wczytywanie...
Częstochowskie Forum Rowerowe - Strona Główna » Z życia rowerzysty...

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Skatepark w Łodzi - petycja - wsparcie
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
macus Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 7052 (100%)
Postów: 545

Cz-wa (Zawodzie)

Post Pią 05 Maj 06, 9:41:07     Skatepark w Łodzi - petycja - wsparcie Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

W Łodzi działa świetne stowarzyszenie Alternatywa BMX (www.alternatywabmx.pl). Sprawa działa bardzo prężnie (dostali nawet biuro od UM (sic!)), organizują zajęcia dla dzieciaków, wypuszczają niezależne wydawnictwa bmx'owe (np. zin DEPO) i robią wiele innych pozytywnych rzeczy. Jednym z ich zajęć jest prowadzenie lobby na rzecz budowy skateparku w Łodzi. W związku z tym chłopaki i dziewczyny zbierają podpisy pod petycją:

http://www.petycje.pl/petycjePodglad.php?petycjeid=1401

Każdy podpis ZA jest istotny i myślę że za każdy łódzka załoga będzie wdzięczna.

P.S.
Pozwoliłem sobie na jakiś czas dać tematowi status ogłoszenia.


Arrow www.czestochowaforum.pl - nowy adres!

1 Kor. 10:23
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Gadu-Gadu Tlen Jabber  
cysiek Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6612 (94%)
Postów: 76
Wiek: 35

Last Grosz

Post Pią 05 Maj 06, 9:53:38     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

boze u nas nie ma niby robia a bedzie strasznie lipny z planow wynika i jakos nikt sie nie interesuje procz nas bikerow gdzie pewnie i tak nie bedziemy mieli na czym jezdzic to tym sie zajmijcie moze co u nas bo watpie by ktos z łodzin nam pomogl Shocked


Born 2 Ride - Ride 2 Die www.halas.xt.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora      
Reklama
macus Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 7052 (100%)
Postów: 545

Cz-wa (Zawodzie)

Post Pią 05 Maj 06, 10:25:33     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

cysiek napisał:
i tak nie bedziemy mieli na czym jezdzic to tym sie zajmijcie moze co

Dziwne rozumowanie: U nas nie ma, to niech oni też nie mają? Rozumiem gdybyś miał wpłacać pieniądze czy cuś, ale tu chodzi o podpis! Solidarność to obce ci pojęcie?

cysiek napisał:
watpie by ktos z łodzin nam pomogl

A ja za to myślę że gdyby pojawiła się taka petycja odnośnie Częstochowy to cała łódzka załoga jak nic podpisała by ją i służyła nam nie tylko taką pomocą.


Arrow www.czestochowaforum.pl - nowy adres!

1 Kor. 10:23
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Gadu-Gadu Tlen Jabber  
fr33 Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6987 (99%)
Postów: 933
Wiek: 42

Częstochowa

Post Pią 05 Maj 06, 11:40:13     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Poparłem Smile

mysle ze warto pomoc w takich akcjach Smile ..
byc moze i My bedziemy potrzebowac kiedys pomocy innych ..


Jurajski Klub Alfa Romeo
www.jkar.org
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Gadu-Gadu    
cysiek Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6612 (94%)
Postów: 76
Wiek: 35

Last Grosz

Post Pią 05 Maj 06, 11:44:48     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

odezwal sie solidarny a co zrobiles zeby powstal u nas a trabilo o tym wiekszosc bikerow? Shocked co za typ cala lodzka zaloga hahahaha napisalem ze robia skate park pod rolkarzy i deskorolkarzy a nie bikerow tu wielka pomoc dla Lodzi a we wlasnym miescie nic nie potrafia pomoc i ze ja jestem nie solidarny smieszne Shocked


Born 2 Ride - Ride 2 Die www.halas.xt.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora      
fr33 Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6987 (99%)
Postów: 933
Wiek: 42

Częstochowa

Post Pią 05 Maj 06, 12:06:16     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

cysiek - nie chcesz - nie popieraj i nie wywieraj na innych podobnych działan.. kazdy ma swoje zdanie i tego sie trzymajmy - forum jest sposobem na jego wyrazenie wiec.. napisales co wiedziales i daj sobie juz spokuj ..

pytasz sie co zrobilismy zeby u nas powstał skate park.. moze napisz co Ty zrobiles i jakie działania podjales aby ten skate park ruszyl jak najszybciej i zeby projekt byl najbardziej zaj****y w polsce. Co zrobiles? moze to akurat Ty powinienes sie tym zajac skoro nikt jeszcze nie zaczal? pochwal sie co w tym temacie zrobiles i napisz co i jak trzeba ruszyc dalej to moze zyskasz sobie ludzi ktorzy Ci pomoga.


