wczytywanie...
Częstochowskie Forum Rowerowe - Strona Główna » Częstochowska Masa Krytyczna

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
XVIII Masa Krytyczna (czerwiec 2006) Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
t3d1 (usunięty)







Post Pon 26 Cze 06, 15:42:15     XVIII Masa Krytyczna (czerwiec 2006) Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Masa tuz tuz a nowego tematu nie ma Neutral
Na stronie masy tez nie widzialem zeby byla jakas wzmianka o Masie, ani nie ma mapy gdzie pojedziemy ani nie ma godziny o ktorej sie spotykamy.
Na miescie nie widzialem jeszcze plakatow w tramwajach autobusach tez czystka.
Panowie i Panie co sie dzieje czy ta masa wogole dojdzie do skutku?

Miejmy nadzieje ze tam i bedziemy sie po raz 18-sty swietnie bawic, i troche poderwujemy kierowcow naszym zawrotnym tempem.

Oby bylo nas ROWERZYSTOW jak najwiecej. Mr. Green
Powrót do góry
piotrusb Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6929 (98%)
Postów: 838
Wiek: 33

Częstochowa - Ostatni Grosz

Post Pon 26 Cze 06, 15:48:02     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Z pewnych źródeł wiem, że Masa się odbędzie - szczegółów podać nie mogę bo nie jestem organizatorem Razz Za to będę zabezpieczał przejazd trasy Laughing

Pozdrawiam i do zobaczenia na Masie Smile
Piotrek


www.piotrusb.fotolog.pl
MISTRZ, MISTRZ CKM !
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Gadu-Gadu    
Reklama
Marcin Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6889 (98%)
Postów: 831
Wiek: 33

Cz-wa centrum

Post Pon 26 Cze 06, 16:05:51     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Masa odbędzie się planowo w piątek 30 czerwca o godzinie 18:00 z placu Biegańskiego, będzie to najdłuższa masa jaka kiedykolwiek przejechała Częstochowskimi ulicami. Pojedziemy na Promenadę i z powrotem. Dodatkowo pragnę powiedzieć że będziemy jechać ścieżką rowerową na AK i promenadzie żeby pokazać że ścieżki są dla rowerów a nie dla pieszych. !!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Gadu-Gadu    
fr33 Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6987 (99%)
Postów: 933
Wiek: 42

Częstochowa

Post Pon 26 Cze 06, 16:08:58     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Marcin napisał:
... będziemy jechać ścieżką rowerową na AK i promenadzie żeby pokazać że ścieżki są dla rowerów a nie dla pieszych. !!



przy takiej szerokosci napewno sie "peleton" znacznie rozciagnie Smile ..

niezly czadzik bedzie:)


Jurajski Klub Alfa Romeo
www.jkar.org
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Gadu-Gadu    
t3d1 (usunięty)







Post Pon 26 Cze 06, 22:02:07     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Jesli to prawda to jestem zajefajnie szczesliwy nareszcie odwiedze moja dzielnice na masie i zarazme bedzie to swietny prezent na urodziny ktore mam dzien wczesniej Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
Powrót do góry
Marcin Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6889 (98%)
Postów: 831
Wiek: 33

Cz-wa centrum

Post Wto 27 Cze 06, 10:27:14     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

No to skoro masz urodziny to dostajesz jeszcze jeden prezent od organizatorówSmile XVIII CZĘSTOCHOWSKA MASA KRYTYCZNA ODBĘDZIE SIĘ BEZ ESKORTY POLICJI !! Trasa wygląda następująco pl. Biegańskiego, ul. Nowowiejskiego, ul. Sobieskiego, ul. Wolności, II al. NMP, I al. NMP, nawrót za placem Daszyńskiego, II al. NMP, nawrót na placu Biegańskiego, ul. Kościuszki, ul. Jasnogórska, Wały Dwernickiego, ul. Kiedrzyńska, ul Worcella, al. Armii Krajowej, Promenada im. Czesława Niemena powrót do placu Biegańskiego jeszcze nie jest ustalony ale będziemy go ustalać w trakcie przejazdu. Z racji tego iż będziemy jechać ścieżkami rowerowymi proszę wszystkich o trzymanie się ścieżki rowerowej a nie pasa pieszego, liczymy się z tym że doprowadzi to do rozciągnięcia peletonu ale będzie to tylko i wyłącznie na korzyść masy.

