wczytywanie...
Częstochowskie Forum Rowerowe - Strona Główna » Porozumienie na Rzecz Przyjaznego Miasta

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Masowa kontrola rowerow - Policja vs My Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Marcin_Rakow Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6543 (93%)
Postów: 34
Wiek: 33

Cz-wa - Stary Raków

Post Sro 03 Maj 06, 10:02:32     Masowa kontrola rowerow - Policja vs My Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

No ma byc w najblizszym czasie masowa kontora rowerow nie wiem czy ktos slyszal Sad trzeba miec przede wszystkim hamulce,dzwonek, swiatla tylnie i przednie.Jesli nie bedziemy tego posiadali mozemy dostac mandat, policja moze nam skonfiskowac rower, ja nie wiem czy moj rower sie wywiaze chociaz to bedie pretekst zeby kupic nowy Cool
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość      
macus Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 7052 (100%)
Postów: 545

Cz-wa (Zawodzie)

Post Sro 03 Maj 06, 10:13:45     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

A ja myślę że to głupia plotka. Smile


Arrow www.czestochowaforum.pl - nowy adres!

1 Kor. 10:23
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Gadu-Gadu Tlen Jabber  
Reklama
fr33 Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6987 (99%)
Postów: 933
Wiek: 42

Częstochowa

Post Sro 03 Maj 06, 10:51:57     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

jesli to prawda to - jak mnie beda chcieli zarzymac to bede uciekal:D..

zamiast sie zajac przestepcami to szukaja pieniedzy u biednych rowerzystow!..

ps. swiatelko tylne mam, przedniego nie, dzwonka tez nie za to hamulce mam super Very Happy

Moderowany przez macus:

Przybastujmy z epitetami na policję.



Jurajski Klub Alfa Romeo
www.jkar.org
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Gadu-Gadu    
cysiek Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6612 (94%)
Postów: 76
Wiek: 35

Last Grosz

Post Sro 03 Maj 06, 11:18:55     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

hahaha hamulce mam dobre bo jak inaczej tarczowki 203mm ale swiatelka Shocked albo dzwonek w moim bajku to przesada


Born 2 Ride - Ride 2 Die www.halas.xt.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora      
bikerx Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6631 (94%)
Postów: 490


Post Sro 03 Maj 06, 11:29:05     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

---------- 11:25 03.05.2006 ----------

fr33 napisał:
to szukaja pieniedzy u biednych rowerzystow!..

pieniądze z mandatów Kolego trafiają do urzędu w katowicach, który coś tam z nimi robi???...nic policja z tego nie ma!!!
fr33 napisał:
CHWDP!!

poza tym forum nie służy do obnoszenia się z obraźliwymi zwrotami, swoje uczucia Zostaw dla siebie. Forum w tej chwili może czytać każdy???
fr33 napisał:
jak mnie beda chcieli zarzymac to bede uciekal

kiedyś każdy wpada!!! Very Happy Very Happy Twisted Evil :>

---------- 11:29 ----------

..acha i przepisy (nawet te głupie) nie tworzy policja tylko odpowiednie urzędy państwowe!
Policja tylko musi pilnować przestrzegania tych przepisów przez społeczeństwo (w końcu ktoś musi). Very Happy Very Happy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość      
fr33 Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6987 (99%)
Postów: 933
Wiek: 42

Częstochowa

Post Sro 03 Maj 06, 12:03:44     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

pieniadze trafiaja do urzedu w katowicach - wiem ale po co "maltretowac rowerzystow"?..

wyglada to tak.. zatrzymuje mnie policja, nie mam swiatlek.. zamiast dostac jakies pouczenie itp to dostaje 150-200zl.. czy to nie jest glupie?.. kretynem okazuje sie byc policjant ktory mi ten mandat wypisze. Nie wierze ze nie mozna sie z nimi dogadac ... szukaja kasy dla urzedu w katowicach u rowerzystow??... paranoja!!.. dlaczego nie przyjda jak sie zrobi ciemno do mnie na dzielnice zrobic pozadek?.. zapraszam panowie policjanci na al. pokoju.. dzieje sie tam zle a Wy zamiast tam przyjsc to robicie "nagonke" na rowerzystow..

co do uciekania to powiem Ci ze - moze kiedys mnie zlapia.. do tej pory sie nie zdarzylo zeby niebieski koles z pałą na wierzchu mnie dogonil...
(zdarzalo sie przejezdzac przez pasy na rowerze, jechac ulica bez swiatel itp)


