wczytywanie...
Częstochowskie Forum Rowerowe - Strona Główna » Hyde-Park

Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
MISTRZOSTWA ŚWIATA W PIŁCE NOŻNEJ..... Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
bikerx Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6661 (94%)
Postów: 490


Post Sro 14 Cze 06, 18:01:40     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing piter jesteś lepszy od komiksów outsidera Mr. Green
skąd ten scenariusz, czy zwykłe oczekiwanie nie pachnie wystarczająco porażką, byleby nie było wyniku hokejowego, historii w to nie mieszajmy (chociaż lubi się powtarzać, może powtórzy się rok 74, przegramy ale z honorem) Rolling Eyes

swoją drogą podziwiam naszych kibiców tam na miejscu, w gebelsowie, twarde sztuki, skąd tyle optymizmu Shocked

tak sobie myślę, żeby lepiej nie robić z napastnika jelenia, tylko 2 bramkarzy wystawić Laughing

...a z historii, zawiodłem się trochę na brazylii w dn wczorajszym Exclamation
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość      
XeLiBrI Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6771 (96%)
Postów: 334

:] Częstochowa - Kambodrza :]

Post Sro 14 Cze 06, 23:05:01     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

No i ostatnia szansa zmarnowana...... Sad
Ale nie można im zażucić, że grali źle, bo chłopaki dali z siebie wszystko Smile

Spojrzenie kibiców po powrocie do Polski: BEZCENNE xD Wink


http://budzik.fotolog.pl/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Gadu-Gadu    
Reklama
Darek_Pn Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6534 (92%)
Postów: 42

Częstochowa - Północ

Post Czw 15 Cze 06, 11:39:53     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Te Niemcy pieprznięte to zawsze muszą wygrać... Evil or Very Mad


www.liveforspeed.pl - dla wszystkich maniaków symulatorów. SKAD SKOMBINOWAC NAKLEJKE KELLY'SA NA RAME??
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Gadu-Gadu    
MonteRochee Mężczyzna



Status: Offline
Przebieg: 7082 (100%)
Kondycha: 1726

Kawodrza Dolna

Post Czw 15 Cze 06, 11:51:13     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Pozostał wielki żal, zaliczona mega zwiecha i przybicie gwoździa.
Pozostały teoretyczne szanse...oby Kostaryka wygrała z Ekwadorem 1:0, później
Niemcy z Ekwadorem muszą wygrać i my z Kostaryką 5:0 lub 6:0 Smile



...pozdrowienia dla wszystkich rowerowych teoretyków...ja jak Speedy jeszcze żyję... Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email   Tlen    
piotrusb Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6959 (98%)
Postów: 838
Wiek: 33

Częstochowa - Ostatni Grosz

Post Czw 15 Cze 06, 12:09:23     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Wczoraj grali bardzo ładnie. Teraz to już zdecydowanie szczęście nie dopisało, a nie umięjętności czy chęć zwycięstwa.

Jesteśmy z Wami !!!


www.piotrusb.fotolog.pl
MISTRZ, MISTRZ CKM !
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Gadu-Gadu    
bikerx Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6661 (94%)
Postów: 490


Post Czw 15 Cze 06, 14:42:06     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

piotrusb napisał:
szczęście nie dopisało,

szczęście sprzyja lepszym, chociaż wczoraj głowy w dywan ze wstydu nie chowałem Very Happy
swoją drogą wykrakałem ten 74r, wtopa 1 - 0, styl gry niezły, tylko deszczu nie było, chyba że deszcz łez u coponiektórych

MonteRochee napisał:
.oby Kostaryka wygrała z Ekwadorem 1:0, później
Niemcy z Ekwadorem muszą wygrać i my z Kostaryką 5:0 lub 6:0

to jeszcze da się zrobić Laughing może się zatrują czy coś Laughing
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość      
Wojtek Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6880 (97%)
Postów: 136


Post Czw 15 Cze 06, 17:54:02     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ekwador 3-0 Kostaryka...jedziemy do domu


lubisz dziwnych ludzi ?? to klauna se namaluj.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Gadu-Gadu    
piotrusb Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6959 (98%)
Postów: 838
Wiek: 33

Częstochowa - Ostatni Grosz

Post Czw 15 Cze 06, 18:37:07     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Wojtek napisał:
Ekwador 3-0 Kostaryka...jedziemy do domu


Mówi się trudno, 'może' za 4 lata się uda chociaż z grupy wyjść Rolling Eyes

Pozdrawiam
Piotrek
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Gadu-Gadu    
piter Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6907 (98%)
Postów: 1426
Wiek: 50

częstochowa-raków

Post Czw 15 Cze 06, 20:45:45     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

...ta....tylko jeszcze przedtem trzeba się zakwalifikować... Wink

...Ale na szczęście inne drużyny , w większości pokazują naprawdę dobry futbol Exclamation ...... i jest na co popatrzeć Laughing


Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Gadu-Gadu    
MonteRochee Mężczyzna



Status: Offline
Przebieg: 7082 (100%)
Kondycha: 1726

Kawodrza Dolna

Post Pią 16 Cze 06, 0:04:42     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Szkoda mi Paragwaju, podobnie jak my w meczu z Niemcami przeżywają nokaut , w ostatnich minutach przegrali mundial...



