wczytywanie...
Częstochowskie Forum Rowerowe - Strona Główna » Warsztat - naprawa i serwisowanie sprzętu

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
[stery] - Stery zintegrowane
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
bikerx Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6652 (94%)
Postów: 490


Post Czw 18 Maj 06, 19:57:24     [stery] - Stery zintegrowane Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

...część forumowiczów takowe posiada!
pytanko!...........czy takie stery będą pasować do każdej ramy, czy są różne rozmiary (jeśli tak to czym się różnią?)........i jeśli chodzi o same łożyska (mam na myśli maszynowe) - podają tam różne konty i symbole, czy wysokość takich łożysk jest ujednolicona, czy mogą być problemy z zainstalowaniem w ramie?!.........przyjmuję tutaj, że chodzi o konkretny komplet, nie jakieś składaki!......
.....kumacie coś na ten temat!!!? Exclamation
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość      
szczepan Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 7011 (99%)
Postów: 3236
Wiek: 37

cZwA/ ŁdZ / kRk / wrocLove

Post Czw 18 Maj 06, 21:42:28     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja mam zintegriwane stery CaneCreek'a na łożyskach maszynowych, z tego co wiem, to średnica łożysk (wewnętrzna ramy) jest standartowa i wynosi 44m, co do wysokości to chyba, też są podobne, u mnie strery w ramę wchodzą bardzo lużno, nie trzeba było ich nabijać, a ja sie wszystko ściągnie mostkiem to chodzi jak trza, więc wydaje mi się, że wszystko wporządku jest


© Copyright by Szczepan ® All Rights Reserved


Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora      
Reklama
MonteRochee Mężczyzna



Status: Offline
Przebieg: 7073 (100%)
Kondycha: 1726

Kawodrza Dolna

Post Sob 27 Maj 06, 0:29:35     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

kto ma zewnętrzne stery i jakie oraz jak się sprawują, czas na wymianę...
różnice między maszynami, kulkami cartridzami oraz igłami dolnymi czy też górnymi

cuś takiego http://allegro.pl/item106252599_stery_tioga_acc_1_zobacz_sportsklep_com.html
albo to http://allegro.pl/item104526418_stery_ritchey_logic_wcs_model_2006_super_cena_fv.html
albo to http://allegro.pl/item103921594_stery_ritchey_logic_plus_f_vat_model_2006r_.html

dzięki



...pozdrowienia dla wszystkich rowerowych teoretyków...ja jak Speedy jeszcze żyję... Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email   Tlen    
bikerx Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6652 (94%)
Postów: 490


Post Sob 27 Maj 06, 9:55:36     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

...mnie za bardzo ludziska nie mieli za wiele do napisania, ale na pytania Monte odpowiem.....
..igieł zdecydowanie nie polecam, niby bardziej wytrzymałe, ale niby, za to mają większe opory i czasem mocno mostek trza dowalić żeby nie było luzów..
..kartridze, niby ok, ale jak zaczną łapać luzy to kosz (nigdy nie wiadomo na co trafimy)!....już lepsze zwykłe kulkowe, jakieś klasowe....
...a, najlepsze maszynki, mogą być te tiogi, mogą ritcheye, mogą fsa, najważniejsze w nich jest to że nie trzeba smarować, najprostsza regulacja, nie zużywają bieżni, w razie gdyby co to wymiana łożyska i są jak nówki, warto zorientować się o dostępność łożysk (wymiennych) to tiogi są bo mamy AMPA.... Laughing
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość      
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Częstochowskie Forum Rowerowe - Strona Główna » Warsztat - naprawa i serwisowanie sprzętu Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
iCGstation v1.0 Template By Ray © 2003, 2004 iOptional


Kontakt z osoba zarzadzajaca witryna: Speedy