Jurajski Klub Alfa Romeo
www.jkar.org
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Gadu-Gadu    
Marcin_Rakow Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6543 (93%)
Postów: 34
Wiek: 33

Cz-wa - Stary Raków

Post Sro 03 Maj 06, 16:26:08     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Nie no ja to wiem z RMF MAX Smile na jakiejs innej stacjii rowniez byly wywiady z policja.. a co do swiatelek to chyba o odblaski chodzilo ale pewien nie jestem.PODOBNO nie chca wystawiac mandatow tylko dla bezpieczenstwa, i jak ktos nie bedzie mial odblasku to maja dawac ale ja tego osobiscie nie widze Razz


Sorry za byki Smile ==>>Pozdro @ll<<==
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość      
fr33 Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6987 (99%)
Postów: 933
Wiek: 42

Częstochowa

Post Sro 03 Maj 06, 17:03:57     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

jak jade wieczorem to odblask na lewej rece zawsze mam (opaska "Kocham Czestochowe").. ogolnie - odblask to wazna rzecz.. dla wlasnego bezpieczenstwa kazdy powinien sobie gdzies zamontowac ..


Jurajski Klub Alfa Romeo
www.jkar.org
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Gadu-Gadu    
szczepan Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6989 (99%)
Postów: 3236
Wiek: 37

cZwA/ ŁdZ / kRk / wrocLove

Post Sro 03 Maj 06, 17:35:16     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Jeśli chodzi o dzwonek, to nie ma takiej opcji, żeby go kiedykolwiek założył, każdy kto będzie chiał żebym jeździł z dzwonkiem to niech zapomni,
Hample mam zawsze sprawne więc nie ma się o co martwić,
Światła o ile wiem to ważne są w nocy i po zmorku, jeśli wdzień nie będę miał założonych to chyba nikt mandatu mi nie wlepi, a po zmierzchu zawsze mam, bo to dla własnego bezpieczeństwa, zresztą tylne zawsze mam założone bo jest przykręcone na stałe,


fr33 napisał:
Nie wierze ze nie mozna sie z nimi dogadac ...


no i tu Cię zdziwię, bo każdy Policjant jest przedewszystkim człowiekiem, a 99 % populacji ludzkiej da sięporozumieć i dogadać, wszystko zależy od kultury


bikerx napisał:
..acha i przepisy (nawet te głupie) nie tworzy policja tylko odpowiednie urzędy państwowe!


no to jest najgorsze, bo wiem, że Policjanci też często zastanawiają się nad sensownownością egzekwowanych przepisów, ale to nie od Nich zależy, to jest Ich obowiążek


© Copyright by Szczepan ® All Rights Reserved


Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora      
XeLiBrI Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6741 (96%)
Postów: 334

:] Częstochowa - Kambodrza :]

Post Sro 03 Maj 06, 17:43:55     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Kasa za mandaty owszem idzie do urzędu, ale czy czasem policjant nie ma płacone dodatkowo za ilość tych mandatów.... :> ? Smile

Kiedyś słyszałem, że rowerzysta musi mieć włączone światła całą dobe na rowerze o_o Confused
Dla mnie to kompletna bzdura......
Ja ze sobą prawie zawsze woże ze sobą lampki ( mam nawet taki wynalazek wbudowany w kask z tyłu Mr. Green xD )

Ale dzwonek to absolutnie NIE.... Exclamation Wink


http://budzik.fotolog.pl/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Gadu-Gadu    
fr33 Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6987 (99%)
Postów: 933
Wiek: 42

Częstochowa

Post Sro 03 Maj 06, 19:54:43     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Czy jak sie policjant zapyta o dzwonek to moge mu zademonstrowac jak glosno potrafie krzyczec:) ??


Jurajski Klub Alfa Romeo
www.jkar.org
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Gadu-Gadu    
Marcin_Rakow Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6543 (93%)
Postów: 34
Wiek: 33

Cz-wa - Stary Raków

Post Sro 03 Maj 06, 20:51:43     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

hehehe zapytasz go sam jak dojdzie moze kiedys do takiej sytuacjii Very Happy ale watpie Very Happy ja tez dzwonka nigdy nie zamontuje Very Happy obciach troche Very Happy i wszyscy siem patrza jak na debila Very Happy ja moge zademonstrowac swoj talent do manewrowania miedzy ludzmi Very Happy najwyzej ktos straci zycie, ewentualnie krocze Very Happy


Sorry za byki Smile ==>>Pozdro @ll<<==
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość      
Speedy Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 7053 (100%)
Postów: 957

Raków, Mireckiego

Post Sro 03 Maj 06, 21:01:59     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Nigdy na zimowych masach nie miałem aktywnego oświetlenia. Policja mogła sprawdzić (a na pewno widziała, że nie mam), ale nie sprawdziła. Także bez paniki - ja się nie boję. Zresztą samochód nie ma szans z rowerem w miejskiej zabudowie.

