wczytywanie...
Częstochowskie Forum Rowerowe - Strona Główna » Hyde-Park

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Dzielnica! Czy to ważne...
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Siwy Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 7012 (99%)
Poj. silnika: 600
Postów: 1676

Częstochowa Raków

Post Pon 14 Lut 05, 20:35:31     Dzielnica! Czy to ważne... Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

nom... tak sobie zawsze myślę o tym... jak to u was jest ... z tą tolerancją "dzielnicową". Czy uważcie np. że jak ktoś jest np. z Grabówki (podaje tylko przykłady) a Ty jesteś np. z Rakowa (to też przyklad) to ten z Grabówki ma wpie**al ? Kiedyś tak było, spytali mnie , ale to jak byłem w podstawówce ,rzecz sie rozgrywała w mieście, skąd jestem... to powiedziałem że z Grabówki i musiałem szybko wiać bo chcieli bić i "kroić" ... :/ Na forum chyba nie widac takiego czegoś... że wyzywają się że ten jest z Rakowa a ten z Północy i będzie bity czy coś... :/

Nie wiem jak to jest teraz, ale chętnie poznam wasze zdanie na ten temat...
Co wy uważacie o tym i jaka jest wasza tolerancja "dzielnicowa"...

Wiem że kiedyś coś takiego było... takie podziały...

Czekam na wasze wypociny... Cool

według mnie Częstochowa jest jedna i już! :D

Wiem że może dla studentów i młodych - pracujących nie ma to wielkiego znaczenia ale może kiedyś się z tym spotkaliście... Wink


Odblaski ratuja życie.

Umieszczanie w stopce tresci reklamowych (adresow internetowych, danych kontaktowych firmy, etc.) o charakterze komercyjnym jest usluga platna (100zl netto/m-c +23%VAT).
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
macus Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 7052 (100%)
Postów: 545

Cz-wa (Zawodzie)

Post Pon 14 Lut 05, 20:48:24     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Wg. mnie taki problem jest tylko wśród odmóżdzonego dresiarsta. Cywilizowani ludzie nie patrzą na innych przez pryzmat dzielnicy. Ja osobiście nie przypominam sobie żebym miał problemy z powodu tego że jestem z Zawodzia. Ja raczej problemy mam ze względu na wygląd ( Wink ), ale na szczęście jak do tej pory na niesympatycznych spojrzeniach się kończyło.


Arrow www.czestochowaforum.pl - nowy adres!

1 Kor. 10:23
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Gadu-Gadu Tlen Jabber  
Reklama
szczepan Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6989 (99%)
Postów: 3236
Wiek: 37

cZwA/ ŁdZ / kRk / wrocLove

Post Pon 14 Lut 05, 21:15:51     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Wg. mnie taki problem jest tylko wśród odmóżdzonego dresiarsta. Cywilizowani ludzie nie patrzą na innych przez pryzmat dzielnicy


święta racja ja mam znajomych praktycznie z każdej dzielnicy i nie mógłbym stwierdzić, że na dzielnicy XX to mieszkają de...e za to My to jesteśmy ........
Uważam, że ludzie na poziomie są wszędzie jak również wszędzie można trafic na buractwo.
Wię, nie ma to najmniejszego znaczenia skąd jesteśmy
Szkoda tylko, że są miejsca w mieście gdzie jest porostu strach jeździc i chodzić
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora      
Siwy Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 7012 (99%)
Poj. silnika: 600
Postów: 1676

Częstochowa Raków

Post Pon 14 Lut 05, 21:20:29     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

szczepan napisał:
Szkoda tylko, że są miejsca w mieście gdzie jest porostu strach jeździc i chodzić


no niestety... ja też pośród swoich znajomych, których mam trochę, rozrzuconych po całej Cz-wie, również nie mam takich podziałów...

ale "Są ludzie i taborety, są klamki i parapety..." i "Będą ludzie i taborety, będą klamki i parapety..."

Taka niestety smutna prawda... Crying or Very sad


Odblaski ratuja życie.

Umieszczanie w stopce tresci reklamowych (adresow internetowych, danych kontaktowych firmy, etc.) o charakterze komercyjnym jest usluga platna (100zl netto/m-c +23%VAT).
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
Speedy Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 7053 (100%)
Postów: 957

Raków, Mireckiego

Post Wto 15 Lut 05, 10:33:17     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

macus napisał:
Wg. mnie taki problem jest tylko wśród odmóżdzonego dresiarsta. Cywilizowani ludzie nie patrzą na innych przez pryzmat dzielnicy.


