wczytywanie...
Częstochowskie Forum Rowerowe - Strona Główna » Częstochowska Masa Krytyczna

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
XXI Masa Krytyczna (wrzesień 2006)
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
spryciarz Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6838 (97%)
Postów: 34

Częstochowa - Śródmieście

Post Pon 25 Wrz 06, 21:18:34     XXI Masa Krytyczna (wrzesień 2006) Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam ^_^
Wg. moich obliczeń masa odbędzie się w ten piątek(29.09), ale nic nie słychać o masie na forum... Niech się któryś z organizatorów wypowie o szczegółach, trasie itp.
Pozdrower


Chcę dożyć czasów kiedy w Polsce rowerzysta będzie miał na ulicach pierwszeństwo...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
Poisonek Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6971 (99%)
Postów: 3301
Wiek: 49


Post Wto 26 Wrz 06, 10:45:33     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Panowie organizatorzy!!! Nie wiem czy coś się dzieje w sprawie plakatów? Trzeba się tym naprawdę zająć. Zaczął się rok szkolny i można ideę masową rozpropagować wśród młodzieży szkolnej, rozklejając plakaty po szkołach. Wg mnie to najlepszy sposób na "nabijanie frekwencji", z którą ostatnio nader kiepsko...


Dream Big, Play Hard, LIVESTRONG
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Gadu-Gadu    
Reklama
t3d1 (usunięty)







Post Wto 26 Wrz 06, 12:22:05     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

wg mnie powinna sie tym zajmowac bardziej odpowiedzialna osoba. Przeprazam niedawno byla o tym mowa i plakaty mialy byc wczesniej do dzisiaj nie widzialem ani jednego. O trasie nie wspomnie ! Ile razy trzeba powtarzac ? Pisalem dajcie projekt plakaty 2 tygodnie wczesniej ktos sobie wydrukuje pkakacil ksero koszuje 7gr, sa osoby co maja ksero za free ! ale nie po co lepiej niech przyjdzie 10 osob niz 100 ! ZMIANY ZMIANY I JESZCZE RAZ ZMIANY
Powrót do góry
fr33 Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 7008 (99%)
Postów: 933
Wiek: 42

Częstochowa

Post Wto 26 Wrz 06, 12:31:24     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

organizatorzy coraz bardziej olewaja mase?.. oby tak nie bylo.. trzeba sie tym ZAJĄĆ panowie!! plakaty juz dawno powinny byc zrobione.. jesli sie nie wyrabiacie to podajcie temat i napewno pomoc sie znajdzie.. ciekawe jak tym razem bedzie wygladala strona obstawiania skrzyzowan ..


Jurajski Klub Alfa Romeo
www.jkar.org
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Gadu-Gadu    
piter Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6898 (97%)
Postów: 1426
Wiek: 50

częstochowa-raków

Post Wto 26 Wrz 06, 18:17:13     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

PLAKATY , PLAKATY...od początku masy w częstochowie (2 lata) plakat widziałem dwa razy....
...swoją drogą , biorąc pod uwagę średnią , następny zobaczę w przyszłyn roku....oby to nie była informacja o ostatniej masie.... Confused


Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Gadu-Gadu    
Marcin Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6911 (98%)
Postów: 831
Wiek: 33

Cz-wa centrum

Post Wto 26 Wrz 06, 19:03:26     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

zapodam trase: pl. Biegańskiego, ul. Nowowiejskiego, ul. Korczaka, ul. Mickiewicza, , ul. niepodległości, ul. jagiellońska, al. Bohaterów Monte Cassino , ul. Pułaskiego, ul Sobieskiego, al. Wolności, Al. N.M.P nawrót na wysokości placu daszyńskiego Al. N.M.P, Nowowiejskiego, Waszyngtona, Śląska, pl. Biegańskiego,

Sytuacja trochę się zmieniła od ostatniej masy szczególnie w porozumieniu więc wolałbym nie być kojarzony z tą masą. Najprawdopodobniej nie będzie mnie na niej a nawet jak będę to raczej nie w obstawie masy. Uprzedzam pytanie nadal jestem w porozumieniu i wole uniknąć plotek typu że ktoś sie z kimś skłócił . Jeżeli chodzi o szczegóły zrezygnowania mojego udziału we wrześniowej masie krytycznej podam poza forum najprawdopodobniej po masie lub na jakimś spotkanku.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Gadu-Gadu    
Linkin_Dark Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6488 (92%)
Postów: 103