Uważam, że każdy z grubsza rozgarnięty rowerzysta potrafi jeździć po drodze nie sprawiając zagrożenia dla innych, i to bez oświetlenia, czy dzwonka - bo stosuje się go przy codziennej jeździe dość rzadko. Dzwonek w rowerze mam od nowości, ale ani razu go nie użyłem. A oświetlenie? Jeśli ktoś często jeździ po zmroku to powinien się wyposarzyć, zaraz po odblaskach - dla wlasnego bezpieczenstwa.


Tak, jeszcze żyję Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email   Jabber  
piter Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6877 (97%)
Postów: 1426
Wiek: 49

częstochowa-raków

Post Sro 03 Maj 06, 22:00:15     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

mnie tam takie kontrole wcale nie ruszają , jeżeli chodzi o oświetlenie to wieczorami zawsze mam gdyż w 80% jeżdżę ulicami , a odblasków mam tyle , że "świecę jak choinka" ale dzięki temu jeszcze żyję , a w tym roku jeszcze nie dostałem klaksonem "po garbie" , co do dzwonka....mmmm........myślę , że airzund'ek zupełmie wystarczy na miejską dżunglę... Wink


Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Gadu-Gadu    
MonteRochee Mężczyzna



Status: Offline
Przebieg: 7051 (100%)
Kondycha: 1726

Kawodrza Dolna

Post Sro 03 Maj 06, 22:43:05     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

fr33 napisał:
Czy jak sie policjant zapyta o dzwonek to moge mu zademonstrowac jak glosno potrafie krzyczec:) ??


a ja moge mu zademonstrować jak strzelam gripami Laughing

ogólnie to dzwonka nigdy nie założe Exclamation odlaski mam w ciuchach to wystarczy, choć nawet się nie sugerowałem tym kupująć osprzęt

po za tym to nic nie wiadomo mogą się nawet do airzounda dopierdzielić Confused

idiotyzm, ciekawe czy szosowców też będąsprawdzać czy mają dzwonek i odblaski Laughing Laughing
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email   Tlen    
Andrzej Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6898 (98%)
Postów: 594
Wiek: 34

Częstochowa - Raków Zachód

Post Czw 04 Maj 06, 0:18:54     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja zawsze staram się mieć tylne światełko. Nigdy nic nie wiadomo np. dzisiaj, nie spodziewałem się że będe wracał do domu po ciemku, a lampka się przydała Smile. Mam również odblaski na pedałach Laughing

A co do dzwonka, to miałem go przykręconego do roweru jak odbierałem z serwisu, ale jak tylko zajechałem do domu to odkręciłem (po co mi taki balast :] ). Zamiast niego używam gripów i przerzutek... bo nie lubie krzyczeć
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Gadu-Gadu    
bikerx Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6631 (94%)
Postów: 490


Post Czw 04 Maj 06, 9:51:55     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

...o, ale dyskusja się rozwija, wreszcie trafiono drażliwy temat Laughing
czytając posty stwierdzam, że przez większość przemawia agresja i moim skromnym zdaniem polska rzeczywistość wygląda tak jak wygląda (coby nie wymyślono, zawsze bunt)....i jak ma być dobrze w tym kraju?????????????
np. w Szwecji obywatele widząc ograniczenie prędkości do 30 km/h, jadą 30 km/h bo tak jest napisane. Proste!
U nas się oczywiście nie da, i tak jest w każdej dziedzinie.
Tam ludzie są zdrowski, spokojniejsi, a nasz naród cechuje wojowniczość (tylko obecnie Polska znajduje się w stanie pokoju)!!!!! Very Happy
Skoro myślicie że przepisy są bzdurne to rozwijajcie się aby sami je tworzyć!! Laughing
ktoś obecnych przepisów musi przestrzegać!
stosować się nie trzeba (dyktatury nie mamy)......lecz niewiedza szkodzi Very Happy
każdy ma prawo wyboru i każdy kto świadomie łamie przepisy musi liczyć się z konsekwencjami Smile
.....i to prawda, że są ludzie i taborety!!!!!!!!!! Confused Wink

