wczytywanie...
Częstochowskie Forum Rowerowe - Strona Główna » Porozumienie na Rzecz Przyjaznego Miasta

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Dlaczego nie bylo udzialu Porozumienia w spotkaniu pod UM???
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Frantic



Status: Offline
Dni: 6418 (91%)
Postów: 11


Post Pią 01 Wrz 06, 19:32:37     Dlaczego nie bylo udzialu Porozumienia w spotkaniu pod UM??? Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam,
Chcialbym zapytac Was dlaczego (o ile mi wiadomo w spotkanie zorganizowane przez Jarka-Harrego pod UM nie zaangazowalo sie Porozumienie? Chyba ze czegos nie wiem. Ale wydaje mi sie dziwnym ze pod UM pojawilo sie zaledwie 6 osob. To ze brak w Czwie postawy obywatelskiej to wiem, ale jesli jest Porozumienie, ktore za cel stawia sobie propagowanie jazdy na rowerze, to nie moge zrozumiec, dlaczego brak bylo czynnego udzialu w "zapytaniu do prezydenta"...

Konradzie z Porozumienia, w kwietniu przeslalem Ci maila na adres podany na stronie porozumienia: [email protected]
i nie dostalem zadnej odpowiedzi. Byloby milo gdybys zadal sobie troche trudu i choc odpowiedzial na maila.
Jesli nie dziala email, to nie nalezy go podawac na stronie...

Relacje spod UM mozna obejrzec pod adresem:
http://www.tvorion.pl/index.php?action=show_news&idNews=679
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość      
Harry Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6908 (98%)
Postów: 129
Wiek: 41

Częstochowa

Post Sob 02 Wrz 06, 11:17:12     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Żeby nie rozpisywać się w tym wątku, napisałem odpowiedz na Twojego posta w temacie "Raport z akcji" - TUTAJ


Pozdrawiam.


SI VIS PACEM, PARA BELLUM
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość      
Reklama
Frantic



Status: Offline
Dni: 6418 (91%)
Postów: 11


Post Nie 03 Wrz 06, 20:15:01     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Widze ze reszta sie strasznie oburzyla Wink
Nie ma to jak ignorowac.
No coz, Jarek wyjasnil na forum GW ze wlaczyliscie sie do akcji wiec i Wam dziekuje. Problemem u nas jest to ze kazdy jest zajety najwazniejszymi sprawami, czyli praca, wzglednie szukaniem pracy. Takze nie ma sie tez co dziwic ze ludzie, sa malo aktywni. Nie usprawiedliwiam jedynie tych, ktorzy siedza przed telewizorem, wzglednie komputerm, bo tu usprawiedliwienia nie ma. Mysle ze wszyscy musimy byc aktywniejsi to i w miescie sie cos zmieni.
Pozdrawiam,
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość      
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Częstochowskie Forum Rowerowe - Strona Główna » Porozumienie na Rzecz Przyjaznego Miasta Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
iCGstation v1.0 Template By Ray © 2003, 2004 iOptional


Kontakt z osoba zarzadzajaca witryna: Speedy