wczytywanie...
Częstochowskie Forum Rowerowe - Strona Główna » Warsztat - naprawa i serwisowanie sprzętu

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
[kask] - Kaski rowerowe Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
MonteRochee Mężczyzna



Status: Offline
Przebieg: 7051 (100%)
Kondycha: 1726

Kawodrza Dolna

Post Wto 07 Gru 04, 21:09:41     [kask] - Kaski rowerowe Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Chciałem sie dowiedzieć czy ktoś z Was na codzień jezdzi w kasku czy ma wogole taki sprzęt jakiej marki, rozmiary i gdzie u nas w mieście można dobrać coś odpowiedniego, bo orientując sie w naszych punktach sprzedarzy jest starsznie mały wybór raczej.



...pozdrowienia dla wszystkich rowerowych teoretyków...ja jak Speedy jeszcze żyję... Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email   Tlen    
macus Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 7052 (100%)
Postów: 545

Cz-wa (Zawodzie)

Post Sro 08 Gru 04, 15:56:45     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Największy wybór kasków znajdziesz chyba w Wieczorku (z tymże teraz mają tam sezon narciarski).

Ja osobiście niestety, ale kasku nie posiadam.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Gadu-Gadu Tlen Jabber  
Reklama
wizar Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 7053 (100%)
Postów: 587
Wiek: 43

częstochowa - kawodrza dolna

Post Sro 08 Gru 04, 21:20:59     kask Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

no ja osobiscie ujexdxam bika w kasku, bo przy odrobinie szalenstwa potrzeba jest cos przyziemnego, a przy blizszym kontakcie z gleba no to powiem ze pomaga (uzywam osobicscie kasku firmy MET moze i nie nalezy do najtaszych ale zapewnia wygode i trwalosc) a zreszta nie ma chyba tanich obiektów.....

warto zainwestowac chocby dlatego zeby potem nie jexdxic z bandazem na glowie:)SmileSmile lub wogóle bez niej


w p o s z u k i w a n i u k o n d y c j i !!!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Gadu-Gadu Tlen    
qba



Status: Offline
Dni: 7025 (100%)
Postów: 11


Post Sro 19 Sty 05, 21:36:43     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Jak to w reklamie gadają: Wole bez ... :]
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Gadu-Gadu    
Siwy Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 7012 (99%)
Poj. silnika: 600
Postów: 1676

Częstochowa Raków

Post Sro 19 Sty 05, 22:07:38     Kaski rowerowe Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ja muszę jeździć bez ponieważ:

1. nie mam na w miarę dobry kask kasy... Sad
2. mam niezłą szopę na głowie i noszenie kasku nie było by zbyt przyjemne a tym bardziej estetyczne... Very Happy chyba że ogolę się na 0... ale mi dziewczyna nie pozowli... także czekam na lepsze czasy i na dobry kask... Pozdrawiam Exclamation


Odblaski ratuja życie.

Umieszczanie w stopce tresci reklamowych (adresow internetowych, danych kontaktowych firmy, etc.) o charakterze komercyjnym jest usluga platna (100zl netto/m-c +23%VAT).
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
Mike



Status: Offline
Dni: 7006 (99%)
Postów: 10

Śródmieście

Post Pią 21 Sty 05, 22:23:50     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja obecnie posiadam kask firmy "Python".Jest on naprawde dobrym kaskiem z wieloma wlotami powietrza.Jeżdze w nim poniewaz o wiele bardziej czuje sie pewniej, ze nie podczas jakiego kolwiek zdarzenia drogowego wieloosobowego lub indywidualnego nie będe miał poważnych obrażeń głowy.Największy wybór kasków znajdziesz na Drogowców w "Scout" na ogrodowej(po sezonie narciarskim) a takze na slaskiej
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Gadu-Gadu    
wizar Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 7053 (100%)
Postów: 587
Wiek: 43

częstochowa - kawodrza dolna

Post Sob 22 Sty 05, 23:54:08     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

weno eno chono siwy co ty mówisz że masz szopę mam kolegę bikera co ma włoski takie 50 centymetrowe po prostu związuje je w kitke zakłada bandamke i kask i wcale mu nie przeszkadza.... dla chcącego nic trudnego... no co do cen to już za 200 zeta kupisz coś co da ci pewność na zawsze czysto zawsze sucho zawsze pewnie:)SmileSmile - ale tak naprawde to polecam jazde w kasku jeszcze raz bo warto nie dla szpanu nie dla kogoś tylko dla siebie i własnego zdrowia....


w p o s z u k i w a n i u k o n d y c j i !!!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Gadu-Gadu Tlen    
Siwy Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 7012 (99%)
Poj. silnika: 600
Postów: 1676

Częstochowa Raków

Post Nie 23 Sty 05, 13:54:00     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

"weno eno chono siwy co ty mówisz że masz szopę..."

