wczytywanie...
Częstochowskie Forum Rowerowe - Strona Główna » Z życia rowerzysty...

Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Pierwsze upadki w spd!:)
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
damzac Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 7045 (100%)
Postów: 562
Wiek: 40

Myszków DWA KOŁA I PASJA

Post Sob 06 Maj 06, 22:56:49     Pierwsze upadki w spd!:) Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Przymierzam sie coprawda dopiero "psychicznie" do zakupu kompletu spd:), ale napiszcie o waszych poczatkach z przygoda spd, o waszych upadkach jak to jest z tym przyzwyczajeniem sie, mowia ze to na nowo trza sie nauczyc jezdzic na rowerze? czy trudno jest, jakie sa najlepsze modele dla poczatkujacych, no i jak jezdzi sie wam juz po dluzszym czasie, czy zmienia sie technika jazdy np na zakretach? i pisac prosze o innych praktycznych rzeczach na ktore warto zwrocic uwage a o ktorcyh niewspomnailem? bede wdzieczny a moze uratujecie komus zycie w przyszlosci:)




http://zabiegani.czest.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora      
macus Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 7053 (100%)
Postów: 545

Cz-wa (Zawodzie)

Post Nie 07 Maj 06, 9:05:55     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja co prawda w spd nie jeździłem, ale jeździłem w lookach, a to też zatrzaski... Smile

Prawdę mówiąc wyrżnąłem tylko raz, na rynku w Olsztynie. Przyzwyczaić się jest łatwo. Najlepiej na początku wyregulować sobie tak żeby wypinały się bardzo lekko pojeździć, jak poczujesz się już pewniej to dokręcasz na normalny opór.


Arrow www.czestochowaforum.pl - nowy adres!

1 Kor. 10:23
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Gadu-Gadu Tlen Jabber  
Reklama
piter Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6877 (97%)
Postów: 1426
Wiek: 49

częstochowa-raków

Post Nie 07 Maj 06, 9:18:22     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

...temat już istnieję :/ , następnym razem "rozejrzyj się" nieco po forum Wink
Arrow Pedały SPD


Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Gadu-Gadu    
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Częstochowskie Forum Rowerowe - Strona Główna » Z życia rowerzysty... Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
iCGstation v1.0 Template By Ray © 2003, 2004 iOptional


Kontakt z osoba zarzadzajaca witryna: Speedy