wczytywanie...
Częstochowskie Forum Rowerowe - Strona Główna » Częstochowska Masa Krytyczna

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
XX Masa Krytyczna (sierpień 2006)
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Marcin Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6889 (98%)
Postów: 831
Wiek: 33

Cz-wa centrum

Post Czw 24 Sie 06, 18:38:04     XX Masa Krytyczna (sierpień 2006) Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Moderowany przez szczepana:
prosiłem o zakladanie tematów dotyczących konkretnych Mas według konkretnego wzoru, tak jest czytelnie i łatwiej znaleźć konkretny temat


Drogie Rowerzystki i Rowerzyści! Już Jutro, tj. 25.08.2006, o godzinie 18, na pl. Biegańskiego ruszy XX Masa Krytyczna.
Trasa wygląda następująco : pl. Biegańskiego> Nowowiejskiego> Sobieskiego> Śląska> Aleje> Wolności> Ogrodowa> Warszawska> Galibardiego> Wilsona> Aleje> Nowowiejskiego> pl. Biegańskiego

Zapraszamy serdecznie!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Gadu-Gadu    
pumbus Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6530 (93%)
Postów: 86
Wiek: 40

Czewa - Jasna Góra

Post Czw 24 Sie 06, 20:21:49     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

IMO trasa trochę krótka, może warto zrobić dwa okrążenia?

duży plus za niezbliżanie się do Jasnej Góry, pielgrzymi już zaczynają się robić uciążliwi
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Gadu-Gadu    
Reklama
Marcin Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6889 (98%)
Postów: 831
Wiek: 33

Cz-wa centrum

Post Pią 25 Sie 06, 8:51:08     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

myślę że będzie taka możliwość ale wszystko zależy od tego jak na nas będą reagować policjanci na skrzyżowaniach w alejach.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Gadu-Gadu    
STi Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6860 (97%)
Postów: 606
Wiek: 43


Post Pią 25 Sie 06, 22:26:16     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Panowie Masa coraz bardziej podupada Exclamation Przy takiej organizacji wreszcie komus przytrafi się krzywda (oby nie). Czy tak trudno zaplanować trasę przejazdu Question Wystarczy 10-15 min i kilka zgranych osób zabezpieczających skrzyżowania. Z frekwencją też jest strasznie kiepsko. Jak tak dalej pójdzie na Masę będzie przyjeżdżało kilku zapaleńców którzy sami sobie w trakcie przejazdu ustalą trasę.
Dzisiejsza Masa to była jedna WIELKA IMPROWIZACJA ... źle się dzieje mości Panowie.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora      
piter Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6876 (97%)
Postów: 1426
Wiek: 49

częstochowa-raków

Post Sob 26 Sie 06, 11:35:26     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

...trzeba plakaty wieszać w liceach , rok szkolny się zacznie , może ludzie dopiszą......
...bez rozreklamowania .....jeszcze 2 - 3 masy , tak do zimy i masa wykończy się sama , a szkoda bo teraz , bez policji możnaby naprawdę wiele...., a poza tym przeniósłbym zbiórkę na "stary rynek" za puchatka , miejsce spokojniejsze , i wyjazd w aleje z pierwszeństwem..... Wink


Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Gadu-Gadu    
Linkin_Dark Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6466 (92%)
Postów: 103

Częstochowa - Północ "D"

Post Sob 26 Sie 06, 12:39:24     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Zgadzam sie z Toba, piter, plakaty trzeba rozwieszac w mozliwie najwiekszej ilosci miejsc, i co do startu, to stary rynek jest mniej zapchany ludzmi i samochodami, start wg. mnie rowniez bezpieczniejszy.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Gadu-Gadu Jabber  
szczepan Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6989 (99%)
Postów: 3236
Wiek: 37

cZwA/ ŁdZ / kRk / wrocLove

Post Sob 26 Sie 06, 14:51:39     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ogólnie rzecz biorąc masa wreszcie jest taka jak powinna być, jedziemy na spontana, brak radiowozów więc i kierowcy się Nas nie spodziewają, pojawiamy się jak zjawa i nagle znikamy,
najlepsza była karetka, kierowca spoko koleś, zawsze to trochę urozmaicenia,
kicha, że było za cich, ale ja się przyznaję że sam zapomniałem gwizdka Embarassed


© Copyright by Szczepan ® All Rights Reserved


Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora      
Marcin Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6889 (98%)
Postów: 831
Wiek: 33

