wczytywanie...
Częstochowskie Forum Rowerowe - Strona Główna » Hyde-Park

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
MPK Idź do strony 1, 2  Następny
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  

Czy korzystasz na codzień z MPK?
Tak, bo musze :(
53%
 53%  [ 14 ]
Tak, lubie jeździć autobusami
0%
 0%  [ 0 ]
Tylko okazyjnie
7%
 7%  [ 2 ]
Nie, Wole rowerem
34%
 34%  [ 9 ]
Nie, jeżdże samochodem
3%
 3%  [ 1 ]
Wszystkich Głosów : 26

Autor Wiadomość
krysiekk Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6575 (93%)
Postów: 101
Wiek: 32

Częstochowa Raków

Post Sro 24 Maj 06, 22:39:23     MPK Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam!

W tym temacie możemy pisać wszystkie zastrzeżenia i uwagi jakie mamy do MPK, oraz wszystko to, co związane z tym przedsiębiorstwem Wink
(ankieta trwa do około 15 czerwca)

Zapraszam
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Gadu-Gadu    
Speedy Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 7082 (100%)
Postów: 957

Raków, Mireckiego

Post Sro 24 Maj 06, 22:57:31     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Z usług MPK korzystam regularnie (prawie codziennie) od sześciu lat.

Jak jest każdy widzi: zatłoczone autobusy, przestarzały tabor, niemili współpasażerowie. Wszystko wnerwia człowieka. Innej alternatywy często nie ma - rower tylko jak jest ciepło i jak jest gdzie zostawić. Ale teraz kiedy od miesiąca nie jeżdżę MPK codziennie, trochę mi tego brakuje - często się coś działo. Smile

Gdybym miał coś zmienić:
* więcej nowych autobusów
* rozmyślniej ułożony rozkład
* szybsze połączenia (autobusy ekspresowe?)


Tak, jeszcze żyję Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email   Jabber  
Reklama
krysiekk Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6575 (93%)
Postów: 101
Wiek: 32

Częstochowa Raków

Post Sro 24 Maj 06, 23:11:00     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Założyłem ten temat miedzy innymi po to, by się pochwalić co wiziałem, bo dzisiaj jadąc koło 18 na działke na wypalanki, przy pętli na Jesiennej ujrzałem niecodzienny widok...

Było to tak, że kierowca autobusu zaparkował sobie pojazd i poszedł do PK (budka z biletami) załatwić potrzebe...
Aż tu nagle huk o_o !
Co się stało?
Autobus stoi, ale parenaście metrów dalej, w połowie na drodze, a w połowie na czyjejś posiadłości xD
Dlaczego?
Istnieje wiele hipotez...
Może hamulec ręczny puścił, a może kierowca go wogóle nie zaciągnął...
W każdym razie nie chciał bym być w jego skórze, bo całe ogrodzenie tego domu poszło, rurki w przegłubie sie powyrywały i wogóle cały przegub złamał sie...
To cud ze akurat żadne auto nie jechało, bo by było ostro...

Oto fotka i mapka, fotke zrobiłem telefonem, więc jakośc niezabardzo, a mapke sam zrobiłem, zeby było jasne co się stało.



Co Wy na to...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Gadu-Gadu    
piter Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6906 (98%)
Postów: 1426
Wiek: 50

częstochowa-raków

Post Sro 24 Maj 06, 23:21:57     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

nieźle ...powiem więcej ZAJ⊸*****!!!!! , pewnie jak skończył załatwiać "potrzebę"...to się drugi raz zesrał z wrażenia jak wyskoczył z budki i zobaczył co narobił...
....krysiekk!!! fotka extra i plan sytuacyjny także....BRAWO!!! Wink


Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Gadu-Gadu    
krysiekk Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6575 (93%)
Postów: 101
Wiek: 32

Częstochowa Raków

Post Sro 24 Maj 06, 23:47:07     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Speedy napisał:
Gdybym miał coś zmienić:
* więcej nowych autobusów
* rozmyślniej ułożony rozkład
* szybsze połączenia (autobusy ekspresowe?)


