wczytywanie...
Częstochowskie Forum Rowerowe - Strona Główna » Porozumienie na Rzecz Przyjaznego Miasta

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Masowa kontrola rowerow - Policja vs My Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Poisonek Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6949 (99%)
Postów: 3301
Wiek: 49


Post Czw 04 Maj 06, 13:49:49     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

bikerx napisał:
nikt się nie wychyla tam gdzie nie trzeba, a u nas wszyscy)

Czy to źle? Bo tak wynika z kontekstu Twojej wypowiedzi. Czy to źle, że ludzie otwarcie sprzeciwiają się totalnej głupocie sporządzonej przez Sebastianów Florków? Czy wszystko ma polegać na tym "żeby było łatwiej" nawet kosztem swoich przekonań czy nawet wbrew własnej inteligencji, sprzeciwiającej się owczemu pędowi szarego, nijakiego "nie wychylającego się" społeczeństwa? To forum powstało właśnie dzięki "wychyleniu się" kilku rowerowych wariatów mających dość kretyńskich przepisów. Masa krytyczna w swojej istocie jest takim "wychyleniem".
Niestety w tej dyskusji z oczywistych dla nas dwóch względów nasze opinie będą mocno subiektywne...


Dream Big, Play Hard, LIVESTRONG
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Gadu-Gadu    
piotrusb Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6929 (98%)
Postów: 838
Wiek: 33

Częstochowa - Ostatni Grosz

Post Czw 04 Maj 06, 14:10:21     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja dzwonka nie używam, nie wiem, poprostu i nie dlatego, że dla mnie to obciach, ale nie jest mi on potrzebny. Za to oświetlenie mam obowiązkowo. Tak samo jak jadę zakładam kask i jak to pisał Out - mam to w dupie czy ktoś myśli, że to obciach. A często mi się zdarzało usłyszeć od kogoś - o ale masz śmieszny kask czy coś w tym stylu. Nasze społeczeństwo powinno przywyknąć do widoku kasku czy ludzi w odblaskowych kamizelkach, którzy dbają o własne bezpieczeństwo.

PS: Może trochę zboczyłem z tematu, jeśli tak to sory.

Pozdrawiam
Piotrek


www.piotrusb.fotolog.pl
MISTRZ, MISTRZ CKM !
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Gadu-Gadu    
Reklama
Marcin_Rakow Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6542 (93%)
Postów: 34
Wiek: 33

Cz-wa - Stary Raków

Post Czw 04 Maj 06, 14:11:28     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja juz sie zamierzalem zabrac do sklepu i pokupywac rozne akcesoria ale po tym co dzis zobaczylem to zastanawiam sie czy kupic nowy rower .. ale raczej spelnie wszystkie wymogi rowerowe....


Sorry za byki Smile ==>>Pozdro @ll<<==
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość      
cysiek Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6612 (94%)
Postów: 76
Wiek: 35

Last Grosz

Post Czw 04 Maj 06, 19:05:05     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

hm kwestia obciachu a zala sie na nia Ci ktorzy sa pelnolletni a zachowuja sie jak dzieci jezeli cos ma sluzyc bezpieczenstwu a ze komus jest z tym wstyd ze nie tylko podkreslam swoje zdrowie szanuje to chyba z nimi cos nie tak i walil bym im po 5 mandatow az zrozumieja ze byle dzwonek niby a pozyteczny tego nie przeskoczymy wiec dyskusje na temat dzwonka i jego obciachu sa bez sensu tyle ode mnie macie inne zdanie kazdy ma prawo Shocked


Born 2 Ride - Ride 2 Die www.halas.xt.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora      
XeLiBrI Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6740 (96%)
Postów: 334

:] Częstochowa - Kambodrza :]

Post Czw 04 Maj 06, 19:15:31     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Jak już napisałem: światełka to jest podstawa po zmroku....
Ale dzwonek.... Confused :/ Tylko trzeszczy na dziurach....rowerem do XC znowu nie jeździ się nałogowo po mieśćie, wieć jeżeli powiemy przedniowi:
"przepraszam bo chciałbym przejechać" ( Pana xD Wink ) to kapeluch nam z głowy nie spadnie Wink Ale dzwonek "NIE" xD Wink Razz


http://budzik.fotolog.pl/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Gadu-Gadu    
cysiek Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6612 (94%)
Postów: 76
Wiek: 35