Jurajski Klub Alfa Romeo
www.jkar.org
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Gadu-Gadu    
macus Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 7052 (100%)
Postów: 545

Cz-wa (Zawodzie)

Post Pią 05 Maj 06, 15:34:22     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

---------- 15:24 05.05.2006 ----------

fr33 napisał:
pytasz sie co zrobilismy zeby u nas powstał skate park.. moze napisz co Ty zrobiles i jakie działania podjales aby ten skate park ruszyl

Dokładnie... Bo jak na mój gust to ludziom jeżdzącym freeride i podobne powinno zależeć na tym najbardziej.

cysiek napisał:
co za typ cala lodzka zaloga hahahaha napisalem ze robia skate park pod rolkarzy i deskorolkarzy a nie bikerow

Gdybyś się wgłębił w sprawę to byś wiedział dla kogo będzie skatepark. Zresztą wystarczy spojrzeć kto stoi za petycją. Stowarzyszenie "Alternatywa BMX".

---------- 15:34 ----------

Wogóle to twój tok rozumowania kojarzy mi się z gośćmi którzy mówią: "Po co wysyłać pomoc do Afryki jak u nas dzieci głodne chodzą." Trochę empatii stary i solidarności. Taki podpisik nic cię nie kosztuje, jego złożenie to 10 sekund, a chłopakom może pomóc.


Arrow www.czestochowaforum.pl - nowy adres!

1 Kor. 10:23
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Gadu-Gadu Tlen Jabber  
szczepan Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6989 (99%)
Postów: 3236
Wiek: 37

cZwA/ ŁdZ / kRk / wrocLove

Post Pią 05 Maj 06, 19:22:42     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Nie potrafię zrozumieć takiego postępowania i toku rozumowania, jak można być tak samolubnym i zapatrzonym w siebie, rozumię jak czasami aby komuśpomóc trezba się bardzo poświęcić coś starcić, coś zrobić, ale tutaj wystarczy poświęcić ok 1 minuty,
Jak można rzucać kłody pod nogi ludziom, którzy mają podobne zainteresawnia i którzy chcą coś zrobić dla innych Question Confused jeśli samemu nie ma się ochoty na zrobienie czegoś pożytecznego, to chociaż lepiej nie przeszkadzać, tak chyba jest najlepiej

P.S. czy ludzie którzy bezinteresonie pomagająinnym to frajerzy Question Bo tak wynika z poprzednich wypowiedzi :/


© Copyright by Szczepan ® All Rights Reserved


Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora      
cysiek Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6612 (94%)
Postów: 76
Wiek: 35

Last Grosz

Post Pią 05 Maj 06, 19:42:31     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

zrobilem duzo lacznie z rozmowami w UM dziewczynko Exclamation wiec japa ode mnie cfaniaku bo sam nic nie robisz a o byle podpis jak ktos wytyka ze u nas jak byla mozliwosc i nikt nic nie robil to zarzucasz mi samolubnosc i placzesz jak bym Ci krzywdzil matke wiec moze zrozum ze nie tylko ten kto zrobi kilometr wiecej jest boski bo sa ludzie ktorzy robia wiele niebezpieczniejszych rzeczy na rowerze a nie maja gdzie i w takze Twoim miescie chlopie ale to oczywiscie nie interesuje Shocked

Moderowany przez szczepana:
Ostrzeżenie numer jeden Exclamation To już jest lekka przesada, jeśli masz zamiar obrażać użytkowników to wynocha, zachowujesz się jak burak i nie wiem skąd się to bierze, zastanów się nad swoim zachowaniem



Born 2 Ride - Ride 2 Die www.halas.xt.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora      
XeLiBrI Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6740 (96%)
Postów: 334

:] Częstochowa - Kambodrza :]

Post Pią 05 Maj 06, 19:46:49     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

cysiek napisał:
ak bym Ci krzywdzil matke

to był cios poniżej pasa.... Confused :/
cysiek, ja nie wiem, jakieś problemy masz czy co ? Neutral Laughing
wyloozujcie....to ma być przyjazne forum (chyba xD), a nie.....
sry za ot i się podpisuje pod petycją.... Smile jak można to pomagam Smile


http://budzik.fotolog.pl/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Gadu-Gadu    
macus Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 7052 (100%)
Postów: 545

Cz-wa (Zawodzie)

Post Pią 05 Maj 06, 19:51:23     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

cysiek napisał:
nie maja gdzie i w takze Twoim miescie chlopie ale to oczywiscie nie interesuje

Oczywiście. Wyrocznia powiedziała... Jasne że mnie interesuje co się dzieje w tej kwestii w naszym mieście, choć nie jest to główna interesująca mnie działka.

Swoją drogą przybastuj trochę z określeniami na innych, bo to forum to nie miejsce na takie rzeczy...


Arrow www.czestochowaforum.pl - nowy adres!