Ostatnio zmieniony przez Marcin dnia Wto 27 Cze 06, 10:53:30, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Gadu-Gadu    
piotrusb Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6929 (98%)
Postów: 838
Wiek: 33

Częstochowa - Ostatni Grosz

Post Wto 27 Cze 06, 10:50:46     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Marcin napisał:
No to skoro masz urodziny to dostajesz jeszcze jeden prezent od organizatorówSmile XVIII CZĘSTOCHOWSKA MASA KRYTYCZNA ODBĘDZIE SIĘ BEZ ESKORTY POLICJI !! -----------
powrót do placu Biegańskiego jeszcze nie jest ustalony ale będziemy go ustalać w trakcie przejazdu.


Nareszcie korzystamy z regulaminu Masy Laughing Cool
To będzie piękna Masa Twisted Evil

WEŹMY GWIZDKI - ZRÓBMY HAŁAS ! Very Happy

Do zobaczenia w piątek Very Happy

Pozdrawiam
Piotrek
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Gadu-Gadu    
heg Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6527 (93%)
Postów: 86
Wiek: 36

Poraj

Post Wto 27 Cze 06, 12:06:25     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Oj trasa piekna, aż sie napalilem na ta mase, to będzie takto moja pierwsza, i jaka piękna Very Happy


LOL - ciasno troche będzie i pewnie ze światłami będa problemy, trzeba bedzie gonić, jak poczatek nie poczeka


smaruje łańcuch
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Gadu-Gadu Tlen Jabber  
macus Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 7052 (100%)
Postów: 545

Cz-wa (Zawodzie)

Post Wto 27 Cze 06, 12:32:08     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

heg napisał:

LOL - ciasno troche będzie i pewnie ze światłami będa problemy, trzeba bedzie gonić, jak poczatek nie poczeka

Zazwyczaj jak część wjedzie na zielonym, a wskoczy czerwone to się tym nie przejmujemy, blokujemy ulicę i cały peleton się nie przejmuje światłami.


Arrow www.czestochowaforum.pl - nowy adres!

1 Kor. 10:23
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Gadu-Gadu Tlen Jabber  
piotrusb Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6929 (98%)
Postów: 838
Wiek: 33

Częstochowa - Ostatni Grosz

Post Wto 27 Cze 06, 13:08:14     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

macus napisał:
Zazwyczaj jak część wjedzie na zielonym, a wskoczy czerwone to się tym nie przejmujemy, blokujemy ulicę i cały peleton się nie przejmuje światłami.


No i tak chyba powinno być na Masie Smile

Pozdrawiam
Piotrek
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Gadu-Gadu    
t3d1 (usunięty)







Post Wto 27 Cze 06, 13:41:47     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Nie no to sie nazywa MASA Smile

Jedynie czego szkoda to pogody Neutral http://pogoda.onet.pl/0,552,miasto.html nie bedzie juz tak cieplo moze to z jednej strony dobrze Smile
Powrót do góry
Galeria użytkownika
heg Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6527 (93%)
Postów: 86
Wiek: 36

Poraj

Post Sro 28 Cze 06, 22:23:07     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

wazne zeby nie padalo na masie dzis jak sie przejechalem po chorobie to myslalem ze padne od tego goraca i jak zaczeła mnie boleć głowa


smaruje łańcuch
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Gadu-Gadu Tlen Jabber  
Marcin Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6889 (98%)
Postów: 831
Wiek: 33