Last Grosz

Post Czw 04 Maj 06, 19:23:29     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

jak w rowerze do xc nie pasuje to gdyby ktos z Was mial taki jak ja http://img128.imageshack.us/my.php?image=bike29or.jpg zapewne by plakal ja nie jezdze po miescie bo szkoda czasu i roweru bo nie do tego go mam ale jak trzeba to sie podporzadkuje bo jak na masie beda sie trzepac to co zrobic


Born 2 Ride - Ride 2 Die www.halas.xt.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora      
XeLiBrI Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6740 (96%)
Postów: 334

:] Częstochowa - Kambodrza :]

Post Czw 04 Maj 06, 19:29:45     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Cytat:
jak w rowerze do xc nie pasuje to gdyby ktos z Was mial taki jak ja http://img128.imageshack.us/my.php?image=bike29or.jpg zapewne by plakal

tak, płakałbym gdybym miał jeździć na czymś takim xD Wink Razz Laughing Wink Twisted Evil
ale wątpie, że będą się czepiać....jak to widzicie.... ? sprawdzą przypuśćmy 150 osób..... :> Confused chyba nie Wink


http://budzik.fotolog.pl/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Gadu-Gadu    
cysiek Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6612 (94%)
Postów: 76
Wiek: 35

Last Grosz

Post Czw 04 Maj 06, 20:41:55     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

plakal chyba ze szczescia bo jak inaczej to uznam Cie za kogos niezbyt zdrowego bo wiele osob o tym marzy a tak patrzac to porownujac moj rower a Twoj to tak placz ja sie nie zdziwie a dzwonek zamontuje jak trzeba szkoda mi sie nie stanie chyba ze dojda mi zbedne gramy o boze masakra i co ja poczne Shocked wyluzujcie nikt nie wymaga niemozliwego i korna z glowy nie spadnie posiadajac owe cudo


Born 2 Ride - Ride 2 Die www.halas.xt.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora      
XeLiBrI Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6740 (96%)
Postów: 334

:] Częstochowa - Kambodrza :]

Post Czw 04 Maj 06, 21:40:03     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Cytat:
plakal chyba ze szczescia bo jak inaczej to uznam Cie za kogos niezbyt zdrowego bo wiele osob o tym marzy a tak patrzac to porownujac moj rower a Twoj to tak placz ja sie nie zdziwie a dzwonek zamontuje jak trzeba szkoda mi sie nie stanie chyba ze dojda mi zbedne gramy o boze masakra i co ja poczne Shocked wyluzujcie nikt nie wymaga niemozliwego i korna z glowy nie spadnie posiadajac owe cudo

a sieee zirytował xD Laughing
a co do rowera, to uwierz mi, że nie miałbym przyjemności jeździć na nim :]
ogólnie nie przepadam za tego typami jazdy :] Wink
i tu nie chodzi o te "gramy", bo dzwonek waży pare gramów i nie jestem znowu maniakiem, który waży każdy gram, bo to nie jest najważniejsze,a by móc jeździć.... :]
także drogi kolego pozdrawiam ! :] Mr. Green Laughing

Moderowany przez Speedy:
Skończcie tą durną kłótnię, który rower jest lepszy, bo to i tak nie ma sensu! A Ty Cysiek zrozum, że nie każdy potrzebuje do jazdy codziennej takiego sprzętu jakim dysponujesz. Niech skończą się już te "Ach" i "Och" - "Mój najlepszy!". Wink



http://budzik.fotolog.pl/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Gadu-Gadu    
cysiek Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6612 (94%)
Postów: 76
Wiek: 35

Last Grosz

Post Czw 04 Maj 06, 23:01:51     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ale nam pojechal Very Happy ok jego jest najlepszy mysle ze sprawiedliwie bedzie :p koniec tematu Shocked zarty zartami ale do tematu troche smieszne z tymi dzwonkami ciekawe jak sprawdza wszystkich bo masa polciji uganiajaca sie za bikerami bez dzwonkow musi ciekawie wygladac Shocked


Born 2 Ride - Ride 2 Die www.halas.xt.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora      
bikerx Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6631 (94%)
Postów: 490


Post Pią 05 Maj 06, 14:16:38     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

arektacana napisał:
w tej dyskusji z oczywistych dla nas dwóch względów nasze opinie będą mocno subiektywne...