1 Kor. 10:23
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Gadu-Gadu Tlen Jabber  
piter Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6876 (97%)
Postów: 1426
Wiek: 49

częstochowa-raków

Post Pią 05 Maj 06, 20:38:06     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

...kur*** , cysiek przestań pisać takie bzdedy , a jak ci się U NAS ( na forum) nie podoba to rób zawijkę , BO TWOJE WYPOWIEDZI ZACZYNAJĄ IRYTOWAĆ WIĘKSZOŚĆ UŻYTKOWNIKÓW!!! , a to forum nie służy do obrażania innych pasjonatów 2 kółek , jeżeli nie jesteś tolerancyjny ( tak wynika z twoich wypowiedzi) to trudno , ale my także nie będziemy :/

...sorki za OT , ale uważam że "lekko" przeginasz....


Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Gadu-Gadu    
cysiek Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6612 (94%)
Postów: 76
Wiek: 35

Last Grosz

Post Pią 05 Maj 06, 21:00:52     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ja? a kto mi niby zarzuca ze jestem samolub ? wiele lazilem i nie tylko ja do UM o skatepark ktory powstaje na promenadzie wiec mnie nie obrazaj czlowieku a ze sie koledze wyzej nie podoba nie moj problem ciekawe co on robi zeby oceniac Shocked a z reszta mowcie co chceice wiem co robilem i nie dam sobie mowic ze jestem samolub bo rowniez z mojej i kolegow inicjatywy choc tyle dalo sie wyprosic bo chcielismy aby park byl kryty ale coz jest jak jest wypada sie cieszyc zobaczymy jak sie sprawdzi gdy powstanie wiec jezeli ja robie zamieszanie obrazliwymi postami to macus tez jadac mi bez podstawnie Shocked ale widac wie lepiej Shocked tyle ode mnie


Born 2 Ride - Ride 2 Die www.halas.xt.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora      
MonteRochee Mężczyzna



Status: Offline
Przebieg: 7051 (100%)
Kondycha: 1726

Kawodrza Dolna

Post Sob 06 Maj 06, 0:16:25     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

cysiek napisał:
ja?... wiele lazilem i nie tylko ja do UM o skatepark ktory powstaje na promenadzie z reszta mowcie co chceice wiem co robilem i nie dam sobie mowic ze jestem samolub...tyle ode mnie


po co łazić Question bierz przykład z rówieśników, a wiara napewno to poprze
http://www.petycje.pl/petycjeNowaWybor.php
bierz klawiature i pisz Exclamation
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email   Tlen    
cysiek Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6612 (94%)
Postów: 76
Wiek: 35

Last Grosz

Post Sob 06 Maj 06, 10:22:12     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

za pozno ju zaczeli robic i wedlug nich bedzie "profesjonalny" a ja z planow tego nie wyczytalem wiec bedzie jaki chca byle byl i mieli spokoj zeby nikt sie o to nie prosil postawia na odwal sie taka jest smutna prawda ale coz moze to lepsze niz nic


Born 2 Ride - Ride 2 Die www.halas.xt.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora      
Mushu123 Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6561 (93%)
Postów: 308
Wiek: 38

Czestochowa - Wyczerpy

Post Sob 06 Maj 06, 22:27:07     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

A ja ogólnie na BMX nie mykam...Ale co mi tam to tylko podpis niech maja koledzy z Łodzi ^_^ A wy drodzy koledzy z Czewy. juz dajcie sobie uścisk na zgode i bedzie cisza Razz POZDROWKA
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Gadu-Gadu    
Marcin_Rakow Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6542 (93%)
Postów: 34
Wiek: 33

Cz-wa - Stary Raków

Post Czw 18 Maj 06, 20:15:52     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Troche pozno Razz nie wiem czy to jescze aktualne no ale jak najbardziej popieram Razz mimo ze sam nie jezdze na BMXie Razz ale pomoc innym zawsze mozna Smile


Sorry za byki Smile ==>>Pozdro @ll<<==
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość      
outsider Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6960 (99%)
Postów: 1704

Raków Zachód

Post Pią 26 Maj 06, 7:22:46     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Info dla zainteresowanych naszym skateparkiem w Częstochowie:

"Zapraszamy młodzież na spotkanie z projektantem mającego powstać skateparku,
w dniu 30 maja 2006 r. o godz. 10.00, do Sali Sesyjnej Urzędu Miasta
Częstochowy, przy ul. Śląskiej 11/13.
Wydział Edukacji i Sportu jeszcze w tym roku wybuduje skatepark przy
Promenadzie im. Czesława Niemena w Częstochowie. Podczas spotkania zostanie przedstawiony projekt obiektu oraz urządzenia jakie na nim zostaną umieszczone. Młodzież, która będzie chciała z niego korzystać może więc mieć wpływ na projekt, wyrazić na jego temat swoją opinię. Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych tym sportem do udziału w spotkaniu.

Ireneusz Leśnikowski"


"Jaki trenig - taki czas"
"Ból przeminie - chwała pozostanie"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora   Tlen    
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Częstochowskie Forum Rowerowe - Strona Główna » Z życia rowerzysty... Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
iCGstation v1.0 Template By Ray © 2003, 2004 iOptional


Kontakt z osoba zarzadzajaca witryna: Speedy