wczytywanie...
Częstochowskie Forum Rowerowe - Strona Główna » Ścieżki rowerowe w Częstochowie

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Skatepark demokratyczny
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
fr33 Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6986 (99%)
Postów: 933
Wiek: 42

Częstochowa

Post Pią 26 Maj 06, 0:41:13     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

---------- 23:39 25.05.2006 ----------

cyt. z subskrybcji Ireneusza Leśnikowskiego:

Zapraszamy młodzież na spotkanie z projektantem mającego powstać skateparku, w dniu 30 maja 2006 r. o godz. 10.00, w Sali Sesyjnej Urzędu Miasta Częstochowy, przy ul. Śląskiej 11/13.

Wydział Edukacji i Sportu jeszcze w tym roku wybuduje skatepark przy Promenadzie im. Czesława Niemena w Częstochowie. Na spotkaniu zostanie przedstawiony projekt obiektu oraz urządzenia jakie na nim zostaną umieszczone. Młodziez która będzie chciała z niego skorzystać może więc mieć wpływ na rodzaj instalowanych tam ramp i podjazdów. Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych ta dyscyplina do udziału w spotkaniu.

---------- 23:41 ----------

fajna sprawa.. dobrze ze chca skonsultowac to z grupa docelową której sie to tyczy .. to oni beda tam jezdzic wiec .. niech przyjda ! Smile


Jurajski Klub Alfa Romeo
www.jkar.org
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Gadu-Gadu    
szczepan Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6988 (99%)
Postów: 3236
Wiek: 37

cZwA/ ŁdZ / kRk / wrocLove

Post Pią 26 Maj 06, 9:58:46     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

No powiem szczerze, że jestem pod wrażeniem, do tej pory wszystko dla Nas było bez Nas a tu taka zmaina, teraz miejmy tyklko nadzieję, że sami zainteresowani pofatygują się na spotkanie, bo jeśli oleją temat na drugi raz ale nic nie będzie zrobione a już na pewno nie będą chcieli tego konsultować


© Copyright by Szczepan ® All Rights Reserved


Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora      
Reklama
cysiek Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6612 (94%)
Postów: 76
Wiek: 35

Last Grosz

Post Pią 26 Maj 06, 10:11:33     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Będe bo jak znam zycie w ich mniemaniu "profesjonalny" to bedzie kicha wiec trzeba sie klocic o swoje jak juz robia to niech robia dobrze a nie na odwal zeby nie bylo ze nic nie robia


Born 2 Ride - Ride 2 Die www.halas.xt.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora      
szczepan Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6988 (99%)
Postów: 3236
Wiek: 37

cZwA/ ŁdZ / kRk / wrocLove

Post Pią 26 Maj 06, 10:23:01     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

cysiek napisał:
w ich mniemaniu "profesjonalny" to bedzie kicha wiec trzeba sie klocic o swoje


ja jednak proponuję spokojnie, bo nikt nie lubi kiedy młodsi pouczają (szczególnie urzędnicy - najmądrzejszy gatunek na świecie), dlatego właśnie proponuję przygotować sobie w punktach postulaty i na spokojnie je przedstawiać po kolei, napewno osiągniesz lepszy efekt Very Happy


© Copyright by Szczepan ® All Rights Reserved


Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora      
fr33 Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6986 (99%)
Postów: 933
Wiek: 42

Częstochowa

Post Pią 26 Maj 06, 11:45:51     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

tak jak mowi szczepan... klucic sie to potrafi kazdy a wywalczyc swoje to juz nie lada wyczyn.. trzeba spokojnie podejsc do rzeczy ..

spokojnie = inteligentnie


Jurajski Klub Alfa Romeo
www.jkar.org
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Gadu-Gadu    
krysiekk Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6545 (93%)
Postów: 101
Wiek: 32