Wizar podoba mi się ten tekst Very Happy ale ja mam taką... hmmm... specyficzną szopę... bo mnie się włosy cholernie kręcą... a długich nie mam (takich żeby dało się związać w kucyk)... ale kask, prędziej czy póżniej kupię (mam nadzieję że będzie to prędzej) Very Happy jak mówisz jest to bezpieczeństwo a zdrowie i życie ma się tylko jedno Confused


Odblaski ratuja życie.

Umieszczanie w stopce tresci reklamowych (adresow internetowych, danych kontaktowych firmy, etc.) o charakterze komercyjnym jest usluga platna (100zl netto/m-c +23%VAT).
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
macus Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 7052 (100%)
Postów: 545

Cz-wa (Zawodzie)

Post Pon 24 Sty 05, 11:29:19     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Hehe. Siwuch! Mam dokładnie to samo. Very Happy Afro stajl panuje! Very Happy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Gadu-Gadu Tlen Jabber  
Siwy Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 7012 (99%)
Poj. silnika: 600
Postów: 1676

Częstochowa Raków

Post Pon 24 Sty 05, 11:35:02     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

heh Very Happy nieźle się zaczyna! Very Happy ale tu może wyjaśnie że moja ksywka nie określa mojego wyglądu (siwe włosy itp. itd.) tylko jakby ktoś miał na nazwisko Siwicki (wszelkie prawa zastrzeżone) no to ciekawe jaką by miał ksywkę...

Nazywali mnie już tak w przedszkolu i tak zostało...:D

BTW Macius zakładamy SZOPEN TEAM Exclamation Very Happy


Odblaski ratuja życie.

Umieszczanie w stopce tresci reklamowych (adresow internetowych, danych kontaktowych firmy, etc.) o charakterze komercyjnym jest usluga platna (100zl netto/m-c +23%VAT).
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
wizar Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 7053 (100%)
Postów: 587
Wiek: 43

częstochowa - kawodrza dolna

Post Pon 24 Sty 05, 21:04:03     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

no a mnie to juz blizej w te druga stronę bardziej jak koyak hehehe


w p o s z u k i w a n i u k o n d y c j i !!!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Gadu-Gadu Tlen    
Siwy Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 7012 (99%)
Poj. silnika: 600
Postów: 1676

Częstochowa Raków

Post Pon 24 Sty 05, 21:06:29     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

no wiesz ... z jednej strony w zimę bez czapki to trochę zimno... ale z drugiej w lato jest idealnie... czache można sobie opalić itd. itp.


Odblaski ratuja życie.

Umieszczanie w stopce tresci reklamowych (adresow internetowych, danych kontaktowych firmy, etc.) o charakterze komercyjnym jest usluga platna (100zl netto/m-c +23%VAT).
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
MonteRochee Mężczyzna



Status: Offline
Przebieg: 7051 (100%)
Kondycha: 1726

Kawodrza Dolna

Post Wto 25 Sty 05, 17:12:34     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja tam za "szopą" nigdy nie byłem, poprostu zle sie czuje już w ciut dłuższych włosach Smile jak sie zaczynają falować to odrazu pod nożyce albo maszynke.
Very Happy
A co do kasków to można sobie zamowić konkretny model i rozmiar w odpowiednim sklepie na terenie naszego miasta.
Ja czekam na koniec sezonu zimowego, bedą nowe modele i wiekszy wybór.



...pozdrowienia dla wszystkich rowerowych teoretyków...ja jak Speedy jeszcze żyję... Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email   Tlen    
szczepan Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6989 (99%)
Postów: 3236
Wiek: 37

cZwA/ ŁdZ / kRk / wrocLove

Post Wto 08 Lut 05, 17:29:59     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dobry TEMAT !!!!!!

Ostatnio na własnej głowie przekonałem sie co to znaczy jazda bez kasku !!!!

Uwierzcie mi, że nie warto sprawdzać !!!!

............. a drzewa nie uciekają przed rowerzystami ...............

przydałby się kask !!!! Musze coś o nim pomyśleć
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora      
MonteRochee Mężczyzna



Status: Offline
Przebieg: 7051 (100%)
Kondycha: 1726

Kawodrza Dolna

Post Wto 08 Lut 05, 22:01:35     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja się przymierzam do zakupu kasku, a moimi wybrańcami w drodze dedukcji będą:
http://www.bikeman.pl/product_info.php/products_id/554
lub http://www.bikeman.pl/product_info.php/products_id/112
Uważam, że to jedne z najlepszych egzemplarzy i wogóle jedna z najlepszych firm produkujących nakrycie głowy dla bikerów Smile
Po czytaniu opinii innych użytkowników oraz samym designie jestem zwolennikiem kasków Giro Smile choć początkowo decydowałem się na Met'y ale są bardzo szerokie...
Nie wiem co wy sądzicie o firmach produkujących kaski itp., więc możecie wyrazić swoją opinie... Smile
Pozdro.



...pozdrowienia dla wszystkich rowerowych teoretyków...ja jak Speedy jeszcze żyję... Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email   Tlen    
Siwy Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 7012 (99%)
Poj. silnika: 600
Postów: 1676

Częstochowa Raków

Post Czw 10 Lut 05, 21:19:42     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

obydwa fajne.. ten pierwszy trochę tańszy... ale mnie się podobają obydwa... ale "może coś z METa?" Very Happy


Odblaski ratuja życie.

