wspólnego z powieszeniem plakatu ? Jak idziesz do banku bez dziewczyny/żony to nie dadzą Ci kredytu ? W sklepie nie sprzedadzą bułek, bo nie jesteś kobietą ? Itp. itp....


Pozdrawiam
Piotrek


www.piotrusb.fotolog.pl
MISTRZ, MISTRZ CKM !
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Gadu-Gadu    
jurczyk Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6415 (91%)
Postów: 1207

Częstochowa Śródmieście

Post Sob 21 Paź 06, 9:30:20     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Na szosie stoi kobieta obok zepsutego auta Zatrzymuje
ruchem ręki kierowców, pierwszego zatrzymanego prosi o wymianę koła i ten na pewno wymieni. Spróbuj Ty zrobić tak samo !

jest takie powiedzenie :... kobiecie się nie odmawia...

Powodzenia w wieszaniu plakatów!!!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Gadu-Gadu    
Linkin_Dark Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6493 (92%)
Postów: 103

Częstochowa - Północ "D"

Post Sob 21 Paź 06, 11:18:44     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Na warszawskiej jest jaakiś sklep rowerowy (koło tej huty chyba). Dziś tam jade, to dam im jeden plkacik, żeby gdzieś wywyiesili.


piotrusb napisał:
Linkin_Dark napisał:
Na pewno kilku dojedzie.


Przedszkolaków na pewno.... Wink

Razem z rodzicami Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Gadu-Gadu Jabber  
Marcin Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6916 (98%)
Postów: 831
Wiek: 33

Cz-wa centrum

Post Sob 21 Paź 06, 14:20:14     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

sorka gdzie na warszawskiej masz hute ?? Bo często tam bywam i jeszcze nie widzałem Laughing Może wybudowali w tydzień ale raczej bym o tym wiedzał.
P.S w sklepie na warszawskiej raczej nie robą problemu z plakatami Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Gadu-Gadu    
Linkin_Dark Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6493 (92%)
Postów: 103

Częstochowa - Północ "D"

Post Sob 21 Paź 06, 16:27:50     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

nie no nei wiem czy to huta, coś ze szkłem bodajże. Tak jak jest Deltim (moj tata tam pracuje). Na tej chucie napisane jest chyba STO czy jakoś tak. (taki niebieski budynek)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Gadu-Gadu Jabber  
t3d1 (usunięty)







Post Nie 22 Paź 06, 18:56:07     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Jutro kilka plakatow na politechnike rzuce i jak uda sie troche w komunikacji Cool
Powrót do góry
przemek



Status: Offline
Dni: 6429 (91%)
Postów: 2
Wiek: 33

Częstochowa - Parkitka

Post Pon 23 Paź 06, 22:38:43     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

po pierwsze witam na forum - pierwszy post Smile

plakaty rozwiesilem koło ścieżek rowerowych na parkitce i tam koło obi (takie szerokie słupy tam rosną wiec łatwo znalezc miejsce trudniej z tym zeby widoczne bylo Neutral )
zaniosłem też taki ładny kolorowy plakacik do Kocota na Okólną i właściciel sie zgodził zawiesić chociaż dziweczyną nie jestem Razz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Gadu-Gadu Tlen    
Linkin_Dark Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6493 (92%)
Postów: 103

Częstochowa - Północ "D"

Post Wto 24 Paź 06, 8:06:31     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

U mnie na Północy plakaty rozwieszone! Głównie koło szkół, ale np. koło tramwaji również. niestety, część plakatów ktoś pozrywał, dzis wyruszam z nowymi (15) i podoklejam w brakujących miejscach.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Gadu-Gadu Jabber  
Lukas Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6931 (98%)
Postów: 1116
Wiek: 38

Częstochowa [Tysiąclecie]

Post Wto 24 Paź 06, 14:45:12     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja mogę zacząć co miesiąc pisać i przypominać ludziom o Masach na forum Wyborczej - dość często tam zaglądam i pewnie kilka osób więcej zawsze będzie Smile

Pogadam też z dyr. mojego byłego liceum i jeśli wyrazi zgodę to zacznę wieszać tam plakaty.


Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość      
Linkin_Dark Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6493 (92%)
Postów: 103

Częstochowa - Północ "D"

Post Wto 24 Paź 06, 16:56:23     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Byłem się przejechać zobaczyć, ile plakatów zostało... Całe 4!!!!! (nie licząć 2 w mojej szkole) Na szczęście mam wydrukowane już nowe Cool Chamskie to troche.. Na jednym z miejsc gdize wywiesiłem plakta, zobaczyłem.. jakąś reklame pana kandydującego na prezydenta.. nie mogli dać tego obok?? Dlatego właśnie plakatów musi być dużo, a odstęp niewielki, jak ktoś zobaczy 1 plakat, zerwie idzie dalej... Co chwile są.. Chyba telu nie będzie już mu się chciało zrywać. Ale to tylko moje spekulacje.

