wczytywanie...
Częstochowskie Forum Rowerowe - Strona Główna » Hyde-Park

Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
MISTRZOSTWA ŚWIATA W PIŁCE NOŻNEJ..... Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
bikerx Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6660 (94%)
Postów: 490


Post Czw 22 Cze 06, 18:46:14     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

arektacana napisał:
To tak mniej więcej jakby Raków grał z Reprezentacją...

rozumiem, że raków miałby 68% posiadania piłki. po tym co pokazała reprezentacja Mr. Green Laughing
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość      
MonteRochee Mężczyzna



Status: Offline
Przebieg: 7081 (100%)
Kondycha: 1726

Kawodrza Dolna

Post Pią 23 Cze 06, 0:39:35     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

arektacana napisał:
Posiadanie piłki WKS 68%, Serbia 32% xD xD xD To tak mniej więcej jakby Raków grał z Reprezentacją...

czemu akurat Raków
Razz Very Happy może KS Stradom Razz

Wracając do tematu Brazyliana nam się rozkręca i samba na boisku powooli.
Szkoda mi nokałtu Czechów i Chorwatów ale jak nerwy puszczają tak już jest...
jutro końcówka grup i myślę, że Francja będzie pod niezłą gilotyną, a prawdziwe mecze zaczną się już w przyszłym tyg Twisted Evil



...pozdrowienia dla wszystkich rowerowych teoretyków...ja jak Speedy jeszcze żyję... Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email   Tlen    
Reklama
Darek_Pn Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6533 (92%)
Postów: 42

Częstochowa - Północ

Post Pią 23 Cze 06, 13:08:47     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

No Brazylia nieco sie popisala wreszcie. Po tym meczu Japonii pomyslalem ze Brazylioa moze sie zalamac, na finiszu lub zaraz, lecz tak sie nie stala i za to chwala bogu. lecz mecz Chorwacji z Austtralia byl bardziej emocjonujacy Very Happy karrteczka jedfna, i na sam koniec druga... Nieco dziwny byl ten sedzia, ale btlo spox.

Moderowany przez szczepana:
albo się naucz pisać porawnie albo nie pisz wcale, po to są polskie znaki, żeby ich stosować, każdy się może pomyslić ale to już przesada jest



www.liveforspeed.pl - dla wszystkich maniaków symulatorów. SKAD SKOMBINOWAC NAKLEJKE KELLY'SA NA RAME??
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Gadu-Gadu    
bikerx Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6660 (94%)
Postów: 490


Post Nie 25 Cze 06, 11:13:00     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

co do 1/8 szwedzi mnie trochę zawiedli, za to szkopy mile zaskoczyli, z taką grą może być ciekawie Question
szwecja zagrała tak jak polska z ekwadorem, bez polotu, na ciężkich nogach, chociaż ze 3 akcje zmroziły mi krew, bo im kibicowałem Exclamation

argentyna z mexykiem był ciekawy, szybki mecz walki, tutaj mexyk ma plusa chociaż kibicuję argentynie Exclamation
wynik trochę zaniżony przez arbitra: argentyna powinna mieć uznane 3 bramki, a nie 1 w zasadniczym czasie gry, natomiast mexyk karnego którego nie było podyktowanego Exclamation wyniku i tak by to nie zmieniło tylko podwyższyło na 3-2, ale przebieg gry mógłby inaczej wyglądać Laughing

arcyciekawie zapowiada się meczyk gebelsów z argentyną Laughing Twisted Evil

ciekawe co inni pokażą, jak na razie faworyci wygrywają xD
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość      
Poisonek Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6979 (99%)
Postów: 3301
Wiek: 49


Post Pon 26 Cze 06, 12:33:37     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Portugalia - Holandia.... Nie no, pięknie... Prawdziwy sport... Brakowało tylko, żeby im noże albo kałachy rozdać :/ Najbrzydszy mecz piłkarski jaki w życiu widziałem.


Dream Big, Play Hard, LIVESTRONG
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Gadu-Gadu    
piotrusb Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6958 (98%)
Postów: 838
Wiek: 33

Częstochowa - Ostatni Grosz

Post Pon 26 Cze 06, 12:52:00     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

arektacana napisał:
Portugalia - Holandia.... Nie no, pięknie... Prawdziwy sport... Brakowało tylko, żeby im noże albo kałachy rozdać :/ Najbrzydszy mecz piłkarski jaki w życiu widziałem.