Umieszczanie w stopce tresci reklamowych (adresow internetowych, danych kontaktowych firmy, etc.) o charakterze komercyjnym jest usluga platna (100zl netto/m-c +23%VAT).
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
dziki000



Status: Offline
Dni: 6992 (99%)
Postów: 41

czestochowa - dzbów

Post Czw 10 Lut 05, 22:08:30     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Co do tych nieuciekajacych drzew to takie rosna wlasnie w Sokolich Gorach :D. I z jednym takim mialem bliskie spotkanie z dynki mu (temu drzewu) walnalem. Ale jakos ani jemu ani mnie nic sie nie stalo :D.
A co to kasku to i tak nie kupie, wieksza adrenalina jest bez kasku :D.

Pozdro.


Paweł - http://www.greenprogs.friko.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Gadu-Gadu    
szczepan Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6989 (99%)
Postów: 3236
Wiek: 37

cZwA/ ŁdZ / kRk / wrocLove

Post Czw 10 Lut 05, 23:46:03     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Hehe widze, że nie tylko ja lubie "przytulać" drzewa rosnące na mojej drodze ...................



Kochajmy Przyrodę Ale Drzewa Zostawiajmy w Spokoju Cool
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora      
MonteRochee Mężczyzna



Status: Offline
Przebieg: 7051 (100%)
Kondycha: 1726

Kawodrza Dolna

Post Czw 10 Lut 05, 23:56:05     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja powiem, że mam już dość walenia z dyni w przydrożne chociażby Jarzębiny (czy coś tędy) przy Jagiellońskiej, nie mowiąc o dalszych wypadach w Sokole Very Happy



...pozdrowienia dla wszystkich rowerowych teoretyków...ja jak Speedy jeszcze żyję... Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email   Tlen    
Siwy Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 7012 (99%)
Poj. silnika: 600
Postów: 1676

Częstochowa Raków

Post Pią 11 Lut 05, 9:58:40     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

qurcze to ja nigdy w drzewo z dyńki nie przywaliłem... musze kiedys spróbować... a nóż się uda... Very Happy


Odblaski ratuja życie.

Umieszczanie w stopce tresci reklamowych (adresow internetowych, danych kontaktowych firmy, etc.) o charakterze komercyjnym jest usluga platna (100zl netto/m-c +23%VAT).
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
dziki000



Status: Offline
Dni: 6992 (99%)
Postów: 41

czestochowa - dzbów

Post Pią 11 Lut 05, 10:13:29     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Znam pare zjazdow w Sokolich gdzie nawet nie trzeba sie za bardzo starac zeby z dynki w drzewo walnac Very Happy.

Pozdro.


Paweł - http://www.greenprogs.friko.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Gadu-Gadu    
fr33 Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6986 (99%)
Postów: 933
Wiek: 42

Częstochowa

Post Czw 10 Mar 05, 15:43:48     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

osobiscie chcialbym miec kask i jezdzic w nim na bardziej extremalne wyprawy... po miescie raczej jazda w kasku odpada bo .. niewygodnie Razz ...


narazie jezdze bez i jeszcze glowa nie walnolem o nic... oby tak dalej...

kask jest drogi i nie stac mnie.. zamiast kasku wolalbym sobie kupic cos do roweru Cool
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Gadu-Gadu    
szczepan Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6989 (99%)
Postów: 3236
Wiek: 37

cZwA/ ŁdZ / kRk / wrocLove

Post Czw 10 Mar 05, 15:47:23     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

No właśnie cena trzeba miećwolne od 150 do 300 zł a to jest kasa za którą można kupić kilka przydatnych rzeczy


© Copyright by Szczepan ® All Rights Reserved


Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora      
fr33 Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6986 (99%)
Postów: 933
Wiek: 42

Częstochowa

Post Czw 10 Mar 05, 15:49:52     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

jak bym mial wolne 300zl to sprzedal bym mojego manitou i kupil bym bombera ... mysle ze co do bezpieczenstwa to dobry amor ma duzo do gadania Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Gadu-Gadu    
outsider Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6960 (99%)
Postów: 1704

Raków Zachód

Post Czw 10 Mar 05, 15:56:42     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja widziałem jak na jurze gostek walnął na ziemię i trafił głową w kamień - kask pękł na pół, nawet nie chcę mysleć co by było, gdyby był bez kasku. Pierwsza rzecz jaka kupię to będzie właśnie kask. Wcześniej myślałem jak Wy, że lepiej kupić coś do rowerka ale po tym wydarzeniu zmieniłem zdanie.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora   Tlen    
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Częstochowskie Forum Rowerowe - Strona Główna » Warsztat - naprawa i serwisowanie sprzętu Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
Strona 1 z 6

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
iCGstation v1.0 Template By Ray © 2003, 2004 iOptional


Kontakt z osoba zarzadzajaca witryna: Speedy