Ps. w mojej szkole juz prawie wszyscy więedzą o Masie - łącznie z nauczycielami ! a 4 obiecało, że na pewno przyjadą!! To jest coś..
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Gadu-Gadu Jabber  
przemek



Status: Offline
Dni: 6429 (91%)
Postów: 2
Wiek: 33

Częstochowa - Parkitka

Post Wto 24 Paź 06, 18:40:44     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ehh moje co bardzo dziwne jeszcze wiszą Very Happy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Gadu-Gadu Tlen    
pumbus Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6557 (93%)
Postów: 86
Wiek: 40

Czewa - Jasna Góra

Post Sro 25 Paź 06, 14:02:31     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

rowerzysta śmigając 30km/h nie zauważy plataku na słupie
zauważy natomiast naklejkę 10cm x 10cm na słupie przy przejściu dla pieszych, bo o taki słup się opiera ręką czakając na zielone
zauważy też naklejkę nad/pod przeciskiem do zielonego światła

papieru idzie mniej ale efekt może być lepszy
pozdrawiam

jak mi komunikacja krajowa pozwoli to pojawie się ma masie

dopisane:
jednak się nie pojawię

czy ktoś już wpadł na pomysł, że plakaty nie będą zrywane (lub będą rzadziej) poza miastem na drogach często uczęstrzanych przez rowerzystów (i tylko rowerzystów) ?


Ostatnio zmieniony przez pumbus dnia Pią 27 Paź 06, 10:23:24, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Gadu-Gadu    
jurczyk Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6415 (91%)
Postów: 1207

Częstochowa Śródmieście

Post Sro 25 Paź 06, 19:33:19     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Nakleiłem plakaty w największym sklepie rowerowym, największym gimnazjum
i w siłowni.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Gadu-Gadu    
Kangel Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6599 (93%)
Postów: 96
Wiek: 31

Częstochowa - Podjasnogórska

Post Sro 25 Paź 06, 22:32:15     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

A, to pisać gdzie dałem plakaty? Dwa dałem Marcinowi, który nie-wiem-gdzie dał, jeden dałem do G15, trzy rozwiesiłem na rogu POW i Waszyngtona, a resztę dałem na tą drewnianą ścianę naprzeciwko Cinema City i na kilku słupach wzdłuż fragmentu Al. Kościuszki Wink

@pumbus: Racja... ja wracając na rowerze ze szkoły za każdym razem widzę przejeżdżając obok zielonego kosza w parku naklejkę Szprychy Smile Nie wiem kto ją nakleił, ale fajnie wymyślone Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Gadu-Gadu Jabber  
Marcin Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6916 (98%)
Postów: 831
Wiek: 33

Cz-wa centrum

Post Czw 26 Paź 06, 18:57:30     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja powiesiłem swoje w TZN`ie (największe technikum na Śląsku, bynajmniej tak mówią) ale niestety sam widziałem z okna jak dyrektor DUDEK je zerwał Sad

Do niego nie pójdę nic załatwiać, bo w ciągu początku roku już sobie u niego nieźle naskrobałem .
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Gadu-Gadu    
Kangel Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6599 (93%)
Postów: 96
Wiek: 31

Częstochowa - Podjasnogórska

Post Czw 26 Paź 06, 22:00:34     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Wczoraj sprawdziłem plakaty na drewniaku, były. Ale sprawdzając dzisiaj nie widziałem tych na skrzyżowaniu POW i Waszyngtona. Niech RIP Sad
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Gadu-Gadu Jabber  
t3d1 (usunięty)







Post Pią 27 Paź 06, 22:06:24     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Widze że jeszcze nikt nie komentował Masy, więc ja zaczynam. Policja z biegiem czasu się rozkręca i robi się przyjazna rowerzystom. Tu konkursik, tu kamizelka odblaskowa.

Co do masy to chyba zapamiętam ją do końca życia. Po wyjściu z domu zauważyłem że coś nie tak. Podjechałem na stacje doładowałem oponę i jadę na masę. Mamy ruszać i psikus nie ma powietrza w tylnym kole. Ale co tam jak przyjechałem to pojadę. Dojechałem do Alei i dalej nie dało się jechać, nie chciałem ryzykować i wróciłem pieszo na Północ.

Może ktoś opisać co się działo Question Exclamation
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Częstochowskie Forum Rowerowe - Strona Główna » Częstochowska Masa Krytyczna Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
Strona 2 z 4

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
iCGstation v1.0 Template By Ray © 2003, 2004 iOptional


Kontakt z osoba zarzadzajaca witryna: Speedy