Jak się bawimy w projektowanie to ja też napisze jak bym porobił: Laughing
* Zrobił coś z rozkładami, żeby nie było tak, że na danym przystanku, np 12,32 jadą jeden za drugim, a potem 40 minut trza czekać...
* Pozmieniałbym i polikwidował troche linii i dał nowe - potrzebne: np likwidacja 34 czyli kopia 20, likwidacja 54 i wydłuzenie 14 do Starej Huty (część kursów), likwidacja 32 i zwiększenie kursów 12 oraz wygłużenie 27 do Raków PKP, długo by wymieniać...
* Zrobić nowe połączenia: np Wyczerpy - Parkitka
* Zniesienie wchodzenia pierwszymi drzwiami
* Uruchomienie paru expresowych linii, znaczy przystnki co trzeci, obsługiwane nowoczesnym, szybkim taborem
* Nowe autobusy (więcej nowych)

Nie wiem czy wiecie, ale nasze MPK miało kupić nowy trambambaj (tramwaj), taki nowoczesny, tyle że zdecydowali się jaki dopiero w listopadzie, a pieniadze z UE mieili wykorzystać do końca roku i niezdążyli, więc kupili uzywane 3 Many przegubowce o nr 364, 365, 366 (to nr boczne)
Ostatnio MPK kupuje tylko używane, bo te krótkie Many o nr: od 102 do 107 też od jakiegoś miasta kupili.

A ten nowy testowy w pomarańczowym wyświetlaczem, to miał być u nas tylko do końca marca, a był do końca kwietnia dlatego ze kierowca potrącił pieszego i na warsztacie przez 3 tygodnie reperowali zderzak...

Nie wiem czy pamiętacie jeszcze okres, gdzie strach było wsiąść do autobusu?
To było między sierpniem a listopadem 2005, miały w tedy miejsce 3 poważne wypadki Z udziałem MPK.
1) Jelcz na linii 33 został dosłownie przejechany przez PKSa w prętkością 60/70 km/h, autobus MPK wbił się wtedy w jakis budynek taranując pare drzew, cudem nikt nie zdinoł, ale zostało wiele osób ciężko rannych.
2) Niepamiętam co za linia, w każdym razie bus stał na światłach i cięzarówka w niego przywaliła, ten wypchnięty na skrzyżowanie został staranowany przez 2 auta, ale auta bardziej ucierpiały. Pare osób rannych.
3) Linia 24, przegubowiec tak się rozpędził przed światłami przed al. Pokoju w strone centrum że nie chciało mu się zahamować, a tramwaj w strone kucelina trochę się pośpieszył i tak się zrobiło, że tramwaj wjechał w autobus, a że to była ta druga częśc przegubu to się troche wygioł trącąc ludzi. Autobus się tylko rysnął, ale udeżenie było tak duze, że wszycsy w autobusie i tramwaju leżeli. Podobno jedna pani była w ciąży i niestety Crying or Very sad .
No na tyle ciemych sron MPK.
Słyszałem że niebawem mają być nowe bilety.
Prócz zwykłych będzie mozna kupić bilet który będzie ważny 30,45 lub 60 minut po skasowaniu, bedzie można się przesiadać do woli.


No to by było tyle.

Piszcie!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Gadu-Gadu    
XeLiBrI Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6770 (96%)
Postów: 334

:] Częstochowa - Kambodrza :]

Post Czw 25 Maj 06, 7:24:12     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja niestety musze codziennie do szkoły dojeżdżać MPK Evil or Very Mad
Rowerem nie pojade bo przecież go pod szkołą nie zostawie Wink
W MPK przeważnie duuużo ludzi i wielki scisk Confused
Denerwuje mnie jedna rzecz.....mianowicie kierowcy, którzy czekają na biegnącego człowieka chcącego zdąrzyć na autobus.......gostek dobiega do drzwi, a kierowca BOOM, zamyka je przed samym nosem.... Confused
Ogólnie jeżdze bo musze..... Wink
Pozdrawiam !


http://budzik.fotolog.pl/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Gadu-Gadu    
macus Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 7082 (100%)
Postów: 545

Cz-wa (Zawodzie)

Post Czw 25 Maj 06, 7:50:13     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Do listy życzeń dorzucam:

Arrow Nocne linie autobusowe (bo bez nich większość o 23 spada z centrum miasta)


Arrow www.czestochowaforum.pl - nowy adres!

