wczytywanie...
Częstochowskie Forum Rowerowe - Strona Główna » Propozycje tras rowerowych

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
SZCZYRK - FAMILY CuP 2006
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Nataszka Kobieta



Status: Offline
Dni: 7009 (99%)
Postów: 285
Wiek: 52

Częstochowa - Śródmieście

Post Sro 30 Sie 06, 8:30:59     SZCZYRK - FAMILY CuP 2006 Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

27 sierpnia w Szczyrku odbyły się eliminacje woj, śląskiego w Famili Cup 2006 z Częstochowy wzięło nas udział 6 osób 2 kobitki i 4 facetów. Przywieźliśmy 2 puchary 2 x 3 miejsce w seniorkach i weterankach. Doskonale udało pojechać sie Rysiowi który po zaciętej walce zajął 4 miejsce a Jatza tak się rozkręcił że miał zamiar zrobić nawet dodatkowe kółko. Naprawdę chłopaki walczyli zaciekle bo wydawać by się mogło że Family Cup to zabawa ale nic bardziej błędnego zawodnicy są bardzo dobrze przygotowani aż w pierwszym momencie miałam zrezygnować bo się wystraszyłam, zwłaszcza że byłam troszkę zmęczona podjazdem pod Skrzyczne które zaliczyłam z Michaillem wcześnie rano (zaczęliśmy jechać o 6,30 rano) ale z drugiej strony miałam doskonale rozgrzane mięśnie. Trasa wcale nie była łatwa, skończyło się nawet kilkoma poważniejszymi kontuzjami , szyciem ręki u jednej zawodniczki i rozbitymi krwawiącymi kolanami. Najcięższyy był odcinek z mostkiem (wąska kładka) która zjeżdżała od razu na wystające kamienie, kilka podjazdów kamienistych naprawdę trzeba mieć trochę wprawy żeby sobie nic nie zrobić ( i znowu przydał mi sięm zjazd ze Skrzycznego).Ale wam polecam tę formę zabawy to to naprawdę fajna rzecz, adrenalinka działa na maxa.Pogratulujcie chłopakom z naszego Forum bo walczyli naprawdę dzielnie zwłaszcza że rozpiętość wiekowa była duża i walczyli z młodszymi od siebie (i to dużo zawodnikami). Gratulacje należą się również najstarszemu z uczestników z naszej grupy Pablo Diablo który jechał bardzo dobrze i to chory (jakieś zatrucie ) i nie poddał się jechał zaciekle , walczył do końca mimo że był osłabiony chorobą. Niestety naszym wspaniałym fotografom nie chciał latać się po górskich odcinkach i poszli na łatwiznę robili zdjęcia tylko na prostych odcinkach. Gwarantuję wam że ścieżka w lesie była warta miana ,,górska''. zresztą zawody odbywały się u stóp Skrzycznego

A teraz kilka zdjęć http://nataszka.fotosik.pl/albumy/48692.html


Ostatnio zmieniony przez Nataszka dnia Sro 30 Sie 06, 9:10:27, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
outsider Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6982 (99%)
Postów: 1704

Raków Zachód

Post Sro 30 Sie 06, 9:04:11     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Oczywiście wielkie gratulacje dla dziewczyn spisałyście sie na medal, chłopaki nastepnym razem będzie lepiej? Szkoda że te zawody w tym samym terminie co Kraków.


"Jaki trenig - taki czas"
"Ból przeminie - chwała pozostanie"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora   Tlen    
Reklama
piotrusb Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6950 (98%)
Postów: 838
Wiek: 33

Częstochowa - Ostatni Grosz

Post Sro 30 Sie 06, 9:04:48     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Nataszka napisał:
Pogratulujcie chłopakom z naszego Forum bo walczyli naprawdę dzielnie zwłaszcza że rozpiętość wiekowa była duża i walczyli z młodszymi od siebie (i to dużo zawodnikami)



Gratulujemy Very Happy I nie tylko chłopakom z Forum, ale wszystkim tym, którzy wzięli udział w tej imprezie Smile

Pozdrawiam
Piotrek

Edit: Out - uprzedziłeś mnie ze swoim postem raptem o kilkanaście sekund Very Happy


www.piotrusb.fotolog.pl
MISTRZ, MISTRZ CKM !


Ostatnio zmieniony przez piotrusb dnia Sro 30 Sie 06, 10:31:19, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Gadu-Gadu    
Marcin Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6911 (98%)
Postów: 831
Wiek: 33

Cz-wa centrum

Post Sro 30 Sie 06, 9:17:16     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

---------- 09:16 30.08.2006 ----------

Ja również składam gratulacje reprezentacji naszego forum Very Happy

---------- 09:17 ----------

Ja również składam gratulacje reprezentacji naszego forum Very Happy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Gadu-Gadu    
ryś Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6740 (95%)
Postów: 57

Raków

Post Pią 01 Wrz 06, 12:10:19     SZCZYRK - FAMILY CuP 2006 Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Nawiasem mówiąc skoro juz tam marta wyróżniła moj osiag rowerowy , to oczywiście i musze jej osiag wyróżnic , Nie przyznała wam sie ze te 3 miejsce w seniorkach to własnie ona zdobyła...A nie ustepowała mi zacietościa walki na trasie ...WIec wieksze gratulacje naleza sie nataszce bo to ona jako jedyna osoba z forum przywiozla puchar za 3 miejsce w Amatorskich Mistrzostwach Polski "Family Cup"


edek dla tych co znają
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Gadu-Gadu    
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Częstochowskie Forum Rowerowe - Strona Główna » Propozycje tras rowerowych Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
iCGstation v1.0 Template By Ray © 2003, 2004 iOptional


Kontakt z osoba zarzadzajaca witryna: Speedy