wczytywanie...
Częstochowskie Forum Rowerowe - Strona Główna » Z życia rowerzysty...

Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Gdzie najdalej rowerem?
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
krysiekk Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6567 (93%)
Postów: 101
Wiek: 32

Częstochowa Raków

Post Wto 09 Maj 06, 23:44:12     Gdzie najdalej rowerem? Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Aby wszystko było jasne, prosiłbym w tym temacie pisać gdzie najdalej byliście rowerem w 1 dzień , ewentualnie można napisać jaka odległość jest do danego miejsca. Wyprawy z udziałem innych środków transportu typu pociąg się nie liczą.

Temat "ile najwiecej w 1 dzień" moim zdaniem różni się od tego tematu tym, że tu piszemy, a bynajmniej prosił bym pisać gdzie bylismy najdalej rowerem , a nie tym ile przejechaliśmy km.
Jeżeli Moderatorzy nadal będą twierdzić że te tematy niczym się nie różnią, proszę poprosić XeLiBrI żeby zmienił nazwe tematu tak, by pasowała do oby dwóch.


Ostatnio zmieniony przez krysiekk dnia Sro 10 Maj 06, 17:56:53, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Gadu-Gadu    
MonteRochee Mężczyzna



Status: Offline
Przebieg: 7072 (100%)
Kondycha: 1726

Kawodrza Dolna

Post Sro 10 Maj 06, 1:02:23     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Rabka Zdrój i okolice uzdrowiska czyli mój temat pracy licencjackiej.
Trochę się tam hasało Very Happy

Oczywiście na miejscu bez podróży docelowej Wink



...pozdrowienia dla wszystkich rowerowych teoretyków...ja jak Speedy jeszcze żyję... Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email   Tlen    
Reklama
fr33 Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 7008 (99%)
Postów: 933
Wiek: 42

Częstochowa

Post Sro 10 Maj 06, 1:08:36     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Krakow ...

u smoka na kawie Very Happy


Jurajski Klub Alfa Romeo
www.jkar.org
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Gadu-Gadu    
XeLiBrI Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6761 (96%)
Postów: 334

:] Częstochowa - Kambodrza :]

Post Sro 10 Maj 06, 8:04:58     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ja osobiście nad morzem jeździłem Wink
jeżeli chodzi w jeden dzień najwięcej to ponad 120 km. ( właśnie nad morzem Smile )


http://budzik.fotolog.pl/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Gadu-Gadu    
krysiekk Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6567 (93%)
Postów: 101
Wiek: 32

Częstochowa Raków

Post Sro 10 Maj 06, 8:46:48     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ok, Panie Moderatorze, już nie będe Embarassed .
No to napisze tylko tyle że najdalej w Kłobucku i Kłomnicach.
Może być?


Ostatnio zmieniony przez krysiekk dnia Sro 10 Maj 06, 9:24:19, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Gadu-Gadu    
Poisonek Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6970 (99%)
Postów: 3301
Wiek: 49


Post Sro 10 Maj 06, 9:19:43     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Moderowany przez arektacana:
Ludzie!!! Piszcie w odpowiednich tematach!!! Czy ten temat różni się radykalnie od tematu "Ile najwięcej w jeden dzień"? Zakładanie tematu po to żeby go założyć nie ma sensu
. Mad Mad Mad

Arrow Ile najwięcej w jeden dzień?


Dream Big, Play Hard, LIVESTRONG
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Gadu-Gadu    
bikerx Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6651 (94%)
Postów: 490


Post Sro 10 Maj 06, 16:07:15     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

....kłócić się z modami i adminem nie zamierzam, bo ??? (jest na to odpowiedni temat)!
...nie zamierzam też bronić innych forumowiczów, bo czasami działają za szybko....................ale?
....nie rozumiem takiej napastliwości, zaraz na różowo???
..przecież gdzie najdalej na rowerze różni się od ile najwięcej w jeden dzień!!!!!!!!
w 1 dzień to w 1 dzień, ile ,wszystko jasne!!!

a, gdzie najdalej na rowerze to co innego ( najdalej można być we włoszech, ale jechać 2 tygodnie, albo część trasy pociągiem)!!!!!!!!!!!!!

..ja najdalej na rowerze byłem w bolesławowie na pojezierzu Laughing
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość      
Poisonek Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6970 (99%)
Postów: 3301
Wiek: 49


Post Sro 10 Maj 06, 17:44:43     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

"2. Ramka moderacyjna

W tej ramce zawarte są wszelkie zastrzeżenia dotyczące wiadomości. Może to być zwykłe zwrócenie uwagi, prośba o poprawienie posta itp. Ramki tego typu mają na celu informowanie autorów w jaki sposób powinni poprawnie pisać posty, żeby nie trzeba było ich w przyszłości moderować.

Ramki moderacyjne nie są ostrzeżeniami! Nie należy ich traktować jak "czerwonej kartki", czy ujmy na honorze. Zdarzają się najlepszym i nie należy się zbytnio przejmować pojedyńczymi dopiskami. Powinny być jednak wskazówką jak pisać dobre posty. Oczywiście, ciągłe upomnienia kwalifikują się do ostrzeżenia użytkownika i wykrzyknika przy nick'u."

Powyżej wyciąg z regulaminu. Zwracam uwagę na wytłuszczony tekst... Nie mam nic do nikogo. Jako moderator dbam o higienę i przejrzystość forum po to aby wszycy mogli po nim poruszać się w miarę sprawnie. W ostatnim czasie przybyło nam wielu userów, którzy niestety nie do końca czytając wszystkie tematy zakładają nowe, ale już istniejące. Robi sie w związku z tym poważny burdel i gdybyśmy nic z tym nie robili to za pół roku nikt by tu nic nie znalazł a dyskusja na jeden temat mogłaby się toczyć w kilku odrębnych wątkach. Temat dla mnie jednoznaczny: "gdzie najdalej na rowerze" jest w zasadzie tym samym co "ile najwięcej w jeden dzień". Bo jest jak byk napisane "na rowerze" a nie "z rowerem"... Idąc takim tokiem myślenia, mógłbym założyć tematy typu: "udane zakupy rowerowe w sklepie", "udane zakupy rowerowe w internecie", "udane zakupy rowerowe u babci Fredzi" itd. Napisałem w ramce, że uważam iż nie trzeba było zakładać do tego nowego tematu. I takie mam prawo jako moderator...


Dream Big, Play Hard, LIVESTRONG
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Gadu-Gadu    
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Częstochowskie Forum Rowerowe - Strona Główna » Z życia rowerzysty... Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
iCGstation v1.0 Template By Ray © 2003, 2004 iOptional


Kontakt z osoba zarzadzajaca witryna: Speedy