...myślę, że nie o to chodzi Arku! Ja myślę swoją głową Exclamation i to były moje Exclamation przemyślenia! Po prostu mamy inne zdanie w tym temacie Very Happy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość      
szczepan Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6989 (99%)
Postów: 3236
Wiek: 37

cZwA/ ŁdZ / kRk / wrocLove

Post Pią 05 Maj 06, 18:57:18     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

NO i chyba sporo przesadzone z tym kontrolami, dzisiaj jak jechałem w Olsztynie z Arkiem mieliśmy za plecami radiowóz, już się spodziewaliśmy syren i zatrzymania ale nic, Policjanci spokojnie wyprzedzili Nas i pojechali dalej xD Mr. Green xD xD


© Copyright by Szczepan ® All Rights Reserved


Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora      
XeLiBrI Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6740 (96%)
Postów: 334

:] Częstochowa - Kambodrza :]

Post Pią 05 Maj 06, 19:28:57     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Cytat:
NO i chyba sporo przesadzone z tym kontrolami, dzisiaj jak jechałem w Olsztynie z Arkiem mieliśmy za plecami radiowóz, już się spodziewaliśmy syren i zatrzymania ale nic, Policjanci spokojnie wyprzedzili Nas i pojechali dalej xD Mr. Green xD xD

zrobiliby tak jakbyście jechali jakoś "podejrzanie" np. "wężykiem.... Laughing ", albo we dwójke ( zajmując tym samym cały pas ruchu... Smile
ale jeżeli jedziemy normalnie to raczej wątpie, aby im się chciało zatrzymywać biednego rowerzyste Wink Smile


http://budzik.fotolog.pl/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Gadu-Gadu    
Warrior Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 5407 (77%)
Postów: 36
Wiek: 29

czestochowa - śródmieście

Post Nie 21 Cze 09, 7:39:18     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

bikerx napisał:
...o, ale dyskusja się rozwija, wreszcie trafiono drażliwy temat Laughing
czytając posty stwierdzam, że przez większość przemawia agresja i moim skromnym zdaniem polska rzeczywistość wygląda tak jak wygląda (coby nie wymyślono, zawsze bunt)....i jak ma być dobrze w tym kraju?????????????
np. w Szwecji obywatele widząc ograniczenie prędkości do 30 km/h, jadą 30 km/h bo tak jest napisane. Proste!
U nas się oczywiście nie da, i tak jest w każdej dziedzinie.

Tam ludzie są zdrowski, spokojniejsi, a nasz naród cechuje wojowniczość (tylko obecnie Polska znajduje się w stanie pokoju)!!!!! Very Happy
Skoro myślicie że przepisy są bzdurne to rozwijajcie się aby sami je tworzyć!! Laughing
ktoś obecnych przepisów musi przestrzegać!
stosować się nie trzeba (dyktatury nie mamy)......lecz niewiedza szkodzi Very Happy
każdy ma prawo wyboru i każdy kto świadomie łamie przepisy musi liczyć się z konsekwencjami Smile
.....i to prawda, że są ludzie i taborety!!!!!!!!!! Confused Wink

..ja na spokojnie poradzę sobie z tym tematem w życiu codziennym! Very Happy bo piszę tego posta z tętnem 60 uderzeń na minutę, a widzę że u niektórych przedmówców sięga granicznego!!! Laughing

tylko że w szwesji mając do przejehania np 400km to 380km jadą tam autostradą to yo 10 km mogą się już przemęczyć 30km/h
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Gadu-Gadu    
Mateo24 Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 4060 (58%)
Postów: 14
Wiek: 27

