wczytywanie...
Częstochowskie Forum Rowerowe - Strona Główna » Sklepy, warsztaty

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Wieczorek, ul. Ogrodowa Idź do strony Poprzedni  1, 2
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
bikerx Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6630 (94%)
Postów: 490


Post Wto 20 Sty 09, 20:00:11     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

arektacana napisał:
Gorzej z innymi, poważniejszymi rzeczami np z amorami - zresztą pewnie coś mógłbyś na ten temat powiedzieć. Na bardziej skomplikowane amory rodzimi serwisanci nawet nie chcą patrzeć - lepiej wysłać do autoryzowanego serwisu na drugi koniec Polski. A młody bierze i robi. Oczywiście też nie wszystko, ale z pewnością o 100% więcej niż inni.

Ja na nikogo nie naskakuję lecz piszę jak jest. To Arku, że Młody jest Twoim funflem i czerpiesz z tego jakieś korzyści nie znaczy, że jest najlepszy.
Jak myślisz do kogo się najpierw zgłosiłem z naprawą swojego manita. Ponoć ten serwisant przeszedł fachowe szkolenie także w zakresie amorów manitou. Otrzymałem odpowiedź, że tym się nawet nie brudzi. A dlaczego. Skoro potrafi. Chciałem płacić normalną stawkę, bez upustów. Myślę, że nie bardzo wie o co tam chodzi, i tyle moich spostrzeżeń. Bez problemu robi RS, o których wszyscy mówią, że są proste. Laughing
arektacana napisał:
Jeśli mówimy o serwisie w kwestii regulacji przerzutek czy centrowania kół to faktycznie takich fachowców jest sporo.

Takie coś to sobie samemu robię :/
damzac napisał:
ale widze ze dobrze ci na tej "wsi" skoro tu mieszkasz...

od siebie dodalbym jesli mamy mowic o Czewce w kategoriach "wsi"... to ok, moze byc... ale za mowmy ze to najlepsza "wies" w Polsce i to jeszcze jaka

no cóż. urodziłem się tutaj i mieszkam tutaj bo mam tu rodzinę i pracę. nawet, gdzyby mi się bardziej tu nie podobało nie znaczy, że zaraz mam się wyprowadzać, gdzieś indziej też mogłoby mi się nie spodobać i co, znowu przeprowadzka.
Głównie piszą, że to największa wieś w Polsce mam na myśli, że na dobrą sprawę nic tu nie ma jeśli chodzi o rowery (o tym mówimy na tym forum), ani naprawdę wypasionych sklepów, ani profesjonalnych serwisów, ani otwartych na klienta przedstawicielstw itd.
Niektóre firmy w Polsce mieszczą się w kompletnych zadupiach i jakoś prosperują (chodzi mi tu o allegro, na którym zaopatruję się długo, głównie dlatego, że z przesyłką taniej i lepsza oferta).
300 tys miasto powinno mieć do zaoferowania trochę więcej, nie uważacie Exclamation Question Dlatego piszę wieś.
magnum napisał:
no chyba że przypomnisz sobie dwa przepompowane Sid'y.....

to była chyba wina bikera, ale czy doświadczony serwisant nie powienien uprzedzić o co chodzi w obsłudze rzeczy, którą przed chwilą naprawił Question :>
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość      
magnum Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6357 (90%)
Postów: 646
Wiek: 46

1/2night

Post Wto 20 Sty 09, 20:28:01     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

niestety bikerx to nie byly winy użytkowników...


"Dla reguły mówiącej, że nie ma reguł bez wyjątków, wyjątek stanowi jedynie reguła mówiąca, że nie ma reguł bez wyjątków, ponieważ od tej reguły nie ma wyjątków"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Gadu-Gadu    
Reklama
marsman Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 5864 (83%)
Postów: 732


Post Wto 20 Sty 09, 21:34:30     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

sam jakos nie pałam uczuciem do Młodego ale nie o tym jest ten temat.
być może na Ogrodowej w serwisie zobaczymy Smudka. może ktoś kojarzy z Okólnej.
a tak to jak by nie paczeć zbliża się sezon rowerowy Smile
bynajmniej w sklepach. ciekaw jestem co też nowi wlaściciele wymyślą Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Gadu-Gadu    
Poisonek Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6949 (99%)
Postów: 3301
Wiek: 49