Cz-wa centrum

Post Sob 26 Sie 06, 16:38:57     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Jedna pozytywna opinia Smile
Z mojej strony powiem tyle że skrzyżowania były zabezpieczane wzorowo jak na 2 osoby. Tu durze gratulacje dla Piotrka i Harrego. Ale ja osobiście musze przyznać że zorganizowałem masa zbyt spontanicznie i odkąd dostałem telefon z informacjami „z urzędu” przyjąłem że jakoś to będzie przez co zapanował chaos już na 2 skrzyżowaniu. I tu kolejne podziękowania dla Arka który błyskawicznie opracował trasę i poprowadził masę. .Na pewno nie zrobię tego więcej. Człowiek uczy się na błędach i ja nauczyłem się na tej masie że takich imprez nie da się organizować na zasadzie że „może skręcimy w lewo a może w prawo albo w ogóle pojedziemy prosto” Jeżeli chodzi o reklamę to przez wrzesień rozwiedziemy ulotki do szkół oraz będziemy o masie mówić przez cały tydzień zrównoważonego transportu.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Gadu-Gadu    
zajdi Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6424 (91%)
Postów: 5
Wiek: 35

Czestochowa-Tysiąc

Post Sob 26 Sie 06, 20:29:39     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja bym proponowal jeszce to w rafiu rozglosic ale nie wiem czy da sie rade czy my wogole mamy jakas rozglosnie???
A co do masy wielki plus dla kolegow za zabezpieczenie skrzyzowan.
Tylko szkoda ze nie mozna bylo Alejami pojechac i ze traza byla nie zabardzo przygotowana. Pozdrawiam wszystkich Masowiczow Smile Smile Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Gadu-Gadu    
Linkin_Dark Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6466 (92%)
Postów: 103

Częstochowa - Północ "D"

Post Nie 27 Sie 06, 21:40:51     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ale zaraz - podobno sami w locie wymyslaliscie droge, a przeciez w 1 piscie bylo napisane gdzie bedziecie jechac... Nagla zmiana planow czy jak?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Gadu-Gadu Jabber  
Marcin Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6889 (98%)
Postów: 831
Wiek: 33

Cz-wa centrum

Post Pon 28 Sie 06, 9:06:40     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

owszem zmiana planów była bo nie mogliśmy przejechać przez aleje i w efekcie trasy nie było. zresztą czytaj wszystkie posty a nie tylko ostatni Evil or Very Mad
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Gadu-Gadu    
t3d1 (usunięty)







Post Pon 28 Sie 06, 21:46:34     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

1. Plakaty powinny byc rozwieszone tydzien/dwa przed Masa a nie dzien przed Exclamation
2. Organizator powinien wczesniej dowiedziec sie czy na trasie Masy nie ma jakis ograniczen albo droga nie jest zamknieta Exclamation
3. Moze rozstawic ludzi odpowiedzialnych za zatrzymanie ludzi przed Masa i jesli tylko zobacza ze Masa sie zbliza zatrzymuje ruch Exclamation
4. Ewentualnie jesli 3 punkt nie wchodzi w gre zmniejszamy tempo zeby mozna bylo bezpiecznie przejechac Exclamation
5. Jesli 3 i 4 nie wchodza w gre to stawiamy na bezpieczenstwo i zalatwiamy policje bo jesli mam ryzykowac zycie zeby mnie jakis wariat potracil to wole siedziec w domu
6. Troche profesjonalizmu i wszytsko da sie zrobic nic na spontonie !

Ps. Marcin jestes dysortografem ? [to nie jest zlosliwe]
Powrót do góry
Galeria użytkownika
zajdi Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6424 (91%)
Postów: 5
Wiek: 35

Czestochowa-Tysiąc

Post Sob 02 Wrz 06, 19:30:06     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

kolega wyzej w poscie ma chyba racje mozna by sie dogadac z policja wtedy bylo efektowniej bylo nas przynajmniej widac slychac i kierowcy uwazali sam ostatnio masie doswiadczylbym spotkana z samochodem.
Z plaskatami tez rozwiesic je 2 tyg wczesniej szkoly blokowiska itp.

Pozdro dla wszystkich frumowiczow!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Gadu-Gadu    
Linkin_Dark Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6466 (92%)
Postów: 103

Częstochowa - Północ "D"

Post Pon 04 Wrz 06, 12:27:53     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja moge wziasc troche plakatow i po szkole powywieszac.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Gadu-Gadu Jabber  
Kangel Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6572 (93%)
Postów: 96
Wiek: 31

Częstochowa - Podjasnogórska

Post Pon 04 Wrz 06, 12:57:40     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja miałem miesiąc temu rozwieszać (XIX), ale nie mogłem, więc może na dwudziestą pierwszą masę mi się uda. Ja też mogę w szkole porozwieszać trochę. Coś mi się wydaje, że dyrektor przystanie - "Panie dyrektorze, czy mógłbym gdzieś zawiesić te kilka plakatów?" ;P Zresztą je nie muszę, bo Marcin jest chyba w moim gimnazjum, czy tam w technikum przy moim gimnnazjum Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Gadu-Gadu Jabber  
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Częstochowskie Forum Rowerowe - Strona Główna » Częstochowska Masa Krytyczna Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
iCGstation v1.0 Template By Ray © 2003, 2004 iOptional


Kontakt z osoba zarzadzajaca witryna: Speedy