Częstochowa, Centrum

Post Sro 27 Mar 13, 18:22:46     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja osobiście nie mam światełek w rowerze ani tym bardziej dzwonka, jak jest ciemno to wyciągam latarkę, przymocowuje i świecie. W parkach pod Jasną Górą wprowadzili ograniczenie prędkości do 15 czy 18 km/h, ale kto ich przestrzega ? Jak jadę przez park to może co 10 osoba jedzie z taką prędkością. A co do tych kontroli rowerów, to nie mają co do roboty, tylko by się interesowali rowerzystami czy tym ,że jakiś gość siedzi sobie na murku w alejach- i wtedy wielcy Panowie podchodzą, wlepiają mandat, a jak idzie kilku opryszków to nawet i nie zwu cą uwagi bo się po prostu boją Smile =Polska Policja


Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Gadu-Gadu    
Tomas_1982 Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 5034 (71%)
Postów: 442
Wiek: 41

Częstochowa - Błeszno Stare

Post Sro 27 Mar 13, 22:37:16     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja mam światła z przodu z tyłu, na kasku mam 3 czerwone pulsujące ledy, do tego reflexyy na oponach, w ch*j odblaskowych pasków na ciuchach czy plecaku rowerowym i jeszcze jak nie zapomnę to zakładam opaskę na kostkę. W nocy jak jadę ulicą lub za miasto i nie ma oświetlenia drogi to często jeszcze w plecaku pod sznurkami mam czerwoną pulsującą lampkę. Zawsze też na wszelki wypadek w dalsze trasy mam drugą lampkę przednią z mocną diodą SMD. Mam też dzwonki we wszystkich trzech rowerach do zganiania pieszych ze ścieżek, a na wyjątkowo upierdliwych przy foteliku córki w trekingu mam k*rewsko głośną trąbkę. Myślisz że jesteś fajny bo latasz bez oświetlenia? Pamiętaj że oświetlenie to nie tylko komfort poprawiający Ci widoczność ale przede wszystkim Twój dupochron, nie chodzi mi o policję lecz o innych użytkowników drogi. Kierowca który zrobi Ci z d*py garaż będzie znacznie większym zmartwieniem niż jakiś tam mandacik od pogromcy ojszypłotów. Latarka na przód to ciut maławo Sad

Nic dodać, nic ująć Wink





Kontakt: 502 606 949
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora      
magnum Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6357 (90%)
Postów: 646
Wiek: 46

1/2night

Post Czw 28 Mar 13, 10:28:05     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

A Ty myślisz że jak masz tysiąc lampek to nic Ci nie grozi??? Znam takich jak Ty, którzy lampki mieli za duże pieniądze a i tak jakiś debil w blaszaku ich nie zauważył. Sam jestem tego przykładem. Twisted Evil


"Dla reguły mówiącej, że nie ma reguł bez wyjątków, wyjątek stanowi jedynie reguła mówiąca, że nie ma reguł bez wyjątków, ponieważ od tej reguły nie ma wyjątków"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Gadu-Gadu    
Tomas_1982 Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 5034 (71%)
Postów: 442
Wiek: 41

Częstochowa - Błeszno Stare

Post Czw 28 Mar 13, 11:38:10     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

magnum napisał:
... Sam jestem tego przykładem. Twisted Evil


Zapewne jak i połowa tego forum, w tym ja również, gościu późnym popołudniem mi zajechał drogę robiąc lewoskręt i nie widział mnie pomimo tych wszystkich rzeczy które wymieniłem, obyło się bez obrażeń, ucierpiała jedynie jego duma i mój osprzęt. Pytanie co z tego? Nadal, uważam że bycie "ciemniakiem" (czyt. jazda bez oświetlenia) to skrajna głupota i z pewnością nie warto się z tym obnosić publicznie. Nie chodzi mi o to czy mi coś grozi czy nie, zabić się można na milion sposobów, chodzi tu wyłącznie o nie proszenie się świadomie o kłopoty Wink

Lampki zaczynają się od takich śmiesznych kwot że nie ma usprawiedliwienia dla nieoświetlonych nocnych jeźdźców. Nie bez powodu częstochowska Masa rozdawała opaski czy komplety lampek. Taki "ciemniak" zagraża niestety nie tylko sobie, na ścieżce może wpaść na niego inny rowerzysta, ewentualnie na drodze kierowca wiozący dzieci wpadnie do rowu omijając takiego w ostatniej w chwili, dżizaz! Naprawdę muszę to tłumaczyć takim świadomym ludziom jacy tu zaglądają? Wątpię! Evil or Very Mad