...pozdrowienia dla wszystkich rowerowych teoretyków...ja jak Speedy jeszcze żyję... Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email   Tlen    
Darek_Pn Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6534 (92%)
Postów: 42

Częstochowa - Północ

Post Pią 16 Cze 06, 14:29:20     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Mi baardzo szkoda Trynidadu&Tobago, spoko ludziki. Kibicuje na nich choc nie wiem czy wyjda...


www.liveforspeed.pl - dla wszystkich maniaków symulatorów. SKAD SKOMBINOWAC NAKLEJKE KELLY'SA NA RAME??
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Gadu-Gadu    
bikerx Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6661 (94%)
Postów: 490


Post Pią 16 Cze 06, 20:32:11     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

MonteRochee napisał:
przeżywają nokaut

nokaut to mogą przeżywać serbowie Laughing my nie wypadliśmy wcale źle Exclamation Question Laughing
swoją drogą sędziowie na szubienice Exclamation (nie bierzcie tego na poważnie ,to tylko głos kibica)(ale jakbym któregoś dorwał) Exclamation

...mój faworyt argentyna coraz lepiej Exclamation

...poza tym mundiale oglądam regularnie od 82 roku i stwierdzam, że teraźniejszy jest na niezłym poziomie, dość bramkostrzelny, i ogólnie nie można wystosować większych zarzutów w stosunku do organizatora (oprócz sędziów) Exclamation


Mr. Green
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość      
Darek_Pn Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6534 (92%)
Postów: 42

Częstochowa - Północ

Post Sob 17 Cze 06, 11:15:16     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

My jestesmy mistzami swaita w porownaniu z Serbia... Aregentyna i Niemcy sa na podobnym poziomie, choc jak mowil Podolski i Klose to oni byli za Polska, i gdy sie im przetrafi okazja on na bramkarza to specialnie beda pudlowac Wink


www.liveforspeed.pl - dla wszystkich maniaków symulatorów. SKAD SKOMBINOWAC NAKLEJKE KELLY'SA NA RAME??
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Gadu-Gadu    
bikerx Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6661 (94%)
Postów: 490


Post Sob 17 Cze 06, 20:31:15     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

wreszcie w miarę normalne sędziowanie na meczu czechy-ghana...
..poziom meczu dobry.........za to kiepskie podejście dziennikarzy (sensacyjna wygrana ghany) - jak najbardziej utytuowana drużyna afryki mogła wygrać sensacyjnie (to dużo tłumaczy podejście do naszej reprezentacji) Evil or Very Mad

..portugalia wygrała, ale po męczarniach (z takim przeciwnikiem to trochę dziwne skoro mają mistrzowskie aspiracje) Exclamation

...szykuje się 2 wpier.....l yankesów (i dobrze bo oni lepiej niech się zajmą koszem i futbolem w kaskach Laughing ) Exclamation



coś widzę że bieżący mundial ogląda piter, monte i ja oprócz paru userów co im się temat otworzył i coś napisali Laughing
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość      
Wojtek Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6880 (97%)
Postów: 136


Post Sob 17 Cze 06, 20:39:19     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

kurrrde 5 zeta w plecy przez czechów....hazaard Confused . Deco ładną bramkę strzelił...jutro się okaże ile jest warta Francja i jaki styl pokaże Brazylia...będzie ciekawie. pozdr


lubisz dziwnych ludzi ?? to klauna se namaluj.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Gadu-Gadu    
piotrusb Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6959 (98%)
Postów: 838
Wiek: 33

Częstochowa - Ostatni Grosz

Post Sob 17 Cze 06, 22:32:09     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Jak narazie dużo emocji przysparza mi mecz Włochy - USA Very Happy Dwie czerwone kartki i 2 gole, w tym jeden samobójczy Very Happy
Oj będzie się działo Very Happy

Pozdrawiam
Piotrek


www.piotrusb.fotolog.pl
MISTRZ, MISTRZ CKM !
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Gadu-Gadu    
Darek_Pn Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6534 (92%)
Postów: 42

Częstochowa - Północ

Post Nie 18 Cze 06, 19:31:49     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Jak narazie Brazylia prowadzi z Australia 1-0.... Oby tak dalej i kolejna bramke!!