Częstochowa Raków

Post Pią 26 Maj 06, 11:51:01     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Owszem, Szczepan ma racje Wink Cool
Ale po mojemu, jak by się nie starać, i tak zrobią jakieś dziadostwo... :/
A tak wogóle, to kto od nas jeździ na bmx'ach?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Gadu-Gadu    
szczepan Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6988 (99%)
Postów: 3236
Wiek: 37

cZwA/ ŁdZ / kRk / wrocLove

Post Pią 26 Maj 06, 13:29:31     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

krysiekk napisał:
A tak wogóle, to kto od nas jeździ na bmx'ach?


może na bmx'ach to nie ale kilka osób na Dualach i a w samej czewie to na pewno sporo osób Very Happy


© Copyright by Szczepan ® All Rights Reserved


Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora      
macus Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 7052 (100%)
Postów: 545

Cz-wa (Zawodzie)

Post Pią 26 Maj 06, 13:50:48     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

krysiekk napisał:
Owszem, Szczepan ma racje Wink Cool
Ale po mojemu, jak by się nie starać, i tak zrobią jakieś dziadostwo... :/
A tak wogóle, to kto od nas jeździ na bmx'ach?

Częstochowska bmx załoga napewno będzie. Smile


Arrow www.czestochowaforum.pl - nowy adres!

1 Kor. 10:23
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Gadu-Gadu Tlen Jabber  
krysiekk Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6545 (93%)
Postów: 101
Wiek: 32

Częstochowa Raków

Post Pią 26 Maj 06, 23:09:51     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

macus napisał:
Częstochowska bmx załoga napewno będzie.


Macus, ja wiem że w Częstochowie są BMX'iarze, bo mnie chodziło o to, czy mamy kogoś na forum, kto jedździ na BMX'ie?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Gadu-Gadu    
macus Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 7052 (100%)
Postów: 545

Cz-wa (Zawodzie)

Post Sob 27 Maj 06, 9:03:16     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

krysiekk napisał:

Macus, ja wiem że w Częstochowie są BMX'iarze, bo mnie chodziło o to, czy mamy kogoś na forum, kto jedździ na BMX'ie?

Jest zarejetrowany Yoko, ale raczej nie pisze (ma z 5 postów). Wiedzą o tym forum bo sam im mówiłem, ale nie są zainteresowani. Smile


Arrow www.czestochowaforum.pl - nowy adres!

1 Kor. 10:23
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Gadu-Gadu Tlen Jabber  
fr33 Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6986 (99%)
Postów: 933
Wiek: 42

Częstochowa

Post Wto 30 Maj 06, 21:43:32     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

---------- 17:28 30.05.2006 ----------

Tomasz Kucharski napisał:


Konsultacje w sprawie Skate parku

na Promenadzie




W załączniku ilustracja z teczki projektowej



Wydział Inwestycji i Zamówień Publicznych Urzędu Miasta Częstochowy zorganizował dzisiaj – 30 czerwca - na sali sesyjnej prezentację koncepcji budowy skate parku (rolkowiska), krosowego toru do jazdy na rowerach, placów zabaw, boisk i alejek między Promenadą Czesława Niemena a ul. Rolniczą, na którą zaproszone zostały osoby jeżdżące na deskorolkach, łyżworolkach i rowerach.



„Witam i pozdrawiam. W ubiegłym roku byli u mnie Wasi przedstawiciele z prośbą o budowę skate parku. W tym roku chcemy to urzeczywistnić. Cieszę się, że przyszliście zobaczyć koncepcję skate parku. Liczymy na uwagi” – powiedział obecny na spotkaniu Prezydent Miasta Tadeusz Wrona.



Koncepcję zagospodarowania terenu opracowała firma An Archi Group z Gliwic.