Kontakt: 502 606 949
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora      
jurczyk Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6388 (91%)
Postów: 1207

Częstochowa Śródmieście

Post Czw 28 Mar 13, 12:28:52     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

http://www.wykop.pl/ramka/1368113/obowiazkowe-wyposazenie-roweru-2013/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Gadu-Gadu    
Poisonek Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6949 (99%)
Postów: 3301
Wiek: 49


Post Czw 28 Mar 13, 12:59:55     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Czyli rozumiem, że 99% opon na polskim rynku jest nieprzystosowana...


Dream Big, Play Hard, LIVESTRONG
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Gadu-Gadu    
skate_style Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 5136 (73%)
Postów: 156
Wiek: 32


Post Czw 28 Mar 13, 14:22:59     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

arektacana napisał:
Czyli rozumiem, że 99% opon na polskim rynku jest nieprzystosowana...



"Odblaskowy pasek na oponie oraz na kole - popularne szczególnie w rowerach miejskich oraz turystycznych odblaskowe paski na oponach do niedawna były nielegalne. Od 8 października 2012 r. można je stosować tak samo jak odblask w formie pierścienia umieszczony na bocznej powierzchni koła (czyli nie tylko na oponie)"

Ja zrozumiałem, że można, lecz nie trzeba. Wink

Notatka dodana przez arektacana:
Masz rację - mea cupla Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Gadu-Gadu    
ksero0 Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 4047 (57%)
Postów: 2
Wiek: 35

Częstochowa-Raków

Post Wto 08 Kwi 14, 14:24:07     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ku przestrodze:
Dzisiaj straż miejska zrobiła sobie łapanke na Rakowie - tunel pod stacją PKP (stali w krzakach od strony Rejtana). Łapali wszystkich, którzy nie byli w stanie uciec: starsze panie z zakupami, rodziny z dziećmi i ludzi wracających z pracy. Biorąc pod uwagę ruch rowerowy w tym miejscu mieli całkiem dużo zabawy.

Chodziło im zapewne o drogę dla rowerów, która zgodnie ze znakami pionowymi urywa się 20 metrów wczesniej;]
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość      
Poisonek Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6949 (99%)
Postów: 3301
Wiek: 49


Post Wto 08 Kwi 14, 17:08:00     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Zgodnie z obowiązującymi przepisami jazda rowerem po obiektach PKP - a takim jest tunel pod torami PKP Raków - jest bezwzględnie zabroniona. Inna sprawa, że jeszcze nie spotkałem tam nikogo prowadzącego rower a za to jadących skuterem jak najbardziej Smile


Dream Big, Play Hard, LIVESTRONG
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Gadu-Gadu    
Sebiq Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 5936 (84%)
Postów: 690

Częstochowa - Ostatni Groszek

Post Sro 09 Kwi 14, 16:15:34     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Skoro PKP zabrania jazdy po ich obiektach to mogłoby nad wjazdem do tunelu na Rakowie umieścić znaki zakazu jazdy rowerem - jak to zrobili na dworcu głównym. Pardon, "Osobowym"... Bardzo wiele osób o takim przepisie po prostu nie wie.

A co do tych niedouczonych nierobów i nabijaczy miejskiej skarbonki: jestem za rozwiązaniem straży miejskiej, czekam na odpowiednią petycję.


"Każdy, kto wykaże zdecydowaną inicjatywę,
może wyrwać się z kieratu codzienności."
Andrzej Zawada, himalaista (1928-2000)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Gadu-Gadu    
Parker Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 3909 (55%)
Postów: 91
Wiek: 37

Częstochowa

Post Sro 09 Kwi 14, 18:47:40     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

trochę na temat tej akcji
http://czestochowskie24.pl/czestochowa/straz-miejska-przeprowadzila-akcje-rower/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Gadu-Gadu    
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Częstochowskie Forum Rowerowe - Strona Główna » Porozumienie na Rzecz Przyjaznego Miasta Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
Strona 2 z 4

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
iCGstation v1.0 Template By Ray © 2003, 2004 iOptional


Kontakt z osoba zarzadzajaca witryna: Speedy