Moderowany przez szczepana:
nie uważasz, że to już jest lekka przesada, żeby podawać wynik w trakcie trwania spotkania, każdy może oglądać albo sprawdzi sobie w telegazecie, a tak robisz bałagan i piszesz bez sensu Exclamation



www.liveforspeed.pl - dla wszystkich maniaków symulatorów. SKAD SKOMBINOWAC NAKLEJKE KELLY'SA NA RAME??
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Gadu-Gadu    
bikerx Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6661 (94%)
Postów: 490


Post Nie 18 Cze 06, 21:03:45     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

jak na razie to widzę spadek jakości widowisk, chociaż sędziowie coraz lepiej się sprawują Laughing
jakoś faworyci spotkań nie świecą co dodaje emocji Surprised
piłka jest nieprzewidywalna, ale nie chciałbym mistrza z 3 św Razz
brazylia dalej mnie nie zachwyca, chociaż jest skuteczna, ale takiej drużynie nie przystoi być mało widowiskowym Twisted Evil
może w przyszłości )nawet tej bliskiej) zostanie przełamany monopol mistrzów świata i ktoś nowy pokusi się o zdobycie gold nike Exclamation :>
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość      
MonteRochee Mężczyzna



Status: Offline
Przebieg: 7082 (100%)
Kondycha: 1726

Kawodrza Dolna

Post Pon 19 Cze 06, 12:55:39     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Wszystko na to wskazuje, że Janosik odejdzie ze stanowiska, albo media go wypieprzą, ostatnio nie było go nawet na niedzielnej konferencji prasowej.
Widać już horyzont na jego miejsce "szykują" Henia Kasperczaka (czyżby znowu jakaś plota). Zobaczymy z jednej strony widziałbym nową epokę drużyny narodowej, z drugiej wszystko od nowa jak po Korei i Japonii...

Wracając do ogólnego tematu mundialu to troche rzeczywiście spadła widowiskowość. Brazylia z Australią niezłe drewniactwo Ronaldo i Adriano czy Roberto Carlosa. Jedyne co mi się podobało to prawie przewrotka Bresciano Very Happy Dida ledwo zmacał piłkę.
Japonia z Chorwacją to mecz miliona szans, które zostały niewykorzystane...i jak tu mówić "niewykorzystane sytuacje się mszczą" Laughing
Zaś Francja znowu dała kupra a Zidane powinien już grać w okręgówce któregoś regionu Francji Wink

Ciekawe co pokaże Hiszpania i Ukraina.
Ci pierwsi są pewni siebie i awansu, zaś ci drudzy muszą ostro uważać na Arabusów, którzy są nieobliczalni po 1 meczu Shocked , Ukraina jest obliczalna Very Happy Wink



...pozdrowienia dla wszystkich rowerowych teoretyków...ja jak Speedy jeszcze żyję... Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email   Tlen    
Poisonek Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6980 (99%)
Postów: 3301
Wiek: 49


Post Pon 19 Cze 06, 16:32:48     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem




To tak odnośnie naszej piłki nożnej na Mistrzostwach Świata Very Happy


Dream Big, Play Hard, LIVESTRONG
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Gadu-Gadu    
Darek_Pn Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6534 (92%)
Postów: 42

Częstochowa - Północ

Post Wto 20 Cze 06, 14:20:31     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

prawie jak trener?! Tego czegos to nawet prawie poltrenerem nazwac sie nie da


www.liveforspeed.pl - dla wszystkich maniaków symulatorów. SKAD SKOMBINOWAC NAKLEJKE KELLY'SA NA RAME??
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Gadu-Gadu    
bikerx Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6661 (94%)
Postów: 490


Post Wto 20 Cze 06, 20:26:15     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

MonteRochee napisał:
Ciekawe co pokaże Hiszpania i Ukraina.

