wczytywanie...
Częstochowskie Forum Rowerowe - Strona Główna » Częstochowska Masa Krytyczna

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
XIX Masa Krytyczna (lipiec 2006) Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
mateusz Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6983 (99%)
Postów: 146
Wiek: 36

Częstochowa Północ

Post Pon 24 Lip 06, 12:24:47     XIX Masa Krytyczna (lipiec 2006) Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Wiadomo coś na jej temat?? Już poniedziałek a informacji żadnych...


Smile Do zobaczenia na MASIE !!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Gadu-Gadu    
Marcin Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6889 (98%)
Postów: 831
Wiek: 33

Cz-wa centrum

Post Pon 24 Lip 06, 15:17:37     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Informacji nie było ponieważ niedawno wróciłem z Węgier a XIX masę koordynuje ja i piorusb . Łukasza i Konrada nie będzie na tej masie. Z informacji no to standardowo
start 18:00
miejsce: pl Biegańskiego
eskorta policji: brak
trasa :
pl Biegańskiego>> Nowowiejskiego>> Focha>> Glogera>> Kopernika>> Pułaskiego>> 7 Kamienic>> św Barbary>> św Jadwigi>> Kubiny>> Klasztorna>> Rynek Wieluński>> Wieluńska>> 3 Maja>> Jasnogórska>> Kościuszki>> kółeczko na alejach (może nawet 2 )>> Nowowiejskiego>> Waszyngtona>> pl Biegańskiego

trasa może ulec zmianie ponieważ nie mam jeszcze dokładnej liczby osób które będą zabezpieczać przejazd
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Gadu-Gadu    
Reklama
Poisonek Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6949 (99%)
Postów: 3301
Wiek: 49


Post Pon 24 Lip 06, 15:54:52     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Marcin napisał:
eskorta policji: brak


Twisted Evil he Twisted Evil he Twisted Evil he Twisted Evil he


Dream Big, Play Hard, LIVESTRONG
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Gadu-Gadu    
mateusz Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6983 (99%)
Postów: 146
Wiek: 36

Częstochowa Północ

Post Pon 24 Lip 06, 16:01:01     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

wyrażę swoją opinię na temat policji: osobiście uważam że przez to że policja przestała eskortować Masę liczba osób przyjeżdżających na masę spadnie. W mojej opinii kłótnie z kierowcami są bezsensowne i jak najbardziej ich rozumiem- gdyż jak stoi policjant na skrzyżowaniu to nikt w rowerzystów nie wjedzie a tylko ktoś w żółtej kamizelce może nie wystarczająco studzić jego zapał. masa to nie pielgrzymka gdzie 3 chłopaków wstarczy i jakoś samochody ludzi mijają. jeżeli chcecie żeby na masa stała się bezpieczniejsza (w mojej opinii) zadbajcie o ekskortę. w sumie to pewnie odezwą się głosy że ja "już miałem swoje 5 minut w masie" - uważam jednak że dzięki tej eskorcie na masie było bezpieczniej, bez kłótni i KAŻDY NADĄŻAŁ ZA PELETONEM a nie - tak jak ostatnio gdzie małe dzieci nie nadążąją za wszystkimi bo początek goni jakby ich ktoś przypalał.


Smile Do zobaczenia na MASIE !!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Gadu-Gadu    
piotrusb Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6928 (98%)
Postów: 838
Wiek: 33

Częstochowa - Ostatni Grosz

Post Pon 24 Lip 06, 16:27:58     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Marcin napisał:
trasa może ulec zmianie ponieważ nie mam jeszcze dokładnej liczby osób które będą zabezpieczać przejazd



No właśnie, przydało by nam się parę osób do obstawiania przejazdu, chętni zgłaszać się ^_^

Pozdrawiam
Piotrek


www.piotrusb.fotolog.pl
MISTRZ, MISTRZ CKM !
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Gadu-Gadu    
piter Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6876 (97%)
Postów: 1426
Wiek: 49

częstochowa-raków

Post Pon 24 Lip 06, 21:24:26     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ja mogę prowadzić Laughing Laughing Laughing , max 15-18km/h i będziemy sobie jeździć gdzie dusza zapragnie....znaczy gdzie koła poniosą.... Laughing Wink


Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Gadu-Gadu    
Marcin Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6889 (98%)
Postów: 831
Wiek: 33