1 Kor. 10:23
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Gadu-Gadu Tlen Jabber  
blabla Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6680 (94%)
Postów: 686

cz-wa błeszno/grosz

Post Czw 25 Maj 06, 10:06:33     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

komunikacją miejska jeżdzę tylko wtedy kiedy już nie mam innej możliwość, denerwuje mnie traktowanie ludzi przez mpk jak bydło, wsiadanie pierwszymi drzwiami, pokazywanie bilecików kierowcy, nie otwieranie drzwi na przystankach, chamscy i śmierdzący kierowcy i współpasażerowie i rozkład jazdy który panowie kierowcy mają w dupie, na szczęście mam gdzie w pracy trzymac rower więc nie jestem zmuszony do korzystania z łaski panów kierowców, ale muszę uważać na ich zapędy dominacji na drodze -wiadomo on ma wielki autobus wiec zawsze ma pierszeństwo. Lubię za to tramwaje i w ich rozwój powinno inwestować miasto


........blaaaaaaaaaaaaaaaa.......
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Gadu-Gadu    
fr33 Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 7016 (99%)
Postów: 933
Wiek: 42

Częstochowa

Post Czw 25 Maj 06, 14:06:30     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

autobusem jezdze na uczelnie i do pracy..

pod uczelnia boje sie zostawiac roweru zeby nie byl okradziony z czesci ktore da sie szybko odpiac a w pracy nie mam gdzie go zostawic bo do biurowca gdzie pracuje nie mozna wprowadzac rowerow (dyskryminacja!!)


Jurajski Klub Alfa Romeo
www.jkar.org
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Gadu-Gadu    
Poisonek Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6979 (99%)
Postów: 3301
Wiek: 49


Post Czw 25 Maj 06, 15:46:46     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

MPK jest OK!!! To właśnie to przedsiębiorstwo spowodowało to, że jeżdżę i letem i zimą na rowerze. Dziwicie się czemu? Jak miałem jeździć śmierdzącymi autobusami zdany na łaskę pana kierowcy, który przyjedzie abo nie, słuchać wywodów starych bab gadających o tym, że "za ich czasów to było lepij, a ta dzisiejsza młodzież to straszna jest...", wąchać pijackich wyziewów "klasy robotniczej" wracającej z pracy kompletnie nagrzmoconej bo "dzisiaj Krychy było...", to nie za długo się zastanawiałem. Może na rowerze czasem mokro i mróz trzyma, ale za to masz nad WSZYSTKIM kontrolę...


Dream Big, Play Hard, LIVESTRONG
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Gadu-Gadu    
macus Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 7082 (100%)
Postów: 545

Cz-wa (Zawodzie)

Post Czw 25 Maj 06, 15:49:20     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

arektacana napisał:
Może na rowerze czasem mokro i mróz trzyma, ale za to masz nad WSZYSTKIM kontrolę...

+ kondycja i sylewetka. Wink A wiedz Arku że ostatnio rozmawiałem z dziewczynami z twojej szkoły i... Wink hehehe


Arrow www.czestochowaforum.pl - nowy adres!

1 Kor. 10:23
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Gadu-Gadu Tlen Jabber  
krysiekk Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6575 (93%)
Postów: 101
Wiek: 32

Częstochowa Raków

Post Czw 25 Maj 06, 15:50:38     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

W Częstochowie były autobusy nocne, była to dzisiejsza linia 24, ale od około 1996 roku zaprzestały jexdzić, bo było dużo napadów na kierowców i pasarzerów w nim. (W niektórych miastach autobusy nocne są konwojowane przez policje, u nas nikt na to nie wpadł).
MPK nawet nie potrafi dostosować taboru do linii, bo żeby w szczytach komunikacyjnych dawać na 24 i 32 Ikarusy 412 (te najciaśniejsze co z przodu od strony drzwi nie ma siedzeń) to jest skandal.
Już wole stare przeguby, przepełnione niskopodłogowce.
Ja naszczęście rzadko jeżdze przepełnionymi, bo korzystam z liniii 1, 19 , 31 (w okolicach Rakowa).
Jak Xelibri napisał o zamykaniu przed nosem drzwi, to też mi się tak często zdarza, więc może MPK zastanowiło mi się prócz wymiany taboru, nad wymianą kierowców na bardziej przyjaznych i mniej aroganckich.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Gadu-Gadu    
XeLiBrI Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6770 (96%)
Postów: 334

:] Częstochowa - Kambodrza :]

Post Czw 25 Maj 06, 16:58:02     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

krysiekk napisał:
Jak Xelibri napisał o zamykaniu przed nosem drzwi, to też mi się tak często zdarza, więc może MPK zastanowiło mi się prócz wymiany taboru, nad wymianą kierowców na bardziej przyjaznych i mniej aroganckich.