..ja na spokojnie poradzę sobie z tym tematem w życiu codziennym! Very Happy bo piszę tego posta z tętnem 60 uderzeń na minutę, a widzę że u niektórych przedmówców sięga granicznego!!! Laughing
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość      
cysiek Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6612 (94%)
Postów: 76
Wiek: 35

Last Grosz

Post Czw 04 Maj 06, 10:02:52     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

a mnie smieszy ze ktos nie zalozy dzwonka bo to obciach a co dzwonki maja srednica ok 2-3 cm sa czarne jak kiera itp nie widac ich przy linkach ja rozumiem w jakichs rowerach typu moj moze byc to smieszne ale o co Wy sie trzepiecie nikt ich nie widzi a byc "pare" zlotych za jego brak w plecy to nie jeszcze wiekszy wstyd lub duza lekkomyslonosc zeby nie uzyc mocniejszego slowa chyba ze ja sie myle a jak nie to kupic trabki jak Piter skoro dzwonek to obciach tyle ze wtedy ktos ogluchnie ale coz ma byc glosny w koncu Shocked


Born 2 Ride - Ride 2 Die www.halas.xt.pl


Ostatnio zmieniony przez cysiek dnia Czw 04 Maj 06, 11:26:31, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora      
bikerx Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6631 (94%)
Postów: 490


Post Czw 04 Maj 06, 10:25:44     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

cysiek napisał:
Wy sie trzepiecie nikt ich nie widzi a byc "pare" zlotych za jego brak w plecy to nie jeszcze wiekszy wstyd lub duza lekkomyslonosc zeby nie uzyc mocniejszego slowa chyba ze ja sie myle a jak nie to kupic trabki jak Outsider skoro dzwonek to obciach


wreszcie ktoś wyluzowany Laughing Laughing

..mnie kiedyś zaczepił strażnik miejski i zaproponował, aby założyć lampkę z tyłu (rzecz działa się po zmroku na alei)..dodał, że lampka kosztuje 20 zł, a mandat od 50! obiecałem kupić lampkę i pojechałem dalej!! Laughing to był człowiek, a nie taboret!!!.....chociaż kłamał-lampka kosztowała 28 zł Laughing Laughing Twisted Evil ......podobnie można postąpić z dzwonkiem (tzn, w razie czego obiecać poprawe) Laughing Laughing Cool
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość      
outsider Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6961 (99%)
Postów: 1704

Raków Zachód

Post Czw 04 Maj 06, 10:33:54     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ale ja nie mam żadnej trąbki (to piter) za to mam dzwonek i często się przydaje w mieście (faktycznie mały jest dość ze dwa cm średnicy). no i w dupie mam czy ktoś myśli że to obciach czy nie Twisted Evil . Za to za brak lampek po zmroku waliłbym mandaty aż miło.


"Jaki trenig - taki czas"
"Ból przeminie - chwała pozostanie"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora   Tlen    
Poisonek Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6949 (99%)
Postów: 3301
Wiek: 49


Post Czw 04 Maj 06, 11:10:11     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Można pisać o różnych przepisach i czy są one przestrzegane czy nie. Ja widocznie należę do tych "zbuntowanych". Nie z przekory ale... nasze państwo mnie tego nauczyło. Bikerx pisze, że "w Szwecji obywatele widząc ograniczenie prędkości do 30 km/h, jadą 30 km/h bo tak jest napisane. Proste!" Zgadza się, ale pewnie jest tak, że jak tam pojedziesz więcej to poprostu wylecisz z drogi. A u nas? Ograniczenia prędkości są ustawiane w miejscach zupełnie nie adekwatnych do sytuacji. Wczoraj wracam z żoną z Krakowa i na dwupasmowej jezdni z pełną widocznością, przed każdym skrzyżowaniem z sygnalizacją oczywiście stało ograniczenie do 50 na godzinę... Ludzie! Po co? Przecież są światła. Droga szeroka, nawierzchnia super, żadnych niebezpiecznych zakrętów. Ale oczywiście zaraz za każdym skrzyżowaniem stał radiowóz. Efekt? Tworzyły się totalnie niebezpieczne sytuacje - ludzie co chwila musieli ostro hamować. Czy to nie jest debilne egzekwowanie przepisów? Sam przyznaj czy faktycznie stosujesz przepisy ruchu drogowego tak rygorystycznie? Jechałem kilka razy z Tobą po mieście i śmiem wątpić... Przepisy, przepisami - wszyscy wiemy, że często są nie życiowe, ale po to mamy rozum, żeby pewne rzeczy rozważyć w swojej głowie. Bo chyba nie bylibyśmy wolnymi ludźmi gdyby każdy z nas wykonywał bazkrytycznie najbardziej kretyńskie polecenia Panów Treserów...