Cz-wa centrum

Post Pon 24 Lip 06, 21:32:38     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

trzymam Cie za słowo Piter

Cytat:
KAŻDY NADĄŻAŁ ZA PELETONEM a nie - tak jak ostatnio gdzie małe dzieci nie nadążąją za wszystkimi bo początek goni jakby ich ktoś przypalał.
oile mi wiadomo nikt nie został w tyle, dopiero jak Pitre przejoł mase to odzieliła sie niewielka grupa która wraz z Łukaszem bezpiecznie dotarła do celu
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Gadu-Gadu    
belmotybe Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6558 (93%)
Postów: 71
Wiek: 42

Grosz - Ostatni:)

Post Pon 24 Lip 06, 22:04:53     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ja pewnie pare min po 18 przyjade, bo do 18 w pracy... ale na wolnosci wiec niedaleko... z piterem sie fajnie blokuje i prowadzi... choc ostatnio jak bylem, to bardziej z tylu blokowalismy:)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Gadu-Gadu Tlen    
Marcin Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6889 (98%)
Postów: 831
Wiek: 33

Cz-wa centrum

Post Pon 24 Lip 06, 22:12:42     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

pare minut tzn ile ?? 10 min moge pogadać żebyś sie wyrobił
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Gadu-Gadu    
mateusz Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6983 (99%)
Postów: 146
Wiek: 36

Częstochowa Północ

Post Pon 24 Lip 06, 22:28:11     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Cytat:
oile mi wiadomo nikt nie został w tyle, dopiero jak Pitre przejoł mase to odzieliła sie niewielka grupa która wraz z Łukaszem bezpiecznie dotarła do celu


oto relacja z Kwietnia

Cytat:
damzac napisał:
mala dziewczynka z ojcem jechala na samym koncu a organizatorzy w zoltych koszulkach przed nimi popedzili zostawiajac ich jakby sie oni nieliczyli

Widziałem tą sytuację (dokładniej byl to pan Podgórski z córką) i jest mi przykro. Faktycznie było to nieprzyjemne. Jechałem z przodu i w sumie narzucałem tempo. Na swoje usprawiedliwienie mam tylko to że byliśmy zaskoczeni sytuacją. Ale wyciągnęliśmy nauki i następne masy napewno będą sprawniej prowadzone.


teraz może zostało mniej ludzi z tyłu ale tylko dlatego że wszyscy gonili.... masa to nie wyścig... chyba:|


Smile Do zobaczenia na MASIE !!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Gadu-Gadu    
belmotybe Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6558 (93%)
Postów: 71
Wiek: 42

Grosz - Ostatni:)

Post Pon 24 Lip 06, 23:28:04     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

spoko dam rade... lepiej napiszcie co juz i jak jest zorganizowane... najlepiej wyznaczyc wszystkie skrzyzowania, kto gdzie i kiedy stanie... kto pilnuje wrazie czego, jakby inny sie spoznil...

jak na razie (i od poczatku akcji) nie widze zadnych konkretow, a za stary jestem zeby to organizowac... bo sam jade dla zabawy, a nie protestu... i tak rowerem jezdze po lesie tylko...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Gadu-Gadu Tlen    
Marcin Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6889 (98%)
Postów: 831
Wiek: 33

Cz-wa centrum

Post Wto 25 Lip 06, 8:54:49     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Cytat:


Cytat:
damzac napisał:
mala dziewczynka z ojcem jechala na samym koncu a organizatorzy w zoltych koszulkach przed nimi popedzili zostawiajac ich jakby sie oni nieliczyli

Widziałem tą sytuację (dokładniej byl to pan Podgórski z córką) i jest mi przykro. Faktycznie było to nieprzyjemne. Jechałem z przodu i w sumie narzucałem tempo. Na swoje usprawiedliwienie mam tylko to że byliśmy zaskoczeni sytuacją. Ale wyciągnęliśmy nauki i następne masy napewno będą sprawniej prowadzone.


teraz może zostało mniej ludzi z tyłu ale tylko dlatego że wszyscy gonili.... masa to nie wyścig... chyba:|


wiesz zapewne że był to pan Pogórski z córką. Ale pragnę przypomnieć że wtedy policja nie przyjechała na mase i w ostatniej chwili dowiedzieliśmy się że musimy sami obstawić masę. Dodatkowo podczas masy wysiadła nam łączność. Teraz jeżeli tył będzie odstawał ktoś z obstawy da sygnał żeby zwolnić i będzie luz. Wiem że brak łączności nas nie usprawiedliwia ale po fakcie możemy tylko przeprosić i wyciągnąć wnioski.


belmotybe napisał:
jak na razie (i od początku akcji) nie widzę zadnych konkretow, a za stary jestem zeby to organizowac... bo sam jade dla zabawy, a nie protestu... i tak rowerem jezdze po lesie tylko...