Częstochowa - Północ "D"

Post Sro 27 Wrz 06, 8:07:15     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Co do plakatów - można się gdzieś spotkać, obgadać wszystko, każdy możę wziąść trochę porozklejać w swojej okolicy. Ja mogę pare zabrać. Porozklejam po Północy i w gim. nr10 (czyli zs. nr1).
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Gadu-Gadu Jabber  
Poisonek Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6971 (99%)
Postów: 3301
Wiek: 49


Post Sro 27 Wrz 06, 10:21:55     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

No to nie oszukujmy się Panowie. Robi się niezłe bagienko. Niestety co się dzieje z Masą widać po frekwencji. Nie chcę nikogo krytykować, ale skoro organizatorzy wzięli się za to przedsięwzięcie to niech to robią. Bo obecna organizacja w zasadzie nie istnieje. Przypomnę choćby kwestię braku trasy na ostatniej Masie i moją improwizację na drodze i na poczekaniu w tym temacie. O plakatach czy ogólnie o nagłośnieniu Masy nawet nie wspominam. Może organizatorzy wypowiedzą się jak widzą i czy wogóle widzą tą imprezę w naszym mieście. Należy sie to nam jako uczestnikom Masy a zwłaszcza tym ze słusznym stażem. Pewna grupa bedzie i tak jeździć czy to pod szyldem Masy czy też nie, ale chodzi o innych mieszkańców tego miasta. Przykro patrzeć, ale wypracowana przez Mateusza forma tej imprezy - choć też nie pozbawiona wad, ale za to efektowna pod względem frekwencji - zostaje powoli zaprzepaszczona...


Dream Big, Play Hard, LIVESTRONG
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Gadu-Gadu    
jacie Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6575 (93%)
Postów: 11
Wiek: 50

centrum

Post Sro 27 Wrz 06, 11:14:35     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ciekawe ile jeszcze mas będzie coś to wszystko leci i przecieka moze panowie i
panie organizatorzy powinni isć pobawić się w piasku do wszystkiego trzeba dorosnąc -kręcić pedałami to nie wszystko ,a moze mama nie pozwoliła? Mr. Green
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość      
t3d1 (usunięty)







Post Sro 27 Wrz 06, 12:18:09     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ehm czy dostane wreszcie ten zasrany plakat czy go wogole nie ma ?
Druga sprawa moze ktorys z kolegow starszych zajmie sie organizacja bo coniektore osoby do tego nie dorosly.
Powrót do góry
fr33 Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 7008 (99%)
Postów: 933
Wiek: 42

Częstochowa

Post Sro 27 Wrz 06, 17:13:33     .. jak dzieci Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

---------- 17:12 27.09.2006 ----------

co niektorzy potrafia tylko "latać" do pana prezydenta a organizacja "lezy na deskach" .. jak Wam sie juz nie chce "organizowac" to przekazcie pałeczke innym, bardziej kompetentnym osobom. napewno sie znajdzie ktos kto bedzie chcial sie tym zajac.

byc moze sie myle (oby tak bylo) i organizatorzy zaskocza nas czyms ciekawym na masie w piatek.


Jurajski Klub Alfa Romeo
www.jkar.org
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Gadu-Gadu    
Konrad Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 7001 (99%)
Postów: 60

Częstochowa-Północ

Post Sro 27 Wrz 06, 20:08:53     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam
Chciałbym wyjaśnić Wam jak wygląda sprawa organizacji Masy.
Przez wakacje praktycznie nie było mnie w Częstochowie, a szczególnie wtedy kiedy Masa się odbywała i nie mogłem uczestniczyć w przygotowaniach do niej. Były one wtedy powierzone innym osobom, którym serdecznie dziękuje za to, że zechciały się one „opiekować” Masą pod moja nieobecność.
Niecały tydzień temu skończyliśmy organizacje dużej kampanii (DBS), która pochłonęła nas w całości i nie byliśmy w stanie poświecić więcej czasu na sprawy masowe.
Tak czy inaczej bierzemy się teraz ostro do pracy jeśli chodzi o organizacje masy.
Od przyszłego miesiąca na Masie będziemy mieć mobilne nagłośnieni, które już jest w produkcji (między innymi sfinansowane ze szprychówek).
Plakaty też będą produkowane i to z dość sporym wyprzedzeniem.
Wróci także eskorta Policji, tak jak zdecydowali masowicze w referendum.