Dream Big, Play Hard, LIVESTRONG
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Gadu-Gadu    
fr33 Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6987 (99%)
Postów: 933
Wiek: 42

Częstochowa

Post Czw 04 Maj 06, 11:49:45     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

zgadzam sie w 100% z Arkiem Smile ..

niektore przepisy sa glupie wiec - glupcem jest ten kto je egzekwuje wiedzac ze nie sa one "zyciowe" ..

rozum Panowie i Panie Very Happy..


Jurajski Klub Alfa Romeo
www.jkar.org
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Gadu-Gadu    
Poisonek Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6949 (99%)
Postów: 3301
Wiek: 49


Post Czw 04 Maj 06, 11:57:48     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

A wracając do kwestii kontroli na najbliższej Masie. Mówiłem wam, że coś tu było nie tak. Powiedziałem, że po nieobecności policji na ostatniej Masie następnej nie pozwolą nam zorganizować bo zrobiliśmy samowolkę i pojechaliśmy sami. Może trochę przesadziłem, ale w każdym według mnie czas tej kontroli nie jest przypadkowym zbiegiem okoliczności. W każdym razie ja to odbieram jako wyraźny sygnał pokazujący "kto tu jest ważniejszy".


Dream Big, Play Hard, LIVESTRONG
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Gadu-Gadu    
fr33 Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6987 (99%)
Postów: 933
Wiek: 42

Częstochowa

Post Czw 04 Maj 06, 12:28:49     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

zobaczymy co bedzie dalej.. napewno masa bedzie odbywac sie dalej ...

po trupach byle do celu Very Happy..

oni sa "wazni" ale nie do przesady Wink tez mamy cos do "pojezdzenia" na miescie.. to dla nas jest ruch uliczny a nie my dla ruchu ulicznego - to policja powinna dbac o nasze bezpieczenstwo a nie odwrotnie!

jak tak dalej bedzie z ta "policja" to trzeba bedzie wezwac do nas Chucka Norrisa Very Happy


Jurajski Klub Alfa Romeo
www.jkar.org
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Gadu-Gadu    
bikerx Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6631 (94%)
Postów: 490


Post Czw 04 Maj 06, 12:29:30     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

arektacana napisał:
Sam przyznaj czy faktycznie stosujesz przepisy ruchu drogowego tak rygorystycznie? Jechałem kilka razy z Tobą po mieście i śmiem wątpić...


..z tym, że ja nie płacze jak niektórzy tutaj, po prostu robię co uważam, sam piszesz-kieruj się głową!!!...nigdzie nie pisałem ,że ja przestrzegam przepisy i nigdzie nie pisałem, że trzeba je przestrzegać, tylko że tak było by łatwiej (przykład ograniczenia prędkości podałem dlatego że nie jest skomplikowany, podejrzewam że drogi podrzędne mają lepsze niż my krajowe, a na myśli miałem po prostu wyrozumiałość i jedność tamtego społeczeństwa, nikt się nie wychyla tam gdzie nie trzeba, a u nas wszyscy) - po prostu śmieszy mnie rozżalenie części forumowiczów i tyle (jeszcze śmiać się wolno) Laughing Laughing Laughing

......słowo pisane i jego interpretacje są dalece niedoskonałe, a temperatura rośnie Exclamation Mr. Green ...powiedziałem co chciałem w temacie i kończe te kwestje bo każdy ma własne zdanie i niech robi co chce.....no i jestem daleki od wypaczania tematu na prawniczy czy moralizatorski!!! :>
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość      
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Częstochowskie Forum Rowerowe - Strona Główna » Porozumienie na Rzecz Przyjaznego Miasta Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny
Strona 1 z 4

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
iCGstation v1.0 Template By Ray © 2003, 2004 iOptional


Kontakt z osoba zarzadzajaca witryna: Speedy