Prezentacja miała na celu m.in. uzyskanie opinii na temat urządzeń, które będą instalowane na terenie rolkowiska, od bezpośrednio zainteresowanych, czyli osób jeżdżących na deskorolkach i łyżworolkach. Wysłuchał ich Paweł Głyda ze Spółki MPG w Łagiewnikach Nowych, który jest wybranym w przetargu wykonawcą rolkowiska oraz pracownicy Wydziału Inwestycji. Deskorolkarze i łyżworolkowcy otrzymali koncepcję w formie papierowej i elektronicznej.

Swoje szczegółowe uwagi przedstawią na spotkaniu, które odbędzie w ciągu najbliższych dni. Po ich uwzględnieniu powstanie ostateczny projekt, a niedługo potem rozpocznie się budowa, która powinna być ukończona w sierpniu.

Po wczorajszych rozmowach wykonawca twierdził, że nie będzie problemu z realizacją oczekiwań deskorolkowców i łyżwrolkowców.

Koncepcja zagospodarowania na przedmiotowym terenie wzdłuż Promenady Czesława Niemena (od ul. Rolniczej do ul. Fieldorfa – Nila) przewiduje także stoły do tenisa stołowego, place zabaw, nowe alejki piesze, tor do jazdy na rowerach.

Jak poinformował nas Grzegorz Cierpiał, zastępca naczelnika Wydziału Inwestycji prace przy skate parku powinny być zakończona do końca sierpnia tego roku.







---------- 17:35 ----------

swoja droga.. mogli by zajac sie tez wyznaczaniem nowych szlakow pieszych i rowerowych. Powinni przeznaczyc wiecej pieniedzy na tego typu działania bo teren mamy swietny Smile ...

ida wybory samorzadowe a czym najlepiej jest przekonac do siebie ludzi.... ? Wink

Tadziu W. wie co robi:D ..


ps. ciekawe ile razy w zyciu na takie cos pojade?
ps2. jak ktos chce projekt jak ma wygladac promenada i jak ma wygladac skatepark to pisac na pw i wysle na mail.

---------- 21:43 ----------

Skatepark



Promenada




Jurajski Klub Alfa Romeo
www.jkar.org
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Gadu-Gadu    
szczepan Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6988 (99%)
Postów: 3236
Wiek: 37

cZwA/ ŁdZ / kRk / wrocLove

Post Wto 30 Maj 06, 22:15:28     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Wygląda to całkiem dobrze, ale jak na mój gust, choć się za bardzo na tym nie zanm ale przydała by się jakaś beczka, a tak to chyba luzik


© Copyright by Szczepan ® All Rights Reserved


Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora      
piter Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6876 (97%)
Postów: 1426
Wiek: 49

częstochowa-raków

Post Wto 30 Maj 06, 22:27:26     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

szkoda tylko , że "zakończą budowę pod koniec sierpnia" Wink .....dzieciaki na pewno nie będą się nudzić przez wakacje.....ale z drugiej strony lepiej późno niż wcale....
...a szczepan - może tobie chodziło o "rynnę".....zdecydowanie mogliby i coś takiego zmontować.....


Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Gadu-Gadu    
fr33 Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6986 (99%)
Postów: 933
Wiek: 42

Częstochowa

Post Sro 31 Maj 06, 0:00:46     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

raczej chodzilo o halfpipe Wink ... prawda?Smile


Jurajski Klub Alfa Romeo
www.jkar.org
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Gadu-Gadu    
blabla Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6650 (94%)
Postów: 686

cz-wa błeszno/grosz

Post Sro 31 Maj 06, 11:37:39     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

no powiedział bym , że raczej skromnie to wyglada mam nadzieje, że najbardziej zainteresowani dali kilka wskazówek co i jak pozmieniać ewentualnie co dodać, wg mnie (kiedyś jeżdziłem na desce więc z tej pozycji moge cos powiedzieć) powinna byc osobna piramidka nie połączona z innym kompleksem boxów, kilka samych murków do grindów i więcej poręczy (to bardziej dla rolkarzy),a i zastanawiająca jest odległość obiektów na tym planie od siebie - nie wiem czy jest to wina złej perspektywy, czy nie przemyslano odległości międz sobą cześci środkowej i długości najazdu na nią, no i są jeszcze sprawy techniczne odnosnie samego wykonania ale to już dłuższa historia.

