wczytywanie...
Częstochowskie Forum Rowerowe - Strona Główna » Warsztat - naprawa i serwisowanie sprzętu

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
[rama] - Rower z damską ramą
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
outsider Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6961 (99%)
Postów: 1704

Raków Zachód

Post Czw 04 Maj 06, 13:32:02     [rama] - Rower z damską ramą Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Interesuje mnie rowerek w konfiguracji podobnej jak kross hexagon v6. Ale żona uparła się na ramę damską. Macie jakies propozycje (no i cena koło 1100zł)?

Monte może ty coś polecisz z go sport? widzialem tam jakies meridki ale nie przyglądełem im się dokładnie pisało tylko że mają 21 biegów, czyli z tyłu co? 7-mio rzędowa kaseta czy wolnobieg?


"Jaki trenig - taki czas"
"Ból przeminie - chwała pozostanie"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora   Tlen    
XeLiBrI Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6741 (96%)
Postów: 334

:] Częstochowa - Kambodrza :]

Post Czw 04 Maj 06, 14:47:23     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

outsider napisał:
czyli z tyłu co? 7-mio rzędowa kaseta


Z tego co wiem to "siódemka" to jest wolnobieg Smile
Ale co do rowerów to zwróć uwage na Kellys`a, mają stosunkowo niewielkie ceny, a jakość ich podobno jest niezła Smile
Pozdrawiam ! Smile


http://budzik.fotolog.pl/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Gadu-Gadu    
Reklama
Speedy Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 7054 (100%)
Postów: 957

Raków, Mireckiego

Post Czw 04 Maj 06, 16:00:12     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

XeLiBrI napisał:
outsider napisał:
czyli z tyłu co? 7-mio rzędowa kaseta

Z tego co wiem to "siódemka" to jest wolnobieg Smile


Mylisz się - kasety zaczynają się od 7 trybów, a gdybyś poszukał to może i 6-tka by się znalazła. Więc nie wiadomo do końca co w takim rowerze by się trafiło, musisz dopytać.


Tak, jeszcze żyję Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email   Jabber  
XeLiBrI Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6741 (96%)
Postów: 334

:] Częstochowa - Kambodrza :]

Post Czw 04 Maj 06, 17:12:39     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Wydaje mi się, że przeważnie "7" to jest wolnobieg, ale tak jak mówi Speedy, dopytaj się w sklepie... Smile
Jedź może do GO SPORT`u w Auchan albo na Wieluńską ( tam mają
Kellys`y Smile ) Smile
POzdr

Moderowany przez szczepana:
qrde Ludzie bo jest OT
tema został założony o ramie a nie o wolnobiegach Exclamation



http://budzik.fotolog.pl/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Gadu-Gadu    
fr33 Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6988 (99%)
Postów: 933
Wiek: 42

Częstochowa

Post Czw 04 Maj 06, 23:17:38     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

XeLiBrI napisał:

.....
szczepan napisał:
qrde Ludzie bo jest OT
tema został założony o ramie a nie o wolnobiegach Exclamation



Mysle ze temat "rower - damska rama" jest nie tylkio o ramie tylko ogolnie o "rowerze dla kobiety" Smile .. tam tez sa kasety bądz wolnobiegi i inne Smile

--> co do tematu

polecam Kellysa .. w GO SPORT widzialem dosc fajne rowerki (ostatnio)


Jurajski Klub Alfa Romeo
www.jkar.org
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Gadu-Gadu    
MonteRochee Mężczyzna



Status: Offline
Przebieg: 7052 (100%)
Kondycha: 1726

Kawodrza Dolna

Post Czw 04 Maj 06, 23:40:23     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

więc u nas dostaniesz serie kalahari, przeważnie są to 500tki (zielone, niebieskie) i 550tki damki też są, w tych modelach montowane są 7-ki wolnobiegi jak pisaliście i nie zaciekawe przednie przerzutki suntoura Shocked

do 500ki dostajesz blotniki i torbę podsiodlową gratis - tu już lepiej

do któregoś Krossa już nie pamiętam Very Happy dostajesz licznik podstawowy,

dalej jesli nie zależy Wam na amorze to mozesz lykać Kellysa Sphere i Radiusa, ten pierwszy w wersji damskiej ten drugi już nie kojarzę, dalej to jedynie już bodajże Viper, Scarpe itd...
z Krossa jest też dużo miejskich pomykaczy z koszykami z bagażnikami dynama w piastach i inne bahjery.. Very Happy, lecz to odpada

odradzam ATB full cholernie ciężkie

myślę, że ten hexagon nie będzie zły w porównaniu z tych co wymieniłem, tylko nie wiem czy jest damska wersja, oraz najwyższy model kalahari 550, bo acera czy altus to nie sis czy tourney Rolling Eyes

ogólnie ujmę, że do 1000 nic konkretnego nie kupisz



...pozdrowienia dla wszystkich rowerowych teoretyków...ja jak Speedy jeszcze żyję... Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email   Tlen    
outsider Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6961 (99%)
Postów: 1704

Raków Zachód

Post Pią 05 Maj 06, 7:02:21     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

~Monte
Powiedz kiedy będziesz w sklepie to podjadę. Jeśli możesz zobacz czy ten kross jest w wersji damki i czy masz tą 550-kę kalahari.


"Jaki trenig - taki czas"
"Ból przeminie - chwała pozostanie"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora   Tlen    
bikerx Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6631 (94%)
Postów: 490


Post Pią 05 Maj 06, 13:46:56     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

outsider napisał:
żona uparła się na ramę damską. Macie jakies propozycje (no i cena koło 1100zł)?


....jeśli tan to bym z nią nie dyskutował, ale nie znam tematu i napiszę tak.

jeśli żonie się taka rama po prostu podoba lub ze względów praktycznych nie chce za wysoko nogi podnosić to nie ma tematu,bo... o_o ?!!!.........................ale jeśli chodzi o wygodę to ramy męskie są dłuższe od damskich i kobieta (przeważnie drobniejsza) na takim rowerze leży co powoduje obciążenie lędźwi.
Producenci o paniach pomyśleli wypuszczając damskie (krótsze) odpowiedniki ram. Rower wygląda tak samo jak męski lecz różni się wspomnianą geometrią, która sprawia że pani jest Very Happy
Author serie damskie nazywa ASL (jest to dopisane do nazwy konkretnego modelu)......Trek ramy takie nazywa WSD.........można przymierzyć się do takiej opcji - zależy ile żona i gdzie jeździ, bo może to być wygodniejsze??!!! Very Happy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość      
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Częstochowskie Forum Rowerowe - Strona Główna » Warsztat - naprawa i serwisowanie sprzętu Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
iCGstation v1.0 Template By Ray © 2003, 2004 iOptional


Kontakt z osoba zarzadzajaca witryna: Speedy