wczytywanie...
Częstochowskie Forum Rowerowe - Strona Główna » Z życia rowerzysty...

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Ubaw po pachy!!!
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Poisonek Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6949 (99%)
Postów: 3301
Wiek: 49


Post Sro 27 Wrz 06, 17:36:46     Ubaw po pachy!!! Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

W tym temacie piszcie o najśmieszniejszych przypadkach jakie wydarzyły sie wam podczas jazdy na rowerze.


Na początek ja. Kiedyś gdy jeszcze mieszkałem na Sportowej, jeździłem do pracy średniej jakości "ulicą", przypominającą polną drogę. Charakteryzowała sie ona dość licznymi zagłębieniami i muldami. W jednym, szczególnie dużym zagłębieniu, po deszczowej pogodzie dość długo stała woda. Była to konkretna kałuża roziągająca się praktycznie od ogrodzenia do ogrodzenia. Chcąc obok niej przejechać trzeba było wcisnąć się w wąski, suchy pasek znajdujący sie przy samym płocie. Niestety dokładnie w tym miejscu z posesji wychylały sie na drogę gałęzie leszczyny. Mimo to zawsze tamtendy przemykałem, czując tylko czasem smagnięcie listkami. Jednak pewnego dnia troche sie przeliczyłem. Pojechałem zbyt daleko od wody a zbyt blisko ogrodzenia. Zachaczyłem rogiem o solidną gałąź, która wyrwała mi kierę z rąk. I z całym impetem wyglebiłem w tą gigantyczną kałużę Very Happy Na jej dnie znajdowała sie spora ilość klasycznego szlamu, którym upaprałem sie caluteńki. Za mną jechał jakis dziadek na Ukrainie, który żeby nie spaść ze śmiechu z roweru musiał z niego zejść Very Happy Dobrze, że byłem blisko domu więc szybciutko przemknąłem do chaty przebrać sie w suche ciuchy. Ale efekt zaskoczenie mojej żony i jej autentyczny aplauz też był niczego sobie. Szkoda tylko, że nikt mnie wtedy nie filmował - samochód w "Śmiechu warte" gwarantowany Very Happy


Dream Big, Play Hard, LIVESTRONG
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Gadu-Gadu    
Poisonek Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6949 (99%)
Postów: 3301
Wiek: 49


Post Czw 12 Paź 06, 9:02:56     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Nie chce mi się wierzyć że nikt nie ma żadnych śmiesznych historii do opowiedzenia... Ale cóż... może to Was rozrusza:
Podczas ostatniej wycieczki pod Wręczycę zdarzyła mi się śmierdząca historia. Podczas postoju w drodze powrotnej siedliśmy wraz z grupką zapaleńców pod pewnym drewnianym daszkiem :> . Gdy postój się skończył wsiadłem na bike`a i przez dłuższy czas nie mogłem się wpiąć w pedał. Wywnioskowałem, że wlazłem w błoto, które oblepiło mi blok i stąd problemy z wpięciem. Na drugi dzień rano, gdy usiadłem koło roweru w celu założenie bucików do mojego nosa dotarła brutalna prawda. Okazało się że dzień wcześniej to nie było błoto xD Cały blok i cały pedał miałem oblepiony... no wiecie czym. Walczyłem z pół godziny zanim udało mi się wygrzebać całe to "błoto" z bloku i sprężyn w pedale. Ale mówią, że to podobno jest szczęście... xD


Dream Big, Play Hard, LIVESTRONG
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Gadu-Gadu    
Reklama
outsider Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6960 (99%)
Postów: 1704

Raków Zachód

Post Czw 12 Paź 06, 14:20:10     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Niezłe 'szczęście' wolałbym takiego nie mieć Mr. Green


"Jaki trenig - taki czas"
"Ból przeminie - chwała pozostanie"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora   Tlen    
fr33 Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6987 (99%)
Postów: 933
Wiek: 42

Częstochowa

Post Czw 12 Paź 06, 22:12:56     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

powiedzmy sobie szczerze Smile .. kupa w spd Wink


Jurajski Klub Alfa Romeo
www.jkar.org
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Gadu-Gadu    
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Częstochowskie Forum Rowerowe - Strona Główna » Z życia rowerzysty... Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
iCGstation v1.0 Template By Ray © 2003, 2004 iOptional


Kontakt z osoba zarzadzajaca witryna: Speedy