Post Wto 20 Sty 09, 21:59:55     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja też nie mam zamiaru na nikogo naskakiwać, ale fakty są takie, że w Częstochowie nie ma - a kilka lat temu na 100% nie było innego serwismena zajmującego się tego typu, bardziej specjalistycznym serwisem. Jeśli się mylę proszę o nazwiska... Może dlatego młody ma taką renomę, co na tym forum potwierdziło już sporo osób.
Sidy przepompowane? No cóż - każdemu się zdarza pomyłka, która zważając na to, że poprzednie wersje były pompowane inaczej, jest dla mnie do wybaczenia.
Funfel? Może i tak, ale kiedyś też byłem u niego pierwszy raz i nie dostawałem upustów za to, że ładnie wyglądam. Buliłem jak wszyscy. Od momentu przejścia młodego z Ogrodowej na rondo płaciłem za serwis jak każdy inny śmiertelnik, więc nie czerpię z tego obecnie żadnych korzyści. A robiłem ostatnio amora oraz przeplatałem koło. I pójdę do niego znów, niezależnie od tego ile zapłacę za serwis. Młody serwisował Pilota, którego do dziś ujeżdża STi, raczej nie narzekając. Kółka zaplatane przez młodego też raczej nie zaznawały w późniejszej eksploatacji klucza do centrowania. Paru sztuczek z bębenkami tylnej piasty też się od niego nauczyłem. Taki serwis do mnie przemawia zdecydowanie bardziej niż przeciągnięte na jedną stronę obręcze kół zaplatanych w Draco czy odwrotnie zamontowane amory lud godzinna regulecja tylnej przerzutki na Drogowców.
Że nie chciał się brudzić? Napisałem, że "oczywiście też nie wszystko" robi. Może nie potrafi/ nie chce mu się serwisować manitou, choć na własne oczy widziałem kilka razy robione przez niego skareb`y. Nie wnikam. Ale twoje Grzesiek doświadczenia z innym serwisantem też skończyły się na założeniu złego typu uszczelek do amora i koniecznością wysyłania sztućca do Wa-wy. Może to dobrze, że skoro nie umie to się nie zabiera. Bo spieprzyć nie sztuka...
Narzekanie że w Cze-wie nic nie ma? Na to wpływu nie mamy. Ale to raczej chyba nie ten temat na takie dyskusje.


Dream Big, Play Hard, LIVESTRONG
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Gadu-Gadu    
Poisonek Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6949 (99%)
Postów: 3301
Wiek: 49


Post Sro 28 Sty 09, 13:43:04     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Spinając temat klamrą - dla zainteresowanych serwisem młodego podaję informację, która była mi już znana w momencie pisania posta o zmianie jego miejsca pracy, a której nie podawałem ze względy na nie rozgłaszanie tej sprawy przez niego samego: młody wrócił na Ogrodową...


Dream Big, Play Hard, LIVESTRONG
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Gadu-Gadu    
jurczyk Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6387 (91%)
Postów: 1207

Częstochowa Śródmieście

Post Sro 28 Sty 09, 23:08:27     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Czy sklep w małym lokalu o zmniejszonych możliwościach eksponowania towaru, pozbawiony parkingu poradzi sobie w trudnych czasach ,które podobno nadchodzą ?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Gadu-Gadu    
Tina Kobieta



Status: Offline
Dni: 5546 (79%)
Postów: 20
Wiek: 34

Czarna Dziura

Post Sro 28 Sty 09, 23:11:25     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Opuścił nas Pawełek, to fakt. więc teraz pole do popisuj dla młodych, zdolnych serwisantów. może wreszcie któryś weźmie się za siebie i będzie porządnie wykonywał swoją pracę.. Chociaż na Marcina z 'Cyklo' narzekać nie mogę- wszystko zawsze na picuś glancuś w pusiaku działa Smile


http://tina.pinkbike.com/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość      
Specjalista



Status: Offline
Dni: 5312 (75%)
Postów: 3
Wiek: 39


Post Sro 16 Wrz 09, 14:13:59     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Mlody spowrotem jest na ogrodowej
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość      
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Częstochowskie Forum Rowerowe - Strona Główna » Sklepy, warsztaty Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
iCGstation v1.0 Template By Ray © 2003, 2004 iOptional


Kontakt z osoba zarzadzajaca witryna: Speedy