Za wszystkie niedociągnięcia przepraszamy i teraz kiedy będziemy mieli trochę więcej czasu będziemy starać się, żeby wszystko wypadało coraz lepiej.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Gadu-Gadu    
szczepan Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 7010 (99%)
Postów: 3236
Wiek: 37

cZwA/ ŁdZ / kRk / wrocLove

Post Sro 27 Wrz 06, 20:29:06     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

No to trzymamy Was za słowo Exclamation a jużza miesiąc się przekonamy jak to będzie, miejmy nadzię, że będzie dobrze


© Copyright by Szczepan ® All Rights Reserved


Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora      
Poisonek Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6971 (99%)
Postów: 3301
Wiek: 49


Post Czw 28 Wrz 06, 8:56:57     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

No i wszystko jasne. Dzięki za wyjaśnienia i mam nadzieję że takie podejście stanie sie już niormą. Naprawdę, najbardziej obecnie niedopracoiwaną sprawą jest informacja o Masie. Wczoraj w szkole uczniom z trzech klas zaproponowałem udział w Masie. Na około 50 uczniów 3 wiedziało o co chodzi... Więc jak widać w tym temacie jest dużo do zrobienia.


Dream Big, Play Hard, LIVESTRONG
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Gadu-Gadu    
fr33 Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 7008 (99%)
Postów: 933
Wiek: 42

Częstochowa

Post Czw 28 Wrz 06, 13:09:55     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

no to rzymam kciuki Smile..

jestem pelen nadziei ze wszystko wroci do normy i bedzie coraz lepiej..


Jurajski Klub Alfa Romeo
www.jkar.org
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Gadu-Gadu    
Kangel Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6594 (93%)
Postów: 96
Wiek: 31

Częstochowa - Podjasnogórska

Post Pią 29 Wrz 06, 22:24:05     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja ze swojej strony określę dzisiejszą masę: krótka! Smile I mam pytanie do was: prędkość była dobra, czy za szybko?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Gadu-Gadu Jabber  
Lukas Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6926 (98%)
Postów: 1116
Wiek: 38

Częstochowa [Tysiąclecie]

Post Pią 29 Wrz 06, 23:36:48     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem tempo było w sam raz - ludzie starsi nawet przyjechali, trzeba o nich też pomyślec Smile

Co do długości Masy - też mam takie odczucie, troszkę szkoda było zjeżdżac z trasy, fajnie się jechało dziś.


Jak będą plakaty - proszę dac znac - ze 2-3 sztuki moge rozwiesic w szkolach.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość      
Linkin_Dark Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6488 (92%)
Postów: 103

Częstochowa - Północ "D"

Post Sob 30 Wrz 06, 11:17:22     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Tak jak wszyscy - Masa była dość krótka (ok. 30 min.). Chaosu już nie było, a to dzięki policji. ogólnie rzecz biorąc, Ta masa była jedną z lepszch pod wzdlędem organizacji, nie tak jak poprzednia...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Gadu-Gadu Jabber  
Kangel Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6594 (93%)
Postów: 96
Wiek: 31

Częstochowa - Podjasnogórska

Post Sob 30 Wrz 06, 18:38:14     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Są zdjęcia z wczorajszej masy - tutaj. Właśnie je przeglądam Very Happy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Gadu-Gadu Jabber  
piter Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6898 (97%)
Postów: 1426
Wiek: 50

częstochowa-raków

Post Nie 01 Paź 06, 11:07:00     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

...zlukałem fotki......na następnej masie będzie ze 20 osób......tendencja spadkowa się utrzymuje..... Cry Wink


Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Gadu-Gadu    
piotrusb Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6950 (98%)
Postów: 838
Wiek: 33

Częstochowa - Ostatni Grosz

Post Nie 01 Paź 06, 14:23:43     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Teraz trzeba zacząć reklamować Masę na 2 tygodnie przed ostatnim piątkiem. Plakaty, wlepki, ulotki, reklama w mediach itp. Plakaty jakieś większe i co ważne - dużo ich, żeby ludzie się dowiedzieli. I na Jasną Górę z modlitwą o pogodę, bo żadna reklama nic nam nie da, jak będzie zimno, mokro itp.


www.piotrusb.fotolog.pl
MISTRZ, MISTRZ CKM !
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Gadu-Gadu    
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Częstochowskie Forum Rowerowe - Strona Główna » Częstochowska Masa Krytyczna Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
iCGstation v1.0 Template By Ray © 2003, 2004 iOptional


Kontakt z osoba zarzadzajaca witryna: Speedy