Oczywiście najmądrzej to podsumowałeś.

Ale to też nie do końca prawda. W gimnazjum 15 (koło TZN'u) gdzie chodziłem wychowawczyni na bandę klasową mówiła "a ci z Krakowskiej...". I jak się przyznawałem, że mieszkam na Krakowskiej, nawet w liceum to ludzie już mieli o tej ulicy zdanie. Choć zazwyczaj nie prawdziwe. Przypomnę, że Krakowska nie jest taka niebezpieczna jak się zdaje - tylko pełno menelstwa Wink. Gorzej na tych mniejszych uliczkach wokół (targowa, mała, strażacka). Tam nie radzę się zapuszczać.

A teraz na Rakowie mieszkam - z deszczu pod rynnę, co? Very Happy


Tak, jeszcze żyję Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email   Jabber  
macus Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 7052 (100%)
Postów: 545

Cz-wa (Zawodzie)

Post Wto 15 Lut 05, 10:42:40     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Speedy napisał:

Przypomnę, że Krakowska nie jest taka niebezpieczna jak się zdaje - tylko pełno menelstwa Wink. Gorzej na tych mniejszych uliczkach wokół (targowa, mała, strażacka). Tam nie radzę się zapuszczać.

Krakowsja to w sumie ruchliwa ulica (dużo sklepów) więc tam jak na mój gust jest bezpiecznie. Smile Najniepewniej czuję się tak jak mówisz, na tych wszystkich uliczkach po bokach. Smile Pamiętam taką sytuację że pojechałem do serwisu Extremum (ulica chyba właśnie Targowa). Wjeżdzam w to podwórko, a tam siedzi na schodkach z sześciu. Very Happy Z duszą na ramieniu dotarłem do drzwi serwisu. :P

Speedy napisał:

A teraz na Rakowie mieszkam - z deszczu pod rynnę, co? Very Happy

Hmm. W sumie przez ostatni rok miałem okazję bywać tam w miarę często odwiedzając znajomych, szwędaliśmy się tu i tam i w sumie nigdy nie miałem żadnych nieprzyjemnych sytuacji. Sam byłem zaskoczony. Wink Zresztą pierwsze miesiące życia spędziłem przy ul. Limanowskiego chyba jednej z najbardziej szemranych ulic tej dzielnicy. :D

Swoją drogą. Wczoraj na języku polskim dostałem pracę "Opisz najbardziej niebezpieczną dzielnicę swojego miasta". Very Happy


Arrow www.czestochowaforum.pl - nowy adres!

1 Kor. 10:23
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Gadu-Gadu Tlen Jabber  
MonteRochee Mężczyzna



Status: Offline
Przebieg: 7051 (100%)
Kondycha: 1726

Kawodrza Dolna

Post Wto 15 Lut 05, 13:44:40     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja Wam powiem, że u nas na dzielnicy też się trafiają typy, którzy się "proszą o niespodziankę", także na jednej dzielnicy możesz mieć kose z niektórymi Very Happy i zależy o jakie klimaty chodzi też...
Również i ja mam znajomych w różnych dzielnicach i często bywam na Północy czy 3 Wieszczów, Stradomiu itede., czasami dla żartów sie ponabijamy, ale to spontanicznie Wink nie to, żeby ktoś kogoś dyskryminował.
Ogólnie to w naszym mieście, a nawet w innych:!: panuje opinia, że Raków i "Last Grosz" to żyleta...nie raz się z tym spotkałem Very Happy, bo ludzie przybywający do naszego miasta juz to wiedzą choć nie wiem skąd
Rolling Eyes :shock:

EDIT: Co do niebezpieczności dzielnic to wg. mnie nie ma podziałów, bo wszędzie jest tak samo i nie znasz dnia, godziny, miejsca Confused



...pozdrowienia dla wszystkich rowerowych teoretyków...ja jak Speedy jeszcze żyję... Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email   Tlen    
szczepan Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6989 (99%)
Postów: 3236
Wiek: 37

cZwA/ ŁdZ / kRk / wrocLove

Post Wto 15 Lut 05, 15:40:25     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Racja, Racja i właśnie nigdy nie widomo co i kiedy może się stać......

Cytat:
A teraz na Rakowie mieszkam - z deszczu pod rynnę, co?


