wczytywanie...
Częstochowskie Forum Rowerowe - Strona Główna » Hyde-Park

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Włókniarz Częstochowa Idź do strony Poprzedni  1, 2
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
_omar_ Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 4746 (67%)
Postów: 174
Wiek: 40

Częstochowa 1000-lecie

Post Pon 14 Maj 12, 11:57:35     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Tomas_1982 napisał:
Dobra, macie racje. Skupiłem się na plusach takiego zabezpieczenia a nie pomyślałem o zagrożeniach ... to trochę jak z zapinaniem pasów, w większości przypadków ratują życie, w ekstremalnych wyjątkowych sytuacjach mogą jednak zaszkodzić Confused

Pech, niefortunny zbieg zdarzeń, niesprzyjające okoliczności to chyba jednak jedyni winowajcy tej tragedii ...


dokladnie, pomimo tego, ze wszyscy zdaja sobie sprawe z tego, ze żużłowcy maja takie 'ryzyko' wkomponowane w swoja robotę i wszyscy o tym wiemy, to po kazdym takim zdarzeniu wszyscy zastanawiaja sie czy mozna uczynic ten sport bardziej bezpiecznym... Poza tym ktos kiedy powiedzial, ze nikt normalny nie moze jezdzic na zuzlu bo kto o zdrowych zmyslach odwazy sie jechac motocykem bez hamulcow po jakiejs czarnej, 'żwirowej' nawierzchni blisko 100 km/h a pozniej wejsc w zakret slizgiem... Chociaz oni za swoją prace są sowicie wynagradzani czego nie mozna powiedziec o np górnikach ktorzy na, w porownaniu, smieszne pieniadze kazdego dnia ryzykuja zycie nie podczas 5 biegow po 1 minucie ale po 8 godzin szychty...
A najbardziej w tej chwili żal żony i dzieciakow...


Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Gadu-Gadu Tlen Jabber  
Lukas Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6904 (98%)
Postów: 1114
Wiek: 38

Częstochowa [Tysiąclecie]

Post Pon 14 Maj 12, 11:57:59     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ok. 21:00 usłyszałem o tym wypadku w radiu.. z początku zrozumiałem, że chodzi o Tony'ego Rickardssona... ale za chwilę włączyłem TVP Sport i wszystko jasne.. smutny dzień dla speedway'a. Pozostaje tylko ogromnie podziękować Lee za lata we Włókniarzu i trzymać kciuki za Jego rodzinę.. wszelkie dyskusje są teraz bez sensu, bo żużel to sport urazowy i nic tego nie zmieni.

Dziękuję Lee za 4 lata w CKM! [*]


Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość      
Reklama
MK Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6526 (93%)
Postów: 178
Wiek: 33

Częstochowa - Raków

Post Pon 14 Maj 12, 15:50:08     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Straszna tragedia Crying or Very sad
Pamiętam jak podpisywał kontrakt na gali lodowej, potem kilka lat fajnej jazdy w parze z Ułamkiem... Cry
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Gadu-Gadu    
voit Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 4573 (65%)
Postów: 465
Wiek: 50

Częstochowa 1000-lecie

Post Pon 14 Maj 12, 16:39:21     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Od wczoraj nie mogę w to uwierzyć, po prostu nie mogę w to uwierzyć.

(") (") (")


Proponuję, żeby na najbliższej Masie Krytycznej oddać cześć temu Zawodnikowi "Minutą Ciszy" i symbolicznie przywiązać do roweru czarną tasiemkę.


Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość      
blabla Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6650 (94%)
Postów: 686

cz-wa błeszno/grosz

Post Pon 14 Maj 12, 17:05:47     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

voit napisał:
Proponuję, żeby na najbliższej Masie Krytycznej oddać cześć temu Zawodnikowi "Minutą Ciszy" i symbolicznie przywiązać do roweru czarną tasiemkę.

fakt tragedia straszna , szkoda faceta i w ogóle, ale nie mieszajmy masy w takie historie, bo to porostu nie ma ani związku, ani sensu


........blaaaaaaaaaaaaaaaa.......
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Gadu-Gadu    
voit Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 4573 (65%)
Postów: 465
Wiek: 50

Częstochowa 1000-lecie

Post Czw 17 Maj 12, 20:22:31     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Natknąłem się na fajny filmik, z meczu na którym byłem jakiś czas temu.
Pewnie częśc z Was kojarzy Pana"Machine"
Dodam tylko że mecz wygraliśmy 1 pkt wynik to 45,5-44,5, a 15 bieg to była wisienka na torcie.
http://www.youtube.com/watch?v=8JmFZevH_GQ&feature=related


Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość      
Poisonek Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6949 (99%)
Postów: 3301
Wiek: 49


Post Czw 17 Maj 12, 20:55:13     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Najpiękniejszy bieg w historii "Włókniarza". Joe był nieprawdopodobny. Jego kiepskie starty powodowały, że później było co oglądać Very Happy


Dream Big, Play Hard, LIVESTRONG
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Gadu-Gadu    
arusb Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 4468 (63%)
Postów: 158
Wiek: 54

Częstochowa-Tysiąclecie

Post Czw 17 Maj 12, 22:31:32     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Widziałem to na żywo, ale jak dziś na to patrzę to też czuję ciary na plecach.Legendarny bieg.


Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość      
Poisonek Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6949 (99%)
Postów: 3301
Wiek: 49


Post Pon 10 Gru 12, 16:24:12     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Za Włókniarzem ciężki okres. Po kilku latach wywalania kasy na mega gwiazdy typu Hancock czy Nicki Pedersen, co niestety przyniosło mizerny efekt medalowy ale za to duży - niestety negatywnie - finansowy, doprowadzono klub na granicę spadku do I ligi. Cuda charakterystyczne dla Jasnej Góry zdarzyły się dwa sezony z rzędu: 2010 cud w dwumeczu z Bydgoszczą (1 pkt od spadku) , 2011 cud w dwumeczu z Gnieznem (2 pkt od spadku). Przyszedł czas na zmianę działaczy w klubie co w ciągu roku pozwoliło na wyprowadzenie Klubu na finansową prostą i w miarę spokojne utrzymanie w sezonie 2012. Mimo chudych lat kibice nie odwrócili się od drużyny - średnia prawie 10000 kibiców na meczu w tym roku. Rozgrywki 2013 to chyba czas na powrót Włókniarza do krajowej czołówki:

Emil Sajfutdinow
Grigorij Łaguta
Michael Jepsen Jensen
Rune Holta
Mirosław Jabłoński
Artur Czaja
Rafał Szombierski
Rafał Malczewski
Hubert Łęgowik

Zapowiada się niezły sezon a zawodnicy typu Łaguta czy Sajfudinow gwarantują widowiskowość meczy graniczącą z pokazami cyrkowymi. Będzie ciekawie


Dream Big, Play Hard, LIVESTRONG
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Gadu-Gadu    
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Częstochowskie Forum Rowerowe - Strona Główna » Hyde-Park Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
iCGstation v1.0 Template By Ray © 2003, 2004 iOptional


Kontakt z osoba zarzadzajaca witryna: Speedy