no i pokazali i jedni i drudzy, tak się gra w piłę Exclamation Laughing
MonteRochee napisał:
"szykują" Henia Kasperczaka

nic do henia nie mam, ale co on na to wszystko pomoże Exclamation
....leczyłby nas jakiś trener z zagranicy, nie dlatego że tam są lepsi bo są, ale taki bez układów i trzymający PZPN za mordę ,a nie odwrotnie Mad hough-powiedziałem Laughing
Darek_Pn napisał:
Tego czegos to nawet prawie poltrenerem nazwac sie nie da

pawła nie bronię, bo za tą krytykę nieźle zarobił, ale mimo to myślę, że jego ambicją był lepszy wynik, nie sądzę żeby mu na tym nie zależało Confused
poprostu nie mamy systemu, zawodników i środków, no i jesteśmy przykładem korupcji i cwaniactwa listków i takich tam innych jajogłowych starych ciuli Exclamation
....stąd taki efekt, zawodnicy ci sami co zawsze, a skoro ci więcej pokazać nie mogą to czemu nie inni........
.......albo stwierdzenie, zabrakło mu siły na odegranie - jakim cudem profesjonaliście brak siły na kopnięcie piłki, aż nóż się otwiera słuchając komentatorów z jedynki Exclamation


...ogólnie nie było gorzej niż 4 lata temu, punktów tyle samo, wygrany mecz o nic, tylko mniej bramek (strzelonych przez obrońcę) Exclamation
..ogólny bilans janasa za jego całą kadencję nie był najgorszy Exclamation
po prostu nie potrafimy wygrywać na dużych imprezach bo nie mamy reprezentacji regularnie grającej o wysokie cele, kolesi zjadła trema Exclamation
nie namiejscu jest gadanie, że kiedyś byliśmy lepsi - kiedyś to był inny sport i system gry (założę się że jakby przenieść obecną reprezentację w czasu górskiego to nie byłaby gorsza albo nawet by wygrała) Question Exclamation to tak jakby porównywać szosówkę z góralę - szkodą że taka różnica jest również między naszą piłką a zachodznioeuropejską, południowoamerykańską, czy afrykańską - kolesie pojechali na nie te zawody (w 5cio osobowej byli by lepsi) Laughing i na więcej siłby im starczyło Exclamation tak, że krytykanctwo nie jest tu na miejscu jeśli ktoś zna specyfikę dyscypliny i panujące układy (emir arabii saudyjskiej mógłby nas zasypać złotem a szewczenki na araba i tak nie przysposobi) Laughing


.....starczy o naszych i o tym co było, jeszcze do półmetka nie doszliśmy, ja tam się cieszę ładną grą, nie rozpaczam że repra wraca, dopiero teraz zaczną się emocje i próba prawdziwych sił Laughing Laughing Laughing Laughing


........jednego jestem pewien: na mistrzostwach świata w sts bym się na pewno nie bawił Shocked Laughing
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość      
outsider Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6991 (99%)
Postów: 1704

Raków Zachód

Post Sro 21 Cze 06, 7:21:26     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Otóż to, nasi zostali w tych cudownych latach 70-tych jesli chodzi o system gry i szkolenie, tak to przynajmniej wygląda. Trzeba zatrudnić trenera z zagranicy i nauczyć się od niego nowych sposobów na grę i trenowanie bo jak widać stoimy w mniejscu od tamtych lat a kto nie idzie do przodu ten się cofa. Zresztą mam wrażenie że nasi nawet biegali wolniej od wszystkich innych drużyn (tak ok 1/3 wolniej Wink). Zdecydowanie z tych meczy co oglądałem to Kostaryka i Polska były najsłabszymi drużynami tego turnieju.


"Jaki trenig - taki czas"
"Ból przeminie - chwała pozostanie"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora   Tlen    
Darek_Pn Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6534 (92%)
Postów: 42

Częstochowa - Północ

Post Sro 21 Cze 06, 15:31:02     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Zal mi troche Trynidadu i Tobago, tak fajnie grali... ALe nasi wreszcei zdobili gole!!!! I to 2!!!!! CUD op prostu. A za to mecz Anglia-Szwecja jakis taki zwykly byl dla mnie..


www.liveforspeed.pl - dla wszystkich maniaków symulatorów. SKAD SKOMBINOWAC NAKLEJKE KELLY'SA NA RAME??
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Gadu-Gadu    
Poisonek Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6980 (99%)
Postów: 3301
Wiek: 49


Post Czw 22 Cze 06, 10:08:26     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Podobały mi się wczorajsze statystyki po meczu WKS - Serbia i Czarnogóra: Posiadanie piłki WKS 68%, Serbia 32% xD xD xD To tak mniej więcej jakby Raków grał z Reprezentacją...


Dream Big, Play Hard, LIVESTRONG
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Gadu-Gadu    
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Częstochowskie Forum Rowerowe - Strona Główna » Hyde-Park Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
Strona 2 z 4

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
iCGstation v1.0 Template By Ray © 2003, 2004 iOptional


Kontakt z osoba zarzadzajaca witryna: Speedy