wczytywanie...
Częstochowskie Forum Rowerowe - Strona Główna » Ścieżki rowerowe w Częstochowie

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
[Ogłoszenie] - Spotkanie w Urzędzie Miasta
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Harry Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6908 (98%)
Postów: 129
Wiek: 41

Częstochowa

Post Pon 04 Wrz 06, 15:52:10     [Ogłoszenie] - Spotkanie w Urzędzie Miasta Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Czytajcie TEN wątek Smile

Czyżby był to efekt naszej akcji pod Urzędem Miejskim ?

Założyłem nowy wątek, żeby był bardziej przejrzysty Smile

Pisać się, kto chętny, ja osobiście się wybieram :]




Moderowany przez szczepana:
temat bardziej uniwersalny, teraz można ogłaszać tu każde spotkanie w UM



SI VIS PACEM, PARA BELLUM
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość      
Marcin Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6889 (98%)
Postów: 831
Wiek: 33

Cz-wa centrum

Post Pon 04 Wrz 06, 16:24:04     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

hmm być może

termin dobrany idealnie żeby było mało osób tym bardziej że się rok szkolny zaczął. Ja jestem w pierwszej klasie i wolałbym nie podpadać w 2 dzień. No i przydało by się nauczycieli poznać. Z drugiej strony dobro miasta ważniejsze więc może się wyrwę jak tylko znajdę jakiegoś kumpla który mi zwolnienie napisze Twisted Evil
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Gadu-Gadu    
Reklama
Harry Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6908 (98%)
Postów: 129
Wiek: 41

Częstochowa

Post Wto 05 Wrz 06, 0:15:54     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Marcin napisał:
Termin dobrany idealnie żeby było mało osób


Wzięli nas z zaskoczenia, tak jak my ich tydzień temu.
Nie podoba mi się to, coś tu nie gra, coś jest nie tak - albo to jest kampania wyborcza, co jest wysoce prawdopodobne, albo ktoś w UM poszedł po rozum do głowy (co już tak wysoce prawdopodobne nie jest)


SI VIS PACEM, PARA BELLUM
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość      
yatza Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6741 (96%)
Postów: 155
Wiek: 50

Częstochowa - 1000lecie

Post Wto 05 Wrz 06, 13:34:08     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam! Wyrwałem sie z pracki na chwilę aby posłuchać szanownego p. prezydenta. Przedstawiono nam piękne plany (dwa etapy) do 2013 roku pociągną aż Smile 80 kilka km ścieżek Wink Ludzi fucktycznie nie było za dużo. Za to dużo kręcilo się person reprezentujących media. Mr President kopnął się nawet żeby każdemu na sali uścisnąć dłoń Very Happy
piter zaatakował kilkoma pytaniami. Jakieś relacje powinny znaleźć się w gazetach i wywiad pitera w radio katowitze Wink innych ludzi zabierających głos nie znam jeszcze osobiście choć twarze znajome Wink ... Wyszedłem trochę wcześniej więc nie wiem jaki był finał. Pozdrawiam...

A tak na marginesie to musiałem sobie w końcu tego 100 posta skrobnąć, bo ze dwa miechy nie było mnie na forum... Cool


..:: dum spiro, spero ::..
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Gadu-Gadu    
Harry Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6908 (98%)
Postów: 129
Wiek: 41

Częstochowa

Post Wto 05 Wrz 06, 14:50:28     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Yatza, Ty siedziałeś za Piterem ?

A co do finału - no więc w większości tematy poruszane to stare dobre śpiewki, fajnie wszystko wygląda na planach - a co w zeczywistości to się okaże - moim zdaniem jeden plus tego spotkania : MEDIA - Prezydent w tym momencie wyraził się oficjalnie, w obecności mediów - więc to do czegoś zobowiązuje.

Rzecznik Leśnikowski też już inaczej ze mną rozmawiał niż podczas pikiety - widać jakieś efekty są, styl rozmowy mi się podobał.

Zwróciliśmy uwagę na standardy - AK, Niepodległości, Promenada, Aleje, etc.

