wczytywanie...
Częstochowskie Forum Rowerowe - Strona Główna » Porozumienie na Rzecz Przyjaznego Miasta

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Rower miejski - głosowanie na lokalizację stacji dokujących
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
czarny_mario Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 4580 (65%)
Postów: 53
Wiek: 50

Częstochowa 1000

Post Sob 10 Gru 16, 1:01:04     Rower miejski - głosowanie na lokalizację stacji dokujących Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Na stronie rowery.czestochowa.pl/ankieta/ do 31.01.2017 można głosować na lokalizację stacji dokujących, systemu roweru miejskiego w Częstochowie.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Gadu-Gadu    
endecja_czwa Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 5294 (75%)
Postów: 373
Wiek: 46


Post Sob 21 Sty 17, 22:34:38     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Po pierwsze najpierw należy sprawić, że miasto będzie miało normalną, przyjazną rowerzystom infrastrukturę a potem brać się za rowery miejskie.
Po drugie, coś takiego jak rozlokowanie stacji powinno być gruntownie przemyślane i zaplanowane przez pomysłodawcę w oparciu o dane takie jak ilość rowerzystów korzystających z danych tras, ilość ewentualnych miejsc docelowych w konkretnym miejscu czy czas przejazdu.
Słyszał ktoś np. o głosowaniu na lokalizację przejść dla pieszych albo przystanków autobusowych?


"Kapitalizm to nierówny podział dóbr, komunizm to równy podział nędzy"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
Reklama
Tomas_1982 Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 5035 (71%)
Postów: 442
Wiek: 41

Częstochowa - Błeszno Stare

Post Sro 16 Maj 18, 9:48:46     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Apropo roweru miejskiego, osobiście zaczynam mieć dystans do tematu. Dlaczego?

W czwartek byłem w stolicy, pracę skończyłem o 18:30, w piątek na 9:00 miałem być w Radomiu, zostałem więc na noc w Warszawie, koło 21 stwierdziłem że wypożyczę sobie rower miejski i zrobię rundę pod stadion narodowy z Centrum dla zdrowotności. No i schody. Wpierw na Marszałkowskiej wypożyczyłem rower z jednym pedałem, niestety to był jedyny jaki tam stał, oddałem. Potem mnie aplikacja przez funkcję znajdź rower skierowała na Emilii Plater i Złotą (To pod domem Lewandowskiego, tuż przy Pałacu Kultury), miałem z 300m więc idę. Dochodzę do stacji i widzę że aplikacja pokazuje wolny rower o numerze 27886, wypożyczam z poziomu aplikacji w telefonie bo widzę że stoi 1 ten właśnie, podchodzę szarpie, nie da się go wziąć. Oględziny i ZONK to rower 27866. Sęk w tym że tamten mi się wbił i nalicza czas. Dostałem na konto rower którego nie było a ten który stał aplikacja pokazywała że aktualnie ktoś na nim jeździ, sic! Wiem, mogłem uważnie patrzeć ale numery niemal bliźniacze, do tego 1 rower na stacji, lekka szarówka już i się narobiło. Chce anulować wypożyczenie i błąd aplikacji, nie da się. Dzwonię do obsługi a tam konsultant mówi że to jakiś błąd systemu, że pewnie ten rower który mi się wypożyczył stoi gdzieś indziej, albo ktoś go ma i teraz musimy czekać aż ktoś go odda a on mi da adnotację o anulowaniu opłaty. HE!? WTF? Mam rower którego nie mam, nie widziałem go i teraz zdaję się na łaskę kogoś, nie wiadomo gdzie żeby go oddał bo śmiga na mój koszt. Tak? Tak! Zrezygnowałem z wypożyczania czegokolwiek, wysmarowałem im maila, załączyłem zdjęcia i jedyne co dostałem zwrotnie to że 14 dni mają na odpowiedź. Rano zadzwoniłem jeszcze raz i ta sama historia, mam se czekać. Jak do 5 dni rower się nie znajdzie to ich dział bezpieczeństwa uruchomi procedurę odzyskania, jaką? Nie wiem, przedwczoraj mijała 4 doba i co? ktoś oddał ten rower 2 godziny wcześniej, wypożyczenie trwało 3 doby i 22h, przypadek? Nie sądzę, ktoś raczej miał świadomość że jak przeciągnie 4 doby to rower uznany zostanie za skradziony, generalnie dziwna sprawa ten rower miejski, gdyby nie to że ktoś go jednak zwrócił to miałem już nabite kilka stówek za ponadczasowe wypożyczenie (anulowali po oddaniu) i pewnie jeszcze bym latał po policji i się tłumaczył że go nie ukradłem na przykład. Confused



Kontakt: 502 606 949
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora      
markon Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 5012 (71%)
Postów: 452
Wiek: 50

Raków-Zachód

Post Pią 18 Maj 18, 7:24:26     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Mnie jest potrzebna tylko stacja rowerowa przy Dworcu na Rakowie. Nie musiałbym ruszać skutera rano Twisted Evil


Bo mnie na uśmiech zawsze stać Very Happy

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora      
fujik Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 2176 (31%)
Postów: 8
Wiek: 45

Cz-wa Błeszno

Post Wto 29 Maj 18, 23:35:03     Apropo roweru miejskiego, osobiście zaczynam mieć dystans do Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

@Tomas_1982
Świetny post
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Gadu-Gadu    
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Częstochowskie Forum Rowerowe - Strona Główna » Porozumienie na Rzecz Przyjaznego Miasta Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
iCGstation v1.0 Template By Ray © 2003, 2004 iOptional


Kontakt z osoba zarzadzajaca witryna: Speedy