tak też zrobimy tym razem ale skrzyżowania będą wybierane dopiero przed masą. Jeżeli ktoś chciałby pomóc w zabezpieczaniu trasy to o 17:30 na bieganie
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Gadu-Gadu    
MonteRochee Mężczyzna



Status: Offline
Przebieg: 7051 (100%)
Kondycha: 1726

Kawodrza Dolna

Post Wto 25 Lip 06, 12:26:10     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Marcin napisał:
pare minut tzn ile ?? 10 min moge pogadać żebyś sie wyrobił


jak zrobicie masę o 20 to i ja dotrę Surprised Laughing Laughing
może mi się uda zamienić Rolling Eyes



...pozdrowienia dla wszystkich rowerowych teoretyków...ja jak Speedy jeszcze żyję... Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email   Tlen    
Linkin_Dark Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6466 (92%)
Postów: 103

Częstochowa - Północ "D"

Post Wto 25 Lip 06, 12:52:42     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja przyjade na 100%z kilkoma kolegami i ostrzegam - jeden jest bardzo niestabilny emocjonalnie :/ raz przyjechal to bedzie jezdzic zawsze, nic nie poradze. Dzieki niemu chyba mnie rozpoznacie wreszcie i mnie zobaczycie Wink

Predkosc masy nie musi byc duza, bo nawet: jesli bedziemy jechac szybko, masa niepotrzebnie sie wydluzy, no i ludzie na chodnikach, blokach itp. nie zdaza zobaczyc, przez co masa bedzie mniej "widoczna". Ale to jest tylko moje zdanie.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Gadu-Gadu Jabber  
piotrusb Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6928 (98%)
Postów: 838
Wiek: 33

Częstochowa - Ostatni Grosz

Post Wto 25 Lip 06, 13:21:59     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Linkin_Dark napisał:
Ja przyjade na 100%z kilkoma kolegami i ostrzegam - jeden jest bardzo niestabilny emocjonalnie


Niestabilny emocjonalnie tzn. co - chamski, przeklina, wyzywa, nie trzyma nerwów na wodzy itp ? Jeśli tak, to na Masie chamstwa nie będziemy tolerować. To tak na wszelki wypadek piszę.


www.piotrusb.fotolog.pl
MISTRZ, MISTRZ CKM !
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Gadu-Gadu    
blabla Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6650 (94%)
Postów: 686

cz-wa błeszno/grosz

Post Wto 25 Lip 06, 14:48:13     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Linkin_Dark napisał:
Predkosc masy nie musi byc duza, bo nawet: jesli bedziemy jechac szybko, masa niepotrzebnie sie wydluzy, no i ludzie na chodnikach, blokach itp. nie zdaza zobaczyc, przez co masa bedzie mniej "widoczna". Ale to jest tylko moje zdanie.


Mógł by mi ktoś wyjaśnić co autor miał na myśłi ? Shocked ?


........blaaaaaaaaaaaaaaaa.......
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Gadu-Gadu    
Linkin_Dark Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6466 (92%)
Postów: 103

Częstochowa - Północ "D"

Post Wto 25 Lip 06, 16:10:16     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

piotrusb napisał:
Niestabilny emocjonalnie tzn. co - chamski, przeklina, wyzywa, nie trzyma nerwów na wodzy itp ? Jeśli tak, to na Masie chamstwa nie będziemy tolerować. To tak na wszelki wypadek piszę.

Bardzo krzyczy,ma piskliwy glos itp. moze to nawej lepiej, w koncu maja nas uslyszec Smile, ale dam mu kazanie, zeby siedzial cicho, bo na nastepna juz nie pojedzie i ja z qmlpami tego dopilnujemy..


blabla napisał:
Linkin_Dark napisał:
Predkosc masy nie musi byc duza, bo nawet: jesli bedziemy jechac szybko, masa niepotrzebnie sie wydluzy, no i ludzie na chodnikach, blokach itp. nie zdaza zobaczyc, przez co masa bedzie mniej "widoczna". Ale to jest tylko moje zdanie.


Mógł by mi ktoś wyjaśnić co autor miał na myśłi ? Shocked ?