fr33 napisał:
raczej chodzilo o halfpipe

zwany także rampą Smile , fakt przydała by się ale jesli skatepark ma byc betonowy to fajniejszą sprawa byłby basen.
Ale i tak nie ma co marudzić, dobrze że cokolwiek robią


........blaaaaaaaaaaaaaaaa.......
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Gadu-Gadu    
STi Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6859 (97%)
Postów: 606
Wiek: 43


Post Wto 25 Lip 06, 22:53:09     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Krótka informacja o skateparku. Jest częściowo pokazane co do tej pory zrobili.


"Jeżeli zamkniesz prawdę, pogrzebiesz ją głęboko, ona rozkwitnie, osiągnie potężną moc, która w momencie eksplozji zniszczy wszystko, co stanie na jej drodze."
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora      
Linkin_Dark Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6466 (92%)
Postów: 103

Częstochowa - Północ "D"

Post Sro 26 Lip 06, 12:57:51     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Juz tylko wylac beton na powierzchnie skateparku i mozna szalec!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Gadu-Gadu Jabber  
Poisonek Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6949 (99%)
Postów: 3301
Wiek: 49


Post Pią 04 Sie 06, 9:30:48     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

No i się otwarło...
http://miasta.gazeta.pl/czestochowa/1,35271,3527221.html


Dream Big, Play Hard, LIVESTRONG
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Gadu-Gadu    
gregorz Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6448 (91%)
Postów: 3

Częstochowa-centrum

Post Pią 04 Sie 06, 11:28:53     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

arektacana napisał:
No i się otwarło...
http://miasta.gazeta.pl/czestochowa/1,35271,3527221.html


A gdzie to dokladnie jest bo w tym artykule nie napisane.

Pozdr.
Gregor
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość      
Linkin_Dark Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6466 (92%)
Postów: 103

Częstochowa - Północ "D"

Post Pią 04 Sie 06, 13:54:59     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Problem w tym, ze okolo 1/10 ludzi, ktorzy tam przychodza, to walsnie rowerzysci. A przedwczoraj, gdy jeszcze cos tam budowlnacy robili i zobaczyli trialowcow, to tak i opieprzyli.... ze to nie dla rowerow jest Very Happy Nie wiem co o tym sadzic.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Gadu-Gadu Jabber  
piotrusb Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6928 (98%)
Postów: 838
Wiek: 33

Częstochowa - Ostatni Grosz

Post Pią 04 Sie 06, 15:31:30     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Linkin_Dark napisał:
zobaczyli trialowcow, to tak i opieprzyli.... ze to nie dla rowerow jest Very Happy Nie wiem co o tym sadzic.


No bo na razie tam chyba nie ma obiektów typowo dla trialowców, dopiero mają dobudować coś dla nich z tego co przeczytałem w artykule GW. Ale mogę się mylić Smile

Pozdrawiam
Piotrek


www.piotrusb.fotolog.pl
MISTRZ, MISTRZ CKM !
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Gadu-Gadu    
Linkin_Dark Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6466 (92%)
Postów: 103

Częstochowa - Północ "D"

Post Sob 05 Sie 06, 14:47:02     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Masz racje, Piotrusb, dla rowrow bedzie poozniej. narazie tylko dla rolek i deskorolek. tylko jak najszybciej niech to zrobia. Choc, na rowerach tez juz jezdza.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Gadu-Gadu Jabber  
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Częstochowskie Forum Rowerowe - Strona Główna » Ścieżki rowerowe w Częstochowie Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
iCGstation v1.0 Template By Ray © 2003, 2004 iOptional


Kontakt z osoba zarzadzajaca witryna: Speedy