Ja jeżeli zdaży mi się taka sytuacja więcej razy to poprpstu spisze numery boczne autobusu i zadzwonie do MPK i sobie pogadam z kimś "wyżej" xD
Bo przecież to jest czasami przesada..... Confused
Nie dość, że za to płace to jeszcze mi będą fochy stroić..... Confused Neutral
Nie powiem, bo niektórzy są kulturalni i poczekają na człowieka, ale niestety nie wszyscy.... Sad
Może się kiedyś zmieni na "lepsze"....... Wink
Pozdrawiam tych jeżdżących i nie jeżdżących autobusami Wink Razz


http://budzik.fotolog.pl/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Gadu-Gadu    
krysiekk Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6575 (93%)
Postów: 101
Wiek: 32

Częstochowa Raków

Post Czw 25 Maj 06, 17:01:30     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Faktycznie, niektórzy są normalni Very Happy
A ja również spisuje numerki, tyle że powiadamiam zarząd MPK emailem, również skuteczny sposób Wink
A swoją drogą ciekawe ile taki kierowca zarobi...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Gadu-Gadu    
Marcin Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6919 (98%)
Postów: 831
Wiek: 33

Cz-wa centrum

Post Czw 25 Maj 06, 17:36:32     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ja od dłuższego czasu nie korzystam z autobusu i tramwaju ponieważ rowerem jest mi o wiele szybciej (nawet jak jadę do rodzinki w Olsztynie), zimą czasem jestem zmuszony do korzystania z MPK ale staram sie tego unikać
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Gadu-Gadu    
szczepan Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 7018 (99%)
Postów: 3236
Wiek: 37

cZwA/ ŁdZ / kRk / wrocLove

Post Czw 25 Maj 06, 18:11:38     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja niestety zmuszony jestem do korzystania z usług nazzego "kochanego" MPK, niestety roweru nie mam gdzie zostawić jak na uczelnię jadę, do tego dochodzi strój, bo w fajowych łachach raczej trrudno na zajęcia, tak więc z roweru rezygnuję wtedy kiedy to konieczne, ale jeśli pogoda spox i jest co z rowerqiem zrobić to oczywiście wolę swojego jednoślada Very Happy


© Copyright by Szczepan ® All Rights Reserved


Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora      
krysiekk Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6575 (93%)
Postów: 101
Wiek: 32

Częstochowa Raków

Post Sob 27 Maj 06, 10:32:12     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Wczoraj wysłałem e-maila do MPK, zapytałem o jakieś nowości, znaczy czy w majbliższych tygodniach coś się zmieni w rozkładzie, taborze itp. Poprosiłem o wyjaśnienie przyczyn tej historii z ikarusem na jesiennej (to zdięcie na górze) i poprosiłem, by przyklejali rozkłady objazdowe w miejscach gdzie jest objazd (np w okolicach Jagiellońskiej i wypalanek) gdzie autobusy w objeździe jadą w innym kierunku niż normalnie a rozkład jest normalny i dużo ludzi wsiada, kasuje bilet i na 2 przystanku koniec linii.
No i oczywiście nakablowałem na paru kierowców bombowców, co to przed nosem pierwsze drzwi zamykają i jeszcze śmieją się do mnie, jeden mi nawet pomachał Neutral
Jak znam MPK to odpiszą koło 5 czerwca, to napiszę co mi przysłali w odpowiedzi Smile

PS. Wczoraj tylu pielgrzymów przyszło z innych miast, a oni najgorsze przegubowe graty na linie przez cenrtum dali...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Gadu-Gadu    
piter Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6906 (98%)
Postów: 1426
Wiek: 50

częstochowa-raków

Post Nie 28 Maj 06, 8:56:24     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

krysiekk napisał:

PS. Wczoraj tylu pielgrzymów przyszło z innych miast, a oni najgorsze przegubowe graty na linie przez cenrtum dali...


..to straszne Exclamation Exclamation .....dziś też widziałem "przegubowe graty" w centrum....a pielgrzymów nie było aż tylu......co z tym zrobić???
...może napiszę do Kasi??? Wink


Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Gadu-Gadu    
krysiekk Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6575 (93%)
Postów: 101
Wiek: 32

Częstochowa Raków

Post Nie 28 Maj 06, 11:59:05     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

piter napisał:
..to straszne .....dziś też widziałem "przegubowe graty" w centrum....a pielgrzymów nie było aż tylu......co z tym zrobić???
...może napiszę do Kasi???