Jak sie bedzie jechac szybko, to po 1: masa szybko sie skonczy, Po2:nie zauwaza nas, Po3:male dzieci nie nadaza(jak beda)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Gadu-Gadu Jabber  
piotrusb Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6928 (98%)
Postów: 838
Wiek: 33

Częstochowa - Ostatni Grosz

Post Wto 25 Lip 06, 17:18:36     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Mam 40 wydrukowanych sztuk plakatów na Masę, jutro tata dodrukuje jeszcze z 60 więc jesli ktoś byłby chętny do rozwieszania, to częścią plakatów mogę się podzielić, później ewentualnie rozmnożycie ilość we własnym zakresie, jeśli było by mało Smile

Pozdrawiam
Piotrek


www.piotrusb.fotolog.pl
MISTRZ, MISTRZ CKM !
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Gadu-Gadu    
pumbus Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6530 (93%)
Postów: 86
Wiek: 40

Czewa - Jasna Góra

Post Wto 25 Lip 06, 17:32:30     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Jeśli przy tempie 20km/h ludzie odpadali, to jak to będzie wyglądać na 7 Kamienic i Wieluńskiej? Czy organizatorzy przewidzieli tempo 5km/h? Czy może w geście solidarności z usiłującymi pedałować nierowerzystami wszyscy będą środkiem ulicy pchali rowery pod górke?
Jeśli ja mogę z własnej woli jeździć tak, żeby mieć tentno 200, zakwasy w udach że oczy z orbit wychodzą, to czemu ktoś nie może troszkę przycisnąć?
A sytuacja z Panem Podgórskim rzeczywiście jest smutna, widział że córka się męczy ale popchnąć jej żeby nadążyła to nie raczył. O!

Mnie nie będzie, a żałuje bo trasa będzie akurat w biskiej mojej okolicy.


Ostatnio zmieniony przez pumbus dnia Wto 25 Lip 06, 19:38:15, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Gadu-Gadu    
Marcin Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6889 (98%)
Postów: 831
Wiek: 33

Cz-wa centrum

Post Wto 25 Lip 06, 18:11:09     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

trafna uwaga Exclamation widze, że trase trzeba będzie lekko zmodyfikować.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Gadu-Gadu    
Andrzej Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6898 (98%)
Postów: 594
Wiek: 34

Częstochowa - Raków Zachód

Post Wto 25 Lip 06, 23:28:21     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Wydaje mnie się, że juz kiedyś masa jechała ulica 7 kamiennic i nie przypominam sobie żeby ludzie pchali rowery Smile


http://luda.eu/ fotografia na zamówienie
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Gadu-Gadu    
belmotybe Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6558 (93%)
Postów: 71
Wiek: 42

Grosz - Ostatni:)

Post Sro 26 Lip 06, 1:42:32     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

cos mi sie wydaje, ze bedzie najbardziej tragikomiczna masa jaka swiat widzial... oby nie...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Gadu-Gadu Tlen    
MonteRochee Mężczyzna



Status: Offline
Przebieg: 7051 (100%)
Kondycha: 1726

Kawodrza Dolna

Post Sro 26 Lip 06, 10:15:29     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Andrzej napisał:
Wydaje mnie się, że juz kiedyś masa jechała ulica 7 kamiennic i nie przypominam sobie żeby ludzie pchali rowery Smile


właśnie, reszta niech nie robi pośmiewiska bez przesady, tam bez trzymanki się da podjechać Rolling Eyes
jak ktoś nie daje rady na takich dystansach i z taką średnią prędkością na masie wytrzymać to po co mu rower niech sobie idzie na spacer, a nie na mase...
tak jak ostatnio "oszałamiająca" prędkość, a 1/4 jak nie więcej peletonu gdzieś pół kilometra dalej żałosne Shocked



...pozdrowienia dla wszystkich rowerowych teoretyków...ja jak Speedy jeszcze żyję... Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email   Tlen    
piter Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6876 (97%)
Postów: 1426
Wiek: 49

częstochowa-raków

Post Sro 26 Lip 06, 10:54:17     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dokładnie!!! , min. prędkość masy to 15km/h , wolniej sie nie da bo , niektórzy rowerzyści mają problemy z utrzymaniem prostego toru jazdy , wiadomo , pzy mniejszej prędlości trudniej utrzymać równowagę....
...ale nie się co rozwodzić nad takim "WIELKIM PROBLEMEM" , jeżeli 90% uczestników masy jest zadowolonych i nadąża to OK .... Wink


Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Gadu-Gadu    
pumbus Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6530 (93%)
Postów: 86
Wiek: 40

Czewa - Jasna Góra

Post Sro 26 Lip 06, 11:07:51     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

no a ciekawe jak będzie ze zjazdami, są tacy do pedałują i tacy co chamują
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Gadu-Gadu    
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Częstochowskie Forum Rowerowe - Strona Główna » Częstochowska Masa Krytyczna Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Strona 1 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
iCGstation v1.0 Template By Ray © 2003, 2004 iOptional


Kontakt z osoba zarzadzajaca witryna: Speedy