wczytywanie...
Częstochowskie Forum Rowerowe - Strona Główna » Imprezy

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Wycieczki z Gazetą Wyborczą
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Poisonek Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6980 (99%)
Postów: 3301
Wiek: 49


Post Pią 30 Cze 06, 8:10:25     Wycieczki z Gazetą Wyborczą Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ukazał sie pierwszy odcinek cyklu, który Gazeta bedzie zamieszczać na swoich łamach co piątek. Swoje propozycje tras i wycieczek rowerowych mają przedstawiać czestochowskie VIP`y...
http://miasta.gazeta.pl/czestochowa/1,35271,3451904.html


Dream Big, Play Hard, LIVESTRONG
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Gadu-Gadu    
wizar Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 7083 (100%)
Postów: 587
Wiek: 43

częstochowa - kawodrza dolna

Post Pią 30 Cze 06, 18:36:48     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

tak tak czytalem no pierwsza traska calkiem calkiem moze troszke malo szczegolowo opisana bo ja jak znam to wiem ale jak ktos nie jexdxi to musi sie niexle skupic ale liczy sie wybycie na rower i to wszytsko


w p o s z u k i w a n i u k o n d y c j i !!!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Gadu-Gadu Tlen    
Reklama
bikerx Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6661 (94%)
Postów: 490


Post Pią 30 Cze 06, 19:57:35     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

cieniarze i to wszystko w temacie Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil
co za vipy, cipy Exclamation Neutral
nawet małolaty wykręcają więcej, po co faworyzować dzięciołów bo są vipami Exclamation
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość      
wizar Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 7083 (100%)
Postów: 587
Wiek: 43

częstochowa - kawodrza dolna

Post Sob 01 Lip 06, 21:30:19     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ale powiedz ze pomysl jest zly???!!!!!! ja tam popieram ruch pod kazd postacia i ciesze si ze choc taka inicjatywa powstrala. bo onstatnimi czasy nic sie wokół nas nie dzieje w naszej kochanej k... czestochowie. 3 x tak:)


w p o s z u k i w a n i u k o n d y c j i !!!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Gadu-Gadu Tlen    
bikerx Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6661 (94%)
Postów: 490


Post Sob 01 Lip 06, 23:37:00     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

wizar napisał:
3 x tak:)

jeśli chodzi o te razy kilka to ciągle się zawodzę, nawet w pracy miałem podobny program i upadł Confused
wizar napisał:
ruch pod kazd postacia

też popieram, ale tutaj skupiłbym się na młodzieży niż tych którzy są w stanie przejechać jakąś tam trasę po pracy Question przyszłością są młodzi, a czytamy w innych tematach jakie mają trudności ze skyteparkami, hopkami (żeby po ławkach nie musieli jeździc) i przede wszystkim rozmowami z urzędnikami Exclamation
powiedz obiektywnie czy teraz ja nie mam racji Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość      
wizar Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 7083 (100%)
Postów: 587
Wiek: 43

częstochowa - kawodrza dolna

Post Sob 01 Lip 06, 23:50:04     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

no tak rozmowy rozmowami miejsca dla mlodziezy owszem ale na to wszystko potrzebna jest niebagatelna kasa i zapewne masz racje tylko chodzi mi o to ze pod postacia bardzo malych nakladów mozna zachecic ta mlodziez do zwiedzania okolicy na swoich dwóch kółkach wymaga to malo pieniedzy wystarczy ze strony takiego mlodego czlowieka przeczytac artykul minimum zaangazowania i checi do odbycia takiej wycieczki:) pozdrawiam ale zgadzam sie ze jest zbyt malo miejsc dla mlodziezy:)


w p o s z u k i w a n i u k o n d y c j i !!!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Gadu-Gadu Tlen    
bikerx Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6661 (94%)
Postów: 490


Post Nie 02 Lip 06, 0:04:54     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

...no to dogadaliśmy się, lepiej gdzieś jechać niż jarać szlugi (albo co gorszego )na ławce pod blokiem Exclamation ....poza tym emeryci mogą sobie pozwolić na takie wycieczki, bo ludzie pracy nie mają niestety na to czasu Exclamation
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość      
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Częstochowskie Forum Rowerowe - Strona Główna » Imprezy Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
iCGstation v1.0 Template By Ray © 2003, 2004 iOptional


Kontakt z osoba zarzadzajaca witryna: Speedy