Bardzo śmieszne Piterze... Laughing
Chodziło mi o to, że w normalnych dniach powszednich, po centrum jeżdżą nie co nowsze autobusy, a w piątek, gdzie była masa ludzi, pielgrzymów itp MPK dało jakieś graty. Cały sens tego co napisałem jest taki, że MPK wpływa na wizerunek miasta i chociaż w ten jeden dzień mogli dać te nowsze na linie przez centrum żeby pokazać ludzią że Częstochowa nie jest biednym miastem i stać je na komfortowy transport.
Zrozumiałeś dlaczego to napisałem Question
Tylko się tu ze mną nie kłuć Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Gadu-Gadu    
XeLiBrI Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6770 (96%)
Postów: 334

:] Częstochowa - Kambodrza :]

Post Nie 28 Maj 06, 12:23:49     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

krysiekk napisał:
Chodziło mi o to, że w normalnych dniach powszednich, po centrum jeżdżą nie co nowsze autobusy, a w piątek, gdzie była masa ludzi, pielgrzymów itp MPK dało jakieś graty. Cały sens tego co napisałem jest taki, że MPK wpływa na wizerunek miasta i chociaż w ten jeden dzień mogli dać te nowsze na linie przez centrum żeby pokazać ludzią że Częstochowa nie jest biednym miastem i stać je na komfortowy transport.
Zrozumiałeś dlaczego to napisałem
Tylko się tu ze mną nie kłuć


I nawet jakby dali najnowsze wsiobusy na świecie to nie zmiania tego faktu, że Częstochowa to zadupie i tyle.....
Robić przykrywke tylko na jeden dzień...... Confused
Jeżeli zmienią autobusy to dziurawe chodniki, ulice dalej zostaną te same...
W naszym pięknym mieście zaczęli robić przystanki ( na mojej dzielnicy).
ale co z tego, jeżeli podejdzie jeden z drugim i je porozbija i będą w dobrym stanie może ze dwa dni..... Confused

Zmieniliby autobusy, ale drogi w alejach ( wizytówka miasta) nie zrobią....
Także to by nic nie dało raczej Wink Wink Razz


http://budzik.fotolog.pl/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Gadu-Gadu    
wizar Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 7082 (100%)
Postów: 587
Wiek: 43

częstochowa - kawodrza dolna

Post Nie 28 Maj 06, 12:33:09     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

szacuneczek - wczoraj mialem okazje jechac milo szybko i przyjemnie i do tego punktualnie szacuneczek Smile


w p o s z u k i w a n i u k o n d y c j i !!!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Gadu-Gadu Tlen    
szczepan Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 7018 (99%)
Postów: 3236
Wiek: 37

cZwA/ ŁdZ / kRk / wrocLove

Post Nie 28 Maj 06, 14:42:25     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

krysiekk napisał:
Tylko się tu ze mną nie kłuć


Gosciu Exclamation to Ty się nie kłuć, bo według mnie to jest kolejny Twój bezsensownt temat, to jest forum rowerowe a nie autobusowe Exclamation


© Copyright by Szczepan ® All Rights Reserved


Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora      
krysiekk Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6575 (93%)
Postów: 101
Wiek: 32

Częstochowa Raków

Post Nie 28 Maj 06, 14:53:02     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dobrze Szczepanie, już nie bede zakładał więcej tematów ani pisał postów, ani też nie bede się z nikim kłucił.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Gadu-Gadu    
szczepan Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 7018 (99%)
Postów: 3236
Wiek: 37

cZwA/ ŁdZ / kRk / wrocLove

Post Nie 28 Maj 06, 14:59:23     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

krysiekk napisał:
Dobrze Szczepanie, już nie bede zakładał więcej tematów ani pisał postów


Gościu Exclamation tu nie chodzi o to, że masz nie pisać wcale ani nie zakładać nowych tematów, tylko jak już cośpiszesz to sięzastanów na tym i tylko po to aby napisać




© Copyright by Szczepan ® All Rights Reserved


Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora      
fr33 Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 7016 (99%)
Postów: 933
Wiek: 42

Częstochowa

Post Nie 28 Maj 06, 15:03:33     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

moim zdaniem to jest bardzo dobry temat polączony z ankieta który znakomicie odzwierciedla stosunek do MPK naszych szanownych rowerowych forumowiczow..

ten kto nie chce nie musi tu zagladac ani pisac Wink .. prawda? Razz


Jurajski Klub Alfa Romeo
www.jkar.org
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Gadu-Gadu    
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Częstochowskie Forum Rowerowe - Strona Główna » Hyde-Park Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
iCGstation v1.0 Template By Ray © 2003, 2004 iOptional


Kontakt z osoba zarzadzajaca witryna: Speedy