Stan ścieżek - to również, bo to ważne, styl budowy nowych, i to, że trzeba by też zadbać o stare - czego brakuje, gdzie itd - ogólnie to, co było na otwartych spotkaniach, ale teraz był Prezydent, był Rzecznik Leśnikowski, był Dyr. Kazimierz Augystyn z MZD, byli radni, były media - jedynie rowerzystów było mało - niestety spotkanie odbyło się w godzinach, w których większość z zainteresowanych jest w pracy bądź szkole (zresztą zwróciłem na to uwagę Prezydentowi, aby na przyszłość takie spotkania organizować w bardziej "ludzkich" porach)

Na spotkaniu było więcej radnych i urzędników, niż samych zainteresowanych, czyli rowerzystów - powinno być moim zdaniem przynajmniej po równo.

Jest jeszcze jedna ważna kwestia : do 19 września projekt jest zamykany, jakiekolwiek zmiany muszą być wprowadzone przed tym terminem, bo później to już będzie "po ptokach" - w związku z tym trzeba zorganizować jakieś spotkanie

Napiszę później trochę więcej, bo teraz musze jeszcze kilka spraw załatwić[/u]


SI VIS PACEM, PARA BELLUM
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość      
fr33 Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6987 (99%)
Postów: 933
Wiek: 42

Częstochowa

Post Wto 05 Wrz 06, 15:16:52     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

moim zdaniem takie spotkania sa potrzebne ..

napewno jest to jakis element kampanii wyborczej ..


mnie sie podobalo ale - bez zbednych emocji.
(na tyle na ile sie moze podobac spotkanie w UM, czyli - bez rewelacji)


Jurajski Klub Alfa Romeo
www.jkar.org
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Gadu-Gadu    
Harry Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6908 (98%)
Postów: 129
Wiek: 41

Częstochowa

Post Sro 06 Wrz 06, 10:27:03     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Jest już pierwszy artykuł na ten temat TUTAJ

Jak się coś jeszcze ukaże, dawajcie linki.


SI VIS PACEM, PARA BELLUM
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość      
KSW Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6982 (99%)
Postów: 228
Wiek: 47

Panki (30km od Cze-wy)

Post Sro 06 Wrz 06, 11:13:02     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

www.czestochowa.pl -> PROGRAM ROZBUDOWY ŚCIEŻEK ROWEROWYCH


czestochowa.naszemiasto.pl -> Czas cyklistów
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Gadu-Gadu    
yatza Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6741 (96%)
Postów: 155
Wiek: 50

Częstochowa - 1000lecie

Post Sro 06 Wrz 06, 11:51:14     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Harry napisał:
Yatza, Ty siedziałeś za Piterem ?



Tak to ja siedzialem za piterem Wink Ciekaw jestem jak wywiadziki do radia wypadły? Wink
Mnie osobiście w zasadzie zwisa to czy koleś kruk opowiada bzdury, ważne że temat podjęty i trzeba go stale walcować i nie dawać spokoju urzędasom Wink Wlasciwie to najczęściej poruszam się w terenie, a najlepiej czuję się na piasku, w blocie, na szutrze Smile Nie lubię poruszać się po mieście, bo niebezpiecznie. Najwięcej poważnych kolizji miałem wlaśnie w mieście - zamiast odpoczywać na rowerku to kurna trzeba oczy mieć i w d.... a i tak wystarczy ułamek sekundy i można usłyszeć dźwięk ścieranej skóry i kości, brrr Wink

oto moje miejskie (chyba jestem trochę nieuważny?)trofea: Wink http://usera.imagecave.com/yatza/kraxy/






Moderowany przez szczepana:
temat bardziej uniwersalny, teraz można ogłaszać tu każde spotkanie w UM



..:: dum spiro, spero ::..
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Gadu-Gadu    
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Częstochowskie Forum Rowerowe - Strona Główna » Ścieżki rowerowe w Częstochowie Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
iCGstation v1.0 Template By Ray © 2003, 2004 iOptional


Kontakt z osoba zarzadzajaca witryna: Speedy