Cz-wa centrum

Post Czw 29 Cze 06, 9:28:12     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Mam dziwne przeczucie że nie będzie padać, a jak będzie to przyjadą sami zapaleńcy i zrobimy hardcorową masę slalomem między samochodami Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Gadu-Gadu    
t3d1 (usunięty)







Post Czw 29 Cze 06, 15:34:27     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Nie wiem czy sie smiac czy plakac ale:

Piątek, 30.06.2006
Temperatura: 15/17 °C
Ciśnienie: 986 hPa
Wiatr: 20 km/h
Śnieg: 0.0 mm
Deszcz: 28.9 mm

Wiecie chyba co to znaczy ? ulewa jakich malo
Powrót do góry
Galeria użytkownika
fr33 Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6987 (99%)
Postów: 933
Wiek: 42

Częstochowa

Post Czw 29 Cze 06, 15:39:15     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

eeee tam.. pogody sie nie da przewidziec na 100%.. ja stawiam ze pogoda bedzie zdatna do jazdy rowerem i napewno przyjade:)

nie jestesmy z cukru!! Very Happy


Jurajski Klub Alfa Romeo
www.jkar.org
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Gadu-Gadu    
Marcin Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6889 (98%)
Postów: 831
Wiek: 33

Cz-wa centrum

Post Czw 29 Cze 06, 16:06:01     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

no rzeczywiście prognoza pogody jest mało optymistyczna ale trzeba być dobrej myśli. Pamiętacie IX Masę, (wrzesień 2005) wówczas padało przez cały przejazd. Ludzi było ok. 200. Jedyne co będzie pozytywne przy deszczowej pogodzie to to że będzie mniej pieszych na ścieżkach.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Gadu-Gadu    
blabla Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6650 (94%)
Postów: 686

cz-wa błeszno/grosz

Post Pią 30 Cze 06, 14:54:51     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Marcin napisał:
będzie pozytywne przy deszczowej pogodzie to to że będzie mniej pieszych na ścieżkach

no z tego akurat bym sie nie cieszył, mniej ludzi to mniejsza możliwośc dotarcia do nich, i zwrócenia ich uwagi na to gdzie powinni chodzić...
to tak jak byś zorganizował masę na ulicach zamkniętych dla ruchu samochodowego


........blaaaaaaaaaaaaaaaa.......
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Gadu-Gadu    
heg Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6527 (93%)
Postów: 86
Wiek: 36

Poraj

Post Pią 30 Cze 06, 16:10:49     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Cytat:
to tak jak byś zorganizował masę na ulicach zamkniętych dla ruchu samochodowego



tak po mojemu to jeszcze bardziej boli...


smaruje łańcuch
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Gadu-Gadu Tlen Jabber  
Marcin Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6889 (98%)
Postów: 831
Wiek: 33

Cz-wa centrum

Post Pią 30 Cze 06, 20:22:27     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

no i jak sie podobało ?? moim zdaniem wyszło dobrze może nawet bardzo. My jako organizatorzy popełniliśmy kilka błędów ale na przyszłą masę postaramy sie je wyeliminować. 2 część masy pod dowództwem Pitera i Arka była naprawdę super i nie oficjalnie wiadomo że parzyły powrót pilotuje outsider Smile Arek i Piter wiedzą o co chodzi Smile Zachowanie rowerzystów też niczego sobie sam byłem pod wrażeniem Smile czekam na wasze opinie :>
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Gadu-Gadu    
macus Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 7052 (100%)
Postów: 545

Cz-wa (Zawodzie)

Post Pią 30 Cze 06, 20:27:59     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Jak dla mnie organizacyjnie całość leżała. Totalny chaos, niezorganizowanie... Spontan jest dobry do pewnych granic... Neutral Wyłożyliśmy się i mam nadzieję że wyciągniemy wnioski.


