wczytywanie...
Częstochowskie Forum Rowerowe - Strona Główna » Hyde-Park

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
MPK Idź do strony Poprzedni  1, 2
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  

Czy korzystasz na codzień z MPK?
Tak, bo musze :(
53%
 53%  [ 14 ]
Tak, lubie jeździć autobusami
0%
 0%  [ 0 ]
Tylko okazyjnie
7%
 7%  [ 2 ]
Nie, Wole rowerem
34%
 34%  [ 9 ]
Nie, jeżdże samochodem
3%
 3%  [ 1 ]
Wszystkich Głosów : 26

Autor Wiadomość
pumbus Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6559 (93%)
Postów: 86
Wiek: 40

Czewa - Jasna Góra

Post Nie 28 Maj 06, 18:38:30     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

we Wrocławiu jest tak, że linie które nigdy nie zaglądają do centrum są obsługiwane przez autobusy o największym stażu
po centrum jeżdżą najczęściej jakieś volvo

były we wrocławiu nocne tramwaje ale je zlikwidowali, bo tramwaje strasznie głośno skręcają
w całym Wrocławiu są linie nocne, każda linia jeździ raz na godzinę, ale im bliżej centrum tym częściej te linie się pokrywają
linie nocne nie są eskortowane przez policję - nie ma potrzeby

zdażyło mi się raz, jadąc tramwajem o 6 rano - tramwaj się zepsuł, zdaża się - kolejny tramwaj zaczął go odcholowywać do zajezdni a po 10 minutach pojawił się autobus zastępczy - pełny profesjonalizm

no ale wrocław to troche inne miejsce, na rynku o 3 w nocy ludzie sobie spacerują jak gdyby nigdy nic, troche tam bezpieczniej, więcej studentów, inna mentalność
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Gadu-Gadu    
Poisonek Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6979 (99%)
Postów: 3301
Wiek: 49


Post Sob 11 Lip 09, 14:26:56     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

http://miasta.gazeta.pl/czestochowa/1,35271,6810404,MPK__autobus_nie_dla_zepsutych_rowerow.html
Gazeta.pl napisał:

Trzeba coś z tym zrobić, żeby rowerzyści w awaryjnych sytuacjach mogli korzystać z MPK
Miałem ostatnio niefart, jadąc rowerem poza miasto. Ok. 10 km od Częstochowy, w okolicy Poczesnej, poszła mi dętka. Pierwszy raz mi się to zdarzyło, nie miałem żadnych narzędzi. Postanowiłem, że wrócę do domu autobusem. Kierowca linii 65 okazał się chamski, nie otworzył mi drzwi, powyzywał i odjechał. Następny kierowca z 68 zrobił to samo.

Skoro kierowcy MPK nie chcieli mi pomóc, musiałem wracać piechotą i prowadzić rower - 2,5 godz. marszu.

Kto wymyślił te głupie zakazy wożenia rowerów? A wózki można, choć zajmują dwa razy więcej miejsca. W innych miastach takich popapranych przepisów nie ma. Tylko w naszej kochanej Częstochowie.

Trzeba coś z tym zrobić, żeby rowerzyści w awaryjnych sytuacjach mogli korzystać z MPK.


Zapraszam do przeczytania wypowiedzi na forum pod tematem - kilka opinii za i przeciw.


Dream Big, Play Hard, LIVESTRONG
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Gadu-Gadu    
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Częstochowskie Forum Rowerowe - Strona Główna » Hyde-Park Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
iCGstation v1.0 Template By Ray © 2003, 2004 iOptional


Kontakt z osoba zarzadzajaca witryna: Speedy