Nic dodać, nic ująć. I jeszcze sędzia, który czasem nie mógł nad tym wszystkim zapanować (tak mi się przynajmniej zdawało, oglądając mecz) Rolling Eyes

Pozdrawiam
Piotrek
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Gadu-Gadu    
szczepan Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 7019 (99%)
Postów: 3236
Wiek: 37

cZwA/ ŁdZ / kRk / wrocLove

Post Pon 26 Cze 06, 12:55:12     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

arektacana napisał:
Najbrzydszy mecz piłkarski jaki w życiu widziałem.


A wszystko dzięki wspaniałemu arbitrowi, który nie potrafił utrzymać porządku i spokoju na boisku, zamiast od razu wyrzucić Figo i Deco to On się bawi żółtymi jakby się bał odrazu czewonej wyjąć, a tak rozdwał żółte jakby jakaś promocja była a tak wyrzuciłby na początku Figo to może by się trochę opamiętali,
fakt jest faktem, że piłkarze też nieźle pokazali, ciekawe tylko, kto teraz zagra w ćwiećfinale bo za du,żej możliwości manewru trener Portugalski nie ma


© Copyright by Szczepan ® All Rights Reserved


Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora      
bikerx Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6660 (94%)
Postów: 490


Post Wto 27 Cze 06, 19:56:53     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

brazil - gana Laughing
brazil mnie nie imponuje Very Happy stare grube dziady, które mają kupę szczęścia i tyle Laughing
ganijczycy mogli im dupe skopać tyle, że nie wchodziło Very Happy
ciekawie zapowiadają się mistrzostwa w rpa, może być wiele czarnych drużyn, które będą siały spustoszenie wśród białych Mr. Green
wracając do czasów obecnych 2 dzisiejszy mecz może będzie bardziej wyrównany jeśli chodzi o sytuacje wykorzystanie i niewykorzystane Laughing

wczoraj wydawało mi się że wejdą zegarki, ale kumple szewy pokazali zimnokrwistość ludów słowiańskich w karniakach Laughing
reasumując wystrzałowych niespodzianek nie ma na tym mundku, może jedynie niektóre meczyki w grupach Rolling Eyes

no to broffka do chłodziary i na studio Exclamation
kogut wyżej byka nie podskoczy, tak, że Espana Exclamation Exclamation Exclamation
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość      
MonteRochee Mężczyzna



Status: Offline
Przebieg: 7081 (100%)
Kondycha: 1726

Kawodrza Dolna

Post Wto 27 Cze 06, 23:43:57     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

no niestety młodzież hiszpańska nie dała rady "grubym dziadom francuskim"
szkoda byli moim faworytem Rolling Eyes
czemu Zidan ma takie przebłyski w tych meczach których ja nie chce Very Happy
ehh to już nie ta Francja słąba z fazy grupowej a i Brazil się rozkręca z minuty na minutę Wink
jak by tak doszli do finału to Roni będzie jak za dawnych czasów jeszcze gry w Barcelonie Laughing zwinny i szczupły Very Happy to samo odnosi się Adriano Very Happy Wink



...pozdrowienia dla wszystkich rowerowych teoretyków...ja jak Speedy jeszcze żyję... Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email   Tlen    
bikerx Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6660 (94%)
Postów: 490


Post Wto 27 Cze 06, 23:59:08     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

no i to jest wstrętne (nie chcę cytować całego posta monte) Exclamation
bse okazała się silniejsza od ptasiej grypy: byczek poległ a kogut gra dalej (również za sprawą sędziego) Crying or Very sad
na 8 drużyn 6 jest z europy, a 2 a indianowa (jestem przekonany ((obym się mylił)), że to indianowo nam dokopie) i oby to była argentyna bo spaslaków z brasil to znieść nie mogę Mr. Green

hiszpanie grali dobrze jak nigdy, przegrali jak zawsze (może 2 wsze) Arrow
a i tak wygrają niemcy Question
...mam huśtafke nastrojuff jak patsze na te mistszostfa i nie wiem jusz co myśleć (śledź) normalnie Laughing


mecze coraz bardziej mnie dołują, nie ma finezji ,precyzji, szybkości itd. (może to urok tej fazy rozgrywek), wciąż wygrywa ten kto strzeli więcej, nie ważne w jakim stylu ( i to jest przykre), zastanawiam się czy nie byłoby warto obstawiać wbrew sobie, można by szybciej trafić o_o xD :/ ^_^
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość      
piter Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6906 (98%)
Postów: 1426
Wiek: 50

częstochowa-raków

Post Czw 29 Cze 06, 20:12:49     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Mmmm......nie wiem na co jutro się zdecydować?.....mecz(całkiem niezły) , czy masa?.... Wink


Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Gadu-Gadu    
bikerx Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6660 (94%)
Postów: 490


Post Czw 29 Cze 06, 20:29:05     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

jakoś dziwnie mi bez meczyków, dni posuchy, zabawa zbliża się do końca, coś czuję, że moi faworyci odpadną, żadko trafiam o_o


piter napisał:
..nie wiem na co jutro się zdecydować?.....mecz(całkiem niezły) , czy masa?..

ja za to wiem, mecz Exclamation nie to żebym obraził się na rower, muszę być w domu Very Happy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość      
MonteRochee Mężczyzna



Status: Offline
Przebieg: 7081 (100%)
Kondycha: 1726

Kawodrza Dolna

Post Czw 29 Cze 06, 20:42:47     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

qrna no i ja tez mam problem Exclamation zależy od pogody, ale w większości jestem zdecydowany na masę, choć chciałbym obejżeć na żywo w akcji zawodników pałających rządzą zemsty za poprzednie lata Mr. Green



...pozdrowienia dla wszystkich rowerowych teoretyków...ja jak Speedy jeszcze żyję... Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email   Tlen    
Marcin Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6919 (98%)
Postów: 831
Wiek: 33

Cz-wa centrum

Post Czw 29 Cze 06, 20:53:51     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

piter napisał:
Mmmm......nie wiem na co jutro się zdecydować?.....mecz(całkiem niezły) , czy masa?.... Wink


po tobie sie nie spodziewałem takiego dylematu Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Gadu-Gadu    
Poisonek Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6979 (99%)
Postów: 3301
Wiek: 49


Post Czw 29 Cze 06, 21:07:25     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Panowie w mordę jeża!!! Tak sie ogląda Mistrzostwa Świata w cywilizowanych krajach!!!
http://images3.fotosik.pl/94/11ff8bc2f99d5fd7med.jpg


Dream Big, Play Hard, LIVESTRONG
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Gadu-Gadu    
MonteRochee Mężczyzna



Status: Offline
Przebieg: 7081 (100%)
Kondycha: 1726

Kawodrza Dolna

Post Czw 29 Cze 06, 21:10:44     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

arektacana napisał:
Panowie w mordę jeża!!! Tak sie ogląda Mistrzostwa Świata w cywilizowanych krajach!!!
http://images3.fotosik.pl/94/11ff8bc2f99d5fd7med.jpg


o zesz japierd... Shocked Shocked Shocked mega Exclamation
powiem Wam że niekiedy jest lepszy klimat niż na stadionie Laughing
cholera moglem jechać do Niemiec, bym sobie chociaż na telebimie pod stadionem obglądał mecze z browarem za friko Twisted Evil



...pozdrowienia dla wszystkich rowerowych teoretyków...ja jak Speedy jeszcze żyję... Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email   Tlen    
bikerx Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6660 (94%)
Postów: 490


Post Czw 29 Cze 06, 21:20:58     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

jakby u nas warta płyńęła przez centrum to z masy można by popatrzeć Laughing
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość      
Poisonek Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6979 (99%)
Postów: 3301
Wiek: 49


Post Czw 29 Cze 06, 21:28:45     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Panowie po co te dywagacje... I tak wygra Brazylia xD xD xD
http://images2.fotosik.pl/90/eee79f2892349437med.jpg


Dream Big, Play Hard, LIVESTRONG
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Gadu-Gadu    
bikerx Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6660 (94%)
Postów: 490


Post Pią 30 Cze 06, 20:22:41     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

juz piłka nożna nie jest dla mnie priorytetową dyscypliną Exclamation Exclamation

mozna by tu długo dywagować itd Exclamation Question syf,



myślałem że w miare spoko dyscyplina będzie kolarstwo. ale ch*** prawda, zostanę kibicem amatorem bo ch*** wszędzie wieje i ch*** Exclamation Evil or Very Mad :/ o_o Confused Cool
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość      
outsider Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6990 (99%)
Postów: 1704

Raków Zachód

Post Pon 03 Lip 06, 10:50:55     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Na poprawienie humorów:

http://sex-worldcup2006.com/groups.php


"Jaki trenig - taki czas"
"Ból przeminie - chwała pozostanie"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora   Tlen    
piter Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6906 (98%)
Postów: 1426
Wiek: 50

częstochowa-raków

Post Wto 04 Lip 06, 23:34:06     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

piękny mecz!!!! , jeden z najlepszych na tych mistrzostwach i pasjonująca końcuweczka , wreszcie moi faworyci wygrali....a wyczekać się musiałem..ho, ho...ale było warto.....

