wczytywanie...
Częstochowskie Forum Rowerowe - Strona Główna » Hyde-Park

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
gadu gadu tylko dla gadu gadu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
wizar Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 7083 (100%)
Postów: 587
Wiek: 43

częstochowa - kawodrza dolna

Post Wto 16 Maj 06, 20:15:34     gadu gadu tylko dla gadu gadu Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Jak wiadomo wszytskim gadu gadu to najpopularniejszy komunikator internetowy. mozna go używać przez program autorski jak i przez inne aplikacje. Można? no właśnie serwis gadu gadu wprowadził zmiany w regulaminie:

"11. Korzystanie z usług komunikatora Gadu-Gadu (w szczególności komunikacja z innymi Użytkownikami komunikatora Gadu-Gadu) jest możliwe wyłącznie za pomocą rozpowszechnianego przez Operatora oprogramowania służącego do korzystania z tych usług, dostępnego na stronie internetowej http://www.gadu-gadu.pl, którego dotyczy Licencja w wersji tego oprogramowania udostępnianej przez Operatora bez jakichkolwiek modyfikacji dokonywanych przez inne osoby. Korzystanie przez Użytkownika z usług komunikatora Gadu-Gadu oraz komunikacja z innymi Użytkownikami komunikatora Gadu-Gadu za pomocą innych programów, w szczególności służących do świadczenia przez inne podmioty innych usług internetowych, w tym usług komunikatorów internetowych stanowi naruszenie postanowień niniejszego Regulaminu."

co wy na to??????

wiecej na: http://www.gadu-gadu.pl/program-regulamin.html


w p o s z u k i w a n i u k o n d y c j i !!!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Gadu-Gadu Tlen    
macus Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 7082 (100%)
Postów: 545

Cz-wa (Zawodzie)

Post Wto 16 Maj 06, 20:21:09     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja póki mnie nie wywali będę korzystał z gg przez konnekta. Jeśli mnie wywalą z sieci, niech się nie łudzą że ściągnę i badziewnego klienta - po prostu zrezygnuję z korzystania z gg.


Arrow www.czestochowaforum.pl - nowy adres!

1 Kor. 10:23
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Gadu-Gadu Tlen Jabber  
Reklama
wizar Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 7083 (100%)
Postów: 587
Wiek: 43

częstochowa - kawodrza dolna

Post Wto 16 Maj 06, 20:24:39     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

wiesz ja tesh tak myslalem i sciagnalem sobie tlena ale i tak wkoncu powrucilem do badziewnego gg. powód po prostu jest wiecej znajomych na gg i tyle a do tego te cudowne zółte słoneczka SmileSmileSmile


w p o s z u k i w a n i u k o n d y c j i !!!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Gadu-Gadu Tlen    
szczepan Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 7019 (99%)
Postów: 3236
Wiek: 37

cZwA/ ŁdZ / kRk / wrocLove

Post Wto 16 Maj 06, 20:31:53     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

No prawda jest taka, że większość ludzi komunikujących się przez neta korzysta gg, bo jewst najpoularniejszy, mimo, iż inne komunikatory obsługują też userów z gg a gg innych nie to i tak chyba najwięcej ludzi korzysta z gg


© Copyright by Szczepan ® All Rights Reserved


Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora      
Speedy Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 7083 (100%)
Postów: 957

Raków, Mireckiego

Post Wto 16 Maj 06, 20:34:15     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Nie przejmuj się regulaminem wizar. Ten punkt jest już od początku, a orginalnego klienta nie używam od (prawie) zawsze. GG używałem z 2 miesiące, potem Miranda.

Po pierwsze nie tak prosto jest im sprawdzić jakiego programu używasz. A jeśli już do tego dotrą i zaczną wszystkich blokować to stracą BARDZO DUŻĄ część użytkowników. Inna sprawa - w orginalnym programie też bardzo prosto pozbyć się tych !@#%^& reklam Smile.

Wolę Jabber'a. Smile


Tak, jeszcze żyję Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email   Jabber  
wizar Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 7083 (100%)
Postów: 587
Wiek: 43

częstochowa - kawodrza dolna

Post Wto 16 Maj 06, 20:36:58     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

hmm tak tylko ma sie to zmienic nie no przejmowac sie nie bede bo uzywam teraz wlasnie gg i tak zostanie chyba ze znów mnie cos tak mocno $%&$#@ to wtedy znów uciekne sie do innego komunikatora


w p o s z u k i w a n i u k o n d y c j i !!!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Gadu-Gadu Tlen    
MonteRochee Mężczyzna



Status: Offline
Przebieg: 7081 (100%)
Kondycha: 1726

Kawodrza Dolna

Post Pią 26 Maj 06, 11:06:26     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Gadacza używam od "święta", ostatnio to dla mnie beznadziejny komunikator choć wiele mam znajomych którzy tylko gadacz Confused cóż zrobić, namawiam na tlena, ale jakoś większość się opiera,...od ponad roku regularnie jadę na o2 Smile



...pozdrowienia dla wszystkich rowerowych teoretyków...ja jak Speedy jeszcze żyję... Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email   Tlen    
blabla Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6680 (94%)
Postów: 686

cz-wa błeszno/grosz

Post Pią 26 Maj 06, 11:50:13     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

MonteRochee napisał:
od ponad roku regularnie jadę na o2

heheh tlen rulez, ja też tylko tlemu używam ale dobrze że jest w nim opcja uzytkownicy gg bo inaczej to bym sobie sam z sobą pogadał Smile


........blaaaaaaaaaaaaaaaa.......
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Gadu-Gadu    
fr33 Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 7017 (99%)
Postów: 933
Wiek: 42

Częstochowa

Post Pią 26 Maj 06, 11:54:34     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ja uzywam AQQ.. super program:) szybki jest, malo zasobow kompa potrzebuje i wysylanie sms w AQQ jest super dopracowane Smile


Jurajski Klub Alfa Romeo
www.jkar.org
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Gadu-Gadu    
Marcin Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6919 (98%)
Postów: 831
Wiek: 33

Cz-wa centrum

Post Pią 26 Maj 06, 17:42:02     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ja osobiście używam Tlena z założonym kontem gg. Trochę ostatnio siedziałem przy programowaniu w celu stworzenia własnego klienta GG udało sie i mogę zapewnić że protokół gg jest tak skonstruowany że nie ma możliwości żeby cie sprawdzili z jakiego klienta korzystasz ponieważ to programista ustawia w jaki sposób klient sie przedstawi (protokół przyjmuje tylko info o wersji GG ) najczęściej przedstawia sie jako 6.1 lub 7.0
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Gadu-Gadu    
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Częstochowskie Forum Rowerowe - Strona Główna » Hyde-Park Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
iCGstation v1.0 Template By Ray © 2003, 2004 iOptional


Kontakt z osoba zarzadzajaca witryna: Speedy