Wcale bym nie powiedział że jest źle, napewno zlaeży to też gdzie się mieszka bo ja na Rakowie czuję się u siebie. Z tym, że napewno nie wszędzie. Ale np jak ktoś słyszy, że wracam sobie do domu wieczorem sam ul Limanowskiego czy Okrzei to się pytają czy się nie boję, a tu tak o 21 czy 22 to pusto jest tak, że spotkać kogoś to trzeba mieć ładne szczęście.

A zresztą to wydaje mi sie, że jak się idzie spokojnie ale PEWNIE to raczej nikt nie zaczepi.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora      
Siwy Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 7012 (99%)
Poj. silnika: 600
Postów: 1676

Częstochowa Raków

Post Sro 16 Lut 05, 17:23:01     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

szczepan napisał:
A zresztą to wydaje mi sie, że jak się idzie spokojnie ale PEWNIE to raczej nikt nie zaczepi.


ooo... ja bym się kłucił... jak są pazerni na gotówkę czy telefon komórkowy to zaczępią, tym bardziej jak idziesz spokojnie... ale bić bez powodu, dla zabawy to chyba nie biją... Confused


Odblaski ratuja życie.

Umieszczanie w stopce tresci reklamowych (adresow internetowych, danych kontaktowych firmy, etc.) o charakterze komercyjnym jest usluga platna (100zl netto/m-c +23%VAT).
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
szczepan Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6989 (99%)
Postów: 3236
Wiek: 37

cZwA/ ŁdZ / kRk / wrocLove

Post Sro 16 Lut 05, 19:28:54     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

W sumie to już nigdy nic nie wiadomo ale według mnie jeśli nie damy po sobie poznać, że się boimy albo jeśli nie rzucamy się w oczy i nie prowokujemy to mamy znacznie mniejsze szanse na Bonusa od nowych "kolegów" ..
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora      
MonteRochee Mężczyzna



Status: Offline
Przebieg: 7051 (100%)
Kondycha: 1726

Kawodrza Dolna

Post Sro 16 Lut 05, 20:04:53     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

...jeden mój koleś opowiadał, że podeszło do niego 5 "małolatów" i chcieli kasiore, wtedy powiedział (mi) "dałem jednemu w mordę porządnie i odpaliłem wrotki"...nie zawsze jest tak pięknie Confused Wink



...pozdrowienia dla wszystkich rowerowych teoretyków...ja jak Speedy jeszcze żyję... Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email   Tlen    
Siwy Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 7012 (99%)
Poj. silnika: 600
Postów: 1676

Częstochowa Raków

Post Sro 16 Lut 05, 20:08:37     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

do mojego kolegi też podeszło takich pięciu małolatów... chcieli telefon... jak jeden wyciągnął kosę (cztaj scyzoryk) to kumpel mu w nos i w nogi...
wpadł kilkanaście metrów na radiowóz... gości złapali, ten ze scyzorykiem jest w poprawczku a reszta ma nadzór kuratroa... Twisted Evil


Odblaski ratuja życie.

Umieszczanie w stopce tresci reklamowych (adresow internetowych, danych kontaktowych firmy, etc.) o charakterze komercyjnym jest usluga platna (100zl netto/m-c +23%VAT).
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
szczepan Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6989 (99%)
Postów: 3236
Wiek: 37

cZwA/ ŁdZ / kRk / wrocLove

Post Sro 16 Lut 05, 20:17:33     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

No właśnie czasami poprostu najlepszą sztuką walki jest "nogi za passsss" .......

MonteRochee napisał:
że podeszło do niego 5 "małolatów" i chcieli kasiore


A co do tych małolatów to nie wiem czy chodzi o prawdziwych małolatów, czy o dryblasów, ale tacy mali są najgorsi bo oni mają najczęsciej dużych i wrednych kolegów .........
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora      
Siwy Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 7012 (99%)
Poj. silnika: 600
Postów: 1676

Częstochowa Raków

Post Sro 16 Lut 05, 21:27:22     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

no małolaci ? zazwyczaj jakieś gnojki, z gim. czy nawet z podstawówki...
chociaż czasami tak nazywam też dryblasów... Cool ale prawda że mają "plecy" czyli starszych i silniejszych kolegów... Wink


Odblaski ratuja życie.

Umieszczanie w stopce tresci reklamowych (adresow internetowych, danych kontaktowych firmy, etc.) o charakterze komercyjnym jest usluga platna (100zl netto/m-c +23%VAT).
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Częstochowskie Forum Rowerowe - Strona Główna » Hyde-Park Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
iCGstation v1.0 Template By Ray © 2003, 2004 iOptional


Kontakt z osoba zarzadzajaca witryna: Speedy