....a niemcy....?....na trybuny!!!! Laughing Laughing


Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Gadu-Gadu    
MonteRochee Mężczyzna



Status: Offline
Przebieg: 7081 (100%)
Kondycha: 1726

Kawodrza Dolna

Post Sro 05 Lip 06, 0:24:16     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Cholera dawno nie oglądałem tak emocjonującego i dramatycznego widowiska Shocked
Włosi wygrali zasłużenie pod względem prawie 100% sytuacji (poprzeczka, 2 słupki), jednocześnie szkoda Niemców (Polaków) Wink
Ten pierwszy półfinałowy mecz mimo zażartej walki wielokrotności odniesionych kontuzji po meczu (zawodnicy te łomoty po głowach odczują rano) był jednym z najczystszych fair meczów, tylko 2 pokazane żółte kartki Exclamation oby tak dalej czekamy na drugi półfinał.
Niemcy walczą o brąz jak narazie tylko z kim Wink



...pozdrowienia dla wszystkich rowerowych teoretyków...ja jak Speedy jeszcze żyję... Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email   Tlen    
Speedy Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 7083 (100%)
Postów: 957

Raków, Mireckiego

Post Czw 06 Lip 06, 9:59:27     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Francja - Portugalia 1:0, strzelił z karnego Zidane w 33 minucie.

Moim faworytem była Portugalia - mieli piłkę przez 59% spotkania, oddali więcej strzałów i rzutów rożnych. No i sędzia nie podyktował im zasłużonego karnego Sad Szkoda, że nie wykorzystali paru pięknych okazji :/

Finał - Francja - Włochy (kibicuję włochom!)


Tak, jeszcze żyję Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email   Jabber  
Poisonek Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6979 (99%)
Postów: 3301
Wiek: 49


Post Czw 06 Lip 06, 10:06:58     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Nie wiem czy to fuks, czy wielkość zespołu. Przez ostatnie lata - od zwycięskich Mistrzostw Europy - Francja piłkarsko nie pokazała w zasadzie nic... Z grupy ledwo wyszli, a teraz są o krok od dołączenia do wielkich zespołów, mających na swoim koncie więcej niż jeden tytuł. Zizu niby emeryt, ale jeszcze potrafi prowadzić ten zlepek doświadczenia i młodości. Podoba mi sie ten gość jako człowiek i sportowiec. Nie lubię Włochów za ich cwaniactwo, wyrachowanie i pernamentne, tearalne "płakanie" przy każdym faulu. Francja zrobiła na mnie duże wrażenie, więc im będę kibicował w finale.


Dream Big, Play Hard, LIVESTRONG
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Gadu-Gadu    
MonteRochee Mężczyzna



Status: Offline
Przebieg: 7081 (100%)
Kondycha: 1726

Kawodrza Dolna

Post Czw 06 Lip 06, 10:20:19     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Napewno będe kibicował Francji, a nie żadnym Włochom, szczególnie za to co się dzieje we włoskiej piłce podobnie zresztą jak w polskiej...wiecie o co chodzi chyba. Zresztą ligę francuską zawsze darzyłem sympatią i reprezentację.
Czekamy na finał.

Mecz o 3 miejsce.. chciałbym, żeby Portugalia zajeła tą pozycję, choć Niemcom za sposób gry i jako gospodarzom się ta nagroda pocieszenia należy.

btw. Deco jest najlepszy, podczas całego mundialu zerwał dwie czerwone kartki Very Happy Laughing



...pozdrowienia dla wszystkich rowerowych teoretyków...ja jak Speedy jeszcze żyję... Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email   Tlen    
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Częstochowskie Forum Rowerowe - Strona Główna » Hyde-Park Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
Strona 3 z 4

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
iCGstation v1.0 Template By Ray © 2003, 2004 iOptional


Kontakt z osoba zarzadzajaca witryna: Speedy