Arrow www.czestochowaforum.pl - nowy adres!

1 Kor. 10:23
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Gadu-Gadu Tlen Jabber  
piotrusb Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6929 (98%)
Postów: 838
Wiek: 33

Częstochowa - Ostatni Grosz

Post Pią 30 Cze 06, 20:32:19     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

macus napisał:
Jak dla mnie organizacyjnie całość leżała. Totalny chaos, niezorganizowanie...


Przykłady, przykłady Piotrze Very Happy

Mnie się Masa podobała, pokazaliśmy że i bez policji potrafimy się bawić i zachowywać kulturalnie. Do następnego razu Wink

Pozdrawiam
Piotrek
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Gadu-Gadu    
heg Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6527 (93%)
Postów: 86
Wiek: 36

Poraj

Post Pią 30 Cze 06, 21:17:51     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ja jedynie ma zastrzezenia co do tego ze peleton miał dziure w środku ktora z kumpami próbowalismy wypełniać, bezskutecznie...

tak to bajera co prawda to moja pierwsza ale było super, fajnie sie bluzgalo z kierowcami..

dzieki tego zrobilem 60km dzis w deszczu, ale nie żałuje...


smaruje łańcuch
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Gadu-Gadu Tlen Jabber  
pumbus Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6530 (93%)
Postów: 86
Wiek: 40

Czewa - Jasna Góra

Post Pią 30 Cze 06, 21:19:38     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

IMO bez policji było lepiej, jednak nie wiem czy policja ma takie samo zdanie...
duży plus za długość trasy
minus za pogodę
plus dla tempa powrotnego choć mogło by być większe
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Gadu-Gadu    
STi Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6860 (97%)
Postów: 606
Wiek: 43


Post Pią 30 Cze 06, 22:24:45     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Jak dla mnie masa spoko, jednak mam zastrzeżenia do dwóch rzeczy:
1. jeśli dojeżdżamy do skrzyżowania, przejazdu rowerowego itp. z sygnalizacją świetlną lub nawet bez to "zacieśniamy peleton" tak aby nawet gdy ktoś w zielonej kamizelce nie zdąży zablokować skrzyżowania żaden z samochodów się nie wepchnął, ogólnie nie zostawiajmy tak dużych przerw
2. gdy jedziemy ścieżką rowerową to jedźmy ŚCIEŻKĄ a nie chodnikiem. Moim zdaniem aby wymagać od kogoś (czyt. pieszych) to wymagajmy również od siebie! Rozumiem miejsca w których nie ma ścieżki rowerowej, jednak jeśli obok siebie jest ścieżka i chodnik to korzystajmy z miejsca wyznaczonego dla rowerzystów. Tak trudno się zmieścić na pasie wyznaczonym dla rowerzystów Question Trzeba wjeżdżać na chodnik Question Co z tego że masa się trochę "rozciągnie". Jeśli chcemy aby przechodnie szanowali nas to szanujmy również ich!
Aby nie było że sam nic nie robie a tylko narzekam to dodam iż podoba mi się koncepcja Masy Krytycznej poprowadzonej ścieżkami rowerowymi – musimy zwrócić na siebie uwagę pieszych poruszających się po ścieżkach ... może się zastanowią odrobinęQuestion.


Ostatnio zmieniony przez STi dnia Pią 30 Cze 06, 23:09:43, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora      
piter Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6876 (97%)
Postów: 1426
Wiek: 49

częstochowa-raków

Post Pią 30 Cze 06, 22:45:16     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

....no fajnie było....w sumie to jeszcze małą rundkę po alejach mogliśmy zrobić... Wink


Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Gadu-Gadu    
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Częstochowskie Forum Rowerowe - Strona Główna » Częstochowska Masa Krytyczna Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Strona 1 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
iCGstation v1.0 Template By Ray © 2003, 2004 iOptional


Kontakt z osoba zarzadzajaca witryna: Speedy